Copa del Rey - הדיון המתגלגל - חצי גמר - נרמסים בקאמפ נואו עם 4:0 מהדהד לריאל מדריד

כשמתכוונים לNBA, רוצים לאמר שגם הקבוצה הגרועה בפרמיירליג אמורה לנצח בלי בעיה קבוצות צמרת מספרד. שווי שוק של קבוצה לא אומר הרבה אם מכירים את הקבוצות ולא רק את העמוד בטרנספרמרקט, עם זה תסכים איתי. ריאל סוסיאדד למשל, בפרמיירליג היתה מסיימת גבוה יותר מהרבה קבוצות עם סגלים יקרים יותר משלה.

אין ספק שלדעת שווי של קבוצה עוזר יותר למי שלא מכיר את הקבוצה מאשר למי שכן מכיר את הקבוצה :slight_smile:

אני לא מבין מה כולם מתבאסים על הסגנון. כבר היה משעמם לשחק מולם יפה ולהביס אותם, רצינו אתגר -לשחק מכוער ולנצח אותם.

צ’אבי זה גאון.

עזוב, מחצית שנייה ניקרתי כמו ניגר רוב הזמן, אפילו את ההצלה של פאטי לא ראיתי :sweat_smile:

מבאס אבל מה שנשאר מהקלאסיקו זה בעיקר השם…

טוב אם על ‘כושי’ כבר דיברנו/הסכמנו שזאת לא מילה שאמורה להעליב במקור, פה אני חושש שקו ההגנה שלך לא מחזיק… :wink:

הגומלין קלאסיקו בחצי גמר הגביע נקבע ל-5 אפריל בשעה 22:00 זה יוצא ליל הסדר

בהצלחה לכולנו ובלי לפרק משפחות

אחרי הצפייה בקלאסיקו הראשון של חצי הגמר - פתאום לאכול עם עוד 20 איש מהמשפחה המורחבת, דודים בומרים שיכורים מ-4 כוסות יין, שיחות טפלות עם חמותך ועם סבתות לא שלך, וטחינה של חתיכת קרטון שנקראת משום מה ‘מצה’ - נשמע כמו רעיון לא רע בכלל.

תגיד להם שאתה מצטער, אבל יש קלאסיקו ב 10.

בחיים לא אבין אנשים שלא אוהבים מצה. היום בו מצאתי מצות בסופר הקרוב לבית שלי באיטליה היה יום חג.

יש לי ניסיון בדברים כאלה. ב2014 אמרתי למשפחה: “מצטער, לא אשתתף במסיבת האירוסין של אחותי” שנפלה בדיוק, אבל בדיוק, על גמר האלופות שאני עדיין חולם עליו לפעמים (פחות מאז גמר המונדיאל).

עד היום היא לא סלחה לי על זה ואני עדיין מאשים אותה בהפסד.

מרטינז מונוארה ישפוט את הקלאסיקו.
לא זוכר משהו בולט ממנו, לא לרעה ולא לטובה.
אחראי על ה VAR יהיה גונזאלז2X .
הוא דווקא זכור לי כאחד שאוהב לדפוק את ריאל.

מה שבטוח, יהיו תלונות על השיפוט משני הצדדים.

זה יפתח כאן תיבת פנדורה אבל לא נורא. אני לא ממש מכיר שופטים, כל אחד מכיר כאילו את איטורלדה גונזאלס והרעמה, המבט הרע שלו בעיניים. אבל שופט אחד אני כן מכיר - דה בורגוס הידוע לשמצה. בלי קשר לפסילת השער של מרקו אסנסיו שלצערי הייתה מוצדקת על הסנטימטרים - זו בושה שהוא ממשיך להתפרנס מהמקצוע. אחרי שהעניק לברצלונה מתנה יפה בסופרקופה בקאמפ נואו בקיץ 2017 באותו 1:3 גדול שלנו - לואיס סוארס זרק את עצמו ברחבה כאילו ירו בו, אבל אף אחד לא נגע בו - והשופט פסק פנדל. וגם בהמשך שהוא הוציא צהוב לכריסטיאנו רונאלדו והוא הורחק (הצהוב על הורדת החולצה מוצדק. השאר? בושה וחרפה).

הסגל לקלאסיקו מחר.

פרנקי בחוץ.

בנוסף לדמבלה, פדרי וכריסטנסן.

כמה עוד נוכל להמשיך לשרוד בהצלחה מול ריאל מדריד בלי כל כך הרבה שחקני מפתח/הרכב בכירים?

זה רק עניין של זמן עד שזה יתפוצץ לנו בפנים. ובגדול. יש מצב טוב מאוד שכבר מחר.

אחי, בקלאסיקו האחרון ניצחתם אותנו עם פאקינג קסי וסרג’י רוברטו, וזה עוד אחרי שכל כוחות הטבע התאגדו יחדיו, כדי לדאוג לזה שוויני יצליח אשכרה לעשות מהלך מול אראוחו, ושגם ‘שער עצמי’ יפעל לשם שינוי נגדכם.
אה, שלא לדבר על זה שמדובר כאן בקופה דל ריי. יותר קל לנו לקחת את הפרמייר ליג מאשר את הגביע הזה.
ואם כל זה לא מספיק כדי להרגיע אותך - Don’t worry, in Don Carlo you trust

תכלס, אני לא מבין למה אני מתאמץ.
@SantiagoBernabeu - בוא תעשה את הקסמים שלך

המצב לא מזהיר.
צריך לשחק מאוד בזהירות.
מה שמדאיג אותי זה שריאל תבוא במנטליות התקפית כי הם צריכים שער כך או אחרת

בקלאסיקו האחרון בגביע היה את פרנקי, אבל לא את לבנדובסקי. בהתחשב באיך שהקלאסיקו הזה התנהל - קצת מפחיד אותי קישור של קסייה-גאבי-רוברטו-בוסקטס, יותר מאשר מעודדת אותי הנוכחות של הפולני.

וכל זה כששוב כריסטנסן ייעדר, אז אלונסו או אריק (כן, בטח), יפתחו כבלמים. יש ממה לחשוש. הרבה.

יתרון: המשחק בבית שלנו

חסרון: המשחק לא בברנבאו

יותר מידי פציעות בשלב הזה של העונה, וכל זה כשאנחנו מתחרים במפעל וחצי. גורם לי לחשוב מה היה קורה אם הליגה היתה צמודה והיינו עמוק בשלבי הנוק אאוט של ליגת האלופות… דרוש בדק בית רציני בכל הנוגע לסרגל המאמצים וניהול עומסים לקראת השנים הבאות אם יש לנו שאיפה כלשהי לחזור לטופ, כי נראה שצ’אבי והצוות הטכני נופלים בזה יותר מידי פעמים.

צ’אבי: אוקיי, אני אשחק עם ה11 שיש לי בראש רק 89 דקות כל משחק, ולא 90 דקות פעמיים בשבוע.

4 פצועים מתוך 20 זה נראה לי סביר כמותית. הבעיה שכל ה 4 הם שחקני מפתח.
מצד שני , הליגה כבר די בכיס שלנו, ובגביע נשארו גג 2 משחקים.
השחקנים גם ינוחו באמצעי השבוע ויראו את ליגת האלופות מהכורסה.