Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

8 שעות לגמר של ארגנטינה
מתח, לחץ פרפרים.
חייבים להצליח, לנצח

IMG_20221126_130506

ביחד!

יש הרכב!

דיבו
אקוניה, אוטמנדי, ליסנדרו מרטינז, מונטיאל
מקאליסטר, גואידו רודריגז, דה פול
לאוטרו, מסי, די מריה

מטורף

פחות אוהב את זה שמק אליסטר פותח ולא אנזו אבל זה לא זמן לביקורת זה זמן לעודד :argentina::muscle:t3:

שו אדה מקאליסטר? מי זה הבריטי המונפץ הזה?

אני מתחיל לחשוש שלא כדאי לארגנטינה לעלות שלב… או שהפחד משתק או שארגנטינאיי הפורום הרימו קצת יותר מדי את הרף של הרציונל.

נראה שאין להם שום מושג איך להעביר כדור קדימה, למעט די מאריה וקצת ממש ממש ממסי שום דבר השלישייה הקדמית לא עושה. כמו במשחק הקודם שאמרתי מסצ’ראנו פה חסר ברמה מפחידה.

אני חושב שנבחרות גדולות לא ישחקו בצורה כזאת מול ארגנטינה מצד שני אין ספק שאחרי משחק וחצי שעה נוספת נראה שארגנטינה לא הגיעה לקאטר.

כלומר? לא רואה פה איזה בונקר או משהו פיזי ברמה קיצונית. לארגנטינה אין קישור יצירתי. כלום. הכדור נמצא אצל הבלמים, מעבירים אותו למגנים לצדדים, משם לווינגרים, וחזור לאחור או שמאבדים כדור ואז זה מהר יותר חוזר לאחור.

משחק וחצי בטורניר הזה, וארגנטינה עדיין לא המריאה לקטאר. או, במקרה הגרוע יותר, זו היכולת וטורניר המוקדמות המוצלח סתם משקר.

גם אם יגרדו עלייה, ביכולת הזו הם יחטפו בראש מצרפת, או אפילו מדנמרק. הו הו כמה שיחטפו.

יש פה מערך בונקרי עם 5 בלמים ומשחק לחץ חזק.

לי נראה שמי שמחרב לארגנטינה את המשחק זה דה פול.

מישהו בודק דופק לליאור?

עזוב ליאור. אהוד עם מכשירי החייאה ופיליפינית צמודה.

@EHUD , @Ganjo , @Aimarito , @Mendieta - תגידו, דה פול יוצא עם הבת של סקלוני? של לואיס אנריקה? מה הסיבה שהאהבל הזה משלים 90 דקות?

מתבייש לומר אבל מסכים עם שפיגלר ואיווניר - דה פול אשכרה חירב התקפה כל פעם שקיבל כדור היום, פרט לפעם אחת שאני זוכר. וברוך השם קיבל ים כדורים. ספסל.

עריכה: יא ווארדי איזה גולאסו.

Vamossss la puta madre!!! :argentina::argentina::argentina:

אם סקאלוני ימשיך עם דה פול, די מריה ולאוטרו , אין לכם הרבה סיכוי מול פולין.
כל הנבחרות הטובות משחקות עם מי שנמצא בכושר הכי טוב ולא עם מי שיש לו שם גדול יותר. רק סקאלוני בונה על די מריה ולאוטרו שלא עושים כלום. מסי לבד אולי יספיק לגרד את השמינית, אבל לא יותר מזה.

מי שמדבר על דה פול כנראה לא ראה אף משחק של ארגנטינה עד המונדיאל. עד הסיפור עם החברה הסייקו שלו הוא היה אחד מקשרי האמצע הכי טובים בנבחרת מזה שנים.

הוא היה רע, אבל הוא לא על המגרש רק בגלל השם שלו. מקווה שיתאפס כי הסקלונטה צריכה אותו.

