כדורגל ספרדי - שוטף

לפרמין התפלק גול מריבאונד והדבר הראשון שהוא עשה זה לרוץ לקהל ולהתגרות בו, אין השוואה בכלל. אף אחד לא התגרה בו לפני כן ולא צעקו לו קוף. סתם, משום מקום, רק כי הוא ילד נאחס.

מי שהעלה את הסיפור הזה היה דימה, אני בכלל שכחתי ממנו.

הלופ ששמת כמו שכתבתי זה היתממות אחת גדולה שלך ואתה יודע את זה טוב מאוד, זה לא שויני סתם נטפלים אליו ואז הוא מחזיר בחזרה. הוא מתדלק אותם בפרובקציות שהוא עושה נגדם ונגד השחקנים היריבים ואז רץ להתבכיין לתקשורת ולנטפליקס .

ואז מתבכיין. וזה למה? כי מצלמים עליו סרט לנטפליקס.

לא אומרים שפרמין עשה פרובקציה אחת , אומרים שפרמין פרובקטור כמו ויני.

לי זה לא אכפת באמת. אני לא נפגע משום דבר. אבל מי שעושה פרובקציות שלא יתבכיין שהוא חוטף. מה הבעיה במה שכתבתי. אני גם לא כועס על מי שמחזיר אש לפרמין. אני מקווה בעתיד שהוא ימשיך “לעצבן” אותכם.

דרך אגב זה גם היה גזענות שהוא נטפל לקונדה? קילל אותו? גם אז הוא היה מסכן? פרמין עשה גם את זה?

אני בקושי מתיחס לויני בפורום פה. הוא לא מעניין אותי יותר מידי, רק אחד הסימנים הרעים לתקופה שאחנו חיים, אנשים שעושים פרובקציות ואז רצים להסתתר מאחורי צבע העור שלהם ומתבכינים.

הוא הגיב לך. זה לא שהוא הגיב בואקום.

התכוונתי להגיד ש

1. לאוהדים יש חלק עצום בעניין הזה, להגיד שהכל בגללו זה בולשיט.
  2. אחרי המקרה עם ניקו אני מניח שגם אצל ויני האוהדים “התחילו” וזו נקודה לזכותו.
    ולא ענית לטיטי.

חנן אמר שאם ויני היה עושה את מה שפרמין עושה הייתם דורשים מינימום הרחקה לכל החיים לפרובוקטור חסר התקנה הזה, נכון או לא? אלף פעמים כן.
וזה:

עצם העובדה שאתה מציין מקרה כל כך שכיח בכדורגל, במיוחד במשחקים כאלה אמוציונאליים בתור נקודה לרעתו רק מוכיח את הטענה שלי.

טוב אני לא אמשיך עם הדיוני פיפי קקי האלה, רק אני אגיד שכיף לראות את אוהדי ברצלונה כל כך מפוחדים ממנו. אני לא זכרתי את מה שפרמין עשה פשוט כי הוא למלם שלא מעניין אותי. אבל כשאוהדי ברצלונה שרים ויניסיוס תמות במשחק שאין לו קשר בכלל אליו, זה אומר שהם מפחדים. וזה טוב, שיפחדו, הוא דפק אתכם בעבר וימשיך לדפוק אתכם אתכם בעתיד. הם ימשיכו לקלל אותו והוא ימשיך לדפוק לכם את התדמית ולצייר אתכם כגזענים וכמועדון שפל.

באמת שאין לי בעיה עם זה שאתם שונאים אותו, הוא בעיה רצינית בשבילכם על הדשא ומחוצה לו. לשמחתי הוא למד להתמודד עם ההערות האלה, עכשיו רק נשאר להינות מהפירות.

לא היינו דורשים הרחקה לכל החיים כי הוא כבר עשה נגדנו מספיק פרובקציות דומות. תשאל את ארוחאו.

אני גם שומר על עמדה קבועה. טראש טולק לא מציק לי בכלל. בטח לא של ילדים קטנים כמו ויני. אני לא דובר של פורום ברצלונה. אבל בטח לא זה מה שהיה גורם לנו לדרוש הרחקה של ויני לכל החיים. תהיו טיפה רצינים ותפסיקו לנסות להטריל פה

פפה היה פי אלף גרוע ממנו ולא דרשתי הרחקה לכל החיים שלו. איפה אתם חיים?

פרמין עשה פרובקציה אחת, חטף מה אתה רוצה שאני יגיד לך שאני יוציא אותו להורג בתור עונש?

השחקנים שאני הכי אוהב בעולם זה איניסטה פויול בופון וטוטי. הכי קלאס בעולם . גם ראול וקאסיאס מכבד. לא כולם יכולים להיות כמוהם.

