בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

וואי שכחתי ממנו , זכרתי את אוזיל, לאס וסניידר. אני לא זוכר מי לפני ההולנדי אבל פיגו לבש את המספר
וסידורף נראה לי גם.

רוביניו היה בעונת הבכורה 2005/06 ירש אותה מלואיס פיגו והמשיך עד העזיבה בדקה ה-90 בקיץ 2008. אגב מי שממש סקרן יש רשימה מסודרת יחסים של כל המספרים ב-Transfernarkt. ב-AS אגב בטוחים שאמבפה מעדיף את ה-10 של לוקה מודריץ’ מאשר 9 שהיה גם של כריסטיאנו רונאלדו בעונת הבכורה ויירש את החולצה בקיץ הבא.

בדיוק בגלל זה שאלתי. זה מובן מאליו שאחרי מודריץ אמבפה ירש את החולצה הזאת.

“אמבפה ירוויח כמו בלינגהאם וויניסיוס”…

ויני מסיים חוזה ב2027. השנה יתחילו לדבר איתו על חוזה חדש, נראה בכמה זה יעלה לנו.

השכר פה כולל את מענק החתימה (מחולק לX שנים)?

כמובן שלא. אמבפה לא מרוויח 11 מיליון ברוטו לעונה.

זה מוטציה או בנאדם?

ב-AS מציגים לנו את הלו"ז המטורף שעשוי לעמוד בפני ריאל מדריד בעונת 2024/25 - שבעה מפעלים ותארים על הפרק, 72 משחקים, כל זה ב-334 ימים החל מיריית הפתיחה - הסופר קאפ האירופי נגד אטאלנטה ב-14 באוגוסט. מדובר בעשרה משחקים נוספים אם הכל הולך כשורה בהשוואה לעונה רגילה\קודמת לפני השינויים. מספר המשחקים בליגת האלופות גודל בארבעה ובאליפות העולם למועדונים שבעה במקום שניים, וזה יהיה הטורניר האחרון - בין יוני ליולי. “השחקנים כועסים ומרימים את קולם”, נכתב.

ריאל תוכל לשבור את שיא המשחקים שלה מעונת 2001/02 שהחלה ב-19 באוגוסט והסתיימה ב-15 במאי - 66 משחקים בתשעה חודשים, לפני מונדיאל 2002. כמובן שהעומס במשחקי הנבחרת נשאר זהה כך ששחקנים עלולים לשחק עוד עשרה משחקים אפילו.

כמות המשחקים השנייה הכי גבוהה היא 65 משחקים בעונת 1999-00 וכן 62 משחקים הן בעונת 2002-03 והן ב-2017-18. גם ב-2012-13 וב-2022-23 (61 משחקים) ריאל חצתה את רף 60 המשחקים בעונה. לפחות לגבי תחילת שנות ה-2000 הרי שזה נובע מכך שמשחקי הגביע היו עם גומלין ובעיקר ליגת האלופות הייתה 17 משחקים כולל שלב בתים שני ולא שמינית גמר, מ-1999 ועד 2003. בעונת 2001/02 ריאל מדריד זכתה בליגת האלופות - 17 משחקים, כמובן 38 מחזורי ליגה. ריאל העפילה לגמר הקופה דל ריי - עוד שישה משחקים, וכמו כן שיחקה בסופרקופה הספרדי נגד סראגוסה מחזיקת הגביע וניצחה. סה"כ 66 משחקים.

קרבחאל שם את ימאל במקום שלו :joy:

רגע רגע רגע שאני אבין - גביע העולם למועדונים החדש הוא בנוסף לאליפות העולם למועדונים שמתקיים בכל שנה?

מה הקטע?

$$$$$$$$

מה שהיה עד היום הופך לטורניר מיוחד בסיום העונה, אחת לכל 4 עונות. במקומו יש גביע שקר אחר במתכונת שהייתה עד היום

מה שווה כל הכסף אם לא מביאים חיזוק במרכז ההגנה (ואף בקישור)?, סתם זורקים עונה לפח בתחילת השנה האזרחית בגלל פציעות קריטיות.

