Copa del Rey - הדיון המתגלגל - חצי גמר - נרמסים בקאמפ נואו עם 4:0 מהדהד לריאל מדריד

והנה זה קרה
מחצית שחורה,ריאל חיכו הרבה שנים להשפיל אותנו.
איפה ליל הסדר של 2009

צ’אבי במשחקי נוק אאוט לא מבייש את ואלוורדה בשיאו.

כמה שהליגה היא מצג שווא ליכולת האמיתית שלנו, להגנה שלנו, ליכולת המנטלית הלא קיימת.

עוד נוק אאוט מביש לבארסה של העשור האחרון. איזה כיף.

מרגיש לי שקצת יצא לי טוב שרק עכשיו נכנסתי לאירוע.

טוב, עכשיו זה הקטע שגם אחרוני המאמינים מפסיקים לשקר לעצמם, ומבינים שיש בעיה? וואחד בעיה?
או שעדיין יש אשליה שהכל בסדר, וזה רק עניין של זמן?

בול.

אגב בוסקטס בפעם המיליון מוכיח שבמשחקים הבאמת חשובים כבר מזמן אין לו מה למכור. סיפק היום אוסף מרהיב של מסירות שקופות שגם בילדים ד’ נהריה יודעים לא למסור.

96 אלף צופים איזה בושה. קיבלו גול בסוף מחצית ונשברו. עלאק צאבי החזיר לנו את המנטליות.

אני אמרתי שאם נזכה באליפות צאבי ימשיך לעוד עונה. הוא לא מאמן מספיק טוב ולמרות שיש לו נסיבות מקילות. אני מבין שההרכב חסר אבל כל מאמן שעדיין חושב שבוסקטס אלונסו ורוברטו הם שחקנים שיכולים להמשיך ולשחק בברצלונה לא צריך להיות מאמן ברצלונה יותר נתחיל מזה.

אבל שלא ישתמע שאני יורד רק על צאבי פה. חושך מצרים. לא שיפוט ולא נעליים. אם היה אפשר להוריד חצי שנה משכורת בתור עונש על המחצית הזו הייתי בעד לכולם אחד אחרי השני . בושה וחרפה כמעט 100 אלף צופים. שיתבישו להם.

נ.ב היו כאלו שזילזלו בפרנקי פה בשנה שעברה ואוברייטד ופינטזו על סילבה… קיבלנו שיעור מאוד כואב בחשיבות שלו.

הנסיבות המקלות של צ’אבי שחצי הרכב פצוע? צר לי לספר לכם - הוא זה שהחליט לשחוק את ההרכב הראשון למוות.

חוסר הניסיון שלו? הוא טען שהוא מאמן לגיטימי לקבוצה הראשונה ושבארסה ב’ קטנה עליו. הוא צריך להישפט ככזה.

צריך להגיד שיש לצ’אבי הרבה חלק בזה
בנוק אאוט הוא לא נופל מהרפתנים שהיו לפניו והתרומה שלו לפתרונות פציעות ומשברים היא בעייתית.
הוא הצליח למצוא הרכב טוב שרץ ומנצח לו משחקים אבל בניהול סגל שכולל רוטציות בעונת מונדיאל הוא טעה בניהול שלו בענק.
אנחנו ניקח את האליפות ומזל שהפער גדול כי מנטלית היום יכולה להגיע התפרקות אבל צריך לעבוד עוד הרבה עתידית, גם צ’אבי צריך .

ככה זה כשעולים עם אראוחו-קונדה-כריסטנסן מול כל חימנסטיק, כנ"ל הקישור. הפציעות של פרנקי וכריסטנסן היו כל כך צפויות מראש, שזה מדהים.

מה היה קורה אם היינו נשארים באירופה? עוד 3-4 שחקנים פצועים?

כנראה הנקודה הכי נכונה. הוא פשוט לא יודע להתמודד עם התקלות, שינויים, וכשתוכנית א (אם יש כזו) לא עובדת. ראו את זה מול יונייטד, במיקרו, ראו את זה בניהול הסגל - במאקרו.

אין ספק. אבל צריך לזכור שהשחקנים לא חפים מפשע.

אני לא שותף לזה.

צאבי לא מאמן מספיק טוב כרגע. שיצבור ניסיון ויחזור יותר טוב. הרומנטיקה הזו פשוט הורגת אותנו.

במשחק מול אלצה שהוא טחן את לבה 90 דקות במצב של 3-0 זה כבר מראה את הכל.

לחלוטין. 4:0, המשחק גמור, והיו עוד 2 חילופים!

זה שגאבי, קונדה ובוסקטס עוד עומדים על הרגליים, זה נס.

שלא תבין לא נכון, אני לא בעד השארת צ’אבי בכוח אם בכלל.
לא מצפה שמישהו יזכור אבל אני לא הייתי בעד הבאת צ’אבי ולאמן בקטאר לא מרשים אותי.
אני חשבתי ועדיין חושב שאנחנו צריכים במצב המועדון והסגל יותר ניסיון

העבודה שצ’אבי צריך כמאמן היא גדולה והיא ממש לא חייבת להיות אצלנו או על חשבוננו.

