בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

הוא נמכר יחסית בסוף החלון, היו אפילו כמה משחקי הכנה שכריסטיאנו ורובן שיחקו יחד. ממש פינטזתי שהוא יישאר ונראה את שניהם בשני האגפים עם רגל הפוכה, אבל ידעתי שהוא יימכר, זה לא באמת היה ריאלי.

אסטבן גראנרו הגדול לפני שעבר להיות קשר מרכזי אגדי בחטאפה.

לפעמים אין סיבה מקצועית, אלא פוליטית. הרבה אנשי מקצוע מעדיפים רכישות שהם הביאו מאשר קודמם בתפקיד.
זו גם אחת הסיבות למסע הרכש של פלורנטינו, שרצה לחזור לתפקיד עם פרוייקט חדש ורכש מפוצץ על שמו, בדיוק כמו ב-2000.

הביאו את קאקה כגלאקטיקו הראשון, כריסטיאנו רונאלדו זה מובן מאליו אז להציב גם את אריאן רובן בהרכב? לא חושב שזה היה ריאלי ומאוד אהבתי את רובן. היו צריכים קצת מזומנים, בכל זאת, אנחנו לא מדינה. המשחקי הכנה שאתם מדברים עליהם זה למשל ה-0:5 על בורוסיה דורטמונד במגרש שלהם עם וולה עצום שלו. בעונת הבכורה לרובן לקח המון זמן להתניע. היו לו שני פיקים גדולים, אחד בכל עונה, באמת שחקן יוצא מן הכלל, אבל הוא היה פצוע המון. 28 משחקים בעונת הבכורה ו-37 בעונה השנייה זה מעט. כמובן שבבאיירן זה לא באמת השתפר במידה ניכרת…

רויסטון דרנטה זה שחקן שנרכש על סמך טורניר אחד - יורו הצעירות בהולנד, זה היה די מביך לדעתי, איזה מזל שמרסלו שיחק יותר ממנו. דרנטה לא היה מקצוען. יש זיכרון אחד גדול שזה השער בסופרקופה נגד סביליה בבעיטה מדהימה לחיבור, וגם החמצה נגד ויקטור ואלדס ב-2008-09. רפאל ואן דר וארט? שחקן חמוד, רמונטדת סביליה ב-2010, אבל סתמי. היה לי ברור שהוא לא יישאר זמן רב. ואופי…בעייתי…

לא ידוע לי על שום דבר מיוחד שקרה איתו. מה הסיפור?

1. משכורות.
  2. ראול עוד שיחק הרבה תחת פלגריני, ולא בתור חלוץ חוד. כלומר התחרה עם רובן על עמדה בהרכב בחצי ימין, פוטנציאלית (וגם שיחק שם קצת באותה עונה). בכל אופן - קאקא, רובן, כריסטיאנו, בנזמה, היגוואין, ראול - אין מספיק עמדות ואין מספיק כדורים.

לגמרי רציתי לראות את זה קורה. אבל לא באמת אפשרי בסיטואציה שנוצרה במועדון. אולי אם מוריניו היה מגיע באותו קיץ וחותך את ראול.

לא יודע נראה לי קצת מוזר מה שאתם אומרים. ראול פתח את העונה בכושר הבקעות לא רע ובאופן טבעי לקארים בנזמה לקח הרבה זמן להיכנס לעניינים. ראול היה בשפיץ. לא רואה ולא מוצא שום קשר בין ראול לאריאן רובן. ההולנדי גם לא שחקן שהיה מוכן להתחרות על מקום בהרכב, הוא היה רוצה טאבו. היו הרבה אוהדים שהתלהבו מקאקה ששיחק כדורגל טוב יותר מכריסטיאנו רונאלדו בחודש הראשון. באמת היה אפשר לשחק ככה 4:2:3:1? אמנם 25 מיליון יורו זה מחיר נמוך מאוד-מאוד ופחות מהסכום בו נרכש אפילו מצ’לסי אבל זה בעיקר היה עניין הפציעות.

