P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

האמת ששגיא כהן שובר שיאים. של עצמו כמובן.
איזה תענוג האמבפה הזה. אתם תשחטו אותי כמובן על מה שאני הולך לומר, אבל לדעתי אם הוא ימשיך ביכולת הזאת, ויעשה זאת בקבוצה נורמלית ולא צעצוע של איזה שיח, הוא עלול להיזכר כטוב בהיסטוריה.

IN RAFAELLA WE TRUST

פאריס מובילה 0-2 בוולודרום על מארסיי בקלאסיקו הצרפתי ואוהדי מארסיי פחות אהבו את זה.

עריכה: כבר 0-3

@asafbarca אני יודע שזו חכמה מאוד קטנה לכתוב את זה דווקא היום (לפחות זה נגד מארסיי בחוץ ולא נגד דיז’ון בבית), אבל מסי ואמבפה ביחד זה פשוט ללקק את האצבעות. שני שחקני וורלד קלאס שמשלימים אחד את השני טקטית בצורה נפלאה וזה תענוג לצפייה.

זה לא סותר מה שכתבת כמובן (שזו אפשרות שאתה מסכים לדון עליה), וברור שאמבפה שחקן מצוין (בלשון המעטה) ושלם, ויכול להצליח בערך בכל סגנון משחק הגיוני טקטית עם 10 שחקנים טובים וממושמעים לצידו - אבל לשחק איתו ועם מסי ועם 9 שחקנים טובים וממושמעים לצידם זה מפתה ממש.

כפי שאמרתי, ואתה מכיר את דעתי עוד מהשנה שעברה, אם מסי חלק מפריז זאת השיטה היחידה שזה יכול להצליח ולהראות נורמלי. כלומר, 352 עם מסי ואמבפה מקדימה (עם מחליף שמוסר עומק טוב וחלוץ מהיר מחליף במידה ואמבפה פצוע).

האם זאת השיטה שלדעתי קבוצה פייבוריטית צריכה לשחק בה? לדעתי לא, ולכן אמרתי שאני לא בטוח שככה פריז צריכה לשחק במצב האידיאלי עבורה. עם זאת, צריך לקחת בחשבון שגם אמבפה עם כמה שענק (בעיניי השחקן הטוב בעולם כרגע), הוא שחקן שדווקא אוהב יותר את שיטת האנדרדוג והמתפרצות.

הוא פחות טוב במשחק עומד מול הגנה שמצופפת ביחס לכמה שהוא טוב כשמשחקים על התקפות מעבר, בנוסף זה אנדרייטד כמה שהוא מזעזע לחלוטין במשחק לחץ ויהיה קשה איתו לייצר קבוצה דומימנטית שמשיגה את הכדור מהר. גם זאת נקודה למחשבה.

כל מה שהצלחתי לקרוא בשתי הפסקאות האחרונות זה ״הוא חייב לעבור לריאל מדריד״.

אוף טופיק אבל אמבפה מבזבז את הקריירה שמה בדיוק כמו שווראטי, ניימאר ולבנדובסקי ביזבזו קריירה מיוחדת על מועדון פלסטיק/מועדון בלי תחרות.
לא פספסתי אף משחק של מסי עד המעבר לפלסטיק ואני פשוט לא יכול להביא את עצמי לראות את החרא הזה.

יש שחקנים מיוחדים שהם “שלנו” , האנשים שאוהבים את המשחק, שחקנים שאי אפשר לייצר בדרכים נורמליות. השחקנים האלה הם אוצר שחייב להיות בליגה מעניינת שאנשים אשכרה רואים. מגיע לנו ליהנות מהם על בסיס שבועי נלחמים בשחקנים ברמה שלהם ומעלים את הרמה כל פעם.
מישהו נהנה מהקלות בה הם זוכים בתארים מקומיים?

אז תחילה צריך למנוע ממדינות לקנות קבוצות ומשם סופר ליג :grin:

ואני מת לראות את אמבפה משחק מול יריבים אמתיים כל שבוע גם אם זה אומר שנקבל בראש בכל דרבי :person_shrugging:t2:.

דווקא אתה בתור אוהד ארגנטינה צריך לזכור שהוא די הוכיח לכם מי הוא. בוא לא נשכח את זה.

לצערי את זה הוא לא יקבל בריאל מדריד. אתמול ראיתי איך מרסיי תוקפת את פסז’ והפכתי לירוק מקנאה איך שם מנסים לשחק כדורגל. אצלינו בליגה לא משחקים כדורגל.

ניימאר גמר את העונה.
חושב שזו אחת הבשורות הטובות שפריז קיבלה העונה.

אני עצוב. בגלל שחקנים כמו ניימאר אני רואה כדורגל.

לפחות הפעם אי אפשר להאשים אותו שהוא ביים פציעה כדי לחגוג יום הולדת של אחותו.
או שכן?

היומולדת ב11/03, תחליט לבד…

נראה לי שההצגה יצאה משליטה.

לצערי, זה אולי היה המשחק האחרון של ניימאר שם, מה שמרמז שיכול להיות שבשנה הבאה הם יצליחו גם בצמפיונס.

מצד שני, תמיד אפשר לבנות על הניהול המטומטם שם שהוא יקבל הארכת חוזה ואיכשהוא ימשיך שם. נותר רק לקוות.

משה, אתה לא מעודכן. הוא כבר קיבל הארכת חוזה בקיץ הקודם, עד 2027.
הטימטום של PSG היה בכך שזה היה סעיף בחוזה הקודם שלו שאיפשר לניימאר להאריך חוזה בצורה חד צדדית. PSG לא יכלו להתנגד.
עם הרהורים על אי האכיפה של הפייר פליי מצד אופ"א , והבלגן סביב סיטי, אולי PSG היו שמחים להיפטר מהחוזה שלו בצורה כלשהי. אולי יפתחו קבוצת קש בקטאר שתשלם לו 200 מיליון בשנה רק כדי שיעזוב את PSG. למכור אותו בצורה נורמלית הם לא יוכלו.
יש גם עניין של מסי. אם רוצים לשכנע את מסי לחדש, אולי אחת הדרישות שלו תהיה שניימאר יישאר.

תמיד יש את צ׳לסי והבעלים החדש וההזוי שלה,נראה לי ששנה הבאה הוא יהיה שם,ביחד עם עוד חצי מאירופה.

רק בשביל להראות איך זורקים 220 מילון אירו לפח

54.7 אחוז שיחק

כמעט חצי מהתקופה שלו פצוע או מורחק. ולחשוב שברתומאו נלחם להחזיר אותו ורק הטיפשות של אל חאליפי הצילה אותנו. הציל לנו את התחת השייח. מזל.

https://twitter.com/ActuFoot_/status/1632837709449371652

אני מקווה שמסי שנה הבאה ינוח בליגה בארה"ב .

תספור גם את המשכורת, אולי תגיע ל 500 מיליון.
אתה חושב שלשייח אכפת?

לא חושב שאתה טועה, אבל אני בטוח שניימאר היה נראה בברצלונה אחרת מכפי שנראה בפריז.
כמובן שאני לא חושב שהיה לכם חכם להחזיר אותו, אני רק בטוח שבמועדון שלכם ניימאר לא היה מרגיש שהוא מעל המועדון, וזו לדעתי הסיבה שהוא היה כל כך לא מקצועי בשנים האלה בפריז.

הם כל כך פתטים שאפילו אין טעם בשימחה לאיד.
כל העולם ואחותו ידע שהם לא יזכו בגביע הזה חוץ מאמבפה כנראה.
מקווה שמסי יברח משמה עוד 3 חודשים.