Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

רק לא ברור לי למה כל המשחקים האלה בהגנה.

מה שכן, אנזו ואלברז סופר מתבקש.

הטענה היא שהפולנים מאוד גבוהים וארגנטינה נבחרת מאוד נמוכה. קוטי שחקן גבוה יותר מליסנדרו הנמוך במיוחד.

מישהו ליד הבית של @EHUD ?

גם 2:0, גם חולי. אני לא משוכנע שהלב שלו עמד בזה.

בטח מרדים את הילדה…

לא יפה מה שמסי עשה עם השותף שלו לחוד בשנה הבאה.

חוליאן אלבארז?

Esta es la Argentina que conozco!!!
Enzo y Julián :heart_eyes::heart_eyes:
Vamos carajo!!! :muscle:t3::argentina:

סקאלוני מנהל את הסגל הזה בצורה הכי חכמה שראיתי. מוריד את מי שצריך אבל משאיר אותו בתמונה. מבין שעם אונסה לא מתקדמים במונדיאל ושצריך בערך 16-18 שותפים בשביל להיות מספיק חסונים.

לפני כל משחק אני לא מבין מה הוא עושה ואחרי ובמהלך כל משחק אני מבין כמה אני לא מבין. לקחת נבחרת שהפסידה את המשחק הראשון ובפעולות של כירורג בטוח בעצמו לתקן ולהעלות את הנבחרת למסלול הנכון בלי לאבד אף שחקן. סקאלונטה במלוא תפארתה.

מדוייק ליאור
אין לי מה להוסיף

סליחה שאני מתעסק בזוטות אבל נראה שמסי חזר להיות מסי אחרי המשחק.
מודה שזה הציק לי.

רק שיהיה ברור - ליאור לא עשה לייק בגלל ההתעוררות הרוחנית (הלא צפויה) שלו, שגרמה לו להאמין פתאום שמדובר בסימן ממשי לזה שארגנטינה לוקחת את המונדיאל.

ליאור עשה לייק פשוט כי הוא זה שהשאיר שם את הקקי של הכלב.

מתוך 10 משחקים כאלה, ארגנטינה מנצחת 9. הובלתם 1-0, יצרתם מצבים ולא הובלתם 4-0 רק בגלל שהשערים נפסלו על נבדלים. יצאתם שאננים לחצי שני, וערב הסעודית יצאו למשחק חייהם. עובדה שאלה 3 הנקודות היחידות שלהם בטורניר. אתם לא מספיק טובים, אבל הייתם צריכים לעלות מהמקום הראשון בבית הזה, ועליתם ממנו.

עזוב טל זה מעבר לכדורגל. זה עניין מנטלי. לא הפסדנו בגלל שאנחנו שאננים. אין מילה כזו בארגנטינה.

שכל אחד ימצא פה את האהבה שלו כמו שחלק ממכם אוהבים לכתוב כל משפט שני את המילה “קקי”. :joy:

אחרי שנרגעתי קצת, אנסה לעלות קצת מהדיון על הקקי של הכלב, ואדבר על נבחרת שהתנהגה קצת כמו הבדיחות עליה. כמו סטיקר שקיבלתי מחבר ללימודים עם תמונה של היטלר אומר : “No digo que seas puta, pero eres mas facil que Polonia”.

הפולנים בחרו לשחק נמוך, לא לנסות אפילו ליזום, וכשחשבתי שכל ההתנהלות הזאת היא איזו תוכנית של הפולנים להפעיל עלינו לחץ במחצית השנייה, הגיע הגול של מקאליסטר ואחריו של חולי, הבנתי שהם אפילו לא מנסים לצמצם רק בשביל לוודא שיכלו, אלא צופפו וקיוו לטוב בעוד שהם נתונים לחסדי מקסיקו וערב הסעודית. הייתי מעדיף לראות את המקסיקנים של בטטה מרטינו עולים. עד שיש נבחרת זורמת עם החולצה הירוקה שלו.

החלק היפה של סקאלוני הוא שבניגוד אלינו, הוא מנסה לראות את המשחק יותר אובייקטיבית. אם היה אכפת לו מוותק והיררכיה לאוטרו ופרדס היו רואים ספסל? כנראה שלא. אם היה אכפת לו איזה שחקן משחק באיזו קבוצה כרגע? לא כי אז לא היינו רואים את מקאליסטר. אני מניח שכולם ידברו על זה שמסי ביום רע (ואכן כך) אולי אובייקטיבית יכל לראות ספסל, אבל מסי גם בימים רעים שווה גול.

מה נגיד על הילדים של ריבר? אני יודע שמבחינת לא מעט אנשים שמעודדים את הנבחרת, הרומן שלהם יגמר עם עזיבתו של הפרעוש, אבל וואלה כל עוד הצוות הזה ממשיך והכישרונות הללו ממשיכים לצמוח, אולי ארגנטינה תחזור לייצר מורשת אמיתית ולא תקרוס שוב כמו אחרי הנבחרת של 2006.

