כדורגל ספרדי - שוטף

כן, אה?

10 שחקני ולנסיה עוד שוכבים על הדשא אז אתה אולי לא שומע אותם צוחקים.

התכוונתי ב2-2. היה אפילו רגע שהשופט שרק לעבירה לטובתם לקראת הדקה ה-90 והם הוציאו כדור מהר כדי לחדש את המשחק. הם גם ניסו להפעיל לחץ עד הסיום.

הרבה יותר מהציפייה שלי מהכדורגל הספרדי הממוצע בשנים האחרונות.

חוזר בי על כך שביתרון הם עשו עדיין קטעים של קבוצה קטנה. בכל זאת הופתעתי מהגישה שלהם ברוב חלקי המשחק.

מזמין את כולם לצפות בסרט הדוקומנטרי שישודר בערוץ של ריאל מדריד על חיל מנסאנו בפעם הבאה שהוא ישפוט.

ממומן ע"י ברצלונה על שם נגרירה

הדוגמה הטובה ביותר להבדל בין טעויות של VAR לטעויות של השופט על המגרש (שיקול דעת) וזה מדגים בדיוק את הוויכוח שהיה כאן אחרי המשחק ההוא של אלמריה.

הרי אם לא היה VAR, היו מדברים על זה שהוא שרק פנדל על חילוץ נקי ברחבה. במקרה הזה שוב הVAR הציל את השופט.

מה שהיה בתוספת הזמן זה עוד רגע אומלל של שיקול הדעת הכי לא נכון שיכול שופט לקחת, ופה נכנס הפן השלישי שהוא החוקה האומללה שאחראית על כמות נכבדת מוויכוחי השופטים כאן העונה.

ושימו לב לרצף ההחלטות האומלל: 1. אישר את הקרן למרות שהיא מעבר לדקה שהוסיף, 2. לא שרק אחרי שהשוער הדף את הכדור מחוץ לרחבה, 3. שרק כשהיה סיכוי להתקפה נוספת, 4. שוב שיחק אבי נעלבי ושלף לבלינגהאם כרטיס אדום על סלנג. רק אומר, לגרינווד ביטלו את הכרטיס על אותו דבר בדיוק, אבל מצד שני ללבנדובסקי הוסיפו 3 משחקים על נגיעה באף.

אפשר לריב עד מחר מי נדפק יותר מהשיפוט, אבל שוב אנחנו נגיד שהחוקה זקוקה לשינוי דחוף.

דרך אגב, יקום מי שלא חשב שאחרי ההחמצה של פיטר ריאל תבקיע.

גוד קרא לגרינווד אנס ? או שאני טועה, ( על זה ביטלו לו)

גרינווד אמר fucking וקיבל כרטיס אדום, אחר כך זה בוטל.

@Niro @Paco-Pavon @Mikelike
ברשותכם, יש משהו שהייתי רוצה לדעת, ואני אשמח לשמוע ספציפית מכם.

מה בעצם הסיפור, הטיעונים נגד השיפוט במשחק שלושת הפנדלים נגד ולנסיה, וב-2-2 נגד סביליה שעלה באליפות לפני 3 שנים? אני רואה הרבה פעמים מזכירים את המשחקים האלו, אבל בלי לציין מה היו הטעויות, ובגלל שאלה היו כבר בעידן הVAR אני רוצה לדעת מה היו הטיעונים נגד השופטים ומה היו נגד הVAR.

תודה מראש.

אני חושב שנכתב פה על המקרה של אתמול כבר מספיק, כולל איזה 5 הודעות על ידי. על 3 הפנדלים ועל סביליה לא כתבתי בזמן שעבר מאז, אז לא יודע למה אני רלוונטי.

אני לוקח על זה אחריות. נתתי אותך בין האוהדים של ריאל שאפשר לנהל איתם דיון עניני על שיפוט.

אני אשם בזה. רק להדגים שאין לי אגנדה נגדך :slightly_smiling_face:

למיטב זכרוני המשחק נגד ולנסיה סתם היה בכיינות של ריאל, הם קיבלו 3 פנדלים שזה יעני “לא סביר”. אני לא בדיוק זוכר מה היה שם, מניח שבטח היה פנדל אחד או שניים שקצת שנויים במחלוקת. לא זכור לי שהרגשתי אנטי נגד ריאל(מדובר במשחק עם השלושער של סולר).

