דבר התקשורת :: Rueda de prensa

הדברים האלו נאמרו לפני 15 שנה בשיחה פרטית, זכותו של פלורנטינו להחזיק בדעתו וכל עוד לא אמר את זה בפומבי אני לא ממש מבין מה הבעייה.

יש פה ניסיון ברור להוציא אותו מהמשחק, כנראה בשל ענייני הסופרליג. אופ"א מוכיחה כמה היא ארגון מלוכלך והלוואי ופלורנטינו ינצח במאבק הזה.

נ.ב.
הדברים שהוא אמר גם אם קצת קיצוניים, יש בהם קצת מן האמת. במיוחד לגבי ראול, אבל גם לגבי איקר גילינו בהמשך שהוא לא טלית שכולה תכלת.

ועכשיו נחשפו עוד הקלטות שהוא מדבר על כריסטיאנו ומוריניו,כל מילה בסלע :joy:
ברצינות,זה משעשע ותו לא,כולנו מלכלכים על אנשים בשיחות פרטיות שאם היו נחשפות היינו נשרפים מזמן,הלאה.

הקלטות עסיסיות. פלורנטינו רכלן רציני…
לא שיש פה משהו מזעזע, סתם מביך עבור פלורנטינו והמועדון.
נקווה שזה לא ימנע מכוכבים לרצות לבוא לפה, כשהם יודעים כמה הבוס מלכלך עליהם מאחורי הגב.

נניח ופרס קורבן ונפל בפח, אי אפשר לצפות דבר כזה שיקליטו אותו וכן הלאה, אבל זה קצת מתחבר ליחס שלו לאגדות העבר.
בכל מקרה, מה בדיוק ‘קרוב לאמת’ בכך שהוא הציב כביכול טענות מקצועיות כלפי קסיאס שהיה בשיאו ב-2008, הרי לא מדובר על עונת הדסימה וכן הלאה. שוער שבימים בהם היינו סופגים פעמיים בגלל הגנה פח - הוא היה מונע שלושה שערים בטוחים לפחות. אם יש שחקן שבעשור ההוא אי אפשר היה לערער עליו מקצועית זה קסיאס.
לגבי ראול, הוא לא היה תמים, צבר כוח בחדר ההלבשה ויש כאלה הראו בו דיקטטור. ובהחלט היה נראה כשחקן גמור אז. אבל “רוצה להרוס את ריאל מדריד”? וראוליטו אני בטוח כן “היה מוכר” חולצות ומרצ’נדייז וכאלה, אהבו אותו יותר מאת הגלאקטיקוס. מעניין שעל רונאלדו השמן שיצא לבלות כל ערב ובעונתו האחרונה יותר בילה על מיטת הטיפולים - לא היו לנשיא תלונות…

הנה פרק ב’ אבל הרבה-הרבה פחות עסיסי, האמת שהתאכזבתי.

חכה עם רונאלדו, אולי עוד יהיה פרק ג’.

מביך.

איקר אכן ניצל לרעה את הקשרים שלו בתקשורת בזמן הכאסח עם מוריניו, אבל מה זה רלוונטי ל-2008? אני זוכר גם שבאותה השנה החתימו את איקר על הארכת חוזה קיצונית עד 2017.

גם אם נתעלם מכל סיפור ההקלטות ונחזור למציאות ב-2021, מישהו משוכנע ב-100% שטובת המועדון היא זו שנמצאת בראש מעייניו של פרס, ולא המורשת של עצמו? ידענו להרוויח מהמגלומניה שלו כשהיא הפיקה תועלת והצלחה, אבל נדמה שהנזק שהוא גורם למועדון מאפיל כרגע על כל תועלת.

:raising_hand_man:
פרז אוהד ריאל מדריד כבר מעל חמישים שנה, אני בטוח שיש לו זיקה למועדון.
ובלי קשר, פרז ניהל את ריאל בצורה מצויינת ושם את המועדון בטופ 3 ליותר מעשור וזכה עם ריאל בהמון תארים. להסתכל על ה3 שנים האחרונות בלי לדעת מה קורה מאחורי הקלעים ולטעון שהוא פועל מאינטרסים אישיים זה לא רציני.

