כדורגל ספרדי - שוטף

יש לי תחושה חזקה שהוא יתחיל כעוזר מאמן לחאבייר אגירה (שהעלה אותו לבוגרים באוססונה) ובהמשך יהפוך למאמן המושלם לדעת אוהדי ברצלונה, שילוב של ואלוורדה וסימאונה מוריו.

ברוך שפטרנו - עוררה בי בחילה המחשבה שהשחקן הבינוני הזה עוד עלול להיות בטעות שיאן ההופעות בליגה הספרדית איי פעם. תואר שיושב הרבה יותר טוב על חואקין ובטח על ראול וליאו מסי מה שלא קרה. גארסיה עצמו התחיל כקשר 50-50, עבר לעמדה יותר התקפית ובסוף היה גם חצי חלוץ. שחקן שאתה שונא לשחק נגדו והוציא מאתיים אחוז מהקריירה שלו. ביי ביי

אתלטיקו סופגת 2:0 (גול שני משוגע, בדקה ה-92) מאלאבס. הפער כרגע מהמקום החמישי, שם נמצאת בילבאו - 3 נקודות.

במחזור הבא? שתיהן נפגשות במטרופוליטנו.

אתלטיק בילבאו היא סיפור גדול והיא עושה עונה אדירה, ברור לכם לאיזה צד אני נוטה. מעבר לכך אני לא שוכח לצ’ולו סימאונה את הרכב הטלאים נגד ברצלונה וההתרפסות בבית. אני חושב שעם מאזן חוץ כל כך חלש לא מגיע לך להשיג כלום. בשלב מסוים אנטואן גריזמן ואלבארו מוראטה עשו גול מכל מצב אבל פרט לכך אתלטיקו מדריד לא הצליחה להביא משהו חדש, לא הצליחה לגוון את המשחק שלה וההגנה ספגה בקצב גבוה בערך כל העונה.

לא היה לי זמן לכתוב על איסקו בפייסבוק בשל הזמן שהקלאסיקו גזל ממני, יום הולדת 32 וזה, הוא באמת חזר לשחק כדורגל מצוין העונה, אני לא האמנתי. חבל שהייתה לו את הפציעה הזו בדיוק לפני כינוס הנבחרת במרץ וכמובן יש לה את לואיס המקובע דה לה פואנטה אז הוא לא יהיה ביורו אפילו לא אס מהספסל שמשנה משחק ב-20 דקות. אני יודע שקבלת ה-MVP היא לא חזות הכל ובהרבה משחקים של בטיס אין יותר מדי גולים אבל עדיין הוא היה המצטיין איזה 16 פעמים וזה מטורף.

צריך לדבר רגע על גריזמן. מאז שהוא קיבל את המחמאות והפך לכובש הגדול ביותר של אתלטיקו בכל הזמנים הוא צל של עצמו. לפני כן הוא היה דווקא ביכולת דיי טובה. דיי מוזר בהתחשב בגילו ובניסיון שלו.

3 פוסטים אוחדו לנושא קיים: השופט בן זונה :: על שופטים, VAR, החלטות ומה שביניהן

מי שמעוניין, פודקאסט נוסטלגי שהשתתפתי בו:

קריאות גזעניות של אוהדי אתלטיקו לניקו. יש מישהו שרוצה לספר לנו גם הפעם למה ויניסיוס בעצם אשם?

ויניסיוס אכן אשם כי הוא זבל של בן אדם ואף אחד לא סובל אותו. יש יותר מדי סרטונים שבהם רואים שהוא עושה פרובוקציות גם לשחקנים וגם לקהל. בבירור מנסה להשיג חומר בשביל הסרט ה"חשוב" עליו.
זבלון שחי בסרט וחושב שהוא מינימום מרטין לות’ר קינג.

ובקשר לניקו, לא יודע למה מקללים אותו. הוא נראה בחור הגון סך הכל.

פשוט מאוד. ניסו להוציא אותו מהכלים ולגרום לו לא להתרכז במשחק בדיוק כמו שעושים לויניסיוס, רק שהוא השווה אחרי כמה דקות ולא נפל לפח שלהם.

יופי, אז בפעם הבאה הם ינסו משהו אחר.
ניקו הולך לבית משפט או עושה מזה סרט? שר בממשלת גינאה מנסה להגן עליו?
רק ויניסיוס עושה את הדרמות האלה. אעלק “אני רק רוצה לשחק כדורגל” ואז לועג ברשת לשחקני בארסה על ההפסד.
כל השנאה שהוא מקבל מגיעה לו, אני מקווה שאוהדי כל הקבוצות ייקחו אותו כפרויקט אישי ויעשו לו קוף בכל איצטדיון.