הבעיה שכרגע זה לא עובד. אתה מנסה דברים אחרים או שאתה תפיל את הכל על הצד שיקום דה פול בבוקר המשחק? לא החלטה קלה. אבל אין משחק אחד להקריב כדי שהוא יתאפס על עצמו. זה הקטע הדפוק במונדיאל…

מסכים לגמרי לגבי עצמי, אבל יש תצוגות שאחריהן צריך מקלחת קרה וספסל. אני באמת לא זוכר כזה סבוטאז׳ בנבחרת ברמה הזו במשחק חשוב המון זמן. קורה שלא הולך, אבל אז מפסיקים עם הניסיונות לחרוש את האגף כמו רוברטו קרלוס ומתחילים למסור קצת. דה פול עשה ״דאבל דאון״ על מבצעים אישיים ביום מחריד עם הכדור, וזה יכול היה בקלות לעלות בהדחה עם קצת פחות מזל.

דווקא די מאריה נראה טוב לעניות דעתי. הבעיה של ארגנטינה היא בקישור ובהיעדר די מוחלט של רעיונות התקפיים קבוצתיים.

אם רואים את שני המשחקים ששוחקו עד כה בלי לראות את המסע של הנבחרת בשנים האחרונות, עלול להתקבל רושם שמדובר בנבחרת חסרת יכולות. אני לא מוצא שום הסבר לאיך שאנחנו משחקים מלבד הפחד המשתק מכישלון.

סקאלוני, בניגוד להתנהלותו עד היום, הוכיח שכשצריך הוא יודע לעשות שינויים אבל השינויים הפרסונליים האלה זה לא השינוי הדרוש. יש משהו שמאוד חשוב לארגנטינה וזה לשלוט על מרכז המגרש ובזה היא מתקשה מאוד בשני המשחקים האחרונים. משהו לא טוב עובר על הקישור שלנו, גם מבחינה אישית אבל גם מבחינה קבוצתית.

אנחנו בעצם הגענו למאני טיים כששלושת שחקני הקישור שלנו לא בפורמה. עכשיו לך תתקן ביום וחצי קו טקטי שלם…

אני חושב שגם פאפו וגם מקאליסטר קיבלו הזדמנות שאחרים היו הורגים בשבילה ולא באמת הוכיחו את עצמם. אנסו אולי לא עשה מי יודע מה אבל גם ווינריות זה משהו בכדורגל. הייתי נותן לו את הבמה מעכשיו.

דה פול. הסריח אתמול את הדשא אבל ברגע שהיינו ביתרון והיינו צריכים לשמור עליו דה פול הסביר למה הוא מקבל אשראי מלא מהמאמן. אין לוחם גדול ממנו. לא צריך לצפות ממנו לכדורגל יפה. הוא הארגנטינאי הלוחם. אין נבחרת בלי איזה סורין אחד על המגרש.

הויתור על פארדס ממש הפתיע אותי. הבנאדם מחזיק לנו את הקישור כבר כמה שנים ובגלל משחק אחד גרוע משלם מחיר יקר מידיי (אלא אם הוא לא לגמרי כשיר). לא שיש לי בעיה עם גוידו אבל זה לא אותו לבל.

מבחינה הגנתית זה היה נראה יותר טוב אתמול. נראה שליסנדרו מרטינז באמת עדיף כרגע על קוטי רומרו. מה שכן, מאוד אהבתי את ההכנסה של מולינה ושל קוטי. סקאלוני מוודא שהם לא יכנסו לדיכאון עמוק ומשאיר אותם בתפקוד וזה ממש ממש חכם. אקוניה אולי לא הגנתי כמו טגליאפיקו אבל הוא נותן לנו עוד אופציה התקפית.

מה שבעייתי בעיניי זה התפקוד של לאוטרו. כל עוד אין קישור אין טעם להחזיק חלוץ מטרה. מצד שני, הייתי מתקן את הקישור ולא את לאוטרו.

