מחזורי סיום העונה :: הפסד טיפוסי לעונה מול בטיס

עזבו את זה שאיסקו כבר לא משחק כמו שחקן כדורגל,הוא אפילו לא נראה כמו שחקן כדורגל,הכבדות הזו וחוסר הדיוק,ממש נראה כמו אחרי פרישה או פציעה של שנתיים,זידאן חייב להבין שאין לנו עתיד איתו,במשך 6 עונות הוא רק מקבל הזדמנויות ולא התקדם אפילו צעד,בבקשה שיעזוב.

בניגוד אליו בראהים דיאז כל כך מוכשר,כל כך טכני,מהיר ואפילו לא פראייר מבחינה פיזית עם כמה שהוא קטן,יש פה פוטנציאל מצוין שצריך להתנהל איתו נכון,יש לו חוצפה שאני פשוט מת עליה,וזה מוביל אותי לאסנסיו,שכל פעולה שלו מתחילה במבט לאחור לראות למי אפשר לתת פס ולהיפטר מהכדור,עצוב.

כן אני יודע שאני מזוכיסט שאני בכלל צופה בזה,אבל בחייאת זידאן גם מזוכיסטים אוהבים להנות מידי פעם,תעלה כבר את ויניסיוס!

איסקו לסיטי לפני שהקריירה שלו הולכת לפח. Win Win Situation.

איזה גול ענק של ברהים.
אין שום סיבה שאיסקו או אסנסיו יקבלו קדימות על פניו. שום סיבה.

בראהים יוצא ובמקומו…לוקאס ואסקז!!!
אחלה הטרלה של זידאן,עברתי לראות חדשות,את ויניסיוס נראה כבר בקופה.

קורטואה מזכיר את קרלוס קמאני בימי השיא שלו, לוקח פנדל אבל חוטף שני שערים מפגרים.

אני מקווה שאין מישהו מספיק טיפש במועדון כדי לבנות על ההרכב הזה לעוד עונה. מתחיל לשרוף לי בעיניים לראות את איסקו, אסנסיו, מרסלו, נאצו ושות’. מה שקבוצות דרג ג עושות לנו העונה זה על גבול המצחיק

אני רק מקווה שזידאן לא מסרס את וינסיוס סתם כי הוא לא בא לו טוב בעין. אני חושב שעם ויניסיוס, ברהאים והזארד באגפים, לקבוצה יש מה להציע: הזארד יגיע לכמה עונות, ויני ובארהים ישתפרו ויצברו עוד נסיון, פה ושם יהיה איזה גיבוי של ואסקס, ובראייה קדימה של אפילו 2 עונות קדימה, יהיה לנו אחלה עומק באגפים והשחקנים יתחלקו בינהם על מספיק דקות .

מצטער, זה לא קרוב ללהיות מספיק. וינסיוס וברהים שווים ביחד אולי 15 שערים, בעונה מאוד טובה שלהם. האזר בלחץ עוד 20. אפילו את רונאלדו לבד זה לא מכסה, בטח שלא גם את בייל.
בעיני זה פשוט מאוד: האזר, שחקן כנף נוסף לימין, ויניסיוס ועוד שארית על העמדה הנוספת(ואסקס\ברהים\רודריגו. כנראה עדיף להשאיר את הראשון ולשלוח את השניים האחרים להשאלה). כאילו חסרות אפשרויות: סאנה,מאנה, ניקולאס פפה או פאקינג סארביה. מישהו שאשכרה כובש פה ושם

לא בבקשה רק אל תגידו לי שאתם מוכנים לראות את ואסקז שוב במדי ריאל מדריד זה פשוט גורם לי בחילה,מבחינתי הוא איסקו ובייל הראשונים שהייתי מעיף,הוא פשוט לא ברמה ועם כל הכבוד ללחימה שלו,מי מאיתנו היה נלחם פחות אם היה מקבל הזדמנות לשחק במדי ריאל? יש לו כשרון שמתאים בהגזמה לקבוצה כמו אייבאר וגם שם היו מעלים אותו מספסל כדי לשמור על תוצאה.

הייתי רוצה לראות בכנפיים את הזאר בשמאל וויניסיוס מחליפו,בימין אפשר לתת עוד הזדמנות לאסנסיו ברוטציה עם בראהים/רודריגו מי שירשים יותר בקדם עונה והשני להשאלה ואז
בעונה הבאה מתאבד על אמבפה.
כשבחוד יהיה סקורר כמו יוביץ׳ ומאחוריהם קישור שיודע להצטרף ולדחוף קדימה (פוגבה/אריקסן/אנדומבלה) הכל ייראה יותר טוב.