אני גם לא שכחתי מה היה פה בתקופה שהוא עזב. כל עוד הוא רוצה ויכול מבחינתי שימשיך.

המורשת שלו והצלחת המועדון זה לא אותו דבר?
אני מסכים שהוא כנראה איבד קצת את הדרך אבל לדעתי המועדון חשוב לו לא פחות מאף אחד מאיתנו.

כמה דם רע יש בין פלורנטינו לז’ורז’ה מנדש. לא סתם הוא דאג להיפטר מכל השחקנים שמיוצגים ע"י מנדש.
השבוע מנדש הצליח להחתים את אחד הכישרונות הכי גדולים במחלקות הנוער של ריאל. מה שאומר שכנראה לא נראה אותו משחק בריאל…

לא כל יום סוכן על טורח להגיע בעצמו ולהחתים ילד בן 14

האם פרס צריך לעזוב זה דבר אחד (ולא בגלל הקלטות מלפני 15 שנה). אלה שחושבים שמה שהוא אמר נכון מאוד ועובדה שאף אחד חוץ מהגלאקטיקוס והבייבי שלו לא נותרים ‘יבשים’ (על דל בוסקה אמר במה שנחשף היום: “הוא לא מאמן, הוא לא מבין דבר בטקטיקה. קמאצ’ו מאמן. שאל את נשיא בשיקטאש למשל. דל בוסקה לא קבע כלום. פיגו הצטרף ומייד היה חבר טוב של ראול והם ניהלו את חדר ההלבשה”) - זה כבר עניין אחר. המועדון לא יוצא פה טוב.

פלורנטינו יוצא בעיקר אידיוט בהקלטות האלו. לא להאמין איך הוא מעז לדבר על נושאים אישיים וכספיים בכזאת קלות. הוא פשוט מכפיש ומוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה בלי טיפת מחשבה. איך הוא מעז להגיד לאנשים זרים שלראול יש בעיות בבית והוא צריך לעזוב את אשתו. ובכלל שיש לראול טראומה מנשים כי החברה הראשונה שלו עזבה אותו. זה נמוך, זה מגעיל, ובעיקר לא ראוי שנשיא ידבר ככה על שחקנים שלו. אין כבוד? אין פרטיות? איך הוא יוכל להסתכל עכשיו לשחקנים שלו בעיניים וללחוץ להם ידיים, אחרי שליכלך על כל כוכבי העבר של הקבוצה. הרי הם יודעים שגם עליהם הוא כנראה מלכלך, רק שאין הקלטות מהשנים האחרונות. בינתיים, לפחות…

היום נחשף בהקלטה מ-2009 שבוטרגניו מרוויח 600,000 יורו לשנה. אחלה שכר בשביל להגיד כמה קלישאות אחרי ההגרלות של ליגת האלופות.

התדמית של פלורנטינו אחרי הסופרליג ואחרי ההקלטות נמצאת בשפל. אני חשבתי שהוא צריך לעזוב עוד קודם ועכשיו זה די ברור שהוא גורם שלילי. זאת לא סתם רכילות תמימה בין חברים. ההקלטות חושפות שמדובר במגלומן שחושב שכולם מסביבו הם אפסים ונוכלים, מזלזל בהם ומריץ רכילות ארסית על כולם. זה לא נורמלי. מה שהכי מדהים זה הטיפשות. מה הוא חשב שהדברים שלו לא ידלפו החוצה בסוף? או שלא יקליטו אותו? למה להכניס את עצמך לעמדה שאפשר לחשוף אותך ולפגוע בך בכזאת קלות? מביך.

מצטער, אבל איפה זה רשום? חיפשתי ולא מצאתי.

דווקא התזמון הזה מעלה לי נורה אדומה, עכשיו הוא חייב להישאר. עם כל הבעייתיות שלו אני חושב שיש חשש אמיתי מצד אופא בגללו.