בנוגע לסביליה - ריאל קיבלה פנדל שהיה אמור לעשות 3-1. בהחלטת ואר הוא בוטל וסביליה עצמה קיבלה פנדל השווה ל2-2 מנגיעת יד של מיליטאו. בסיום אותה עונה החוקה שונתה כך שאותה יד למעשה לא הייתה אמורה להישרק בעונה שאחרי(אם אני זוכר נכון הכדור ירד מהראש שלו אל היד ברחבה ולא באמת שינה משהו). ריאל הובילה את הטבלה, לאחר המשחק הזה היא ניצחה את כל היתר אבל הפסידה את האליפות ב-2 נקודות שאיתן היא זוכה באליפות.

אל תהרגו אותי על הספציפיים, עבר זמן.

בשני המקרים אני לא הרגשתי דפיקה מהשיפוט כי לדעתי אז(וגם היום) ריאל לא צריכה להיות בכלל בעמדה שטעות כזו או אחרת משפיעה. העניין עם סביליה באמת מעצבן כי ריאל הייתה ביתרון לפני ועל דרך המלך לאליפות. אבל בכל אופן הייתה צריכה לנצח בצורה משכנעת אז זה על הקבוצה.

אבל בכל אופן זו התפיסה שלי

היה אמור להיות 2-1 לריאל, ה var שינה את ההחלטה וסביליה עלתה ל 2-1 הצלחנו להשוות אבל לא לנצח.
מבחינת שינוי החוקה זה להיפך, זה היה לפני השינוי האחרון, בחוקה אז צויין במפורש שכדור שניתז מהגוף ואז ליד זאת לא עבירת יד והכדור אז ניתז מהכתף של מיליטאו ליד.
ובנוסף לזה שהכדור ניתז מהכתף מיליטאו היה עם הגב לכדור כך שזאת לא נגיעה מכוונת והיד לא הגדילה את נפח הגוף.
החלטה שערוריתית שגנבה אליפות, גם לקחו שער מריאל וגם נתנו שער ל סביליה באותה החלטה, ובניגוד לאתמול שזאת טעות אנוש נגד סביליה היה var

פיטר פדריקו סגר את החשבונות ברשתות החברתיות אחרי שספג קללות גזעניות.

בטח ויניסיוס ופלורנטינו יצאו בהודעות בומבסטיות נגד גזענות של אוהדי ריאל.

נגד סביליה - לדעתי לא היה פנדל לריאל אבל בוודאי לא לסביליה. טענות לבעיקר לואר שגם אם הפך את הפנדל לריאל לא היה צריך בשום אופן לתת פנדל לסביליה על כזו נגיעת יד.

נגד ולנסיה - לא הייתה לי יותר מדי בעיה עם הפנדלים, הראשון היה גבולי כי הכדור נבעט על היד, אפשר לתת, השני לדעתי לא פנדל, השלישי פנדל ברור כי ראמוס ממש העיף את הכדור עם היד. לא זוכר כבר מה נתן הואר ומה השופט.

דווקא זכור לי שלגבי זה לא היה ספק, בנזמה עבר את בונו והוא הכשיל אותו אאל"ט

כמה אנחנו חיים בבועה והכדורגל הספרדי רחוק מהטופ? באה קבוצה מהמקום החמישי בגרמניה שבסך הכל בתקופה לא משהו ועושה בית ספר לריאל מדריד ש"גדולה על הליגה" בשני המשחקים.

מצד שני זה הסוג קבוצות כמו לייפציג שאנחנו מתקשים מולן נורא באופן קבוע בשנים האחרונות - פיזיות, לוחצות, טקטיות במשחק ההתקפה עם המון שחקנים שמצטרפים למעלה

ועם איך שבאיירן נראית - כמה מקומות 4-2 שם בליגה יראו יותר טוב מאיתנו?

המשחק הזה לא היה קשור ללייפציג עם כל הכבוד, זה חד משמעית קשור לריאל ולמאמן שלה.
הליגה הגרמנית יותר חלשה מהליגה הספרדית העונה, ולייפציג הייתה זוועה רוב העונה.

כבר שכחת מה היה ביום שבת?