תסתכלו היום התחת של צאבי פשוט נגמר. כמעט כל המשחקים האחרונים שניצחנו זה בגלל ניסים הצלות של טר שטגן ואיזה מזל שאי אפשר להסביר במונחים של הגיון ומדע. שחקנים מחטיאים במצבים של מטר . פשוט היום המזל נגמר.

שלושער לבנזמה איזה השפלה לרונאלדו. ריאל במחצית שניה היתה קרובה למניטה יותר מאשר אנחנו לשער שלנו. איזה מזל.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1643721464728674304

הנה זה השחקן שהאריכו לו עוד שנה לחוזה… אני לא מאשים אותו יותר…

העונה אנחנו משחקים עם 12 שחקנים בסגל. לא יכול להיות שאין חילופים ראויים. לא יכול להיות שהשחקנים הבכירים לא יכולים לנוח, לא יכול להיות שאנחנו מקבלים את סרג’י רוברטו באולד טראפורד ואת אריק גרסיה בקלאסיקו.

העונה מסתיימת בקרוב, רק נותר לקוות שהחודשיים האלה יטוסו. יאללה לים, בתקווה שגם את זה לא יחרבנו, כי במצב המנטלי הזה אנחנו נפסיד לג’ירונה, כמו שבעונה שעברה הפסדנו לפרנקפורט, קאדיס וראיו בדיוק באותם תאריכים.

ארבעה שערים לבנזמה ואיזו השפלה לליאו מסי.

הקבוצה כקבוצה פשוט לא ברמה של שאר קבוצות הטופ ב-5 הליגות הבכירות, נקודה.
עוד כמה בועות צריך לפוצץ כדי שיבינו שזה לא זה?
לאפורטה שם את כל הביצים על עונה שבמקרה הטוב תיגמר עם סופרקופה ואליפות.
שזה לכשלעצמו ביחס למה שהיה לפני- יפה.

אבל, ויש כאן אבל אחד ענק-
אירופה.
מה קורה כשהקבוצה פוגשת יריבה טובה יותר או כזו שעושה טוויק קטן שמוציא את בארסה משיווי משקל? התבזות, התרפסות, השפלה.
צ׳אבי לא לרמות האלה, חומר השחקנים טוב מבעבר אבל לא כקבוצה ותודה @Eyal.
השלם קטן בהרבה מסך חלקיו.
השחיקה של הסגל, העובדה ששחקנים שנפצעו מושכים זמן פציעה הרבה מעבר למתוכנן, ההתפרקות המנטאלית אחרי פיגור… כל אלו זו עבודה לוקה בחסר של מאמן ואם אני לאפורטה, אני מושך את ההצעה להארכת חוזה לצ׳אבי ומרים טלפון לגז׳ארדו.

כן, גם הוא בלי ניסיון באירופה ובלה בלה… אבל תחושת הבטן שלי שהניסיון והעבודה שלו יביאו תוצאות טובות בהרבה ממה שקורה כאן עכשיו.

נגלסמן עדיין לא בצלסי רק אומר.

זה נכון פעמיים - אין לנו מחליפים ראויים, ואין לנו פעולות חילוף ראויות.

יא רבי אל תדליק אותי
מוכן לשלם בעצמי את השיחת גוביינא

שלום, מחכה לך שיחת גוביינא מ-“אהודבאמאשךתבוא”, האם תרצה לקבל את השיחה?

אני רוצה רגע להיחלץ להגנתו של בוסקטס.

הוא נתן מחצית ראשונה נהדרת, ההפסד שלכם רחוק מלהיות קשור בו. יש הרבה מאוד סיבות לתבוסה הזו.

קודם כל, אני חושב שצ׳אבי לא ציפה אפילו לרגע שרודריגו יעלה בהרכב של ריאל. אני לא ממש מאשים אותו בזה כי אנצ׳לוטי כנראה אפילו יותר מקובע ממנו, אבל הקיבעון המחשבתי שלו על ריאל(שתעלה שוב עם ואלורדה באגף) גרם למצב שברצלונה קצת לא הייתה מוכנה. אמנם הייתן טובים יותר במחצית הראשונה(לטעמי בעיקר בגלל בוסקטס וקסייה) אבל בטווח של משחק שלם זה קצת הוציא את ברצלונה מאיזון וצ׳אבי לא הגיב לזה בכלל. פתאום כששולחים חצי קבוצה לגבות את אראוחו אז ריאל יכולה ללכת לרודריגו, או שרודריגו מושך איתו שחקן וזה שבר את תבניות ההגנה שלכם, לזה כאמור צ׳אבי לא הגיב בכלל.

אריק גרסיה לא בלם. לא מספיק גבוה לא מספיק מהיר. הוא כן די חכם ומוביל כדור לא רע. קשה לי לראות אותו בלם ברמות הגבוהות(לא פלא שסיטי לא שיחקה איתו הרבה), שווה לבדוק אותו כקשר אחורי. קצת הופתעתי לראות אותו נכנס כבלם.

לרדת להפסקה עם שער ממש בסוף המחצית זה אירוע לא פשוט ואין ספק שהייתה התמוטטות מנטאלית של הקבוצה.