כדורגל ספרדי - שוטף

מישהו בעניין להעביר את העונה החדשה במשחק פנטזי לה ליגה? זה שילוב של פנטזי ומנג’ר, שזה אומר ניהול תקציב וסגל והתעסקות יומיומית.

הייתי בטוח שנראה את דובביק בקבוצה קצת יותר גדולה מרומא. קצת מפתיע, למרות שהם עשו כמה החתמות ממש טובות.

אתלטיקו מדריד החתימה את אלכסנדר סורלות’!| הקולצ’ונרוס שהיו משוועים לחלוץ לאחר עזיבת אלבארו מוראטה ו’הפסידו’ את ארטם דובביק לרומא - הגיבו יפה עם החתמת סגן הפיצ’יצ’י של הליגה בעונה שעברה, החלוץ הנורבגי שכבש 23 שערי ליגה. אתלטיקו תשלם עבור סורלות’ 32 מיליון יורו לוויאריאל ועוד שישה מיליון יורו במשתנים (תחילה הצוללת התעקשה על סעיף השחרור עצמו העומד על 38 מיליון יורו), חתם לארבע עונות.

רכש מאוד מעניין, הייתי אומר שאתלטיקו החתימה חלוץ בסגנון די דומה, זה גם רכש ריאלי הרבה יותר מאשר לשים עכשיו 80-100 מיליון יורו על חוליאן אלבארס. יש שורה של חלוצים שהצליחו בקבוצה בעשור הזה מאז דייגו קוסטה, אלבארו מוראטה למשל, ומנגד היו נפילות כמו לואיס וייטו ועוד.

אכן אכישה מצוינת בסכום סביר מאוד.
אתלטיקו בינתיים עם קיץ מצוין עם סורלות’ ולה נורמנד.

אני כבר לא ממהר להתלהב מרכישות של אתלטיקו. עוד פחות משבועיים הליגה מתחילה ולאתלטיקו חסרים עוד הרבה שחקנים, עד כדי כך שז’ואאו פליקס שוב מתוייג כ"רכש", וגם עושה רושם טוב במשחקי ההכנה.

בכל אופן, מעניין אותי לראות את אתלטיקו העונה עם מאמן כושר חדש. כבר כמה שנים שהקבוצה הזאת מתפקדת חצי עונה בלבד.

לה נורמאנד, חאבי גרה, קונור גלאגר, סורלות וחוליאן אלבארז.

אין לי ציפיות מסימאונה אבל החלון של אתלטיקו מצוין.

הוא לא יודע לעבוד עם שחקני התקפה, כמו שפפ לא יודע לבנות בלמים ומוריניו לא יודע לעבוד עם שחקנים ששוברים קווים.

חבל לי על חוליאן, לדעתי בחירה לא טובה, אם כי עדיפה על הפרוייקט המטונף בפריז

אני מקווה שהשינוי בעמדת מאמן הכושר תשים סוף לעובדה שאתלטיקו כשירה לשחק כדורגל רק במשך חצי עונה.

מרגיש שאתלטיקו הולכת אול-אין הקיץ הזה. לא בטוח בכלל שהיא משאירה לעצמה מרווח תיקון לחלונות הבאים. לפי החישוב הגס שלי, הם כבר בסביבות ה-200 מיליון רק על תשלומי ההעברה. זה אולי סטנדרטי לאנגליות ולפאריס. אבל לאתלטיקו זה עלול להיות מסוכן אם הדברים לא ייתחברו כמתוכנן.

חוליאן אלבארז זה לא שחקן שאתלטיקו צריכה להסס לרגע אם יש לה הזדמנות להביא. לא חושב שיהיו לה עוד הרבה הזדמנויות להביא שחקן בסדר גודל הזה.

ארגנטינאי דובר ספרדית, בגיל הכי אידיאלי שיש, מתאים בול לשני חלוצים, לא מפסיק לרוץ, יודע לתת גולים וכבר מנוסה במעמדים גדולים. שחקן מצוין שהייתי מאוד רוצה שבארסה תחתים.

