בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

על מה שאני רואה. כבר כמה משחקים ברצף שאני רואה של אנדריק. הוא משחק בליגה מאוד חלשה ומרשים פחות. לאמין ימאל מעבר לשערים שלו, הכנסות הכדור שלו מאוד מסוכנות ומיוחדות. אם יש לי את הבחירה אם לקחת את אנדריק או ימאל לקבוצה שלי, אז ימאל מבלי למצמץ. אנדריק לא שם מהבחינה הטכנית, הוא מרשים בגלל הכוח והפיזיות. ימאל פשוט יותר שלם.

אני לא קובר גם את אנדריק, כן? מה שאמרתי לגבי ימאל תופס גם לגבי אנדריק, אף אחד לא יודע איך זה באמת יתפתח.

אני מסכים שיש לו עוד שלבים לעבור. ברגע שכבר יפסיקו לדבר על כל פעולה טובה שלו כבונוס שמגיע מילד בן 16 ויעשו לו נונונו אחרי משחק גרוע שלו, כשהוא “יזכה” לכבוד מהיריבות, כשיתחילו לעשות עליו דאבל אפס ולתת לו מכות ולתסכל אותו, אם אז הוא עדיין ידפוק שערים ובישולים אז נדע שהוא אחד הטובים בעולם. אבל לגילו ולמצב הנוכחי, אין סיבה להוריד ממנו.

בנוגע לשדרנים של וואן אני מבין אותם. הם רוצים ליצור הייפ כדי שצופים יפתחו את המשחקים ויצפו בהם. הם גם מיתגו את ג’וד כשחקן הטוב בעולם מהמחזור השני בערך. יש להם אינטרס.

כנראה מזכיר לך את אהוב ליבך די מריה

כפי שאמרתי, הוא מאוד מסוכן כשיש לו שטח לרגל שמאל, ברגע שיסגרו לו את צד שמאל ויכריחו אותו ללכת לקו נראה מה הוא שווה.

נראה לי שהיו עוד כמה שחקנים ביניהם כפי שרשמו לך.
לא חושב שיש לזה משהו דומה מאף מועדון ברמה הזו.
וכן ימאל נראה כמו שחקן שבדרך להיות אחד הטובים בעולם, אז כנראה ההתלהבות מזינה את עצמה ומוצדקת.

כמו עוד איזה 1550 אחרים, וכמו עוד איזה מיליון אחרים שהיו בדרך להיות במהלך השנים.

רק שהוא אשכרה עושה את זה בפועל, ולא ‘אולי יעשה את זה ביום אחד בהיר מתי שהוא’.

טיטי מדבר מתסכול.
אצלם יבש כבר 20 שנה, אז הוא סופר אצלינו רק את רוברטו.

לא שזה משנה, אבל הוא הוכיח כבר לא מעט פעמים שהוא יודע גם לתת דריבל על הקו ולהיכנס עמוק, אז מה שכתבת פשוט עובדתית לא נכון.

מה ייצא ממנו? אין לי מושג, אותי מלחיץ ממש כששמים כל כך הרבה אחריות ולחץ על ילד בן 16, וזה ממש מזכיר לי (בקטע רע) את הסיפור עם פאטי. לא משנה כמה הוא טוב, אני הייתי מחכה לפחות עד סוף העונה הבאה לפני שהייתי נותן לו הרכב.

ולמרות כל הסייגים, אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, נראה שהילד יכול להיות ענק.

אתה מודאג? אל תהיה. הקבוצה מסביבו רעועה, אין לנו כסף ואם אמבאפה ודייוויס יצטרפו לאנדריק בקיץ ריאל תהיה קבוצה כמעט מושלמת עם נקודה חולשה אחת מבחינתי- מגן ימני.

אבל גם את זה אפשר לפתור בקלות-תמכרו את ויניסיוס ב-150 מיליון לאיזה קבוצת נפט, תחזירו את חכימי ויישאר דיי הרבה עודף + קבוצה מפלצתית לאיזה עשור.

מה 4 שערים הופכים אותך לאחד הטובים בעולם ?

יש את המלך ואסקז, שחקן עולמי.

אבל אם ללכת לפי הרשימה של שוסאקו אז

ויני
קובו
רודריגו
פדה
קמאבינגה
בלינגהאם

:sweat_smile:

עדיין לא הוכיח שהוא יכול לעשות משם נזק, כל השערים והבישולים שאני ראיתי היה כשחתך שמאלה, אם לא יוכיח שיכול לעשות נזק מהצד השני יתחילו לסגור לו את צד שמאל.
לא אומר שהוא לא יכול, רק שעדיין לא הוכיח.

אני לא מודאג, דאגות זה לא בריא.

אני ראיתי אותו קשר התקפי בצד שמאל.
צ’אבי ניסה אותו שם בשנה שעברה כשהיה בן 15 עדיין.
לא עשה במכנסיים כבר אז, סיפק מסירות חכמות חותכות הגנה סטייל צ’אבי, וגם עשה הגנה כמו שצריך.
הוא לא עוד כשרון בפוטנציה שאתה לא יודע מה יהיה איתו בעוד שנה. הוא כבר אחרי השלב הזה בקריירה, הוא כבר עכשיו משחק בבוגרים ומוביל קבוצה מול מגנים קשוחים בוגרים.

בנתיים הוכיח שיכול לעשות נזק רק אם מקבל שטח לרגל שמאל, אין לו בישול או שער שלא כולל את אותו מהלך של לחתוך לכיוון רגל שמאל, כל עוד לא הוכיח שהוא יכול ללכת ימינה ולעשות נזק הוא עדיין תחת סימן שאלה גדול.

שוב, לא מזלזל בילד ויכול מאוד שיוכיח שהוא יכול, אבל כל עוד לא הוכיח הוא לא נמצא על הדרך שאתם מאמינים/מקווים שהוא נמצא בו.

ומסי תמיד כדרר שמאלה, ואין לו רגל ימין, ואין משחק ראש, והוא איכשהו הסתדר.
גם אם לאמין לא יהיה מסי, מה שהוא מראה עכשיו זה מעולה, ואם יתחזק קצת ולא יהיו פציעות, הוא יהיה וואו.

ככה אתה שופט שחקני כדורגל?

עוד פעם מסי ? :roll_eyes:

אמרת הוכיח, איך שחקן התקפה מוכיח ?

ממה שאני מכיר שחקני התקפה עושים עוד דברים חוץ מלהבקיע שערים. אנחנו לא מדברים על רובי פאולר.

מה הם עוד אמורים לעשות כדי להוכיח את עצמם ?

הם נקראים שחקני התקפה, מקבלים את המשכורות הכי גבוהות ונמדדים לפי שערים ובישולים.

כנראה בגלל זה אתה לא מבין למה אנחנו מחזיקים מימאל כל-כך.

בוא תסביר לי, שאהנה מחוכמתך הרבה.

גם נכון, לטעמי לא באמת אפשר להתכחש לכישרון העצום של לאמין ימאל ולא ‘סתם’ מדברים עליו או מתלהבים ממעט. הוא עושה המון. ועדיין אני חי בשלום עם אגדות כמו דני קרבחאל וחד משמעית גם נאצ’ו שבשיאו היה הבלם הרביעי הטוב בעולם ואני מדבר על כך שלמעט קבוצות היו מחליף שני בעמדת הבלם בעמדה שלו. מי ישמע אתם כל עשור מייצרים צ’אבי-אינייסטה-מסי. את הקינטה דל בויטרה אתה מכיר?

לא, לא מכיר.
הגזמתי עם 20 שנה? זה רק 15? אז אני מתנצל

יותר בכיוון של 40.