המשחק הבא מול הספרינטרים האוסטראליים. אני מקווה שהסקאלונטה למדה את הלקח מערב הסעודית ולא תעז לאבד אינטנסיביות מול אחת הנבחרות בכושר הפיזי הטוב ביותר.

פחדתי שאני חוזר לגיל 12 למונדיאל 2002. מפה כל השאר בונוס.

לגבי מסי-לא משחק טוב שלו, הוא היה קצת עצבני שלא הולך לו. כל הרעש על השטות עם לבנדובסקי, זה קצת פתאטי. לבה לא אפילו בא להביא לו יד, סתם טפח לו על הבטן בחברותיות, ומסי התנהג כמו מסי באדישות וכנראה היה עצבני אחרי משחק שהיה צריך לסיים עם צמד. אחרי המשחק דיבורים חיבוקים והכל טוב, אפילו לבה לא נפגע כמו כל אוהדי הכדורגל ברחבי העולם.

איש המשחק שלי - אנזו פרננדס. משחק ענק שלו, פתאום היה קישור לנבחרת הזו!
דה פול תיקן את המשחק הקודם. הוא עדיין מגושם עם הכדור ועושה לא מעט טעויות, אך אי אפשר לוותר על הערך המוסף שלו בהגנה.
מבחינתי שניהם באנקר בקישור ואליהם צריך להצטרך מקאליסטר שהיה טוב היום. להמשיך עם מה שעובד.
אוטמנדי מבחינתי הוא השחקן שהכי מסמל את ארגנטינה. לוחם, לא מתפשר, ופשוט מלך.

לא מסכים עם הטענות למסי. הוא אולי לא כבש או בישל, אך הוא כן הביא לא מעט מצבים טובים לחבריו, וכל התקפה ארגנטינאית התחילה מפריצה שלו. מבחינתי משחק טוב שלו ואם לא היה מדובר במסי היו הופכים אותו לאחד מגיבורי המשחק.
די מריה יחסית איכזב אותי היום. הוא בדרך כלל כן משחק טוב אז אסלח לו הפעם.

זה מדהים מה המונדיאל מוציא ממני. כמה אהבה לשחקנים שבמהלך הליגות אני לא פעם די סולד מהם.
לטעמי ההרכב הזה, בשינוי של טגליאפיקו-אקוניה, וקוטי-מרטינז, צריך להמשיך.

נהניתי גם מהדקות המותחות בשני המשחקים שהיו היום. אשכרה כל גול נוסף של סעודיה, ארגנטינה או מקסיקו היה משנה הכל (אפילו 2 צהובים של פולין היו משנים).
רציתי שמקסיקו יעלו. גם כי אוצ’ואה וגם כי מדובר בקהל מטורף ונבחרת צבעונית הרבה יותר מפולין האפורה.

רק לא להקלע לשאננות!

FB_IMG_1669882650884

זה לא בואנוס איירס לא רוסריו לא בארגנטינה בכלל
זה בנגלדש בזמן המשחק של ארגנטינה אתמול.
אגב המשחק התחיל שם בשעה 1:00 בלילה.

סיפור אדיר מה שקורה עם בנגלדש וארגנטינה במונדיאל הזה

בגלל שבנגלדש היו שנים תחת שלטון אנגלי קולוניה אנגלית אז הם נגד אנגליה.
מי היריבים הכי גדולים של אנגליה? ארגנטינה…אז הם בעד
אפילו מגישי החדשות עולים לשדר עם חולצות של הנבחרת

מדויק! היו לו איזה 2-3 יצירות מופת של מסירה. הבעיה שהכתובת הייתה אקוניה, שאמנם היה חופשי לגמרי לכבוש ככל העולה על רוחו אבל אין לו גול בגוף. אפילו לא טיפה.

אגב עוד סיפור
במשחק מול ערב הסעודית הייתה שליטה של הקהל הסעודי באווירה וברעש הם ממש שלטו ביציעים.
אז בארגנטינה החליטו לשנות החלטה ולפתוח את החוק שאוהדי הבארס בראבאס (האולטראס של הקבוצות) לא יגיעו עם ארגנטינה למונדיאלים (חלקים פושעים רציניים) ולאפשר ל-300 מהם להגיע לקטאר לנצח על הקהל.

לא רק שהם אפשרו ל-300 להגיע הם גם משלמים להם על הטיסה שהות וכרטיסים :sweat_smile:

נגד מקסיקו ובעיקר אתמול ממש הרגישו בשינוי
אתמול הייתה אווירה מדהימה ביציעים

גם הארגנטינאים התחילו לא לשים על מקומות מסומנים

מתקבצים ביחד לא מפוזרים
בקיצור עושים יותר בלאגן