דבר התקשורת :: Rueda de prensa

אתה ועוד כמה חברים כאן פיתחתם מיומנות חדשה שאני חושב שאתם יכולים לרשום עליה פטנט, מיומנות שלא הייתה ידועה לאנושות משחר ההיסטוריה ואני מדבר על לתרץ הצלחות… עד עכשיו האנושות ידעה לתרץ רק כישלונות, לקחתם אותנו לשלב האבולוציוני הבא…
מה הלאה? להתאכזב באליפויות? לשרוק בוז בתהלוכה עם גביע האלופות?

מ 2017 הגיעו מיליטאו אחד הבלמים הטובים בעולם, אלאבה שחקן וורלד קלאס, קורטואה השוער הטוב בעולם והזאר שהיה נראה כרכישה מצויינת.

רק לידע כללי, לא צריך לעבור את ברצלונה של פפ כדי לקחת אליפות עונה הבאה, צריך רק להיות יותר טובים מברצלונה הנוכחית, למה אתם מתעקשים לקחת אליפות מול ברצלונה של פפ בשנת 2022?

שמע אני ממש לא אוהב את טון הדיבור שלך, קודם כל. אני קורא לזה: להיות מציאותי. אתה פשוט עיוור, אנחנו הכי טובים או קרובים לכך וכן הלאה. כאילו אם אני מעביר ביקורת אז אני לא אוהד. אני אוהד את הקבוצה הזו משנת 2000 וזו בטח לא הקבוצה החלשה ביותר אבל מבחינה התקפית היא מועמדת רצינית, שחקן וחצי בהתקפה. אני, כמה שאני בטירוף סביב ריאל מדריד - נרדמתי פעמיים בעונת הקורונה, אם לא סבלת מהכדורגל והצלחת להחזיק את עצמך ער - דיינו, אשרייך (אגב, אני לא היחיד שנרדם).
מה עם עונת האליפות המדהימה שלנו, כשפגשנו את מנצ’סטר סיטי והיינו ניצבים בשני המשחקים? הייתי במשחק בברנבאו אז כנראה שלא תצליח למכור לי לוקשים. קורטואה עבד קשה מאוד, כבר הובלנו מאחת ההתקפות הבודדות וחשבתי שעם ההגנה החזקה שלנו יהיה בסדר - אבל זה לא עבד. באנגליה רפא ואראן חילק מתנות לצערנו ועדיין השווינו ל-1:1 ולרגע לא הרגשת שזה אפשרי.

לתלות ולשים בקיר: "לא רוצה לנחס, אבל משום מה יש לי הרגשה שהזאר מבקיע היום צמד ומביא אותנו לגמר, ככה זה עם אקסים"

את ברצלונה של פפ לא צריך לעבור (ויש גם אתלטיקו מדריד, או משהו כזה), עם הגדולות ידעת להתמודד היטב - אנצ’לוטי למשל נכשל בזה עם סגל פי אלפיים יותר טוב. מול הקטנות נפלנו. אתה מדבר רק על סוף העונה, זה שהיינו קרובים-קרובים לעוף בבתים בצ’מפיונס זה לא סבבה. וזו הבעיה, אתה תגרד איזה אליפות דרד’לה בפוקס בגלל חולשת היריבות ותהיה מבסוט ותגיד שעמדנו במטרה, אנחנו לא רלוונטיים. גם אם יש משבר זה לא בסדר שריאל מוציאה אפס יורו על רכש.
הלאה: טיבו קורטואה הגיע על חשבון שוער שהיה טוב. אדר מיליטאו בסדר, עוד לא עשה עונה כשחקן הרכב. לדעתי שחקן ההגנה הטוב ביותר שלנו כיום הוא נאצ’ו. דויד אלאבה שחקן טוב, הוא לא בלם טוב ממה שיש לנו, אין לו מקום בקישור. אם הוא מגן שמאלי על חשבון מנדי - סבבה. אנחנו צריכים ה-ת-ק-פ-ה. על הזאר כבר אמרתי - אין ספק, אכלנו אותה אבל רכש שהיה צריך להיעשות. ויניסיוס? יוביץ’? סבאיוס? ואייחו היורש של פפה? מריאנו דיאס ומספר 7? רודריגו (כשיש שחקן בפרופיל דומה כבר בקבוצה והוא צעיר)? אודריוסולה האגדי? אנדריי לונין?

