כדורגל ספרדי - שוטף

פשוט מאוד. ניסו להוציא אותו מהכלים ולגרום לו לא להתרכז במשחק בדיוק כמו שעושים לויניסיוס, רק שהוא השווה אחרי כמה דקות ולא נפל לפח שלהם.

יופי, אז בפעם הבאה הם ינסו משהו אחר.
ניקו הולך לבית משפט או עושה מזה סרט? שר בממשלת גינאה מנסה להגן עליו?
רק ויניסיוס עושה את הדרמות האלה. אעלק “אני רק רוצה לשחק כדורגל” ואז לועג ברשת לשחקני בארסה על ההפסד.
כל השנאה שהוא מקבל מגיעה לו, אני מקווה שאוהדי כל הקבוצות ייקחו אותו כפרויקט אישי ויעשו לו קוף בכל איצטדיון.

העונש הכי גדול שהוא היה יכול לקבל שהם פשוט היו מתעלמים ממנו.

דימה איך היית מרגיש אם נגיד היית שחקן כדורגל בישראל ולכל איצטדיון שהיית מגיע אליו המונים היו קוראים לך רוסי מסריח? זה היה בסדר בעיניך? היית מתלונן על זה או סותם את הפה?

פרמין חגג כמו בלינגהאם בפרצוף של אוהדי ריאל. אם ויניסיוס היה עושה את זה הוא לא היה יוצא מהפה שלכם ולאפורטה היה מוציא הודעה שהוא דורש להרחיק את ויניסיוס מהמגרש שלכם לכל החיים. אז פרמין התגרה, בסוף הפסיד את המשחק וקיבל אמוג’י שצחק עליו. אפס מסריח כמו המועדון שבו הוא משחק.

שילעגו חזרה,מה קשור קוף?
ואני יודע על מה אתה מדבר,הוא עשה אימוגי צוחק על פוסט שצחק על זה שפרמין חגג כמו בלינגהאם מול הפרצוף של אוהדי ריאל ואז חטף קארמה לפרצוף,פרמין הביא את זה על עצמו.

שורה תחתונה-לילד חרא תתייחסו כמו לילד חרא,צבע העור שלו לא צריך להיות קשור לעניין.

אוהדים קוראים לויניסיוס קוף ומאשימים את וניסיוס, ואני מסכים.
אבל אוהדים קוראים קוף לניקו וגם פה וניסיוס אשם ? :thinking:

פרמין עשה פרובקציה וחטף בחזרה, לא רואה בזה משהו נורא. הוא רק ילד ובתקווה ילמד מזה.

להשוות אותו לפרובקטור ויני זה גניבת דעת אחת גדולה. הוא צריך לעשות עוד אינספור פרובקציות וקללות לעבר היריבים שלו בשביל בכלל להתקרב לויני.

לי בכלל לא מזיז הפרובקציות של ויני , ההפך, כתבתי את זה אלף פעמים, היו זמנים יותר קשים עם טראש טולק , הוא כלום ושום דבר לעומת מה שהיה פעם, , אותי מעצבן רק הבכינות שלו. עשית פרובקציה? הטרלת את היריבים שלך? כל הכבוד, עכשיו קבל את זה כמו גבר ותפסיק להתבכיין שאתה חוטף בחזרה.

הגיע הזמן להבדיל בין גזענות לפרובוקציות.
ויניסיוס מתגרה בך? שים לו אתבע משולשת בפנים, תלעג לו, תצחק כשהוא מאבד את הכדור, תאחל לו להחליק במדרגות וכו׳…בחיאת יש כל כך הרבה קללות מגוונות ודרכים בכדורגל גם מבלי לנהום, לזרוק בננות ושאר זממנים גזעניים עלובים

זה הלופ של ויניסיוס -
אוהדים מנסים לעצבן אותו ע"י קריאות גזעניות :arrow_left:הוא מתעצבן :arrow_left:הוא מעצבן אותם :arrow_left:אוהדים מעצבנים אותו וכן הלאה.
תמיד תהיתי מה היה ראשון בלופ הזה, אחרי אתמול קיבלתי את התשובה.
ויני ילד קטן, אבל להציג את זה כאילו הבעיה רק בו והאוהדים סה"כ שה תמים שהפריעו לו לראות כדורגל… נו באמת.

זה לא עניין של לופ.
יש לויניסיוס אופי פרובוקטיבי. הוא כל הזמן מתנהל בצורה כזו, בלי קשר לגזענות.
כשהוא רץ להתריס את קונדה, היה בזה עניין של גזענות?

גזענות זו פשוט הדרך הקלה להציק לשחקנים שחורי עור.