הזארד וניימאר חייבים להגיע(אמפבה כנראה לא אפשרי הקיץ הזה), אני לא אוהב את ניימאר אבל הוא שחקן על ומהסוג שאנחנו חייבים עכשיו, לוותר על פוגבה ולהשלים כדי להביא את ניימאר, הקישור הנוכחי יכול לסחוב עוד עונה או שתיים בתנאי שתהיה לנו שלישייה התקפית מהרמה הכי גבוהה.

בראהים שחקן נחמד, המון כישרון והמון חוצפה אבל נראה חלש פיזית, חלש מדי פיזית, חייב להתחזר בפלג הגוף העליון ואז נדבר.

הסיבה שריאל רוצה להביא את יוביץ’ היא בדיוק בגלל זה. בקבוצה כמו ריאל הוא יכול להבקיע לפחות כמו בפרנקפורט.
כך או כך, מלאכת הבקעת השערים לא אמורה ליפול על ברהים וויניסיוס. הם אמורים לתרום את חלקם אבל לא נראה לי שמישהו בונה שאחד מהם יסיים כמלך השערים שלנו.

אין להם שום סיכוי כרגע לסיים כמלך השערים של הליגה, וזאת בדיוק הסיבה שאף אחד מהם לא מוכן להיות שחקן הרכב בריאל מדריד. השלישייה הקדמית של ריאל חייב להיות מורכב משחקנים עם פוטנציאל לסיים כמלך השערים, אנחנו לא מתמודדים עם ולנסיה וסביליה וגם לא עם אתלטיקו על האליפות, אנחנו מתמודדים עם ברצלונה.

להעמיד מספרים כמו רונאלדו אף אחד לא יעמיד. לא אמבפה, לא ניימאר ובטח לא הזאר.
נכון שצריך שחקני על בהתקפה, אבל רצוי שגם שחקני קישור ישאו בנטל במידה כזאת או אחרת.

לגבי ברהים - הוא דווקא לא פראייר בכל מה שקשור לעוצמות פיזיות. יש לו כמובן לאן לשאוף אבל הוא בטח לא חלש מאוד. התחלת המהלך שהובילה לגול שלו היא אחלה הוכחה לכך.

שטויות, אני מאוד מחבב את יוביץ ומקווה שיגיע אבל כמה הוא כבר יבקיע? בנזמה נתן 30 גולים העונה, אז לוקה יוביץ יתן 40? אתה שוכח שכל שחקן שמגיע לכאן לא על תקן קראק מבלה בחצי השנה הראשונה הרבה על הספסל, וזה עוד יהיה כשהשחקן בהרכב הראשון הוא הכוכב האלמותי. הוא אמור להיות יותר קליני וזה בוודאות יוסיף שערים, אבל לא יהפוך התקפה של 60 שערים להתקפה של 100, ומול בארסה הנוכחית צריך התקפה של 100.

איך מלאכת השערים לא תיפול על וינסיוס וברהים? אז על מי היא תיפול? מודריץ וקרוס, אולי קרבאחל? בכל קבוצת טופ הווינגרים נותנים לפחות 10 שערים ובישולים כ״א, ואם לא יש להם מחליף ברמה מאוד גבוהה.

שוינסיוס יהיה מחליף ראשון, זה מספיק להמון דקות. ברהים יצא להשאלה ואולי עם שחקן כנף שאשכרה מספק מספרים ועם יוביץ ופוגבה/ כל קשר עם תרומה התקפית אחרית תהיה התקפה נורמלית

לא אמרתי רונאלדו, אמרתי צריך שיהיה להם פוטנציאל לאיים על מלכות השערים, מה שרונאלדו ומסי עשו בעשור האחרון לא יהיה יותר. אנחנו חייבים שלישייה התקפית שכל אחד יכול בעונה טובה לעבור את ה-20 שערים, זה מה שיש לברצלונה ואנחנו לא יכולים להתחרות בפחות מזה.

אם ההתקפה תשתפר גם הקישור יראה אחרת.

לגבי ברהים, אני לא פוסל אותו, ברור שיש לו המון כישרון, אני רק טוען שיש לו עוד הרבה מה להוכיח לפני שאפשר לדון בשאלה אם אפשר לבנות עליו לסגל הבכיר.

ויניסיוס וברהים לא אמורים להיות באנקרים בהרכב ועל כן לא עליהם אמורה להיות מוטלת עיקר מלאכה זו. לגבי הספרדי כלל לא בטוח שיהיה בכלל בסגל.