כל ההקלטות מגיעות מ el confidencial
יש תרגומים שלהם בטוויטר
פה למשל
https://twitter.com/MadridXtra/status/1415573920439312388

“הדברים החדשים” הם שוויסנטה דל בוסקה לא יודע לאמן (“תשאלו את הנשיא של בשיקטאש והוא יגיד לכם. הוא לא מבין כלום בטקטיקה”). אבל חוסה אנטוניו קמאצ’ו דווקא כן. הוא אמר שדל בוסקה לא עשה כלום בחדר ההלבשה פשוט פיגו הגיע, היה החבר הכי טוב של ראול ויחד עם היירו השלושה לקחו פיקוד| על הקינטה דל בויטרה אמר שהם “רוצים לחיות בריאל מדריד עד שהם ימותו” ולקחת מהמועדון מאה מיליון יורו. “זה מצער אבל ככה זה, כולם, הם רוצים מאה מיליון יורו בשנה ממדריד”. הוא פתח גם על מיצ’ל וגם היה לו מה להגיד על המארקה, על תומאס רונסרו. כל העולם לא בסדר…

מעניין שההקלטות יצאו בדיוק לאחר שהערעור כנגד הסופר-ליג נדחה :thinking:

אגב, באחת ההקלטות פרז אמר שאיקר איחר לקלאסיקו בגלל ריב עם חברה שלו. Wtf???

ברור שיש המשכים, וברור שההקלטות יוצאות דווקא עכשיו. אני דווקא מעריץ גדול של פרז, ועדיין אשמח שימשיך, אבל אין ספק שיש פה פאדיחה רצינית. הגם שהיא מונעת מגורמים סוג ז’, היא רצינית. מקווה שפרז ישתקם ממנה מהר, אני ממשיך לסמוך עליו.

בלי להיכנס רגע להאם הוא צודק או לא ומה הוא צריך לעשות.
הסיכול הממוקד והמאוד לא אלגנטי הזה שכל מני מושחתים נגד נשיא חזק מאוד בקבוצה חזקה מאוד, מגיע בתזמון מדויק מאוד ובעוצמה חזקה מאוד.
זה הרי ברור שהוא מאיים על כל מני בכירים של ארגונים שלא צריך להגיד את שמם…אם המועדון, פלורנטינו או כל מי שמדובר עליו בהלקטות האלה ובטח ובטח האוהדים יתחילו לתת משקל לדבר הזה או שיתחילו להגיב ולדרוש דברים, הרי שהם ינצחו. האינטרס היחיד שיש לאנשים האלה זה להוריד מועדונים גדולים על הברכיים וכסף.
צריך לנטרל להם את העוקץ בזה שכולם כולל כולם יתעלמו מזה, אחרת נשאר עם מונדיאלים בחורף, מינויים הזויים לועדות והעלאות משכורות חשאיות כשלמועדונים לא מגיע כסף בכלל.

ושוב, לדעתי האישית. שילכלך כמה שהוא רוצה בשיחות פרטיות (רק שיוודא שלא מקליטים) בסוף, מה שהוא עושה קובע ועד היום הוא עשה למען המועדון רק טוב.

לא מעניין אותי “סופרליג” ויש דברים יותר חשובים מאל נואבו ברנבאו. רק בשני אלה הנשיא מתעסק. אנחנו לא קבוצה תחרותית כבר וזה לא מזיז לאף אחד. בקיץ 2019 ניסינו וטעינו אבל לפחות הראינו רצון. ואעריך בזהירות שנשיא יובנטוס לא דיבר ככה על דל פיירו בשיחות פרטיות. ואצל פלורנטינו לפי השיחות - כולם חרא ולא בסדר.
לא אמרתי להחליף אותו או שהוא לא נשיא היסטורי. אולי הוא כבר עייף או חסר רעיונות.

החלטת var שערורייתית אחת מאליפות וחצי גמר צ’מפיונס, ואתה כותב לא תחרותית בלי למצמץ.