תוסיף את זה שזה מספיק שהוא לבש חולצה של ריאל בתור ילד (אז בחוקי הדרבי הוא אקס) וכבר עכשיו אפשר לרשום לו שני גולים נגדינו, אחד בכל משחק מינימום, גם אם יהיה פצוע ביציע עונה שלמה

הוא שחקן נהדר, גם הוא וסורלות׳ יכולים להיות צמד מצוין בהתקפה

אני חושב שצריך לעשות הפרדה ברורה בין השחקנים שהגיעו. אלכסנדר סורלות’ ורובין לה נורמד (לטעמי הוא קצת אוברייטד) הם שחקני ליגה טובים שהצטיינו אשתקד, עם פוטנציאל, רכש לשיפוץ ההרכב אבל התקרה שלהם היא מסוימת. חוליאן אלבארס הוא אחד מהחלוצים הטובים והמגוונים ביותר שיש, נניח בתחתית העשירייה הראשונה. אני מודה שבהתחלה די זלזלתי כששמעתי את הדיווחים האלה - זו אמירה של אתלטיקו למשוך שחקן כזה אליה. נזכיר כי לאתלטיקו יש את הפער הגדול ביותר לסגור בין הגדולות. כי אלבארו מוראטה מושמץ אבל מביא 15 שערים (על אנטואן גריזמן לא מותחים ביקורת) וההגנה גם במערך שלושה בלמים חטפה בלי הכרה.

:heart_eyes:

ובנימה אישית: צ’ולו באמת סמך רק על ההגנה בעונות הראשונות, אבל לאט לאט התחיל לנסות לשחק יותר התקפי. הוא ניסה לקנות שחקנים למטרה הזו אבל רובם נכשל ולא בדיוק בגללו, לראיה, עם רבע סוארז זכינו באליפות (והגוט פיליקס בברסה ופורטוגל)

בעונות האלה הוא למד קצת לשחק התקפי למרות שהגו-טו מן שלנו היה מוראטה לעזאזל.
יצרנו המון אבל עם מוראטה כ9 זה כמו להכין את השווארמה הטובה בעולם ואז במקום לשים עליה את הטחינה והעמבה המושלמות שמנו חרא. זה הורס שווארמה מצוינת.

חוליאן בידיים טובות.

איזו שנה של הכדורגל הספרדי, אה?
זכיה בירו.
זכיה באולימפיאדה.
ריאל זוכה בליגת האלופות.
ברצלונה עוברת את שלב הבתים.

דייגו פורלאן וקון אגווארו כמובן היו במועדון לפני דייגו סימאונה והיו פנטסטיים [אלה היו ימים אחרים שהיה כיף לראות אותה ובלי תאכלס בליגה - היה ברור שתפסיד משחק גדול]. חוליאן אלבארס יכול להיות שילוב של כדורגל אסתטי יותר מדייגו קוסטה ומספרים. בגדול כנראה שהחלוץ שהביא להכי הרבה חשש מהיריבות היה רדמאל פלקאו.

מה שכן אני קצת חולק עלייך, בשנה שעברה אתלטיקו מדריד כמובן שינתה מגמה אבל שיחקה חרא במשחקי החוץ. היו הרבה משחקים שהיא לא יצרה כמעט כלום. זה לא השפיץ של הנעל ולא אלבארו מוראטה שכיף לרדת עליו.

אי אפשר גם בלי עוד מעמד להתעלל בצרפתים, בגמר אליפות אירופה עד גיל 19. שם בלטו שחקנים כמו איקר בראבו (חתם באודינזה), יארק (ולנסיה), דני רודריגס (בארסה אתלטיק), פורטון (קסטייה), אסאן דיאו (בטיס).

ובלי להזכיר את ההישגים של הנשים גם.

רשמי -

75 מיליון + 20 במשתנים.

חוזה עד 2030.

החלפנו את מוראטה בסורלות’ וחוליאן.

חלון ההעברות הגדול בכל הזמנים? בטוח. גדול אפילו יותר מזה שבו הקבוצה הקטנה של מדריד הביאה את כריסטיאנו, קאקא, בנזמה וצ’אבי אלונסו.

רק אומר שהקדמתי אותך. כל הבצק מהפיצות והפסטות מאט אותך.

רכש מדהים של אתלטיקו. סטייטמנט חשוב של הליגה הספרדית. הליגה העונה הולכת להיות מעניינת יותר.