מהזיכרון שלי רובן חוץ מזה שהיה מאוד פציע גם היה מאוד מאוד אנוכי בתקופה של בריאל, היה הולך עם הראש בקיר המון ובקושי מוסר
בבאיירן חוץ מהפציעות היה לו גם שינוי בגישה

קרוס מביע את דעתו על השיפוט ביום ראשון,פשוט מעולה😂

ראול לא שיחק 9, היו לפניו בנזמה או פיפיטה. מה שאני מנסה להגיד, בלי קשר לזה, הוא שהיינו בעומס של שחקני התקפה בכירים מאד שאי אפשר היה להחזיק לאורך זמן. לראול עוד היה מעמד במועדון שלא היה מאפשר להחזיק אותו כשחקן ספסל קבוע. רונאלדו וקאקא באנקרים, ובנזמה/פיפיטה גם כן בתכנון. פתיחת העונה של ראול ובנזמה לא רלוונטית כי אנחנו מדברים על קבלת ההחלטות בקיץ.

כשמביאים בחשבון את העובדה שקרוס הוא לרוב איש של understatement מעניין מה היה אומר על זה מישהו פחות PC

ככלל, כל פעם שקרוס מביע את דעתו על משהו זה פשוט מעולה

באיחור קל אבל שלי ולא לפי הסדר מלבד מקומות 1-3:

1. זינדאן זידאן
  2. צאבי אלונסו
  3. קרבחאל
  4. רוד ואן ניסטלרוי
  5. מודריץ’
  6. טיבו קורטואה
  7. היירו
  8. כריסטיאנו
  9. רוברטו קארלוס
  10. פדה

גם באיחור אופנתי

1.ראול
2.זידאן
3.מודריץ
4.היגוואין
5.צאבי אלונסו
6.מרסלו
7.רוברטו קרלוס
8.גוטי
9.פדה
10.בנזמה

זה היה קשה הרבה יותר משחשבתי שיהיה.

מפתיע לא לראות פה יותר בחירה במקאללה ורדונדו.
נכון שהתקופה האחרונה הייתה יותר זוהרת עבור ריאל, אבל מדובר ב-2 שחקנים מעולים בעמדתם. הראשון הכי קלאסי לזכות באהדה הקהל בזכות התרומה האלטרואיסטית שלו, והשני פשוט בהיותו קלאסה של שחקן.

אני אגב תמיד חיבבתי את גוּטי ומוריינטס.

איך שכחתי את בנזמה ? :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:

בנזמה נכנס במקום רוברטו קרלוס, בין זידאן לרדונדו

זה אומר שאתה לא שומר על עקביות.
הרשימה היא מהמועדף ביותר למועדף פחות ולכן אתה צריך “לנהל” אותה בשיטת ליפו כלומר פפה אמור להיות זה ש"נזרק" לטובת מישהו אחר

עד אלונסו זה לפי סדר, משם אין הבדל ביניהם, מועדפים באותה מידה.

1. ראול
  2. קסיאס
  3. כריסטיאנו
  4. ראמוס
  5. מודריץ׳
  6. אלונסו
  7. מרסלו
  8. נאצ׳ו
  9. דני קרבחל
  10. קאסמירו

אם להיות כנה, מאוד מפתיעה אותי הנוכחות הדלה (בלשון המעטה) של כריסטיאנו (כנראה הטוב ביותר ששיחק במדים הלבנים) בטופ 3 של רובכם המכריע. אמנם אישיותית הוא מסוגל להיות אגואיסט בלתי נסבל, אבל למרות זאת, קשה לי לשכוח כל כך הרבה רגעי אושר שהשחקן הזה העניק לי במהלך העשור הקודם.

אני ציפיתי לראות את ראול בכל הרשימות, הוא נמצא בערך ב-70-80%, זה קצת מפתיע אותי לרעה. אפילו לא בחמישייה הראשונה אבל שכן יהיה נוכח. יש לי שלושה טיעונים עיקריים פרט ל-“ראול הוא אלוהים”. קודם כל אני לא חושב שיש מחלוקת על כך שהוא היה שחקן טוב מאוד. חלק יגידו מצוין - אני. שנית, האופי והג’נטלמניות שלו ואתם יודעים - “ראול הוא ריאל מדריד וריאל מדריד היא ראול”. דבר נוסף, אני מניח בהערכה גסה שחתך הגילאים כאן הוא 25-40 פחות או יותר של הכותבים הפעילים או אלה שהשתתפו “בסקר” שלי. הרוב פה גדלו עליו או לפחות על ריאל מדריד בתקופתו. לגבי כריסטיאנו וראמוס אני שומר על זכות השתיקה :slight_smile:

בסוף היום אעשה כאן איזה מצב ביניים ו"תוצאות הבחירות". הצבעתם פה באחוז גבוה יותר מאשר במדינה אתמול - אנשים היו בקניון.