בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

לדעתי אני הערכתי אותו מעולה עוד בצ’לסי ואתה הערכת אותו יתר על המידה, אבל נסתפק בזה :grinning:

אין לי ספק שזה מה שאתה חושב, לא חושב שיש טעם להבהיר את זה. השאלה היא האם אתה מודע לכך שאתה בדעת מיעוט? מותר להחזיק בה (אני על קרוס למשל) אבל חשוב להבין שאתה במיעוט.

ברור שאני במיעוט, אני שם לב שאני בדיון הזה אחד נגד כולם, אבל מה חדש בזה? :smile:

שום דבר. טענת שהערכתי יתר על המידה את הזאר, ואתה הערכת אותו בצורה חדה ומדויקת להפליא, בדקתי איפה אתה על מפת החיבור למציאות, כי אחרי הכישלון הקולוסאלי בריאל מאוד קל לחשוב שצדקת.

אין פה יותר מדיי מה לטעות, זה לא שחקן צעיר שלא יודעים מה מקבלים ממנו. שחקן של כעשרים שערים ו15 בישולים בעונה בצורה עקבית למעט עונת נפל אחת. לא יותר ולא פחות. שחקן עצלן לעיתים, מוכשר מאוד, יכולת טכנית ודריבל מהטובות שידע המשחק במאה הנוכחית, אבל גם לא יעיל באותה הרמה ועם וורק רייט נמוך. זה השחקן.

הכישלון בריאל נבע מפציעות. אם היה מצליח היה נותן שוב פעם 20 שערים בעונה וכנראה גם 15 בישולים.

הנה טיטי כותב הודעה, אני מכין את עצמי להגזמות של החיים.

יש להיות בדעת מיעוט ויש להיות נגד העובדות, אפשר לא להחזיק מקרוס אבל להבין שהוא וורלד קלאס במה שהוא כן עושה.
אפשר לא לאהוב את ויני ולרצות שיעזוב אבל לטעון שהוא הכי טוב בעולם כרגע.
ניתן לטעון שאתה לא היית בעד הזאר אבל לטעון שהוא אף פעם לא היה בטופ5 ?

מתי אי פעם הגזמתי ? גם כשזה נראה שאני מגזים זה רק עניין של זמן שעד שמתברר שלא באמת הגזמתי.

ניסיתי לרמוז בעדינות. בקיצור יש להבין מה אתה רואה ויש לא להבין.

משווה את הזארד לסאקה ועוד מדבר על הגזמות של אחרים. נו נו

מתי הוא כן היה? תגיד לי תקופה ואמנה לך 5 שחקנים שהיו טובים ממנו. פריטי סימפל.

3>

סאקה כבר עכשיו נתן עונה טובה יותר מכל עונה של הזאר והוא עוד ילד שיש לו הרבה מקום להשתפר. ואם יורשה לי אז גם בליגה יותר טובה ואיכותית מהליגה שבה הזאר עשה את זה.

כמעט בכל עונה שלו בצ’לסי, במיוחד באליפויות.

וקבל עוד הגזמה, אני מעדיף את הזאר בשיאו על פני אמבפה של היום.

אוקיי אז בדקתי מתי צ’לסי לקחה אליפות, מסתבר ב2015, ונראלך שאני אזכור מה היה באותה עונה חוץ מזה שאיכשהו לא לקחנו אלופות. אז פשוט חיפשתי בגוגל best footballers 2015 ואלו התוצאות שעלו לי.

מקום 13

מקום 33

מקום 8 ברשימה לכדור הזהב

כאן הוא בכלל לא מופיע בהרכב שלהם

מקום 52.

בקיצור אני חושב שהבנת את הרעיון כן?

הכנתי את עצמי נפשית לזה, אני כבר מכיר אותך חבר, זה לא יפיל אותי.

ברשימות האלה שפירסמת מופיעים מטווידי, פיקה, דה מאריה ואחרים בסיגנון הזה לפני הזאר :sweat_smile:

מפתיע, אה?

מקום 33 באתר שמדרג את כריסטיאנו מקום 5 כי הוא מתבסס על רייטינג ממוצע או שקר כלשהו אחר. שוכנעתי.

יש לך ים דירוגים, אם אחד מהם לא שכנע אותך יש אחרים לבדוק. אבל אחסוך ממך ואספר שממה שאני ראיתי אף אחד לא שם את הזאר בחמישיה הפותתחת.
אני לא זוכר מה היה ב2015 ולכן לא אוכל להתווכח מה נכון או לא נכון.

אני רק זוכר שמעולם לא ראיתי את הזאר כחלק מהטופ, כמו שראיתי למשל את רובן או ריברי. לא בדקתי מספרים וכו, אבל הוא פשוט מעולם לא הרגיש לי שם. וכן, ראיתי ליגה אנגלית.

מאוד, אחרי שצפיתי בדירוגים האלה הבנתי שטעיתי ושגם דאגלס קוסטה יותר טוב מהזאר.

אין מה להתווכח, עצרתי בשני כי הרשימות האלה מקושקשות. גם הרשימה של כדור הזהב בכל עונה מוטה לחלוטין לטובת תארים וכו’, אז אפילו היא בעייתית בעיני, אבל גם אם מתייחסים אליה ברצינות מקום 8 זה לא רחוק בכלל מהטופ 5. בכל מקרה בסוף אין שום תחליף למראה עיניים. לכן מיציתי את הדיון כבר מוקדם יותר. הטענה שלי היא שב2019 הוא היה טופ 5 ללא ספק.

מעבר לזה אשאיר לכם להמשיך לא להשתכנע.

יאללה גם אני התעייפתי וגם ככה הוא עלה לנו כבר 120 מיליון יורו ואלפי שעות של תסכול ומפח נפש, אין טעם להמשיך לבזבז עליו כוחות. ממש לא קריטי לי אם הוא היה טופ 10 100 או 3, כל אחד רשאי לדעתו.

וטיטי שמרתי את ההודעה שלך על זה שאתה מעדיף את הזאר בשיאו על אמבפה. זה הולך להצטרף לרשימה של לואיס דיאס וכו’. :joy:

זאת לא רשימה אם יש לך רק שורה אחת :person_shrugging:

ואיך זה יצטרף ? אמבפה יצליח יותר מהזאר בריאל, מה זה יוכיח ?

וכנראה יש לך בעיה להבין את ההבדל בין הגזמה לטעות, זאת לא הייתה הגזמה לטעון אז שדיאז יותר טוב מויני, אמירה שהתבררה כמוטעת אבל לא הייתה מוגזמת כשנאמרה.

יש הרבה יותר משורה אחת. ברהים למשל.

בכל מקרה באמת שהתעייפתי והערב כמעט הלך לי על הדיון הזה, אין לי כח להמשיך אותו.

מה איתו ?