בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

צ’אבי אלונסו כמאמן ריאל מדריד זה Over Power.

התגעגעתם לראול ורונאלדו יחד בחוד ההתקפה? לפיגו חורש את הקו, וגם לצ’אבי אלונסו הגדול, וגוטי עולה מהספסל? הערב זה שוב קורה. משחק אגדות העבר: ריאל מדריד נגד ארסנל. גם אנלקה הסורר חוזר לברנבאו(ישחק רק במדי ארסנל)… יבלוט בהיעדרו כמובן המאסטרו זיזו, שלא תוכנן לשחק מן הסתם גם אם היה נשאר המאמן, אבל סולארי מאמן קסטיליה דווקא כן. בתקשורת מלאי סיפורים סביב השוואות להרכבים בין הקבוצות בשמינית הגמר ב-2006 אך זה לא מעניין. ארסנל תציג בין היתר את דיוויד סימאן, לאורן, פטי, פירס שלפי דיווחים היה קרוב לחתום בריאל בעבר וגם את קמפבל ואבואה. זו הפעם ה-20 שריאל מקיימת את משחק אגדות העבר. עד היום שיחקנו נגד מילאן, באיירן, יונייטד, יובה, אינטר, ליברפול, אייקס ורומא.

וגם: מאז הוספנו עוד גביע אירופה לארון ובכל-זאת מרגש: שנה בדיוק לזכייה בגביע האלופות ה-12!

שידור ישיר של משחק האגדות נגד ארסנל - באתר הרישמי.

כצפוי, המלך ראול עם סרט הקפטן עשה את ה-1:0 - אחרי מהלך נהדר שהתחיל עם דריבל ו-‘שחיל’ של פיגו על קו החצי.
https://twitter.com/realmadrid/status/1003325300200091649

השער השני שייך למס’ 14 האגדי ואולי המאמן הבא שלנו? קוראים לו גוטי, שכבש את ה-2:1 לאחר שארסנל השוותה(בואה מורטה).
https://twitter.com/realmadrid/status/1003329261187592195

ארבלואה חורש את הקו ותוקף כמו שלא תקף מעולם, פיגו מכדרר בחסד, צ’אבי אלונסו וסיידורף מנהלים את המשחק. מוריינטס על הספסל והוא ורונאלדו-פנומנו שמנמנו מוחאים כאפיים לביצועים.

הגול של ראול היה הדבר הכי מרגש שראיתי השנה.
אני לא יודע אם ארסנל נגרים או שהם לא לוקחים את זה ברצינות

בנזמה שיחק?

לא, הוא עסוק בדברים אחרים כרגע:

מי זההההה?

https://twitter.com/GrimandiTweets/status/1003378199760433153

וואו, אשכרה נראה שהוא התכוון לזה

בישול גדול של מירו לפירמינו:

משעשע

את קארים בנזמה שכיכב גם באיזה טורניר קט-רגל או משהו ו-‘עשה רוביניו’ - בטח כבר שמעתם: “השער שלי בקייב? זה לא מזל, אני לא מאמין במזל. זו עבודה קשה. זה שער קל אבל צריך להיות שם במקום הנכון בזמן הנכון”.

אבל עזבו, הנה משהו הרבה יותר הזוי וחזק:

בימים האחרונים פורסם דיווח הזוי, עוד סיבה לכאורה לעזיבת זידאן, וזה קשור בשוער המחליף קיקו קאסייה. והנה ההשלכות של פרסום מביך - קיקו קאסייה מאיים לתבוע את תוכנית El Chiringuito ואת הכתבים אם לא יחזרו בהם לאור פרסומים מביכים לפיהם זעם על זידאן שלא שיחק במשחק סיום הליגה נגד ויאריאל(אם היה משחק היה מקבל מענק כספי בגובה 600 אלף יורו, כך נטען) ואף כמעט תקף אותו פיזית. קיקו קאסייה דורש מהמערכת להתנצל בכתב ופירסם הודעה לכל כלי התקשורת:

“בהתחשב בהשמצות שהוטחו בי ע"י מר קריסטובל סורייה בשעות המוקדמות של תאריך ה-5 ביוני, הריני להודיע כמה דברים:
ראשית, הפרסום הוא שקר מוחלט, לא התלוננתי מעולם על אף החלטה של המאמן שלי. זידאן הודיע לנו לפניכן שלוקה יעמוד בשער אבל זה כלל לא חשוב.
שנית, בוודאי שזה שקר מוחלט שהחברים שלי היו צריכים למנוע ממני להגיע להגיע פיסית ולתקוף את המאמן שלי. נו באמת.
דבר שלישי, תמיד הייתה לי מערכת יחסים מיוחדת עם המאמן זידאן, יחס מקצועי טהור ומעבר לכך, היה בינינו המון כבוד, הקשבה ואמון. אני תמיד נותן הכל למען המאמנים שלי לאורך הקריירה.
דבר רביעי, עוד דיווח שקרי הוא שאם הייתי משחק נגד ויאריאל הייתי מקבל כל סוג של הטבה, כספית או לא - לחוזה שלי.
לסיום, אני דורש תיקון מוחלט של הכתבה והתנצלות ע"י כריסטפור סורייה, או שהוא ייאלץ להתמודד עם ההשלכות האפשריות של תביעה. אני כבר 15 שנה כדורגלן מקצועי, היו לי ימים מוצלחים וכאלה מוצלחים פחות, אבל אף-פעם לא היה ספק לגבי הנאמנות שלי והאופי שלי, ואלה האשמות מעליבות ושקריות”.

ומשהו אחר לחלוטין אחרי הכבדות של הפוסט הקודם - המועדון מזמין אתכם לשחק בפיפה 2018 ברוח המונדיאל:

https://www.instagram.com/p/BjpZtXhhyrb/?taken-by=realmadrid

דני קרבחאל וקובאצ’יץ’ שבחרו לשחק עם נבחרת ספרד - נגד קאסמירו ו-ואראן שמשחקים עם נבחרת ברזיל. המשחק מתחיל וכולם מחייכים. קאסמירו כובש גולאסו עם…קאסמירו וחוגג בטירוף. ואז…לא רוצה לעשות ספוילר. רק אגלה לכם שבסיום אחד הצדדים זורק לצד השני? ‘אז מה, עוד משחק? אולי בעוד 4 שנים’.

חסה במיאמי ביץ׳
Check out @JeseRodriguez10’s Tweet: https://twitter.com/JeseRodriguez10/status/1003714874285920263?s=09

רונאלדו והמספרת מככבים בסרטון החזרה של הצ’מפיונס ל-EA:

האמת, סרטון די גרוע ומפוספס. המוזיקה ברקע לא מתאימה ויכלו להוציא טיזר הרבה יותר רציני ומרגש…

חולק עליך. אחלה טריילר.

למי שקרא קצת על הצגתו של לופטגי כמאמן ריאל מדריד ועל דבריו של פלורנטינו פרס שזעם על ההתאחדות ועל ‘מעשי הגאווה’ שלה - גם במארקה העלו כתבה על כל ‘מקרי לופטגי’ מהעבר - מאמני נבחרת שסיכמו בקבוצות במהלך הטורניר, וכמובן שזה לא גרר הדים כאלה. הנה הכתבה, וחלק מהשמות אתם מכירים מצוין: אנטוניו קונטה היה האחרון לעשות זאת כשהודיע חודשיים לפני הטורניר שלא ימשיך באיטליה| לואי ואן-חאל הודיע במאי 2014 עוד לפני המונדיאל עם הולנד - שלאחר הטורניר הוא ייאמן את מנצ’סטר יונייטד|

אבל יש עוד דוגמאות, יותר קרובות. פיליפה סקולארי אחרי שני משחקים בשלב הבתים עם פורטוגל ביורו 2008 - הודיע שייאמן את צ’לסי| ומקרה בנבחרת ספרד עצמה - לפני חצי גמר היורו נגד רוסיה - לואיס סיפר שייאמן את פנרבחצ’ה התורכית. ומה עם קובאלה שהודיע שלושה ימים לפני תחילת יורו 1980 שהוא עוזב את נבחרת ספרד - וייאמן את ברצלונה?

image

כשקאפלו הולך על כל הקופה! המאמן הנפלא התבקש לבחור את 11 המופלאים אותם אימן, משימה קשה בהחלט כשמדובר בגראנדה-מילאן, ריאל מדריד(1996-97, 2006-07), רומא של טוטי ויובנטוס. אז הוא החליט במהלך לא שגרתי לבחור 12 שחקנים, ולא רק זה - התקפה-התקפה-התקפה. האם קאפלו המאמן היה משחק ככה??

ואלה שמות: בופון| קאפו, מאלדיני, בארזי, רוברטו קרלוס| רדונדו, סאביסביץ’| טוטי, ראול| רוד חוליט, מרקו ואן-באסטן ורונאלדו.

המאמן שהיה אחראי לעזיבתו של רונאלדו, בין היתר, אבל אמר עליו שהוא השחקן המוכשר בדיוק שאותו אימן(2006-07) - בחר את הברזילאי ברשימה ויש עוד שלושה נציגים מריאל מדריד כמובן - המגן רוברטו קרלוס שהוא בעצמו צירף מאינטר, פרננדו רדונדו וראול. הוא בחר שניים מרומא גם - קאפו וטוטי, בופון הוא הנציג מיובה ושאר ההרכב על טהרת מילאן הגדולה ההיא.
קאפלו זכה ב-5 אליפויות איטליה, פעמיים באליפות ספרד עם ריאל מדריד וכן בגביע אירופה עם מילאן בגמר החד-צדדי נגד ברצלונה.

לא זכרתי שקאפלו הביא את רוברטו קרלוס! כמדומני הוא גם זה שהביא את מרסלו/
מגניב!

ריאל מדריד המציאה למעשה את תרבות הגלקטיקוס. תבזבז הרבה כסף, תבנה קבוצה מפוארת, תזכה בתארים, תגביר את ההתעניינות סביב הקבוצה, תמכור יותר מרצ’נדייז, תכניס יותר כסף, תקנה בכסף הזה כוכבים וכן הלאה.

כולם למדו את הטריק הזה והמחירים ממריאים. בזמן שכולם מבזבזים כסף על סופרסטארים יקרים שנותרו להם שנים ספורות לקריירה, בריאל מדריד כבר המציאו מחדש את הגלגל. תקנה שחקנים צעירים שעתידים להיות סופרסטארים במחיר יחסית נמוך, ותקנה מהם הרבה. תתפוס כמה מהם מה טוב - תתפוס אחד, לפחות הוא כיסה את ההשקעה על השאר. לרוב אלו כישרונות שיהיו בעל ערך כלשהו גם בעתיד בכל מקרה.

ויניסיוס, רודריגו, השוער האוקראיני והערב פורסם גם שחטפנו לבארסה את שני הבנים של גודיונסן. זה דיי ברור לאן ריאל הולכת. הסגל של היום מספיק טוב לזכות בתארים, עכשיו חושבים על העתיד.

אוהדי בארסה אמרו שהם יכלו להביא את דמבלה בקיץ שלפני ב10 מיליון יורו במקום 150, וכנראה זה בדיוק מה שריאל מנסה לעשות.

אם זה הכיוון אנחנו כנראה לא נראה את ניימאר הקיץ בריאל, ואולי טוב שכך. אולי ויניסיוס ורודריגו הם לא הניימאר הבא אבל הם הדבר שהכי קרוב לשם, ושילמנו עליהם כסף שבעתיד ככל הנראה יראה כמו בדיחה (עד כמה ש45 מיליון יורו הם בדיחה).

אולי זה בעצם טוב שלא נוחתים כאן גלאקטיקוס יקרים דוגמת פוגבה ואמבפה, את זה נשאיר לבארסה. אי אפשר לקנות קבוצת גלקטיקוס שלמה, אלא אם אתה שייך לאיזה שיח. את הקבוצה שלנו איזנו עם קניות קטנות שהתבררו כגדולות. נבאס, וראן, קרבחאל (לא בדיוק קניה אבל עדיין), מרסלו, קסמירו, מודריץ’ וקרוס. על כל אלו לא שילמנו מחיר גלאקטיקוס והם איזנו לנו את הקבוצה יופי. אם נתפוס לנו עוד איזה אסנסיו זה יהיה מצויין.

ניתוח מצוין של ההתנהלות שלנו בזמן האחרון. אני מחבב את המדיניות החדשה, יחד עם זאת השקעה בעתיד לא מהווה תחליף להשקעה גם בהווה. מבחינה כלכלית נטו מדובר בהתנהלות נבונה, מבחינה מקצועית בארסה תמשיך לשלוט בליגה ואנחנו נראה להם את הגב עם משקפת. הקבוצה צריכה רענון וחיזוק כבר הקיץ ואי אפשר לחכות 4-5 שנים עד שכל הצעירים יבשילו לשחקני מפתח (בתקווה שזה אכן יקרה). אם לא מנחיתים פה חלוץ רציני הקיץ אז אנחנו זורקים את העונה הבאה לפח. בנזמה לא יכול להישאר החלוץ העיקרי שלנו. העתיד הרחוק נראה ורוד, עכשיו צריך לדאוג להווה. אני לא יודע כמה השפעה יש ללופטגי על הרכישות שלנו וזה קצת מדאיג אותי.

אגב לגבי אמבפה, המנהל המקצועי של מונאקו אמר שהסכמנו לשלם עליו את המחיר שהם ביקשו אבל אמבפה העדיף את ההצעה הכספית של פ.ס.ז’. כנראה שאנחנו עדיין מוכנים לשלם סכום אסטרונומי על השחקן המתאים ואמבפה התאים לנו.