כאוהד של הנבחרת הזו אני מרגיש הזדהות מוחלטת עם הקיפאון הזה שאנחנו שרויים בו. לחכות ארבע שנים למשהו זה לא אנושי. לדעת שמשחק אחד גרוע ואתה בחוץ זה לא אנושי. הייתי מבטל את שאר המפעלים ועושה טורניר כל שנתיים. הפחד הזה ניכר אפילו בפנים של סקאלוני. זו פשוט ציפייה בלתי אפשרית. אני סובל כמו שלא סבלתי בחיים.

הדרך היחידה לנצח מונדיאל זה one game at a time. עזבו פרשנויות וניתוחים. עכשיו יש גמר מול פולין. לאט לאט אנחנו חייבים למצוא את הביטחון העצמי שאיבדנו. ביטחון עצמי זה מה שנתן לנו את הקופה. לא כדורגל יפה. חוסן מנטלי. זה הסגנון של הסקאלונטה.

הנבחרת של ריבר פלייט

דקה 57, תזכרו את הדקה הזאת, 10 דקות לפני הגול הראשון זאת הדקה שנכנס בה אנזו פרננדז ושם הכך התחיל.
6 דקות אחר כך נכנס גם חוליאן אלברז ובדקה ה-69 כדי לשים את השליטה הסופית נכנס גם אזיקאל פלאסיוס, כולם תוצרת בית של מרסלו גז’ארדו שדאג לימד, פיתח ושחרר לעולם

הלחץ האינסופי במרכז המגרש והנעת הכדור המהירה והחכמה קדימה של 2 הקשרים לצד החלוץ הצעיר שלא הפסיק לרוץ ולרדוף היה השינוי שהביא לארגנטינה אח החותמת הסופית.לניצחון אחר שאלוהים עשה את שלו

יגידו חלקכם שוב הוא מכניס את ריבר וגז’ארדו לכל סיפור אבל על זה מדברת היום העיתונות הארגנטינאית, על ביסוס הכדורגל של הנבחרת על ריבר של גז’ארדו ועל אותם ילדים שהיום כובשים את אירופה.
מדברים עליהם ועל אחד מסי שמו.

מנגד חייב להגיד מילה על הבחירה של טאטה מרטינו לשחק אתמול פשוט לידיים של ארגנטינה
נכון שתיקו היה טוב למקסיקו אבל הבחירה לעלות עם 2 חלוצים אומנם מהירים אבל יותר קיצוני אגף מאשר חלוצים סקוררים בא בעוכריו של טאטה ובדקות שארגנטינה לא הייתה פקטור לכלום גם מקסיקו לא הייתה ולא ניצלה, היא באה להילחם ולא לכבוש.
כאשר טאטה כן כבר שינה את פניו והכניס את ראול חימנס, ארגנטינה הייתה ויכלה להרשות לעצמה להכניס את קוטי רומרו לשלישיית בלמים שלמעשה הרגה כל ניסיון של החלוץ 9 היחיד של מקסיקו במגרש בלי מפריע.
מקסיקו שלו בצרות לקראת המחזור האחרון.

להמשך הייתי הולך עם אותה הגנה כמעט כאשר עם כל אהבתי למונטיאל הוא לא היה מספיק טוב אתמול, מולינה היה סביר נגד ערב הסעודית ואתמול היה שינוי רוח מרעננת וחושב שכרגע מגיע לו חולצת ההרכב.
בקישור לטעמי הייתי ממשיך עם דה פול, למרות המשחק הנוראי, כמו שליאור אמר הוא הלוחם האולטימטיבי וצריך אחד כזה בכל נבחרת כשלצידו הילד שאני כל כך מאוהב בו, אנזו פרננדז.
מקדימה הייתה מעז קצת, תקראו לי משוגע אבל מסי כקשר התקפי שלישי כשבאגף שמאל חוליאן, באגף ימין די מריה ובחוד לאוטרו.
כן אנחנו לא נבחרת ההגנה הטובה בעולם אבל ראבאק התקפה יש לו, בואו ננצל את זה.

יאללה לרביעי לפולין, יש לנו עוד גמר לשחק.

https://twitter.com/kann/status/1596844653902372864

חובת הקשבה בווליום מלא!