בכל אופן, כדי לכבוש יותר, בטח בעידן פוסט-רונאלדו, ריאל חייבת כובשים נוספים מלבד שחקני ההתקפה.
מבחינה זאת, שחקן כמו פוגבה הוא אפשרות מעניינת.

לא, הוא לבד לא ישנה הרבה. אבל כשיהיו לך 2 קיצוניים שאשכרה יספקו מספרים ולא בייל ואסנסיו אז הכל יראה אחרת.
אגב, אם בנזמה הבקיע 30 בלי שחקנים שיבשלו או ייקחו חלק מהנטל ההתקפי תאר לך מה אפשר לעשות עם התקפה שאשכרה תתפקד כשלישיה.
תוסיף לכל זה קשר שייתן מספרים וזו בהחלט קבוצה שמסוגלת להתמודד על אליפות.

בנוסף מה שקרה השנה למגנים היה גם חלק מהעניין שכל הקבוצה נראתה רע.

יוביץ, הזארד ופוגבה בהחלט מספיקים כדי להחזיר אותנו לגדולה. כמובן שאשמח לראות עוד קיצוני על כלשהו, אבל במבט ריאלי לא מאמין שננחית פה גם את פוגבה, גם את הזארד וגם איזה מאנה (מעדיף אותו פי מיליון מאשר את ניימאר).

אתם לא צופים שמשחקי היונייטד שאתם כ"כ רוצים שפוגבה יגיע ? אני לא מבין…

החדשות הכי טובות ששמעתי בימים האחרונים זה הבאן על הסוכן של פוגבה.

מבחינת שחקני אגף אנחנו מסודרים במידה שמחתימים את הזאר. הבלגי, ויניסיוס, ברהים, רודריגו ואסנסיו (אם צריך לוותר על מישהו אני מוותר על מרקו). רודריגו הערב עם שער ושני בישולים בניצחון 3-0 של סנטוס. יש גם את אודגור שצריך עוד עונת השאלה בליגה יותר חזקה מהליגה ההולנדית.

מה שצריך זה סקורר וקישור שתורם התקפית. יוביץ’ יכול להיות הסקורר. אין בשוק חלוצים יותר טובים שאפשר להביא.

קישור שתורם שערים זה שחקנים כמו פוגבה, אריקסן או ואן דה בייק. גם אני לא מתלהב מפוגבה, הוא יקר מידי והאופי לא משהו. כמעט כל קשר יהווה שידרוג על פני קרוס של העונה האחרונה.

בכל מקרה עם כל מסיבת עיתונאים של זידאן אני נהיה יותר ויותר פסימי לקראת העונה הבאה. בחיים שלי לא ראיתי מאמן כ"כ מקובע ועקשן. הוא בטוח שהוא יחזיר את מרסלו ואיסקו ליכולת הטובה שלהם בעבר… אני לא מאמין שזה יקרה. וגם אם הם יחזרו ליכולת טובה זה עדיין לא מספיק. הם היו חלק גדול מהבעיות שלנו גם בתקופות הטובות שלהם, זיזו צריך להכיר במציאות ולהמשיך הלאה. דווקא כל השחקנים שהרשימו העונה בדרך החוצה כי “הם צריכים דקות והמשכיות” לפי זידאן… עולם הפוך. מי שגרוע נשאר ובונים עליו, ומי שהרשים יוצא החוצה.

אני מתחיל לחשוש שהדבר הכי גרוע שקרה לנו זה החזרה של זידאן. מצד שני אין מצב שהוא עד כדי כך עיוור נכון?

זידאן אמר בכל ריאיון מאז שחזר שיהיו שינויים. אף אחד לא יודע עדיין מה הוא מתכנן, ומי באמת יגיע למעט שמות שהתקשורת זורקת. כאילו כל מה שהתקשורת פרסמה עד היום קרה.

לגבי ויניסיוס, המדיניות של זידאן מאז ומתמיד היתה לקחת את הזמן עם הפצועים שחזרו לשחק. אם הוא בונה עליו או לא אי אפשר לדעת, אבל תהיו בטוחים שזידאן ראה את ויניסיוס בדיוק כמונו ויש לו גם איזה יתרון של משהו כמו 20 אימונים שהוא אימן אותו.

אתם קופצים למסקנות מכל שטות. אני מבין את המתח והלחץ אבל יש שמה אנשים שהולכים לעבוד מאוד קשה לקראת העונה הבאה, תנו להם את הקרדיט.

גב, מציע שתקרא את כל ההתכתבות לפני שאתה מגיב. זו בדיוק הנקודה שלי. אי אפשר לסחוב עם וינסיוס וברהים, גם לא עם חיזוק של יוביץ והאזר