P$G - זה סופו של כל פרוייקט גלאקטיקוס

תמיד יש טעם. יששש!

פשוט ריחמתי על האוהדים שלהם אחרי ה 1-0 ולא בגלל ההדחה המתקרבת,אלא בגלל שזה נראה שחוץ מסרחיו ראמוס פשוט כולם ויתרו ולא האמינו ביכולת שלהם לעשות משהו כדי להחזיר את עצמם למשחק,איזה מועדון מעפן.

אין ספק שזה הפרוייקט הכדורגל הכושל ביותר אי פעם ביחס להשקעה ולציפיות.

הפרוייקט הקטארי באלופות
2013 - רבע גמר
2014 - רבע גמר
2015 - רבע גמר
2016 - רבע גמר
2017 - שמינית גמר
ניימאר מגיע בשיא העברות, אמבפה כמושאל
2018 - שמינית גמר
אמבפה נקנה בסכום השני בהיסטוריה
2019 - שמינית גמר
2020 -גמר (בבועה בליסבון)
2021 - חצי גמר
מסי מגיע
2022 - שמינית גמר
2023 - שמינית גמר
מה שכן תמיד ההדחה נגד ברסה/ריאל/סיטי/באיירן/צ’לסי ולא סתם קבוצות.

מניח שבקיץ זה יתפרק, הקטארים השיגו את שלהם עם המונדיאל ומפת הכדורגל העולמי אבל לא עם פאריס.
אמבפה בודק טיסות למדריד, ניימאר ילך לשייח אחר, סעודי או מהאימרויות ומסי אולי יחזור לבארסה, אולי יצא ליבשת האמריקאית
פאריס תחזור לבינוניות ורק דונארומה יתקע שם.

אני דווקא חושב שהסיכוי שאמבפה היה שוקל כבר הקיץ לעבור לריאל היה דווקא אם פסז’ הייתה זוכה בגביע. לעזוב עכשיו זה הודאה בכישלון, וזה לא משהו שקל לעשות. מעבר לזה גם צריך להניח שפאריז בדרך לאיזושהי מהפכה, מסי וניימאר לא יהיה שם כנראה בשנה הבאה, קשה לי להאמין שהם יתנו גם לאמבפה לעזוב. אם הקבוצה תיבנה כמו שצריך אולי עוד הם יהפכו למתמודדים רציניים.

כל שנה בכל סוף שנה שלהם שומע את זה אבל התוצאה תמיד זהה :slight_smile:

אני מניח שמתי שהוא הם יבינו שאל חאליפי אין מושג בניהול של קבוצת כדורגל… השאלה אם זה היה אחרי שהם יעזבו או השנה…

אני לא רואה איזה קבוצה גם יכולה וגם תלך להשקיע על ניימאר בקיץ, פסז נתקעו איתו חזק

קודם כל רציתי קצת לנקות את הראש מכל החרא שעובר עליי וליהנות מכדורגל אמיתי ולא מה שריאל מדריד מראה לי שבוע אחר שבוע וקצת התבאסתי מהמשחק. מצד שני באיירן מינכן עם היתרון שמרה כוחות ופריז סן ז’רמן אומללה ומגיע להם לסיים ככה עם אפס איום על השער (מהלך אחד מטעות שוער), בלי גול, עם הדחה שנייה ברציפות בשמינית הגמר והפעם אלוהים לא התערב בניגוד לשנה שעברה. ארבע פעמים קיליאן אמבפה הודח בשמינית הגמר בתקופתו במועדון.

הוא היה די חלש וגם ליאו מסי לא עשה דבר מעניין, דווקא סרחיו ראמוס בסדר. מרקו וראטי יצליח 999 פעמים עם הסיבוב הדבילי הזה ברחבה ובפעם האלף ותמיד במשחק גדול - זה יתפקשש - אידיוט. הנחתי שהפציעה של ניימאר תעזור להם דווקא ותאזן אותם. היו חסרי רעיונות. מופתע מבאיירן, לא רגיל לראות אותה טקטית כזו, אולי דווקא השנה זה יצליח? מולר מרגש וצ’ופו-מוטינג מרגש (ולא מספיק טוב) אבל היא צריכה עוד כוח התקפי חוץ ממוסיאלה. מה עם סאנה? מה עם מאנה? דה ליכט משחק עם ביטחון.