העונש הכי גדול שהוא היה יכול לקבל שהם פשוט היו מתעלמים ממנו.

דימה איך היית מרגיש אם נגיד היית שחקן כדורגל בישראל ולכל איצטדיון שהיית מגיע אליו המונים היו קוראים לך רוסי מסריח? זה היה בסדר בעיניך? היית מתלונן על זה או סותם את הפה?

פרמין חגג כמו בלינגהאם בפרצוף של אוהדי ריאל. אם ויניסיוס היה עושה את זה הוא לא היה יוצא מהפה שלכם ולאפורטה היה מוציא הודעה שהוא דורש להרחיק את ויניסיוס מהמגרש שלכם לכל החיים. אז פרמין התגרה, בסוף הפסיד את המשחק וקיבל אמוג’י שצחק עליו. אפס מסריח כמו המועדון שבו הוא משחק.

שילעגו חזרה,מה קשור קוף?
ואני יודע על מה אתה מדבר,הוא עשה אימוגי צוחק על פוסט שצחק על זה שפרמין חגג כמו בלינגהאם מול הפרצוף של אוהדי ריאל ואז חטף קארמה לפרצוף,פרמין הביא את זה על עצמו.

שורה תחתונה-לילד חרא תתייחסו כמו לילד חרא,צבע העור שלו לא צריך להיות קשור לעניין.

אוהדים קוראים לויניסיוס קוף ומאשימים את וניסיוס, ואני מסכים.
אבל אוהדים קוראים קוף לניקו וגם פה וניסיוס אשם ? :thinking:

פרמין עשה פרובקציה וחטף בחזרה, לא רואה בזה משהו נורא. הוא רק ילד ובתקווה ילמד מזה.

להשוות אותו לפרובקטור ויני זה גניבת דעת אחת גדולה. הוא צריך לעשות עוד אינספור פרובקציות וקללות לעבר היריבים שלו בשביל בכלל להתקרב לויני.

לי בכלל לא מזיז הפרובקציות של ויני , ההפך, כתבתי את זה אלף פעמים, היו זמנים יותר קשים עם טראש טולק , הוא כלום ושום דבר לעומת מה שהיה פעם, , אותי מעצבן רק הבכינות שלו. עשית פרובקציה? הטרלת את היריבים שלך? כל הכבוד, עכשיו קבל את זה כמו גבר ותפסיק להתבכיין שאתה חוטף בחזרה.

הגיע הזמן להבדיל בין גזענות לפרובוקציות.
ויניסיוס מתגרה בך? שים לו אתבע משולשת בפנים, תלעג לו, תצחק כשהוא מאבד את הכדור, תאחל לו להחליק במדרגות וכו׳…בחיאת יש כל כך הרבה קללות מגוונות ודרכים בכדורגל גם מבלי לנהום, לזרוק בננות ושאר זממנים גזעניים עלובים

זה הלופ של ויניסיוס -
אוהדים מנסים לעצבן אותו ע"י קריאות גזעניות :arrow_left:הוא מתעצבן :arrow_left:הוא מעצבן אותם :arrow_left:אוהדים מעצבנים אותו וכן הלאה.
תמיד תהיתי מה היה ראשון בלופ הזה, אחרי אתמול קיבלתי את התשובה.
ויני ילד קטן, אבל להציג את זה כאילו הבעיה רק בו והאוהדים סה"כ שה תמים שהפריעו לו לראות כדורגל… נו באמת.

זה לא עניין של לופ.
יש לויניסיוס אופי פרובוקטיבי. הוא כל הזמן מתנהל בצורה כזו, בלי קשר לגזענות.
כשהוא רץ להתריס את קונדה, היה בזה עניין של גזענות?

גזענות זו פשוט הדרך הקלה להציק לשחקנים שחורי עור.

אתה מיתמם

עושה עיסקה עם נטפליקס לסרט שהראיון של הסרט הוא להפוך אותו לקורבן :arrow_left:הוא מעצבן אותם :arrow_left: אוהדים מנסים לעצבן אותו :arrow_left: רץ להתבכיין לכל העולם בליוי מצלמות של נטפליקס…

אם הוא לא היה שחקן ריאל, רובכם היה אומר אותו דבר.