אתה מיתמם

עושה עיסקה עם נטפליקס לסרט שהראיון של הסרט הוא להפוך אותו לקורבן :arrow_left:הוא מעצבן אותם :arrow_left: אוהדים מנסים לעצבן אותו :arrow_left: רץ להתבכיין לכל העולם בליוי מצלמות של נטפליקס…

אם הוא לא היה שחקן ריאל, רובכם היה אומר אותו דבר.

ההבדל הגדול הוא שהמושתן הקטן שלכם עשה פרובוקציה מבלי שאף אחד קרא לעברו קוף או שקיבל נהמות מאיצטדיון שלם.

עושה לכם טוב לקלל אותו ? תמשיכו. זה אמור להיות פורום איכותי יותר מרמה של טוקבאק בone

אני לא מתלונן שהוא חטף. שיחטוף יותר, זה רק יבגר אותו.

אבל להשוות אותו לויני, זה לזלזל באינטלגנציה של הפורום הזה.

שפרמין מגיע לכל אצטדיון, שהוא לא ברנבאו אף אחד לא מקלל אותו באופן אישי, שויני מגיע כולנו רואים איך הוא מתקבל.

זה כל מה שאני יסגור את הדיון פה. ויני לא מפריע לי. מפריעה לי ההיתממות שלכם

כן יש אוהדים גזענים וחארות אבל שמנערים את כל הערימה גם הם משמיעים קול.

שיטריל ויבצע פרובקציות כמה שהוא רוצה מבחינתי. אבל שיהיה מוכן לקבל את האש בתמורה. זה כל מה שאני אומר. בדיוק כמו שפרמין עשה פרובקציה אחת וחטף עליה ואני לא מתבכיין פה על זה.

זה לא מוכיח מי יותר מושתן או פרובוקטור, זה מוכיח מי שחקן וורלד קלאס ומי הוא שחקן פרווה שאף אחד לא מפחד ממנו.

הייתי ועדיין אחד ממבקריו הכי גדולים של ויני, כתבתי לא פעם שמעדיף שהוא לא ימשיך אצלנו ואיך שהוא מביא על עצמו את רוב הגזענות שהוא סופג.

אבל גם אצלכם יש חארות לא פחות מויני, רק שהם לא מעניינים או סתם בינוניים כדי למשוך אש.

אני לא מדבר מי שחקן יותר טוב.

אבל כולנו יודעים כמה פרובקציות ויני עושה בכל משחק ולא רק נגד ברצלונה. וכמה פרמין עושה. זה לא ניתן להשואה אפילו.

אתה פה יכול להמשיך לגנוב דעת ידידי. אני עדין קורא לך ידידי. אבל זה פשוט גניבת דעת.

פרמין עשה פרובקציה אחת וחטף , אני מקווה שהוא ילמד מזה, ויני עושה אינספור פרובקציות נגד כל קבוצה שהוא פוגש בה וגם חוטף. ההבדל ביניהם, שהשני עושים עלו סרט בנטפליקס והוא עושה מזה קרירה.

תוכיח לי שפרמין פרובקטור סידרתי אז אני יסכים איתך. וזה עדיין לא יפריע לי לאהוב אותו… כמו שלא מפריע לי הפרובקציות של ויני.

מי השווה ואיפה?

פרמין פה הושוה לויני. או שאני עיור ולא הבנתי.

בסופו של דבר, אני לא מתרגש מכל ההטרלות האלו של אף שחקן היום.

אתם רוצים לדעת מה זה טראש טולק אמיתי? תכנסו ליוטיוב ותבדקו את nba של שנות השמונים והתשעים. לארי בירד מייקל ורגי מילר היו צוחקים עלינו שאנחנו מתרגשים מכאלו שטויות.

משה אתה התעלמת בערך מכל מה שכתבו פה…

ולכל זה ענית ב"אי אפשר להשוות את פרמין לויני" מה קשור?

לא יודע,אם הכוונה אליי אז לא השוויתי,דימה התלונן על התגובה של ויני והבאתי את כל הקונטקסט,במקרה ההוא פרמין עשה פרובוקציה וחטף חזרה לפרצוף,מן הסתם שויני הרבה יותר פרובוקטור,אין מה להשוות.

נו באמת טיטי וחנן שמו פה את השם שלו בתור השואה.
או שאני עיור?

לא התעלמת משום דבר. ויני לא מסכן ולא קורבן של אף אחד. כמו שלא פרמין.

אמרתי בהתחלה, העונש הכי גדול שאפשר לתת לו זה להתעלם ממנו.