אני לא חושב שהקטארים יעזבו עכשיו.
כל העולם יצחק עליהם, במיוחד אם שייח\מיליארדר אחר ייקח את ליגת האלופות בשנים הקרובות.
לדעתי הם ימשיכו לשפוך כסף מתוך עקרון של מה שלא הולך בכסף הולך ביותר כסף.
אין להם סבלנות לבנות קבוצה, מחליפים מאמנים אחרי כל כשלון . רק לורן בלאן החזיק יותר משנתיים בכל תקופת השייחים.
ניימאר תקוע להם עד 2027, והוא מיוזמתו לא יילך לשום מקום.
מבאפה כנראה יעדיף להיות הבוס הגדול שם מלהיות שחקן סגל רגיל בכל קבוצה אחרת, שחלילה יכולה לספסל אותו אם הוא לא בכושר.
לא יודע לגבי מסי, לדעתי הוא יחפש קבוצה גדולה אחרת באירופה. זאת לא תהיה בארסה כי היחסים עם לפורטה גרועים, אבל הוא לא יפרוש ל MLS או למפרץ.
לגאלטייה לא יתנו המשכיות, הקטארים יחפשו שם נוצץ לאמן אותם.

מי שראה את הסידרה על השחיתות בפיפ"א בטח מכיר את הקטע שהיא דיברה על הסיבה האמיתית שקטאר קנתה את פסז וזה דרישה לא רשומה של פלטיני והראש ממשלה הצרפתי סרקוזי שהם יקנו את פסז וישקיעו בה. זה למעשה היה שוחד עקיף בשבילם בתמורה לתמיכה במונדיאל והשפעה על מדינות אחרות לבחור בקטאר (פלטיני היה בכיר בפיפא ואם אני לא טועה עמד בזמנו ראש אופ"א) .

אין להם באמת סיבה טובה להמשיך עם זה עכשיו. לא אומר שבהכרח הם יעזבו אבל זה לא איזה תסריט דימיוני או פסיכי אם הם ינטשו את הפרויקט ובצד החיובי, לפסז יש בסיס טוב עם שחקנים טובים ואני מניח שהיה לה ביקוש לקנייה.

הרי זה ברור שהם יינטשו את פסז במוקדם או במאוחר זה לא שיש להם איזה מחויבות ריגשית לכדורגל הצרפתי או משהו כזה… אולי לא השנה (כנראה לא השנה) אבל מתישהוא ולדעתי לא בעתיד המאוד רחוק .

אין להם באמת סיבה להמשיך להחזיק בקבוצה חוץ מאגו. זה לא שהם פטריוטים צרפתים או משהו כזה. יצחקו עליהם? לא רואה מצב שיצחקו עליהם יותר ממה שצוחקים עליהם היום. ובכלל נראה לכם ששיחים ששוחים בנפט שמים זין על האירופאים שצוחקים עליהם?

ביום שיחליט לעבור אלינו - לא רק שאף אחד לא יספסל אותו, אלא שהוא יהיה בעל הבית הבלתי מעורער. בטח אם זה יהיה ביום שאחרי עזיבת אחרוני המנהיגים שיש לנו בחדר ההלבשה (מודריץ׳, כרים, קרוס, קרבחאל), מה שלא אמור לקחת יותר משנה-שנתיים.

אני לא רואה אותו עובר לבאיירן/איטליה/ליברפול/סיטי/ארסנל/טוטנהאם, באמת שזה יפתיע אותי בלי שום קשר להודעה שלך. היעדים האופציונליים שלו הם כנראה אנחנו ואולי ניוקאסל, שבוודאי ישמחו לניצחון תודעתי ענק שכזה על שנואי נפשם הקטארים, אבל באותה נשימה - זה יאפשר מעבר שכזה רק בסוף חוזה. אולי גם בארסה בעוד כמה שנים, כשתתאושש פיננסית, או יונייטד שהיתה מתה. צ׳לסי נראית כמו בית זונות גדול מדי, למרות הכסף.

גם אם לוקה מודריץ’ וקארים בנזמה נשארים אני לא חושב שיש ספק מי יהיה הפנים של המועדון הזה. אצל בנזמה הפציע כולם פחות או יותר מבינים, לדעתי גם קרלו אנצ’לוטי ופלורנטינו פרס - שהעונה שעברה הייתה סטיית תקן. וגם מודריץ’ לא משחק כבר 90 דקות. גם העניין המקצועי משפיע. לראול ב-2009 לא היה כוח כמו לראול של 2007. אם קיליאן אמבפה מגיע זה שני רק להייפ סביב כריסטיאנו רונאלדו ב-2009. אבל הוא לא יגיע. הוא לכוד עכשיו בכלוב של זהב בגלל קבלת החלטות מטופשת שלו.

בימים אלה הקטארים עמוק במגעים לרכישת מנצ’סטר יונייטד מהגלייזרים ואם זה יצליח להם ייתכן שיהיה להם קל יותר למסמס את סיפור פסז’ בהנחה והפרויקט במנצ’סטר יצליח להם יותר.
להיעלם מפריז ברקע זכיה של יונייטד באלופות למשל יראה באור אחר לעומת התקפלות בלי כלום.
יותר מזה אם זה יתממש כל מיני עסקאות אפלות שיעבירו כוכבים מפסז’ ליונייטד בגרושים בהחלט על השולחן (יש מצב שגם להפך, מיונייטד לפסז’, קשה לדעת). וזאת תהיה אינדיקציה ברורה לכוונות שלהם.