המטרה של מועדון כמו ריאל מדריד הוא להיות הכי טוב בעולם, תמיד.
אי אפשר תמיד לזכות בהכל זה לא יקרה אבל כן אפשר וצריך בכל עונה לבנות קבוצה שיכולה להתמודד על כל התארים ואם אפשר גם לשחק כדורגל טוב וחיובי.
לפעמים ניקח אליפות, לפעמים צ’מפיונס ולפעמים כלום אבל תמיד תמיד צריכה להיות קבוצה שיכולה להסתכל בלבן של העיניים מול כל קבוצה אחרת על הגלובוס.
וכרגע, אנחנו פשוט לא שם.
כן, לקחנו אליפות בשנה שעברה וגם לא היינו ממש רחוקים השנה לעשות את זה אבל זה מספר רק צד אחד של הסיפור.
מול צ’לסי השנה ראו עד כמה הקבוצה הזו לא קשורה לרמות הגבוהות, כנל מול סיטי בשנה שעברה.
לא מדובר על מקרה, חוסר מזל או יכולת חלשה במשחק ספציפי, אנחנו פשוט לא שייכים לשם כרגע וזה משהו שריאל מדריד לעולם לא יכולה להרשות לעצמה, גם אם ניקח במקרה עוד איזה אליפות מזליקית השנה.
ואם יורשה לי, לא יתכן שלפאקינג אתלטיקו מדריד תהיה התקפה טובה משלנו שתכבוש יותר ובטח שלא שיריבה ישירה לכל התארים כמו ברצלונה תבקיע 20 שערים יותר מאיתנו בעונה, אם זה לא מעיד על כך שהקבוצה חייבת חיזוק התקפי באופן בהול אני באמת לא יודע מה כן.

יש לדייק, כתבתי שאנחנו הכי טובים בליגה הספרדית.

בגדול אני כותב כבר בפעם הטרליון בערך את מה שאני אכתוב עכשיו שוב ומשום מה תמיד מייחסים לי דברים אחרים ממה שאני כותב וחוזר וכותב… אני לא מרוצה מהמצב של ריאל, אני חושב שריאל משחקת כדורגל מגעיל, הסגל זקן ובעייתי וחייבים דחוף ריענון, אבל, גם עם הסגל הזה אנחנו הכי טובים בליגה ואחת הקבוצות הטובות בעולם, כרגע קורונה ושיפוץ איצטדיון ולכן הרכש נדחה, לכן לקחת אליפות מגעילה במשמרת של מסי בעונה פיננסית זה פיצוי מאוד מתוק.

ולא, אני לא חושב שאתה אוהד פחות טוב ממני או ממישהו אחר בגלל שאתה מבקר את ריאל מדריד, אני בעצמי עושה זאת המון, יש לי בעיה עם זה שאתה קובע שאנחנו קבוצה לא תחרותית אחרי שסיימנו מקום שני בליגה עונה אחרי שלקחנו אליפות והגענו לחצי גמר ליגת האלופות, זאת פשוט טענה לא נכונה.
ויש לי בעיה עם זה שאתה מתרץ את ההצלחות שלנו, הצלחנו כי היינו יותר טובים משאר קבוצות הליגה, תראה את התוצאות שלנו מול אתלטיקו וברצלונה בשנתיים האחרונות.

ביקשת לדעת מי הבאנו מאז 2017, נתתי לך שמות של שחקני וורלד קלאס שהצטרפו, בממוצע שחקן וורלד קלאס אחד להרכב כל עונה מאז 2017, זה לא מספיק?

הגענו לפאקינג חצי גמר ליגת האלופות, למה אתה מתעקש לסכם את הקמפיין שלנו רק לפי המשחק השני מול צ’לסי? לא עברנו את אינטר? אטלאנטה? ליברפול? אנחנו לא שם למרות שכן הגענו לשם רק בגלל משחק חלש בגומלין נגד צ’לסי? והגענו למשחק ההוא כשאנחנו נלחמים על אליפות וגמורים ממשחקי הליגה החשובים ועם כל הפציעות בניגוד לצ’לסי שהגיעה רעננה.

