Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

באמת לא ברור לי איך מסי מצליח לתפקד עם הלחץ הזה. גול שלו ועשרות מיליונים של משוגעים צורחים מאושר ומהללים אותו לנצח נצחים. הפסד והם נכנסים לתהומות של ייאוש. ההתמודדות שלו בראש לא פחות מרשימה מההתמודדות ברגליים.

אגב רציתי להגיד לך שסקלוני אכן לקח אתמול לתשומת לב את ההערה שלך והעלה את ליסנדרו בהרכב שהיה מצויין.
קוטי שנכנס כמחליף תרם את חלקו מעולה אבל הוא פשוט עדיין חצי פציע

בינתיים אתם עם שער נקי כשליצ’ה במגרש. שסקלוני ימשיך ככה ואוכל לחזור לאהוד את מסי בלב שקט.

אני הבנתי כמה הלחץ עליו עצום כשהייתי ברוסיה ב2018. כל אוהדי הכדורגל באמת חושבים שהנבחרת שלו פייבוריטית בלי לראות אותה משחקת בכלל. עזוב בכלל את הציפיות מהאוהדים הארגנטינאים שזה בכלל סיוט בעקבות השתלשלות נגמרים והאופי שלהם, הלחץ האינסופי מהאנשים “בחוץ” שבאופן אוטומטי שמים אותו כפייבוריט כאילו מדובר במשחק טניס הוא לא מציאותי. לא חושב שיש שחקן בעולם שחושבים הוא פייבוריט בכל טורניר.

הם מתחילים מגיל צעיר מאוד.
@EHUD איך לא שמת את זה פה?

@Aimarito תגיד לו שיש לי בבית אחת בת שנתיים שגם יודעת את העבודה

מקווה שרואים את הסרטון

רשום שהוסר.

כן כי זה בדף הפרטי שלי ומוגבל לחברים בלבד, תיארתי לעצמי שלא יראו.
בקיצור בסרטון רואים את הילדה שלי בת שנתיים שרה vamos vamos argentina
היום היא באה לשבת על הספה לידי ואמרה לי “אני לראות כדורגל” …אנחנו הכיוון הנכון :wink:

רק שבעוד כמה שנים לא תבוא אליך ותגיד אני רוצה לראות את ברזיל… :slight_smile:

היא יכולה לראות, אני גם רואה ברזיל…היא רק צריכה לעודד את היריבה

Vamos Argentina, confiamos en ustedes. Es hoy, Muchachos. :heart:

סקלוני מתכנן שינויים בהגנה ובקישור, נחכה לראות

אתה מתכוון לזה שאשכרה יהיה קישור?

כשמפסידים משחק ראשון של מונדיאל כל משחק הופך למשחק גמר. אף אחד לא מתעסק יותר באיכות ובסגנון. מקדשים את התוצאה. משחקים עם הגב לקיר. וזה נאמן למציאות. ארגנטינה עם הגב לקיר כבר המון זמן. עד כדי כך שזו כבר ממש הזהות שלנו.

בכל הקשור להרכבים מדובר בעיקר על התלבטות בקישור: פארדס או גוידו ומקאליסטר או אנסו.

משה לא נכנס לארץ ישראל. האם מסי יניף את גביע העולם?

מקדש את התוצאה ומביא רפרנסים מהתנ"ך. מה ארגנטינה עושה לך ליאור?

אני אמור ללמוד, יש מבחן עוד שבוע וחצי, אני אומר לעצמי שאני לא אכנס לפורום או לרשתות לקראת המשחק, אני היום רגוע, יש לי זמן גם ללמוד וגם לראות את המשחק. זה פשוט לא קורה.

God damnit עם המונדיאל בחורף ו- god damnit עם ארגנטינה שהופכת כל תרחיש לסיפור מתיש אמוציונלית.

יאללה מסתערים על פולין!

נסעתי עכשיו באוטו ופתאום אני רואה ענן בצורת פרעוש שמניף 8 הפוכה. ביקר לי.

ליאור, שאלה לא קשורה בכלל בכלל - כמה חיסונים קיבלת?

דרכתי אתמול על קקי של כלב ברחוב, כשהורדתי את הנעל הקקי עליה היה בצורה של רונאלדו בוכה…
מצב גדול שאתם לוקחים את הגביע.

תבדוק אולי הוא סתם בוכה על זה שהקקי רשום על שם הכלב ולא על שמו

דנמרק מילאה לנו את הדלי ואני מקווה שארחנטינה לא תתפתה לבעוט בו.
אסור בתכלית האיסור להסתכל על המשחק השני ולהסתפק בתיקו. חייבים ללכת בכל הכוח על ניצחון ומקום ראשון ובגלל זה אני רוצה את אנסו מהרגע הראשון עם רצי בעיניים.

לא מזלזל בפולין העיקשת (שסבלה מול הסעודים במחצית הראשונה ובנס לא סיימה אותה בפיגור) או אוסטרליה החביבה, אבל הן לא בליגה של צרפת שעדיף לא לפגוש אותה עכשיו.

וואמווווס קראחווווו!!

נשבע שהייתי משלם כדי לראות את המשחק הזה עם ליאור.

ההרכב הרשמי למשחק
מולינה חוזר במקום מונטיאל
קוטי חוזר במקום ליסנדרו מרטינז
אנזו במקום גידו
אלבארז במקום לאוטרו