כדורגל ספרדי - שוטף

מה לדעתך היו הסיכוים שלהם לנצח את בארסה אם היו מוותרים על המשחק מול אינטר?
נגיד והיו מנצחים את בארסה, מה היו הסיכוים שלהם לסיים בין 4 הראשונות, לעומת מצבם עכשיו?
תן לי מספרים.

עברו ארבעה ימים מהגומלין נגד אינטר, שוב, אני מזכיר - הגומלין נגד אינטר לא היה בסאן סירו אלא בספרד, כך שאין אפילו את התירוץ של הטיסות. זו קבוצה רצינית שביום טוב היא אחת הטובות בעולם או הפועל תל אביב? הזכרתי כאן את כל הטיעונים שלי. - יוקרה וגודל היריבה-חשיבות המשחק ועוד ועוד. אנשים פה מציירים תמונה שזו הייתה שירה בתנועה של אתלטיקו מדריד ו-0:3 במחצית זה מה שהגיע לה. ממש לא. הגיעה למצב-שניים ולא יותר.

“קוקה בן ה-200” זו כותרת יפה מאוד. מעניין שאותו קוקה שיחק אפילו מחצית נגד לוגו האנונימית בגביע. רשם 39 הופעות ושותף בכל המשחקים העונה למעט שלושה בהם היה פצוע. אשמח לראות עוד משחק גדול בו הוא סופסל… כשמזלזלים באינטיליגנציה שלי (וזה קורה פה קצת יותר מדי לאחרונה) אני לא במשחק.

עם קוקה וגריזמן בהרכב יש לאתלטיקו יותר סיכוי לנצח מאשר בלעדיהם,אם האמירה הזו כזו הזויה ושנויה במחלוקת תעבירו אותה לדיון הדל״פ,לדעתי זו אמירה נכונה ומי שטוען ההיפך לא מחובר למציאות,אני אקח אתכם עוד יותר רחוק ואגיד שאפילו צ׳ולו מודע לזה ובחר במודע לעלות איתם בהרכב נגד אינטר כשהוא יודע ש 3 ימים אחר כך יש לו משחק (בעיניו כנראה פחות) חשוב נגד ברצלונה.
לא צריך לחשב אחוזים כדי לדעת את זה.

לא אמרתי שהם זלזלו או לא רצו לנצח,פשוט מראש נתנו למשחק מול אינטר יותר משקל וחשיבות,כרגע בגלל ההפסד לברצלונה יש להם פחות סיכוי להגיע לליגת האלופות בעונה הבאה עם כל הכבוד להעפלה לרבע גמר,כנראה שלצולו היה יותר חשוב לעלות לרבע הגמר וזו זכותו המלאה,באמת לא מבין מה הבעיה פה.

תגידו מה שתגידו, בסוף לצ’ולו אין סמכות מוחלטת לגבי כשירות שחקנים. בכל קבוצה, אם הרופאים או מאמני הכושר מזהירים את המאמן לגבי שיתוף של שחקן, שבירת המילה שלהם מהווה איום ממשי על בריאותו של השחקן.

צ’ולו היה שמח לשתף את גריזמן וקוקה ל-90 דקות, אבל מה לעשות, יש אנשים שמבינים יותר ממנו, ובטח שמאיתנו, ולא משנה אם עברו 3 ימים או 7 ימים, כמות הדקות מול אינטר השפיעה באופן ישיר על ההחלטה לגבי מספר הדקות מול ברצלונה.

אני מאמין שבאתלטיקו מכירים מספיק טוב כל שחקן והגוף שלו.

לכן, כמו שאמרתי קודם, באתלטיקו לא עושים מספיק טוב כדי שהיכולות הפיזיות של הקבוצה כמכלול יספיקו להצלחות.

מסכים עם אוליגר. יש לנו סגל קצר מדי וצ’ולו מודע לבעיה. העונה טחנו את גריזי יותר מדי.
והוא הבהיר להנהלה את סדר העדיפויות שלו לקיץ:

• 2 בלמים דומיננטיים
  • קשר
  • חלוץ
  • מגן ימני רוטציה

כפי שאפשר לראות מהרשימה, אלה בדיוק הבעיות שלנו העונה. אני מאמין שיש כסף ומוטיבציה להשיג את כל המטרות.

מדברים על גונזאלו ראמוש מפריס, חלוץ שאני ממש אשמח לקבל, אבל היום צצה שמועה מוזרה על טרייד עם ברסה: פיליקס ולבה.
עם מתנות מברסה תמיד הלך לנו מצוין, אז לא אגיד לא, גם אם אעדיף את הפורטוגזי.