וכן, צ’לסי. נראתה כאילו היא משחקת כדורגל מעידן אחר, מהיר אתלטי ופיזי, אבל עם סגל מלא ואחרי מנוחה סבירה ההבדלים שנראו על המגרש היו מצטמצמים, לא נעלמים, רק מצטמצמים ונותנים לנו סיכויים יותר גדולים.

אני לא מתעקש לסכם את הקמפיין רק על משחק אחד מול צ’לסי, להזכירך אנחנו בקושי עברנו בשיניים בית עם שחטאר, מנשנגלאדבך ואינטר וזה לא מקרי, לא היה שם חוסר מזל.
אולי לך זה טוב שהצלחנו באופן הירואי לעבור את מנור סולומון ברגע האחרון אבל לי, כמו 99% מאוהדי ריאל מדריד זה לא מספיק והאמת? טוב שכך.
ומול צ’לסי כמו שאמרתי, זה לא היה “משחק חלש”, בשני המשחקים הייתה קבוצה אחת על המגרש ושוב- מקרי זה לא, כנל בעונה שעברה מול סיטי, אין לנו את האינטנסיביות הדרושה לרמות האלה.
אי אפשר על עונה קודם לבוא ולציין כעובדה את השורה התחתונה שהיא אליפות והעונה לתרץ ולהגיד שהגענו פצועים, משחק אחד חלש וכו’, רוצה לדבר עובדות בוא נדבר עובדות והעובדות הן שריאל לפני שנה הצליחה לקחת אליפות ועפה בשמינית בליגת האלופות והשנה לא לקחה כלום, שוב- אין כאן שום דבר מקרי.
אגב גם הפציעות הן לא חוסר מזל, פשוט כשאתה משחק עם שחקנים כמו הזאר וקרבאחל צפה פגיעה.
תן לי לספר לך משהו- גם השנה לוקאס ואסקז יקבל את המושכות באגף כי דני יהיה על מיטת הטיפולים לצערי, בקישור לא היו לנו חסרונות רציניים פשוט אין לנו שם כלום פרט ל4 שחקנים וכשאחד נפצע כל השלישייה הנותרת נשחקת ועל התקפה? בכלל אין מה לדבר, לא קיים שם כלום.
אני לא בעד לתרץ הצלחות אבל באותה מידה אי אפשר לתרץ הפסדים, צריך לשפוט את התוצאות כמו שהן והתוצאות איך נגיד? חלשות ומחפירות למועדון בסדר גודל שלנו.

מקום שני כאשר במחזור לפני סיום עד הדקה ה86 היינו אלופים וחצי גמר ליגת האלופות זה מחפיר?

איך אפשר לטעון שאין לנו את האינטנסיביות לשחק מול צ’לסי אחרי שעברנו את ליברפול שהיא קבוצה יותר אינטנסיבית וטובה מצ’לסי? תנסה לענות בלי לתרץ הצלחות בבקשה.

וכן, עברנו בקושי את הבית כי התחלנו חרא את העונה, אבל בגלל שאנחנו קבוצה עם שחקנים גדולים ווינרים הצלחנו להתגבר על זה ושלטנו לחלוטין מול אינטר ניצחנו ועלינו והמשכנו עד לחצי הגמר, ובליגה הצלחנו לצמצם את הפער הגדול שאתלטיקו פתחה וכמעט לקחנו אליפות ואם לא ה var היינו עושים זאת, אלה העובדות.

ושוב, הפסדים אפשר לתרץ, מה שמוזר וחדשני זה לתרץ הצלחות.

הסיבה היחידה לתרץ הצלחות זה כשהעובדות לא תומכות במה שאתה טוען, אז במקום לבדוק את עצמך ואת הטענות שלך אתה מתחיל לנסות לעוות את העובדות.

איזה הצלחות יש שצריך לתרץ אותם?, בשלוש שנים האחרונות אליפות אחת, אם זו הצלחה בשבילך אז אשריך מבחינתי כישלון מחפיר.

אליפות ושנה אחרי כמעט אליפות זה כישלון מחפיר מבחינתך? יפה. מתי פעם אחרונה היית עד לכישלון לא מחפיר של אליפות ועוד אליפות?