דרך אגב , הכי מגוחך זה הניסיון להציג את אוהדי ברצלונה לבד בתור האוהדים שויני הסתכסך איתם. הרשימה ארוכה. אנחנו רק עוד קבוצת אוהדים שהוא לא פופלארי …

אני הייתי שותק, ואם הייתה לי היכולת לשים גול על הפרצוף שלהם, הייתי חוגג עם הקבוצה שלי ועם האוהדים שלי.
לא הייתי מסמן להם בידיים או מצמיד יד לאוזן כאילו אני לא שומע.

לפרמין מגיע שיירדו אליו חזק ויטרילו אותו. ירדתי עליו כבר בזמן המשחק.
אבל זה לא מקובל לקבל הקנטות מהעמיתים למקצוע. גם ויניסיוס לא מקבל את היחס שהוא מקבל מהקהל משחקנים אחרים.

בדיוק. אבל הוא טוען לגזענות כי היחס החרא שהוא מקבל כולל בתוכו סממנים גזעניים.
אם לא היה מתרכז רק בזה, לא היו ממשיכים עם זה.

אגב, פרמין היה צריך לקבל צהוב על החגיגה שלו.

אני שמח שלא,שמחה לאיד זה חלק מהכדורגל,לא אוהב גם שמוצאים צהוב על הורדת חולצה.

אני הייתי ממש עצבני אחרי המשחק נגד ריאל. גם בגלל וינסיוס, החלק שהוא מנסה לחנך את קונדה ובפעם ה100 מחפש פרובוקציות ולהתגרות. הייתה לי שיחה עם חבר אוהד ריאל, הוצאתי עליו תסכול על הפנדל שלדעתי לא היה ועל הגול שלא נתנו, ואז כתבתי לו שלא יעזור כלום-ויניסיוס באמת קוף. על המגרש, הוא מתנהג כמו קוף. כמו חיה לא מחונכת, לא בוגרת, בלי קלאס. זה לא משנה צבע העור שלו, עובדה שאף אחד לא אמר על רונלדיניו קוף. גם לא על רודיגר, לא על טשואמני, לא על רודריגו.

וינסיוס לא “רק רוצה לשחק כדורגל”, הוא רוצה לעצבן את כולם, להטריל, להתנשא, ואז לבכות כמו ****. יש לי 0 רחמים אליו וגם אפס הערכה כספורטאי על המגרש. מצידי שכל משחק יזרקו לו בננות והוא יבכה בדרכו החוצה, הוא ממילא רוצה את הפרובוקציה הזאת, זה לא מזיז לו באמת. אם זה היה נגד ברסה ניחא, אבל זה לא. זה האופי שלו כספורטאי. פרמין פשוט ילד שמאוד אוהב את המועדון שלו, ובמשחק מול היריבה הנצחית הוא חוגג מול הקהל של היריבה. וינסיוס מתנהג ככה מול כל יריבה, איך אפשר בכלל להשוות? פרמין לא ילד חרא ולא מקבל שנאה בכל מגרש שהוא מגיע אליו, והוא גם לא יקבל את השנאה הזאת, כי הוא לא ילד קקה. הוא ילד קקה לריאל מדריד, לא לכל היריבות.

ניקו וויליאמס כן קוף?

ודני אלבס? לא שאני בא להגן על ויניסיוס,הוא ילד חרא ופרובוקטור שגורם גם לאוהדי ריאל לקלל אותו 5 פעמים במשחק על השטויות שהוא מתעסק בהם,אבל גזענות זה קו אדום וגם טיפשי כי זה מוציא אותו צודק בתקשורת ומסתדר בול לנראטיב של נטפליקס.

תשמעו, במקרה אחד עם קהל אחד אפשר להתווכח, אבל כשכל קהל בספרד אומר שאתה קוף-אתה מתנהג כמו קוף. לך תעשה בדק בית. תכבד את היריבה, תכבד את הקהל, תכבד את המגרש, אל תחפש פרובוקציות, יעריכו אותך גם כיריב.

או, אלטרנטיבה אחרת, שהוא לא יעשה בדק בית, ולא יתנהג כפי שאוהדי ברצלונה או אתלטיקו רוצים, ואז הוא יקבל הערות גזעניות ויבוא עם המצלמות של נטפליקס. לי ברור מי יפסיד מזה בסופו של דבר.

לויניסיוס יש אישיות מעצבנת - הכל נכון. לקרוא לו קוף לא צריך להיות חלק מהעניין. בסופו של דבר הוא גם מטריל וגם מעצבן אתכם ובסופו של דבר הוא יוצא צודק. יצא שאתם גם התעצבנתם ואתם גם אשמים. עכשיו תגיד לי מי הטיפש פה?

שאלה, מה הבעיה לקרוא לבן אדם קוף? ומה באשר לקלל בן אדם כלב?

למה כל הזמן בתרבות ה PC חייבים לשמור על לשון מכבדת או וואטאבר? שיגידו מה שהם רוצים ושהוא יענה על המגרש. אבל אם בא לו להיפגע - שלא יתעסק בעסק הזה כי זה מה שאוהדים עשו, עושים ויעשו.

