Copa del Rey - הדיון המתגלגל - חצי גמר - נרמסים בקאמפ נואו עם 4:0 מהדהד לריאל מדריד

על זה נאמר המשפט “זה לא באג, זה פיצ’ר”. צ’אבי לא מסתכל על סגל של 20 שחקנים כמו שאתה מסתכל עליהם.

צ’אבי מסתכל על זה כ

ואז אומר לעצמו "איזה מזל שהתעקשתי על סגל רחב, יש לי את פראן, קסייה ואריק במקום הפצועים.

המשפט הזה:

צריך להגיע אחרי זה:

מה אם צ’אבי דאג מראש לרדד כמות מפעלים, כדי שיוכל לשחק את סגנון הלחץ האינטנסיבי שלו לאורך כל השנה…? :thinking:

וקצת יותר ברצינות -
חשוב לזכור שקצת קשה ללמוד מהשנה לגבי סרגלי מאמצים ועומסים, כשבאמצע השנה נפל לכולם מונדיאל על הראש, שלא התחשב בדום צורה בסרגלים המקצועיים. גם אצלנו, עם מגניפיסנט פינטוס האגדי, אנחנו רחוקים מאוד השנה מלהיראות כפי שנראינו בחודשים מקבילים בשנים קודמות.

אני רק יכול להיות מבסוט.
בין אם ננצח ובין אם נודח היום, מבחינתי העונה הזו היא הצלחה. איפה הקבוצה הלוזרית שצ’אבי קיבל לפני שנה ואיפה הקבוצה הווינרית שיש לנו היום.

1:0? כן, 1:0. אז מה? במועדון כמו ברצלונה תארים זה עניין קריטי ברמות. אין תארים והמאמן הולך הביתה. אמרתי את זה בעבר על הצנון ואומר את זה בלב שלם גם היום על צ’אבי. הדרך חשובה רק לכאורה יותר מהתארים, בפועל בלי תארים אין המשכיות ובלי המשכיות לא תהיה דרך.

אה, כן, ולצ’אבי יש כולה שנה של ניסיון באירופה. נכון, שנה שבה הוא מתגלח על הזקן שלנו. פציעות? ניהול סרגל מאמצים? ניהול רוטציות? וואללה… נשמע כאילו מדברים על איזה מאמן מנוסה עם עבר עשיר ולא על מישהו שאימן שנתיים בקטאר לפני שהוא בא אלינו. לא פייר בהשוואה, ולא אכפת לי כמה פעמים תפלו עליו עם “הוא לא רצה לאמן בבארסה ב’”.

אני שמח שהוא לא הלך לבארסה ב’. הגיע למועדון מרוסק ועזר להרים אותו. לא ראיתי מתנדבים אחרים, לא גי’זארדו ולא טן-האח. מועדון עם בעיות תקציב קשות ולוזריות של 8:2, 3:0, 4:0 וכן הלאה.

סתם דמגוגיה להגיד “הודחנו מאירופה 4 פעמים בשנתיים”. לפחות לא הודחנו על האפס עם השפלות כמו בסוף עידן מסי. יצאנו למגרש ונלחמנו כמו גברים.

וכן, מי שלא מניף את הגביע מודח. מי שעובר לליגה האירופית ולא מניף את הגביע מודח פעמיים. זו לא השפלה עצומה כמו שמנסים לתאר פה, זה קורה לפחות ל - 7 קבוצות בכל עונה. לפעמים ל- 8.

יאללה יאללה, מצטער שאני נופל עליכם פה עם המניפסט הזה לפני קלאסיקו, אבל עם כל הכבוד לנאחס של חנן ואלישע, הדבר הכי ברור זה שמדריד מפחדים מהמפגש. כנראה שילד בן 18 שליאור לא מחבב גורם להם לסיוטים.

קצת משוערים -

FB_IMG_1680687339167

יותר כמו “מובטחים”, בהתחשב בעובדה שרק ה-as (הראשון) החליט לגוון קצת עם ההרכב של מדריד.

צ’אבי שיחק יפה את המשחק ואמר שריאל מדריד פייבוריטית, אני רואה התמתנות שלו (מעבר לרצון להרדים אותנו) כשהוא מקבל מיקרופון וזה נחמד.

אבל משהו אחר: שאלו אותו במסיבת העיתונאים ‘האם האמנת בתחילת העונה שתהיה שנה כל כך טובה’, והוא אמר שכן, כבר באימונים ובגביע גאמפר וכמובן שהסגל נבנה. ברצלונה כפסע מטרבל מקומי וזה דבר שלא יסולא בפז, ואולי ארבעה ניצחונות רצופים על ריאל מדריד שזה לא קרה מאז עידן פפ גווארדיולה. גם אם קרלו אנצ’לוטי משחק לידיים של ברצלונה זה לא ממעיט מההישג. להיפך לדעתי הכישלון באירופה קצת מתגמד.
נוצר כאן רצף על גבול ההזוי של משחקים ללא ספיגה, הרי זו לא ההגנה הטובה בהיסטוריה של הליגה הספרדית, אבל אם אתה מנצח כל כך הרבה משחקים צמודים בליגה זה גורם לך לחוסן ויום יבוא וזה גם יעזור בליגת האלופות. אני חשבתי שהתהליך של ברצלונה ייקח יותר משנה אחת, אני מדבר על מאבק האליפות.

