כדורגל ספרדי - שוטף

הפעם לא צופה במשחק, עסוק במשהו אחר.

טוב תראה אחר כך.
אני בטוח שלא תאכזב אותי :wink:

ראיתי עכשיו אחרי כל המהומה אצלכם ופה, לדעתי לא שערורייתי כפי שמנסים להציג את זה, גבולי כן.

ככה נראות חגיגות הזכייה של אתלטיק בילבאו בגביע:
https://twitter.com/marca/status/1778436840535499145

ראול גרסיה פורש מכדורגל

הדה עמי…
(לא, זה לא ג׳יבריש, בערבית שלמדתי מאמא שלי המשמעות של הביטוי היא:
מעניין את הדוד שלי… :crazy_face:)

שיהיה לו בהצלחה.

@Aragones

תהיה חזק אחי!

חבר - חסר לו רק איזה 100 הופעות לשיא ההופעות בליגה, והוא הפעיל היחיד כרגע בצמרת

הוא פתח את העונה כשחסרו לו 22 הופעות, אבל ואלוורדה לא נתן לו לשחק.

השחקן האהוב עליי בכל הזמנים (אל דייגו מעל לרשימות כאלה).
לצערי וויתרנו עליו מהר מדי. איתו היינו זוכים באלופות ב2016 ומנצחים יותר בברנבאו. פשוט נחלשנו בלעדיו גם באופי.

ריגש עם הפנדל והזכייה בגביע. הגבר המרגש בעולם. כבר מתגעגע :sob:

אחד השחקנים המלוכלכים שראיתי בליגה הזאת.
הוא כמובן שחקן עם יכולות ולא איזה נגר, אבל אני שונא שחקנים כמוהו. לא מאחל לו שום דבר טוב.

יש לי תחושה חזקה שהוא יתחיל כעוזר מאמן לחאבייר אגירה (שהעלה אותו לבוגרים באוססונה) ובהמשך יהפוך למאמן המושלם לדעת אוהדי ברצלונה, שילוב של ואלוורדה וסימאונה מוריו.

ברוך שפטרנו - עוררה בי בחילה המחשבה שהשחקן הבינוני הזה עוד עלול להיות בטעות שיאן ההופעות בליגה הספרדית איי פעם. תואר שיושב הרבה יותר טוב על חואקין ובטח על ראול וליאו מסי מה שלא קרה. גארסיה עצמו התחיל כקשר 50-50, עבר לעמדה יותר התקפית ובסוף היה גם חצי חלוץ. שחקן שאתה שונא לשחק נגדו והוציא מאתיים אחוז מהקריירה שלו. ביי ביי

אתלטיקו סופגת 2:0 (גול שני משוגע, בדקה ה-92) מאלאבס. הפער כרגע מהמקום החמישי, שם נמצאת בילבאו - 3 נקודות.

במחזור הבא? שתיהן נפגשות במטרופוליטנו.

אתלטיק בילבאו היא סיפור גדול והיא עושה עונה אדירה, ברור לכם לאיזה צד אני נוטה. מעבר לכך אני לא שוכח לצ’ולו סימאונה את הרכב הטלאים נגד ברצלונה וההתרפסות בבית. אני חושב שעם מאזן חוץ כל כך חלש לא מגיע לך להשיג כלום. בשלב מסוים אנטואן גריזמן ואלבארו מוראטה עשו גול מכל מצב אבל פרט לכך אתלטיקו מדריד לא הצליחה להביא משהו חדש, לא הצליחה לגוון את המשחק שלה וההגנה ספגה בקצב גבוה בערך כל העונה.

לא היה לי זמן לכתוב על איסקו בפייסבוק בשל הזמן שהקלאסיקו גזל ממני, יום הולדת 32 וזה, הוא באמת חזר לשחק כדורגל מצוין העונה, אני לא האמנתי. חבל שהייתה לו את הפציעה הזו בדיוק לפני כינוס הנבחרת במרץ וכמובן יש לה את לואיס המקובע דה לה פואנטה אז הוא לא יהיה ביורו אפילו לא אס מהספסל שמשנה משחק ב-20 דקות. אני יודע שקבלת ה-MVP היא לא חזות הכל ובהרבה משחקים של בטיס אין יותר מדי גולים אבל עדיין הוא היה המצטיין איזה 16 פעמים וזה מטורף.

צריך לדבר רגע על גריזמן. מאז שהוא קיבל את המחמאות והפך לכובש הגדול ביותר של אתלטיקו בכל הזמנים הוא צל של עצמו. לפני כן הוא היה דווקא ביכולת דיי טובה. דיי מוזר בהתחשב בגילו ובניסיון שלו.

3 פוסטים אוחדו לנושא קיים: השופט בן זונה :: על שופטים, VAR, החלטות ומה שביניהן

מי שמעוניין, פודקאסט נוסטלגי שהשתתפתי בו:

קריאות גזעניות של אוהדי אתלטיקו לניקו. יש מישהו שרוצה לספר לנו גם הפעם למה ויניסיוס בעצם אשם?

ויניסיוס אכן אשם כי הוא זבל של בן אדם ואף אחד לא סובל אותו. יש יותר מדי סרטונים שבהם רואים שהוא עושה פרובוקציות גם לשחקנים וגם לקהל. בבירור מנסה להשיג חומר בשביל הסרט ה"חשוב" עליו.
זבלון שחי בסרט וחושב שהוא מינימום מרטין לות’ר קינג.

ובקשר לניקו, לא יודע למה מקללים אותו. הוא נראה בחור הגון סך הכל.