א- מה זה כמעט?, לא מעניין אותי כמעטים.
ב- למה אתה מעלים את השנה לפני?, היא לא נחשבת בעינייך ככישלון?
ג- אני אוהד ריאל קרוב ל20 שנה והייתי עד לכישלונות, לקבוצות חלשות עד כדי מביכות אבל אף פעם לא זכור לי קבוצה שההנהלה משלימה עם אי התחרותיות שלה ופשוט מעלימה עין ומנסה לצייר לנו את זה כהצלחה.
בינתיים ההרכב שלנו מזדקן בעוד שנה והדבר היחיד שאני רואה מההנהלה זה פשוט עצימת עין. אנצלוטי זה מאמן ששיאו הרבה מאחוריו וגם בשיאו הוא היה אוברייטד ענק שקיבל אצלנו ובמילאן את הסגלים הכי טובים שלהם בהיסטוריה ובקושי גירד תארים. עזיבת ראמוס ווארן למועדונים גדולים אחרים מורידה אותנו תודעתית בשרשרת המזון. כתבתי פה פעם שהגעת אמבפה אלינו הקיץ היא צעד לא שגרתי בעליל וצריך להוריד בפניו את הכובע. לא היה העברה של שחקן כזה ללא פרוייקט רציני והבאת כוכבים נוספים על ידו והוא ככה זה לפחות לי נראה מגיע לקבןצה ששיאה הרבה מאחוריה וללא בקשות רכש.

אתה מפזר קלישאות וסלוגנים, אתה רוצה לקחת את השנה לפני אליפות? בוא נקח את 5 השנים האחרונות, 2 אליפויות ו 2 צ’מפיונס, עכשיו בוא תגיד לי מתי ב 20 שנה שאתה אוהד את ריאל הייתה תקופה יותר טובה מזאת שאתה טוען שההשגים העכשויים הם מחפירים עם הנהלה מחפירה שמשלימה עם חוסר התחרויות של הסגל הקיים.
ובבקשה תענה במילים פשוטות ותסביר, לא לענות עם עוד סלוגנים וקלישאות.
אני אפשט, אתה טוען שהקבוצה לא תחרותית וההנהלה מחפירה, תביא תקופה של 5 יותר טובות כדי לתמוך בטענה שלך.

טיפ’לה עיוותת את מושג הוורלד קלאס פעם בשנה. בעת הרכישה מיליטאו היה סתם עוד צעיר מבטיח וקורטואה היה שוער בנסיגה רצינית. היחיד שנקנה כשחקן טופ קלאס היה הזאר ולצערנו זה לא צלח, באשמתו הבלעדית בלבד.
ריאל מדריד ראוי שתנסה כל שנה להביא את הטובים ביותר לשדרג את הסגל המזדקן באופן מיידי, תלונות האוהדים מוצדקות לחלוטין.

ברור שעם מיליטאו עיוותתי, אבל הם שתמיד מזכירים את כל הרכישות של לפני 2 עונות, אז ציינתי שמהם כבר יצא בלם שנראה שיהפוך לבלם טופ, אז כבר הרכישה של כל הברזילאים השתלמה.

חייב לציין שאני מאד נהנה מההקלטות עד כה. פרסי מספר שהם נהגו לכנות את אוזיל besugo, שזה דג שנראה כך:

אתה הוא לא מי שכותב פעם אחר פעם שהיינו זוכים באליפות אם לא הואר? זה נכון כמובן, אבל תירוץ. לא כל תירוץ (להצלחה או כישלון) הוא שגוי. לפעמים זו הסתכלות נכונה וביקורתית על הדברים.
הקבוצה הנוכחית היא לא השאיפה שלי כאוהד. ואני מאמין שגם אתה לא מרוצה מהיכולת.

ההשוואות לברסה פשוט מחזקות את הטענה שלי שאו שהסגל לא מורכב מוורלד קלאסים כמו שכולם רוצים להאמין, או שזידאן לא מאמן כזה טוב, או שפרז לא נשיא כזה טוב (בעיני כל התשובות נכונות במידה מסוימת).

אנחנו מתעקשים להציג יכולת שתספיק גם באירופה.
אנחנו מתעקשים שאנחנו רוצים להנות יותר מהקבוצה אותה אנו אוהדים.
אני לא חייב שננצח את ברסה של פפ. אני כן אשמח שנראה טוב יותר מברסה של קומאן. השינוי שברסה עשתה באמצע העונה היה קורה חודשיים לפני אני די בטוח שלא היינו עוברים גם את ברסה של קומאן.