עוד משהו: אי אפשר להגיד שזו אליפות ‘מגעילה’ של 0:1ים שבחלק מהזמן ובמשחקים די קשים - יש עמוד שדרה שלא משחק. ואני מחשיב את עוסמאן דמבלה לאחד כזה על אף ש’הזהרתי’ שהוא יחזור להיות שחקן מתסכל ולא כשיר, ובגדול, כנ"ל פדרי. והיום גם פרנקי דה יונג למשל בחוץ. זה לא מזיז לברצלונה שכבר ניצחה ככה במשחק בסנטיאגו ברנבאו. ברור שהסגל לא עמוק מספיק. רוצה לומר: זה לא שלברצלונה אין כלום בהתקפה, פשוט ההתקפה פצועה. במשחקי הבית היא גם משחקת טוב יותר. בנימה זו חג פסח שמח וכשר חבר’ה.

תחושת בטן לא טובה לקראת היום, מקווה להתבדות. יאללה צ’אבי תביא לנו תיקו כשכל האמצעים כשרים ונחתום ככה את רצף הקלאסיקוס בלב שלם (זיכרונות לתיקו 1-1 ההוא עם השער של פדרו בגומלין האלופות בסוף רצף הקלאסיקוס הקודם…)

ויסקה בארסה וחג שמח!!!

חג חירות שמח חברים.
גם לבלאוגרנה, גם ללבנים וגם לשאר הצבעים בפורום (רביע, מקווה לזכור, אבל אם אשכח אז מאחל לך חג שמח ביום ראשון :heart: )

ההרכב

הרכב צפוי. עם אלונסו, בלי פאטי.

ההרכב של ריאל, יש פסימיות בפורום שלהם

לינקים יזכו בלייק נצחי

https://strikeout.ws/soccer

תבורך.

https://k74.liveball.cc/match/997739

אח שלי שהיה בריא צימחוני שמאלני אבל סדר כהלכתו. חוזר ממודיעין. יאללה בארסה להחזיק מעמד!

מהרגעים האלו שאני שמח להיות אוהד של ברצלונה ולא של קבוצת פלסטיק כמו פ.ס.ז

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1643693713363722252

הגול הזה התחיל בעבירה. הזוי שהוא לא נפסל בואר. קמפיין הבכי והנהי הלבן נגד השיפוט הצליח. הרבה החלטות מפוקפקות.

בצד החיובי, קסייה היה נפלא עד כה היום. שכנע אותי לחלוטין שהוא שחקן סגל ראוי

רציתי לרשום שהייתה מחצית מאוד שונה מהחצי גמר הראשןן.
בארסה הרבה יותר יוזמת המשחק הרבה יותר פתוח
כרגע בלי מצבים ממשיים…ואז גול של ריאל מעבירה שהייתה בצד השני והזוי הואר לא פסל

המאץ’ אפ של ראפינייה מול קמבינגה מוליך אותנו לאבדון. חייבים לשנות משהו או להוסיף לו תמיכה שם באגף כי עד כה זה פשוט קל מידי לריאל בצד ימין.

וכריסטיאנסן חסר לנו בטירוף. מרקוס אלונסו מפספס שחקנים על ימין ועל שמאל… הגול של ריאל היה באוויר כל המחצית.

מנסים לייצר אווירה לוהטת, כל עבירה נגמרת בדחיפות בין שני הצדדים, השופט מוטה משהו, ממש כמו בימים הטובים.

בינתיים שום דבר לא מבשיל בצד ימין. ראפיניה אבוד מול קמא ואראוחו הוא לא מגן שיודע להצטרף בדיוק להתקפות.
הבעיה שאין בדיוק שחקן אחר שיכול לתת משהו כרגע. כאב הראש שיש לצ׳אבי כרגע וחוסר היכולת לייצר פתרון אחר, עוד עלולה לעלות בגביע.

טוב את זה אי אפשר להאשים את השופט… מביך.

מרכז ההגנה של בארסה בלי כריסטיאנסן והקישור האחורי בלי דה יונג נראה אבוד

עריכה: חסל סדר פסח, פנדל מטומטם ו-3-0

זה יכול להיגמר לא נעים
ריאל מסתערת אנחנו אבודים
יותר קרוב ל-4 מאשר ל-1 שלנו

אני רואה את מחצית השניה. זה מביך רק שיגמר כבר.

:nauseated_face: