חצי גמר אלופות :: מושפלים שנה שנייה ברציפות אחרי יתרון שלושה שערים

אני מאוד מקווה שבארסה לא תשנה גישה לכיוון ההגנה במחצית השניה ותמשיך לנסות לכבוש.
לעבור למוד הגנתי תהיה טעות קשה מאוד.

ראקיטיץ’ השחקן הכי חלש על המגרש מתוך 22 כבר מחצית שלישית ברציפות נגד ליברפול. כל כך מתסכל שהבן אדם באנקר יותר ממסי, ולא משנה עד כמה הוא מחרבן על המגרש.

אנחנו חייבים את ארתור, כי ליברפול מכתיבה את הקצב במשחק כאוות נפשה. כשהם רוצים משחק מהיר מצד לצד אנחנו נגררים אחריהם, כשהם רוצים לנוח אנחנו נותנים להם. בוסקטס לא יכול לבד, פשוט לא.

מסי נגרר ממש לעיגול האמצע, כי הקישור שלנו מחריד ברמות. במשחק הראשון זה הספיק לו ל9 דריבלים ולפירוק הקישור של ליברפול. הפעם דברים פחות הולכים לו, וכל הקבוצה נראית ככה. גם ביום שמסי לא חד, הוא הסיכוי הכי טוב שלנו לכבוש.

וואלוארדה ימשיך לדעתכם? אחרי 2 הדחות כאלו רצוף הוא נבעט לקבוצה אמצע טבלה בליגה הספרדית לדעתי

ליברפול - שאפו ענק , בית ספר לכדורגל, אין מילה אחרת לתאר את מב שהתרחש על המגרש. כשמסי לא מציל את המולדת, בארסה היא בינונית למדי.

עד כמה שאני שונא את הסקאוזרים - פנטסטי פשוט, מה שקלופ עושה בקבוצה עבודת קודש, זו ליברפול רצינית כמו שטיטי קאמרה היה נוהג להגיד.מוריד את הכובע.

לא יודע מה יותר צפוי, שליברפול תחזור מפיגור של 3 שערים, או שברסה תאבד יתרון של 3 שערים…

טוב הגנתי כאן על וואלוורדה אחרי המשחק הקודם. טעיתי. זו לא הפעם הראשונה שזה קורה ולכן כבר לא ניתן לומר שמדובר במקרה. מוריניו בחיים לא היה מאבד יתרון 3-0 כשיש לו את מסי בקבוצה, והוא כבר לא דוגמא למאמן בשום צורה. אין ברירה מלבד לבעוט לבחור החביב באחוריים ולנסות מחדש בשנה הבאה.

אני מקווה שואלורדה יתפטר עוד הלילה. ואם לא ברתומאו צריך להודיע לו ששנה הבאה הוא לא מאמן שלנו יותר.

אני לא מאשים אף שחקן. יש כתובת אחת לזה. ולכל אוהדי ריאל שיבואו לפה להגן עליו עם ההגנה האוטמטית שלהם. בבקשה תחכו למחר.

דרך אגב נהפכנו להיות פ.ס.ז הקטלונית.

ההבדל הקטן בין מאמן שלא הפסיק להאמין, לזה שפשוט העמיד את הדלי ובעט בו במאתיים קמש

כל הכבוד לליברפול, קבוצה אדירה עם סאלח או בלי סאלח, ובעיקר לב גדול. את השבירה המנטלית במחצית השניה כבר ראינו, ומי שלא לומד מהעבר אין לו מה להלין על העתיד.

אפשר להאשים את וואלוורדה, אבל באותה מידה מגיעות טענות גם לשחקנים. הם עמדו על המגרש מהדקה הראשונה, ואחרי ה3-0 נכנסו לשוק. למעט סוארז שבאמת רץ, כולם זיזלו.

חוזר בי על כל מחמאה לגביו. גם אם הוא לא המאמן הגרוע שניסיתם להציג אותו, הוא עדיין מאמן עם מנטליות של לוזר, ומקומו לא בקבוצת צמרת

הוא לא לוזר. הוא פשוט מאמן שלא מבין שהוא עזב את בילבאו. כתבתי את זה שנה שעברה וגם עכשיו זה תקף.

messi

הוא ידע מה הולך לקרות.
150 מיליון! שוד לאור יום. העברה יותר גרועה מאלכסיס סאנצ’ז ליונייטד.

למען האמת, זה לא היה תלוי בברצלונה, במשחק הקודם זה היה קצת לטובת בארסה, במשחק הזה הכל היה תלוי בליברפול.

אני לא יודע כמה פעמים יצא לכם לראות את ליברפול של קלופ, אבל כשהיא מריחה דם, היא הקבוצה הכי רעה שתפגוש, ברצלונה פשוט הגיע עם פצע פתוח לאנפילד, ב2-0, לא היה לי בכלל ספק שברצלונה בחוץ.

אני לא חושב שיש יותר שוד ממה שקרה עם אלכסיס ליונייטד. מצד שני לאלכסיס יש סיבות מקלות - יונייטד פח אשפה אינסופי נכון לשנת 2019

זה פיקנטי, אבל דמבלה לא אשם בגישה של מאמן. ובזה שכל העולם מבין שצריך לזרוק את קוטיניו לספסל ורק הוא מחכה לדקה 60… מצב של 3-0…

אחרי זה הוא עדיין מחכה לדקה 75 להכניס את ארתור. וכמובן שהוא זורק את מלקום למערכה בדקה 81 מצב של 4-0.

אני לא מאשים אף שחקן. יש כתובת אחת לזה. מי שטמן את הראש שלו בחול אחרי המשחק הראשון מגיע לו לסבול כך.

יש לי כל כך הרבה אש לסגור חשבונות .

בלתי נתפס. לא האמנתי שברצלונה הנוכחית מסוגלת לבעוט בדלי בצורה כזאת. מסתבר שהכל עניין של קארמה בחיים.

אגב אתם לא חושבים שאתם מקלים קצת על השחקנים? גם אם וולוורדה לא מוטיבטור כמו קלופ, אתם לא חושבים שעדיין שחקנים מקצוענים צריכים להראות מחויבים יותר?
שלא יובן לא נכון, אני חוזר בי מכל מחמאה לבאסקי, הוא מאמן טוב לקבוצות קטנות ומקומו לו בברסה כמו שמוס אמר. אך תוצאה כזו לא תלויה רק במאמן.

לא. (10 תווים)

כשאין לך קישור עובד מול קבוצה רצחנית ביתית, אתה מכניס שחקן שלא מפחד מהכדור ובעיקר יודע לשמור עליו. למזלנו, יש אחד כזה, והוא נכנס רק בדקה ה-78 ושמו ארתור. טו ליטל טו לייט. ארתור היה צריך לפתוח, כל שכן לעלות ישר בתחילת המחצית השניה.

מאמן עושה הכנה טובה אולי מפסידים, אולי משחקים רע. אבל לא מאבדים פאקנינג שנה שניה ברציפות יתרון של שלושה שערים . שיחקנו במחצית השניה מול ליברפול ללא סאלח פירמינו והנדרסון ומאנה. וקיבלנו רביעיה בלי שער אחד.