בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

שמע לגבי כריסטיאנו רונאלדו נכון שריאל מדריד קבוצה שסוחטת המון-המון עבירות אבל לדעתי לפחות יותר הוגן לחלק את זה לשתי קבוצות, נניח עד הדסימה או אפילו 2009-2013, ובחלק השני זה באמת בקושי עבד טוב והיו אפילו “תלונות” מוצדקות למה חאמס רודריגס או גארת’ בייל לא בועטים. לגבי רונאלדו זה נכון גם בנבחרת פורטוגל שהתפוקה ירדה.

אגב דיוויד בקהאם מתויג כאחד הבועטים הטובים בהיסטוריה לצד נניח ז’וניניו וליאו מסי, לפחות לגבי התקופה בריאל מדריד גם כן אני זוכר המון-המון-המון-המון בעיטות חופשיות שלו, הוא היה זה שבעט הכי הרבה ובפער ניכר גם בימים שהיו שם לואיס פיגו בועט טוב, זינדין זידאן שכבש גולים אייקונים ורוברטו קרלוס - וזה לא היה וואו.

גולים של בקהאם בריאל מדריד בכדור חופשי:
-2003/04: נגד מלאגה בחוץ בליגה
-2003/04: נגד מארסיי בליגת האלופות
-2003/04: נגד לגאנס בגביע
-2003/04: נגד סראגוסה בגמר הגביע
-2004/05: נגד נומנסיה בליגה
-2004/05: נגד אוססונה בליגה
-2004/05: נגד נומנסיה בליגה
-2005/06: נגד רוזנבורג בליגת האלופות
-2005/06: נגד קאדיס בליגה
-2006/07: נגד סביליה בליגה
-2006/07: נגד ריאל סוסיאדד בליגה

כמעט כל אנגלי הוא בהגדרה אוברייטד.
אצל בלינגהאם זו מכונה שיווקית שעובדת, לא היה דבר כזה מאז רונאלדו. אחוז עצום מהחולצות שנמכרות/רואים ברחוב הן שלו.

הוא גם אנגלי וגם הכוכב הגדול של ריאל מדריד, כלומר בריבוע.

פותחים עונה בחוץ מול מיורקה.
משחק בית ראשון ויאדוליד.
מחזור שלישי בחוץ מול לאס פלמאס.

מעניין שקיבלנו משחקי חוץ באוגוסט גם מול מיורקה וגם מול לאס פלמאס. נקווה שהשחקנים שלנו לא יבואו לנפוש.

קלאסיקו ראשון בברנבאו מחזור 11 - 27/10
דרבי ראשון בחוץ מחזור 8 - 29/9

הלוח המלא
https://rfef.es/sites/default/files/calendario_1div_2024-2025.pdf

יש מצב שבלינגהאם ואמבפה יצטרכו לעבור ניתוח אחרי היורו ויחמיצו את פתיחת העונה.

בטח שמתם לב לשער של גולר.

לדעתי השילוב שלו בכנף ימין זה משהו שחייבים לבדוק, במיוחד אם רודריגו ימשיך בחוסר עקביות

גולר נכנס עם רגל שמאל, עוד שחקן יצירתי שמייצר מצבים שזה חסר לנו מאוד, וגם יתן לנו טיפה ורסטיליות תוך כדי תנועה בין 433(או 4231 איך שתרצו) עם אמבפה בשפיץ וג׳וד בקישור לבין 4-2-2-2 כשהוא וג׳וד כשני 10 ואמבפה ו-ויני בשפיץ

לעזאזל למה הוא טורקי

זה לא רק השער, הוא פשוט נתן משחק גדול, וזה לא היה משחק פשוט. היכולת והמספרים שלו מסוף העונה אצלינו ממשיכים וזה לא רק עניין של כושר. הוא מכניס כדורים טובים, יש לו רגל שמאל מצויינת, הראש אצלו עובד יותר מהר מהרגליים, ולא שהן איטיות.

מבחינתי שברהים גולר ורודריגו יתחרו ביניהם על אגף ימין ושהטוב ביותר ינצח.

טורקי או לא טורקי כבר אין ספק, לילד יש תכונות של סופרסטאר, נראה שיהפוך לשחקן גדול, מקווה שאצלנו, שילמד קצת מויני איך עובדים שעות נוספות בחדר כושר והכל יהיה בסדר.

הוא מזכיר לי קצת את ברנרדו סילבה

בנגיעות הרכות וההשתחררות הקלילה מלחץ, אבל הטורקי הרבה יותר ישיר לשער ומשחק יותר לעומק.