פרז > ברטומאו (בהרבה)
זידאן > קומאן (בהרבה)
הסגל שלנו > הסגל שלהם

ועדיין ב3 השנים האחרונות הם זכו ביותר תארים מקומיים והגיעו רחוק יותר באלופות.
רק לי זה לא מסתדר בראש? רק לי זו נורה מהבהבת שכנראה אחד התנאים למעלה לא כאלה ברורים?

מעניין אותי אם יש אוהד ברסה שמרוצה מהעונה הקודמת שלהם כי הם יכולים להגיד את אותו דבר.
הודחו בחצי מול באיירן והיו בתמונצ האליפות עד השניה האחרונה, ולטענתם הפסידו בגלל ואר.
משום מה אני לא שמעתי אף אוהד ברסה מרוצה מהנושא.
ליתר דיוק הקריאות היו:
לפטר את הנשיא, להעיף את המאמן, להחליף חצי סגל.

זה בדיוק העניין! תראה כמה למעלה היינו! לא יודע מה איתך אני רואה ירידה קלה ביכולת ועל זה אני מתלונן.
למודריץ יש יותר כדורי זהב ב5 השנים האחרונות מכל שחקן שאינו מסי ורונאלדו. רוצה לתת לו אץ
החוזה של הזאר (0 כדורי זהב) ל5 עונות ולבנות סביבו קבוצה? או שאפשר לראות את הירידה ביכולת שלו ולהבין שמה שהיה ב2017-2018 פחות רלוונטי עכשיו?

שורה תחתונה. אתה מרוצה מהקבוצה שלך?
אתה נהנה מהאסנסיואים שמשחקים אצלך בהרכב הפותח?
אני לא ולכן אני מפנה אצבע מאשימה למי שגרם למצב הזה.
אצבע מאשימה לא שווה קריאה לפיטורים. פשוט להאשים ולקוות כרגע שמשהו ישתנה.
ברור שחלק מהדברים זה ביש מזל. אבל חלק מההתנהלות שלנו הייתה מאוד חובבנית.

מסי> כל השטויות שרשמת.
כשיש לך מסי אבל סביבו סגל על הפנים אז אתה מגיע לחצי גמר ליגת האלופות אבל אז חוטף תבוסות משפילות מכל מיני קבוצות טובות יותר (באיירן) או טובות פחות (רומא)

אתה לא יכול להיות מנותק מהמציאות, ביחס לסגל הנוכחי, לבעיות הפיזיות ולמצב הכלכלי (ובהתחשב בזה שרק על הנייר לא זכינו באליפות שניה רצופה) אני אישית מאוד מרוצה ממה שזידאן הוציא מהקבוצה העונה.

יש ביקורת? ברור. צריך לשנות דברים? ברור. אבל הכל ביחס למציאות. אי אפשר לפטר את כל העולם ולעשות עליהום על ההנהלה בדיעבד.

את מי פיטרתי בדיוק?
אני כותב שוב ושוב שארצה שפרז יישאר. הוא הכניס אותנו לברוך הזה ואני מאמין שהוא האדם הנכון להוציא אותנו משם. הכל בסדר אם טועים, רק לקחת אחריות ולתקן, נראה שפלורנטינו כן הפנים את הטעויות ועובדה שהפסיקו להגיע ילדים מברזיל ומתחילים להיות מחושבים יותר בשביל רכישות גדולות יותר (מקווה).

אני טוען שהם הסיבה למצב הבעייתי ולסגל הנוכחי!

אני התעקשתי שנבנה קבוצה על שחקנים שגמרו את הסוס וילדים שעוד לא מצאו אותו?
אני חשבתי שהעתיד שלנו הוא אצל בייל?
אני חשבתי שאיסקו צריך להיות הקשר המחליף שלנו?
אני טענתי שקרוס ומודריץ צריכים לשחק תמיד?
אני תמכתי בייבוש של כל מי שלא היה פה ב2017 או כל מי שלא זרם עם הפריבילגיות של אנזו זידאן בנוער?

אני היחיד שרואה את הטעויות הללו? אני היחיד שלא מסכים עם הדרך? אלה לא דברים שאני אומר רק בדיעבד!

הנה אמרת בעצמך, מסי זה מספיק עד שמגיעה קבוצה כמו רומא ליברפול או באיירן. חבל לי שריאל לא ברשימה הזו…

ואם כל כך קל להעפיל לחצי גמר למה אנחנו מריעים על ההישג הזה העונה?

