כדורגל ספרדי - שוטף

כי המשבר זמני. כנראה שפומה חושבים שהם ירוויחו הרבה עם ההצעה שלהם.
בכל מקרה, ככה לא נראה מותג בקריסה כמו שמשה כתב.
אני לא פוסל לגמרי שלפורטה רק רוצה שנייקי ישלמו יותר, אבל זה מוכיח את אותה הנקודה. המותג של בארסה שווה הרבה מאוד כסף.

דרך אגב, נייקי , פומה ואדידס הן הספונסריות של כמעט כל קבוצה גדולה או בינונית בליגות הבכירות.
מותג כמו ניו באלאנס למשל לא משקיע בקבוצות כדורגל בכלל. כנ"ל אייסיקס, מיזונו ואחרים. מעניין.

לא שכנעת בכלל. זה שהמשבר זמני (כמה זמני? בינתיים הוא רק מעמיק) יכול להיות הסבר לאיך יכול להיות שמשלמים לכם את אותם סכומים. אבל שישלמו לכם כפול? אתה באמת באמת חושב שזה הסבר מספיק טוב?

אני גם לא הסכמתי עם משה שמדובר במותג בקריסה, אבל מצד שני אי אפשר להתעלם מכך שברצלונה מושכת פחות מתמיד. המשקיעים רואים את זה, רואים שאין כוכבי על בקבוצה שאנשים יפתחו את הטלוויזיה בשבילם, רואים את הקרקס שקורה אצלכם, אין שום סיבה שישלמו לכם את אותם סכומים, ובטח ובטח שלא יכפילו את ההשקעה.

אני לא פוסל שברצלונה עדיין מותג ששווה הרבה מאוד כסף, אבל הכל עניין יחסי. ברצלונה הנוכחית חלשה יחסית לברצלונה של תחילת הקדנציה של צ’אבי, ובטח של לפני חמש שנים. שיווקית אתם כבר לא כל כך מעניינים. אפילו אתם, כאן בפורום, אוהדים אדוקים של בארסה, כבר לא יכולים לראות את הקבוצה. תחשוב מה קורה עם האוהדים הניטרליים.

בקיצור, אני חושב שזה בולשיט וניסיון פתטי של לאפורטה (כמו עוד הרבה דברים פתטיים שהוא עושה ואומר) לגרום לנייק להעלות את ההצעה. אם הם יפלו לזה אז שאפו ללאפורטה, אבל לפי רוח הדברים של לאפורטה הם לא בכיוון.

אני הגזמתי ועשיתי את זה בכוונה, אבל התכונתי למצב הספורטיבי שלנו.

לאפורטה לא מצליח לדעתי לייצב אותנו בתחום הספורטיבי אבל עושה עבודה הרבה יותר טובה בתחום הכלכלי.

דרך אגב אם באמת הוא יועד לבארסה ב אז אני באמת לא חושב שיש אפילו ויכוח איפה הוא היה אומר לחתום…

אני כתבתי למה המותג שלנו יותר חזק מהמותג של טוטנהם ושהוא לא בקריסה כמו שמשה כתב
לא טענתי שהוא הכי חזק בעולם או בדרך לשם.
העובדות הן שהמשקיעים מאמינים בנו. מנהלי גולדן זקס, נייקי, פומה, ליברו, הרחוב השישי, ספוטיפיי הם אנשים פרגמטיים שמעניין אותם רק כסף.
כל מה שכתבת על פומה ונייקי אולי נכון, אבל אם זה יגרום לנייקי להעלות את סכום החסות, זה אומר שזה שווה להם. כלומר המותג שווה יותר ממה שהוא היה שווה כשחתמו על החוזה.
יכול להיות שהמותג של ריאל או של קבוצות אחרות שווה יותר, או עולה בקצב יותר גבוה. אני לא טענתי שבארסה הכי טובה והכי שווה. רק טענתי שהיא לא בקריסה, וששחקן שהעדיף קבוצה אחרת לא מוכיח ולא מפריך שום דבר

ובלי קשר לכלום, מצבינו עכשיו יותר טוב מהיום בו צ’אבי מונה לתפקיד.

אני לא טענתי לרגע שהמותג של טוטנהאם חזק יותר משלכם. להיפך, טענתי בדיוק הפוך.

מה שטענתי זה שאין היגיון בהצעה כביכול של פומה, מה שגורם לי לפקפק באמינות שלה.

מאיזו בחינה? מקצועית? פיננסית?

אני לא מומחה גדול אבל אז לפחות יכולתם להחתים שחקנים, היום אתם מתקשים להחתים שחקנים צעירים, כמו אצ’ברי שמאוד רצה להגיע אליכם אבל לא יכולתם להחתים אותו. מבחינה מקצועית הסגל שלכם היום הרבה יותר חלש לדעתי.

לאפורטה צמצם משכורות וזה הדבר היחיד שלדעתי התקדמתם בו. לא רואה איפה המצב היום טוב יותר מאז.
אני חושב שבימים אלה ברצלונה נמצאת בשפל הגדול ביותר מאז שהתחלתי לראות כדורגל. לפחות זו ההגשה שלי.

גם וגם
אנחנו לא במקום 9 כבר ולא קרוב לשם. אפילו לקחנו אליפות על הדרך.
פיננסית המועדון במצב הרבה יותר טוב והתכנון הוא לסיים את העונה עם רווח. יש כסף לקנות שחקנים, לראיה ויטור רוקה, הבעיה זה תקרת השכר של הליגה.
המצב עדיין גרוע, אבל פחות גרוע מלפני שנתיים.

