Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

אם הבנתי נכון אז החצי אוטומטי זה הרגע שעוצרים את התמונה ומבקשים מהמערכת לקבוע מי הכי קרוב לקו.

הטענה שלי שהמערכת לא מתעלמת ממספר 13, אלא שהמערכת קבעה ששחקן ההגנה הרחוק ולא מספר 13 הוא השחקן הכי קרוב לקו השער ולכן בדקה את המיקום של התוקף מול אותו שחקן.
בגלל זווית הצילום אפשר לטעות ולחשוב ש 13 הוא הכי קרוב כהמצב הוא לא כך, קרה לי כמה וכמה פעמים שהייתי בטוח שלא היה נבדל עד שציירו את הקווים או הראו זווית צילום ישרה.

אז למזלך עמוד שמסקר כל הזמן החלטות VAR צייר את הקווים והראה שהשחקן שלא בדקו נמצא בנבדל.

אם הבנת נכון ממה? קראת איפשהו פירוט של המערכת החדשה?

אבל מצד שני אם מסתכלים על הקווים רואים בבירור שהרגל של מספר 13 והרגל של המגן הרחוק הם באותו קו, ואילו המערכת בדקה את הרגל של המגן הרחוק ואפשר לראות בבירור שהיא אחרי הכתף של החלוץ.
תסתכל שוב על הקו שציירו, הרגליים של שני המגינים על הקו הירוק.

הייתה כתבה על זה לפני זמן מה, לפני שהשתמשו בזה פעם ראשונה כהרצה.

הנה, זה

ומתברר שלא הבנתי נכון אז, המערכת אוטומטית לגמרי, היא מחליטה מתי הכדור נבעט ומתריעה באופן אוטומטי שיש נבדל

כמו שאמרת לא צריך להסתמך על מראה עיניים. בדף הזה עושה בדיוק מה שהVAR אמור לעשות, אבל כשל בו.

את הקו הירוק ציירו לפי הרגל של מס’ 13.

יכול להיות שזה רק אני ואולי אני צריך להחליף מספר במשקפיים, אבל אני רואה שהקו הירוק רחוק בכמה ס’'מ מרגלו של מספר 13 ולא ממש מסומן מכף רגלו של 13.

אחד הפוסטים אוחד לנושא קיים: מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

ואני לא מבין מדוע מסתמכים על תמונה עם הקוים בלי לדעת אם הכדור עזב את הרגל או לא, ובלי לדעת אם הקווים מקבילים לקו אמצע המגרש או שהם נמתכו טיפה אלכסונית כדי להוציא את לאוטרו מהנבדל.
VAR טעה בבחירת השחקן אולי, אבל זה לא אומר שהם בהכרח טעו.
לי נראה שמספר 13 של סעודיה לא שבר את קו הנבדל ו VAR צודק.
image

לפי הפרסומים ליסנדרו מרטינז יחליף את קוטי
אנזו יחליף את פאפו ויש דיבור על חוליאן שישתלב גם, לא אמרו במקום מי אם יקרה.

אני מתלבט לגבי פעולה כזאת. האם זה בהכרח יעשה טוב? היה לסקאלוני שלד שרץ טוב שקיבל בראש בניגוד למה שהשיג עד כה ובצורה מאוד לא אופיינית. האם כל השינויים הללו בטורניר כזה קצר עם מספר משחקים קריטיים זה הדבר הנכון?

אני גם באופן עקרוני נגד יותר מידיי שינויים בשלד שרץ כל כך טוב אבל אני כן אציין לזכותו של סקאלוני שגם אם הוא יערוך 3-4 חילופים זה עדיין אותו השלד ואותם שחקנים שרצים איתנו כבר המון זמן:

אמנם לאחרונה מולינה הועדף על מונטיאל אבל אי אפשר להגיד שמונטיאל הוא לא חלק מהשלד. למולינה 19 הופעות בנבחרת ולמוטיאל 17.

כנ"ל לגבי החילוף המסתמן של אקוניה במקום טגליאפיקו. לשניהם 42 הופעות בנבחרת ואקוניה הועדף לאחרונה ממילא על טגליאפיקו (שהופתעתי שבכלל פתח)

קוטי רומרו כנראה לא חזר לכושר משחק אז הכנסה של ליסנדרו היא מתבקשת.

בקיצור גם אם נראה שלושה חילופים בהגנה שניים מהם הם לא משמעותיים מבחינת שלד שרץ יחד.

בקישור העניינים קצת יותר מסתבכים. סקאלוני די שמרן אז אני מניח שבסוף נראה רק שינוי אחד (מתקשה להאמין שהוא יחליף את פארדס\דה פול). מניח שפאפו יחזור לספסל וננסה את אנסו\מקאליסטר ושוב גם כאן לא מדובר בשינוי מאוד משמעותי. הרי ממילא זו הייתה העמדה של לו-צ’לסו.

בהתקפה אף אחד לא מדבר על שינויים ודווקא שם ממש הייתי רוצה לראות את חוליאן אלברז… הבעיה שאני לא מצליח להחליט במקום מי… מסי באנקר כל עוד הוא נושם. די-מריה שממש הרגיז אותי במשחק מול ערב הסעודית הוא ארגנטינה. אי אפשר ארגנטינה בלי די מריה. זו לא ארגנטינה בלי די-מריה. ובדרך כלל די מריה מעצבן ואז חוזר להיות גאון. וגם את לאוטרו אין טעם להחליף בחוליאן … בקיצור נראה לי שחוליאן שוב יתחיל על הספסל.

בארגנטינה מכנים את המשחק “הגמר מול מקסיקו”. הפסד שולח אותנו באופן ודאי הביתה.

ההרכב המסתמן למחר
אם כבר לשחק בלי קשר אחורי הייתי לוקח את זה צעד קדימה ומוריד לשם את מסי ושם את חוליאן

דה פול אנזו
מסי
חוליאן לאוטרו די מריה

חייבים לנצח מחר זה כמו גמר
כל דבר אחר זה חצי רגל בחוץ אם לא רגל בחוץ

פולין תנצח את ערב הסעודית ותהיה עם 4 נק אין לי ספק בזה

סאממאק אני במתח היסטרי

אם אני אפספס את השיעור סלסה שלי בשביל העתק מדויק של 2002 אני מאוד אכעס.

חברים אתם מלחיצים אותי.
אם אנחנו מנצחים מחר אני הולך לקיבוץ של ליאור.

יחף.

איזו תוצאה הכי כדאי לנו במשחק של פולין וערב הסעודית?

אולי שסעודיה לא תנצח. משאיר סיכוי למקום הראשון.

עזוב מקום ראשון. מה הכי טוב מבחינת סיכויים לעלות?

אני מניח שבמקום שימנע ממכם לקבל את צרפת…

אם ארחנטינה מנצחת את שני המשחקים שלה היא עולה בכל מקרה. פחות מזה וכמעט בטוח עפים.

במקרה שסעודיה לא מנצחת מחר זה מעלה את הסיכוי למקום ראשון, הפסד שלהם ואז מגיעים למשחק ראש בראש עם פולין על המקום הראשון עם אפשרות לא קלושה של מחטף סעודי אם ינצחו את מקסיקו.

בקיצור מחר כולנו פולין.

אם פולין וסעודיה בתיקו ואנחנו מנצחים את מקסיקו אז יש מצב שתיקו מול פולין יספיק לנו… מה שחשוב לנו זה להגיע למשחק האחרון עם כמה שיותר אופציות לעליה.