אי אפשר לרקוד על שתי חתונות.
מסי כזה ענק - אז למה זה לא מספיק לברסה?
שחקן אחד טוב ככל שיהיה זה לא מספיק - אז למה נגדינו זה לרוב כן מספיק?

אני בהחלט חושב שלצפות מריאל מדריד להיות טובים יותר מכפי שאנחנו עכשיו זו לא דרישה מוגזמת ואני בהחלט חושב שמספר החלטות שפרז קיבל אחראיות לכך

לא הבנתי כלום פה…
למה החלטת שריאל לא ברשימה הזאת? אנחנו קבוצה טובה יותר מברסה (לא התקפית כי שוב,מסי.) כבר כמה שנים.

מי אמר שקל להעפיל לחצי גמר בדיוק? כשיש לך את מסי בקבוצה זה קל יותר זה כן.

מסי כזה ענק וזה מספיק לבארסה כדי להציג עונות שהן מעבר לרמה של הסגל שלהם בגללו בעיקר. (לא שוכח את טר שטגן ואלבה אבל זה לא דיון על ברצלונה)

מצחיק שאתה גם שואל שאלה, גם עונה לעצמך ואז שואל עוד שאלה לא קשורה.
מה זה בדיוק אומר השאלה הזאת?

מתי מספיק? מספיק למה? שהוא היה בשיאו? כששיחק עם ניימאר וסוארז? עם צאבי ואינייסטה? בשנים האחרונות? לא ברור.

עדיין לא הבנתי על מה אתה מתווכח?
מה הטענה שלך?
הרי אמרתי שאני לא רוצה שפרז ילך, אז עם איזו טענה אתה לא מסכים?
הטענות שלי הן:
שריאל טרום עזיבת רונאלדו טובה מריאל שאחריה
שפרז טעה בנוגע לבייל
שפרז טעה בנוגע למדיניות הרכש עם הצעירים
שפרז טעה בנוגע לאמון בשחקנים הוותיקים שגמרו את הסוס (בשום שלב לא אמרתי להפטר מכולם דרך אגב)
שפרז טעה במחשבה שזידאן הוא האיש לבניה מחדש
שפרז טעה בנוגע להרבה רכישות בכללי (מעבר למדיניות הצעירים)
שריאל מדריד ב3 השנים האחרונות עשתה כמה צעדים לאחור מבחינת הישגים ויכולת.

תבחר טענה ותגיד לי במה אתה לא מסכים איתי.

כי בין אם תרצה או לא תרצה עזיבת רונאלדו היא קו פרשת המים שלנו. העזיבה הזאת והבאת מריאנו בתור מחליף זה הישגים על שם פרז. אל תנסה לערבב אותי ולהסביר לי למה זה הצלחה. רותה הצלחה של 5 שנים קח את השנים בין 2014 ל2018 ותראה את ההישגים שם לעומת מה שיש עכשיו.

עיקרונית, אני אישית לא מסכים עם כל הטענות שלך שהעלתה.

איך יכול להיות מצב אחר כאשר רונאלדו הוא השחקן הטוב ביותר ששיחק בריאל מדריד? אותו הדבר יקרה גם אחר מסי.

אבל… אחרי עזיבת רונאלדו לקח לנו רק עונה אחת לחזור לקחת תואר, לקחנו אליפות והיינו לוקחים עוד אחת אם לא ה var, כלומר ב 3 שנים אחרי עזיבת רונאלדו הייהו לוקחים מספר אליפויות דומה למה שלקחנו בכל השנים עם רונאלדו, וגם חזרנו לחצי גמר ליגת האלופות ואתה ממשיך לטעון שזה כישלון מחפיר.

באותה תקופה אליפות אחת ו 4 צ’מפיונס, 5 תארים.
ב5 השנים האחרונות 2 אליפויות ו 2 צ’מפיונס, 4 תארים.

אז ההבדל לפי התפיסה שלך מקבוצת על לקבוצה ביזיונית ומחפירה זה תואר אחד ב 5 שנים? כלומר אם ה var לא היה גוזל מאיתנו אליפות היינו מגיעים למצב של 5 תארים, כמו השנים שציינת, היינו הופכים לקבוצת על?