בעניין של 70 מיליון לריאל על פרסומת לשרוול, יצאה היום הודעה רשמית אבל אין בה סכומים.
העיתונים כבר לא מדברים על 70 מיליון לעונה, אלא שהחוזה הוא עד 2027.
אני חושב שמישהו התבלבל וזה היה 70 מיליון לכל התקופה של 3.5 שנים. כל השאר העתיקו בלי לחשוב
20 מיליון לשנה זה גם גבוה מאוד, אולי הכי הרבה בעולם.

מה הכוונה העיתונים לא מדברים על 70 מיליון יורו לעונה? הסכומים לא היו חלק מההודעה הרשמית ולכן הדיווחים שחזרו על ההודעה הרשמית לא כללו את האינפורמציה הזאת בתוכם.

המקורות שדיווחו לראשונה על ההסכם פרסמו את ה70 מיליון יורו לעונה. הם לא חזרו בהם מאז. אם אתה רוצה להאמין שמישהו התבלבל וזה לא נכון אז אתה כמובן רשאי. כמובן שזה מספר אסטרונומי שגורם להרים גבה, אבל זה המספר היחיד שעלה בתקשורת ואין עליו מחלוקת.

לגביכם אני חושב שעוד נראה בעתיד. מקצועית אני חושב שאתם במצב פחות טוב והכדורגל שלכם גרוע יותר. בהתקפה ילד בן 16 היחיד שמתפקד אצליכם, בקישור יש לכם את פדרי שמאוד פציע, דה יונג שעולה יקר למועדון והארכת החוזה שלו לא תהיה פשוטה, גונדוהן מבוגר והשאר ילדים שעדיין לא מספיק טובים. מצבת הבלמים שלכם טובה וגדולה אבל חוץ מאראוחו אף אחד שם לא באמת וורלד קלאס.
פיננסית אני לא באמת יודע. אני בא מתחום אחר ופיננסים זה לא הצד החזק שלי. רק מרגיש לי שברצלונה לא יכולה להילחם על שחקנים אחרי מה שהיה בקיץ האחרון ואיך שאיבדתם את אצ’ברי עוד לפני שיכולתם להילחם עליו.

על פניו בארסה גם לא יכלה להחתים שחקנים כשצ’אבי הגיע.
מה שעשה את ההבדל בקיץ 22’ זה מכירת הנכסים שטבאס הספיק לאסור עליה ולכן ראינו חזרה אחורה בקיץ 23’(בנוסף לשיפוץ הקאמפ הנואו).

לא יודע עד כמה בארסה רצתה את אצ’ברי. לא היו שום דיבורים עליו כמעט בתקשורת.

מכיר. זה בערך כל מה שדווח.
בדר’'כ שבארסה רוצה מישהו יש הרבה יותר ‘‘בשר’’ בדיווחים.

נ.ב.
גם רומאנו לא ברור בדיווח שלו, כי לא ברור איך שחקן שנשאר בהשאלה קשור פוגע ב’‘פייר פליי’'.

מה לא ברור? בארסה רצתה אותו אבל לא יכלה להחתים. צ’אבי בעצמו התבטא ואמר שמעריכים אותו. לא יודע על איזה בשר אתה מדבר, פוסטים בבארסה מאניה?

גם פוצ’טינו פעם נשאל על ערן זהבי.
איזה ''בשר"? כמו שיש עכשיו לגבי ברגוואל.
כמו שהיה בתקופה של אנדריק.

במקרה של אצ’ברי הייתה אמירה אגבית של רומאנו וחוץ מזה כלום.
זה בקושי דווח בתקשורת הקטאלנית.

לא פוסל שהייתה בדיקה מצד בארסה עם ריבר.
לדעתי הוא לא היה גבוה ברשימות.

האמת שכל הסיפור ארך כמה ימים בודדים ובארסה הייתה בחוץ מאוד מהר בגלל שברור היה שאין כסף.

בכל מקרה נראה מה תעשו בקיץ.

בדרך כלל הם נותנים רקע לסיפור כדי שהכתבה תהיה יותר ארוכה. היום הזכירו את ההודעה של ריאל אבל לא חזרו על הדיווחים של אתמול על 70 מיליון לעונה.
זה היה סקופ של אס שהועתק בכל העולם.
אתה יכול להאמין לזה, זכותך .

חפ"ד חוזר על המספרים שפורסמו באס. 70 מיליון יורו לעונה.

חפ"ד נחשב לעיתונאי המקורב ביותר למועדון, והשופר הבכיר שלו. בנוגע להעברות הוא לא הכי אמין מכיוון שהוא מפרסם את מה שהמועדון רוצה שיפרסמו, ולפעמים האינטרס של המועדון הוא שהאמת לא תפורסם, אבל בדברים מהסוג הזה הוא אמין בכל מאת האחוזים.

@dmitrys

הוא כותב שם “לפי puromarketing” שהוציא כתבה מתאריך 1.2, כך שזה שום דבר חדש.
בוא נסכים שלא להסכים, עד שיהיה מידע חדש.

את זה הוא אומר לגביכם, לא לגבינו. את המידע עלינו הוא מדווח בעצמו.

בכל מקרה אוקיי, נסכים שלא להסכים. נדבר כשיהיה משהו.

שמחה וששון לכל אוהדי הליגה הספרדית.
דמיאן סוארז חיסל את החוזה שלו ועזב את חטאפה.
אחד השחקנים השנואים עליי בשנים האחרונות. בטח יש לו קעקוע של אנטי כדורגל על כל הגוף.

פבריציו רומאני מדווח שסאביו יעבור לסיטי.

אני כותב את זה כי בעבר דיברתי פה על איך שבבעלות המשותפת עוזרת ותעזור לג׳ירונה להביא שחקנים שלא בהכרח היו מגיעים לולא הקשר לסיטי(וזה עוזר בצדק).

*לא נכתב כביקורת בשום צורה, אלא רק כציון עובדה.