שוב, אם אתלטי מפסידים את העלייה לרבע הגמר, הם מאפשרים לבארסה לחלוף על פניהם בהגעה לאליפות העולם לקבוצות.
כרגע בארסה צריכה להגיע לגמר ולנצח אותו נדמה לי בשביל לעבור את אתלטי. כן, גם אם אתלטי מפסידים את שני משחקי רבע הגמר.

ההעפלה לרבע הייתה קריטית במכלול הרבה יותר מאשר לסיים בארבע הראשונות. לא נכון להסתכל רק על ליגת האלופות בהקשר הזה.

@dmitrys
אתה יכול לשתף שוב קצת מספרים מכמות הכסף שנכנסת לקבוצות על השתתפות האליפות העולם וכו׳?
תודה מראש.

כן מה כבר יכול לקרות? זה לא יכול להיות שניתן לכם את לבה ותזכו באליפות לא?

עונת 2024 25 אתלטי זוכה בטראבל לבה מלך השערים של אירופה…

כל פעם מחדש…

בין 50 ל 100 מיליון, תלוי את מי שואלים ובאיזה יום.
סכום רציני עבור אתלטיקו ובכלל.

אין בעיה,אמרתי שאני לא לקחתי בחשבון את המפעל הזה,אם זה אכן הסכום אז אני מבין את הבחירה של צ׳ולו לגמרי,אבל בשורה התחתונה אתה מחזק את הטענה שלי שהוא תיעדף את המשחק מול אינטר.

כמה קבוצות מערב הסעודית מגיעים למפעל הזה?

מזל שציינת את ערב הסעודית, כי בשעות האלה ספרד סוערת. המשטרה עצרה אנשי התאחדות בחשד לשחיתות בחוזים עם הסעודים בנוגע לסופרקופה.

איפה רוביאלס אתם שואלים? כבר חודש נמצא ברפובליקה הדומיניקנית. עדיין לא הגיעו לפיקה, למרות שהתקשורת שמה אותו במרכז העניינים.

אגב, הטענה שהחברה שלו מקבלת יותר כסף על העפלה של ריאל או בארסה לטורניר לא מסבכת אותו לפי מה שאני מבין. אנשים מתוך ההתאחדות כנראה גורפים כספים מהעסקה הזאת.

לפי ויקיפדיה 4 עולות מאיזור אסיה, שתיים נקבעו לפי זכיות אחרונות ביניהן אל- הילאל מערב הסעודית, תשתתף גם זוכת ליגת האלופות של 2023/4 ובנוסף מי שתדורג ראשונה בקונפדרציית אסיה. כלומר לכל הפחות קבוצה אחת מערב הסעודית

הטענה היא שחלק מהעמלה השמנה מאוד שפיקה גזר על עיסקת הסופרקאפ הלכה ישירות לכיס של רוביאלס.
זה יכול לסבך גם את פיקה, אם יש בזה משהו ויוכלו להוכיח.

דיווחים שרוביאלס בדרך לספרד למרות שהוא יודע שהוא ייעצר

יאללה, מיטה חמה עם אלבס.

מישהו יכול לאמלק לי את הסיפור של ויניסיוס??

ממתי התחיל המופע שלו לגבי הגזענות, למה זה באמת אכפת לו, פשוט מרגיש שחסרים לי הרבה חלקים בפאזל כי שחקנים שחורים היו בספרד לפניו לא אחד ולא שניים, גם כאלו כשרוניים מאוד וגם כאלו שפחות, לא בדיוק מבין מה כל הפסטיבל סביבו כאביר השחורים.

תודה

מישהו צריך לגמור לו את הקריירה דחוף. אני לא מסוגל לראות את הפרצוף המטומטם והבכייני שלו על המסך.

אתה בבעיה חביבי.

אבל מתי הכל התחיל? למה הציבור הגזעני הספרדי (לדבריו, אני לא מכיר) שר רק לו ולא לניקו וויליאמס? או ללאסנה דיארה…

יש לזה מגוון משתנים. בגלל שהוא מעצבן ונאחס באופי שלו, בגלל שהוא התגרה בכוונה או שלא עם הריקודים שלו כשחגג שערים, בגלל שסגנון המשחק שלו בכללי לא מכבד את היריבות, ובגלל שקל מאוד להוציא אותו מהמשחק אם שורקים לו, והוא שחקן שמאוד כדאי להוציא מהמשחק אם הוא משחק נגדך.