היום הוא קנה אותי בעיקר באופי ובטירוף לפני עם הקהל, הטירוף ברדיפה אחרי החטיפה במהלך של הגול, ואחרון חביב הטירוף בריצה לקהל אחרי הגול.

מפוצץ ביטחון.

אולי תקראו לו מעכשיו גולר.

מדברים על 40 מיליונים בפוטנציה עבור ז’אן-קלייר טודיבו, כאשר רפא מארין נמסר לאיטליה תמורת רבע מהסכום על העילוי הצרפתי =]

Make it make sense

טוב, לטודיבו 3.5 עונות כשחקן הרכב בקבוצה בינונית- גדולה, כמה זימונים לנבחרת והוא אפילו כיכב בנבחרת העונה של הליגה הצרפתית מספר פעמים. לרפא מארין עונה אחת בליגה בכירה בכל הקריירה, וגם היא, באלבאס.

חוץ מזה, אני די מבסוט על המסלול הנוכחי. שחקני הקאנטרה הטובים מתקדמים לקבוצות דרג ג’ וב’, אנחנו מוכרים אותם בסכומים נאים עם סעיפי ביי באק או רווח עתידי ובו זמנית מקדמים שחקנים עם תקרה יותר גבוהה. כששחקן פורץ יש לנו אופציה נוחה להחזיר אותו, כמו שאם היה צורך במיגל הקיץ הוא היה כנראה חוזר.

מריו חילה, אריבאס, מיגל, רפא מארין, פבריציו גם פרסם שאלכס חימנז הולך למילאן, אלו העברות בסכומים לא רעים והן מצטברות.

לא יודע הרבה על טודיבו אבל 15 מיליון על רפא מארין עם סעיף רכישה בחזרה זו עסקה לא רעה בכלל. עקבתי אחריו העונה, לא היה שום שלב שראיתי אותו תורם לנו משהו.

זה יונייטד, וזה לא.
Does it make sense now?

היי לכולם,
איזה כיף למצוא את הפורום הזה. גלשתי בעבר בספורטאנטר בתור צופה ונחמד למצוא שהפורומים האלו עדיין קיימים, הפעם החלטתי להצטרף כמשתמש.

קצת עליי, שמי איתי, מאמן כושר ויכולות גופניות בכדורגל ואוהד ריאל מדריד כמובן.

אצטרף לדיון על גולר, אני דווקא נוטה לחשוב שאם נשחק ב-4-3-3, הוא יכול למצוא עצמו משחק כקשר במקומו של בלינגהאם מדי פעם, בעקבות העומס בחוליה ההתקפית. אני גם חושב שהעמדה הזו, הקשר שמצטרף מקו שני, תהיה טובה עבורו גם אם ישחק כקשר הימני או כקשר השמאלי. יש לו את הזריזות הדרושה, הכדרור והיכולת לבצע לחץ.

יכול להציג את עצמך בת’רד של ההיכרות.

ברוך הבא :slight_smile:
תזהר לא לתת מחמאות למאמנים שלהם בדיונים של ברצלונה
ובדיונים של ריאל חשוב שתדע…לא, טיטי לא מטריל אותך, הוא באמת חושב ככה :wink:

לגבי גולר מסכים איתך כמעט בהכל אבל לדעתי הוא לא פיזי מספיק עדיין וכל קישור שיכלול אותו ואת קמא יהיה רך מידי.

ברוך הבא

אני אף פעם לא מטריל, טוב… חוץ מאולי את סנטיאגו אחרי הודעה רצינית ומושקעת שלו.

בקשר לגולר עצמו, לא ראיתי אותו מספיק דקות כדי לגבש דעה סופית אבל נראה שיש לו כישרון נדיר, רגל שמאל קטלנית ובעיטה נקייה כמו חאמס ואסנסיו אולי אפילו קצת יותר ובנוסף טכניקה ברמה מאוד גבוהה בניגוד לשני האחרונים, נגיעה ראשונה מצויינת, והכי חשוב ביטחון עצמי שלא יבייש את ויני אבל מהסוג שמודע לעצמו בניגוד לברזילאי, משחק ישיר וכמעט תמיד לעומק ורואה דברים שאחרים לא רואים וגורם לפעולות מסובכות להיראות כפעולה פשוטה, אני בגדול מת על שחקנים כאלה.
אם יתחזק פיזית וממשיך לשחק כך יש מצב שהוא משתלט על צד ימין שלנו תוך עונה או שתיים.