הביאו את ניימאר בשביל לזכות בליגת האלופות-נכשלו.
הביאו את מסי בשביל לזכות בליגת האלופות-נכשלו בצורה יותר מביכה.

עכשיו הם רוצים לבנות את הפרוייקט מהתחלה. נשאלת השאלה מה הם יעשו עם ניימאר ומסי?
ניימאר-חתום לעוד 3 שנים עם חוזה של 36מיליון יורו+ בעונה. מי תשלם לו את השכר הזה+דמי ההעברה שפסז יבקשו?
אולי צ’לסי תהיה מספיק מפגרת לקחת אותו, אבל נראה לי הם יעדיפו להתאבד על חלוץ-אוסימן מאשר על ניימאר.
ניוקאסל?לא חושב שהוא ילך למועדון באירופה שלא משחק בליגת האלופות, אני מניח גם שניוקאסל לא ירצו אותו.
מסי-בפסז הוא לא ימשיך, חוסר רצון משותף של שני הצדדים להמשיך.
לאן הוא יכול ללכת?
בארסה?לא, סיבות כאלה ואחרות.
סיטי?הם לא יבואו שחקן בן 36 עם חוזה של 40 מיליון יורו ומעלה שלא יכול ללחוץ.
יונייטד, צ’לסי?אותם סיבות כמו ניימאר.
באיירן?כולנו יודעים שבאיירן לא משלמת שכר כזה והיא לא מביאה “סופרסטארים”.
ניוקאסל?לא חושב שהוא ילך למועדון באירופה שלא משחק בליגת האלופות.

כשהוא בכושר ועם מוטיבציה - כן.
אבל אם לא בא לו פתאום להשקיע מול חטאפות ואוססונות? אם המאמן זה לא בובה, והנשיא לא מקדש אותו?
גם השכר לא יהיה אותו דבר.
מבאפה עכשיו בקומפורט זון שלו, וזאת הייתה הבחירה שלו. מאיפה לך שהוא ירצה לעזוב.

לגמרי יכול להיות שלא ירצה לעזוב, אני די מסכים עם דוד שזה הרבה יותר סביר. דיברתי על היום שבו יבחר לעשות את זה.

שכר אולי, אבל בריאל מדריד נותנים גב לכוכבים בין אם זה מוצדק ובין אם לא, אלא אם יש איזה תאקל חריף מאד. כרים הרבה שנים, ראול הרבה שנים רעות, ועוד רבים וטובים. ואמבפה לא יתקרב לדגדג את היכולת של שני אלה גם אם לא יהיה בכושר. אנחנו מדברים על שחקן על בגיל צעיר.

ואני אומר שזה לא יקרה בשנים הקרובות אם הקטארים נשארים. אני מהמר שהם נשארים, ואמבפה איתם.

כל הדיון שלכם על “מי ייקח את מסי וניימאר” יוצא מנקודת הנחה שבעיניי שגויה מאוד, בטח לגבי מסי, והיא שהם לא יסכימו להתפשר על השכר שלהם.

הם באו לפאריז בשביל כסף מגוחך שאף אחד אחר לא ישלם להם, ואם יעזבו את פאריס יבינו שאף אחד אחר לא ישלם להם. אם מסי ירצה לעזוב (ולהישאר תחרותי) אני לא חושב שיש לו איזו אשליה שמישהו ישלם לו (ועוד בגילו) כמו ששילמו לו בפאריז. הוא יעשה פשרות.

לגבי ניימאר, זו כבר שאלה אחרת. אני גם רואה תסריט שבו הוא עוזב למקום לא תחרותי סטייל רונאלדו. ואם ירצה אירופה, הוא יתפשר על הכסף.

אמבפה יישאר בפאריז לפחות עוד עונה אחת, אני די בטוח בזה.

סתם שאלה זה בכלל תלוי באמפבה? להשאר שם עוד עונה? יש לו חוזה. סעיף שיחרור?

אני עוד לא שמעתי מעולם על שחקן שדרש בכל תוקף לעזוב והמועדון סירב לכך. המקרה הכי קיצוני שזכור לי קרה רק בקיץ האחרון, וגם שם זה הסתיים במעבר של לבנדובסקי לבארסה.

בסוף, זה לא בית כלא. מי שרוצה להחליף עבודה, מחליף עבודה.

וואלה?
מרקו ווראטי לברצלונה, לוקאס מורה, ניימאר לברצלונה, רביו לברצלונה.

וכל זה רק מפריז.