אגב, הוא שחקן על. אחלה ליהוק של נטפליקס לתפקיד המומצא של ‘קרבן’. במקום לעזור להתהליך ההולך ונמוג של הגזענות, מנציחים אותה הלאה ומשאירים אותה שלא תטבע. קצת כמו היהודים והשואה. לעד מסכנים! כנ"ל הדמוקרטים אעלק בארה"ב. אפס עקרונות ורעיונות לקידום, רק נהי ובכי אינסופי של שתו לי אכלו לי

מה ?

אנחנו טיפשים, והוא קוף.

טוב אין חדש תחת השמש אף אחד לא מבין שוויניסיוס גם הוא אם הוא טיפש\תשומת לב\מתגרה - הוא יותר “קורבן” מאשר “אשם”. ולגבי מה שקרה לניקו וויליאמס אתמול זו רק הוכחה על אותו קומץ\אוהדי אתלטיקו מדריד שאגב שרו “לכבוד” ויניסיוס ג’וניור כמו גם אוהדי ברצלונה - לפני משחק ליגת האלופות שלהם. אפס גינוי “זה מגעיל” אלא רק כמה ויניסיוס חרא ואפס והביא את זה על עצמו אבל אני לא מופתע.

מה מה? איזה חלק לא הבנת?

פעם שחור היה מושג של עבד. היום שחורים מנהלים אורח חיים שווה זכויות ללבן.

פעם שחור ‘הגיע מהקוף’ והיום הרוב המדעי מסכים שיש לקוף (לקופי האדם לפחות) ולבני האדם אב קדמון משותף.

פעם חשבו ששחור זה גנום נעול, היום יודעים די בברור שחלק גדול מזה שייך לאקלים בו אנו חיים ורוב האירופאים הם צאצאי מהגרים שחורים שהאקלים וחוסר החשיפה לשמש ‘צבעו’ אותם בלבן. לא חסרות ראיות מדעיות של אנשים לבנים עם גנום של אבות קדומים שחורים מאפריקה וגם מקרים הפוכים.

זה שאתה רוצה לתת ביטוי לקומץ בורים שעוד לא התקדם ולא בדיוק יודע איך העולם זז, לא אומר שלא התקדמנו. בראייה ל100 קדימה לא תהיה יותר גזענות.

אוף טופיק - אותו הדבר עם שס. ההאפליה המזרחית לאט לאט נמוגה, לא נעלמה לחלוטין ועוד יש כברת דרך לעבור, אבל כבר ישנם מספיק תל אביבים אשכנזים שבזוגיות עם בחורות מזרחיות וחיים ‘חיים ישראליים’, אבל לשס זה לא מפריע להעלות על נס את השד העדתי, בלעדיו אין למפלגה הזו זכות קיום.

הקהל קורא לויני קוף כי הוא עושה פרובוקציות ולא כי הוא שחור בדיוק כמו שתומכי חמאס מציירים צלבי קרס על בתים של יהודים כי “כיבוש” ולא מאנטישמיות.

אני לא מבין איך אפשר להיות יהודי/ישראלי/בנאדם חושב ב-2024 שרואה מה קורה כיום באוניברסיטאות בארה"ב ובאופן כללי בעולם, ואשכרה לכתוב משפט כזה.

ויניסיוס מרגיז נורא. אין שום צל של ספק, ומספיק לעבור רק על דיוני המשחקים של ריאל, שנכתבים ע"י אוהדי ריאל - כדי להבין את זה.
אבל גזענות היא מדרון חלקלק מסוכן ביותר, שאת הצדדים הגרועים ביותר שלה חווינו בעצמנו בתור עם לפני פחות מ-100 שנה, ואסור להיות סבלניים כלפי גילויים שלה. אני מתנגד לתרבות ה-PC המוגזמת ומלאת הסתירות הפנימיות לא פחות מכם, אבל זה לא אומר שצריך לאפשר לאוהדים בהמות להתנהג כמו בהמות, או להתיר להם להמשיך בבורות המסוכנת שלהם. דן - כל מה שברור וידוע לך, לא ברור בכלל לרבים מאוד מפוקדי המגרשים, ולאפשר להם להפיץ את הרעל שלהם הוא צעד מסוכן שאתה לא יודע איפה ייגמר.

יש מספיק דרכים לרדת על ויניסיוס ולהוציא אותו מהכלים, בלי להשתמש בקלף הגזענות המסוכן. בן של זו*ה הישן והטוב עובד יפה מאוד.

דברתי ספציפית על שחור/לבן.

המאבק ביהודים כיום לא סובב סביב גזע, הוא סובב סביב מסע הסתה של מלחמת דת/קרקע. באופן תיאורטי לו היינו פה במדינת פלשתין (כמו יהודים באיראן נניח) או לחילופין בקווי 48 אפילו, לא היה דיון כל כך רעשני בעולם עלינו. כן היו את האנטישמיים הקיצונים החושבים שהיהודים השתלטו על כל הכסף וההנהגה בארה"ב, אבל הם לא המיינסטרים.