לא היינו כבר בסרט הזה של זורקים עונה לפח? בעונה שעברה שזה לא ממש מזמן? לפני שלוש שנים בעונת הדאבל שכמובן היו בה ניסים (אבל מבחינתי היינו פייבוריטים לאליפות ובפער)… למה חייבים חיזוק בקישור? גם מה שיש עכשיו זה בסדר גמור. הדבר שהכי אוהבים בפורום ריאל מדריד זה להספיד ולהתלונן וגם לעדכן על פצועים. אני גם הייתי שמח אם היה מגיע בלם אבל אני לא מגיב בצורה כזו.

רצו להביא, נדפקו התוכניות ולכן לא מביאים. איבדנו את יורו אבל יש לזה גם צדדים חיוביים, העברנו מסר ברור שאנחנו מוכנים לוותר על שחקן אבל אנחנו נקנה שחקנים רק בתנאים שלנו. יכול להיות שזה ישתלם למועדון לטווח הרחוק.

זה שלא מוכנים להתפשר על שחקן אחר זה מבאס כאוהדים מצד אחד, כי אתה רוצה לראות את הקבוצה שלך כמה שיותר טובה ובלי חסרונות, אבל מצד שני הדרך הזאת הביאה אותנו להצלחות.

גם אני מבואס, אני כבר שנתיים מחכה לחלון הזה ובסוף אמנם קיבלנו את אמבפה, אבל חוץ מזה - התוכניות לא עובדות למועדון. בכל אופן זה מה יש, ועכשיו חשוב לא לאבד את הראש ולאסוף זבל שאחר כך תשבור את הראש איך תפטר ממנו.

במועדון עדיין עובדים על למצוא בלם, בניגוד לחלוץ בעונה שעברה שאמרו זה מה יש ועם זה נסתדר, כן מחפשים מישהו, רק שלא יחתימו כל אחד ובכל מחיר. אני אשמח להברקה סטייל חוסלו בעונה שעברה, אבל גם אם לא, כל עוד יש תוכניות איך לפתור את המשבר בעתיד הכל בסדר.

מרגיש לי שהמועדון מהמר פה בגדול על מיליטאו שוב. בפעמים הקודמות שהיו ספקות לגביו האם יש לו את זה או לא, הוא הוכיח את עצמו בגדול. אני מקווה שהוא ישתיק אותנו פעם אחת נוספת.

מתי היו ספקות לגבי אדר מיליטאו? הוא לא שיחק באופן רציף עד לפציעות של רפאל ואראן וסרחיו ראמוס ב-2021 בשלבי ההכרעה, אמנם מבחינתי נאצ’ו היה מנהיג ההגנה אז אבל מיליטאו הוכיח את עצמו. מאז הוא היה בנסיקה גדולה. אני רוצה להזכיר משהו די דומה לאמון עיוור של מועדון בשחקן - דני קרבחאל קיבל חוזה חדש עד 2025 בקיץ 2021 ואפילו הוא הופתע זה קרה לאחר עונת הבלהות שלו ואמר בעצמו שעליו לקחת צעד קדימה. נכון שבשנתיים לפני 2023-24 היה בינוני. גם טוני קרוס קיבל חוזה חדש דווקא במאי 2019 כשהאוהדים דרשו את הראש שלו כביכול סליחה על הביטוי בימים אלה - אחרי הגול נגד אייאקס בסנטיאגו ברנבאו והדשדוש שלו, גם הוא אמר בעצמו שהמועדון נתן לו הכל ובטח בו.

אחרי גל הפציעות שחווינו בעונה שעברה ומבחינתי לא רק הקרע ברצועה הצולבת אלא פעמיים ויניסיוס ג’וניור לחודשיים והכתף של ג’וד בלינגהאם - מגיע לנו קצת נחת יחסית. אולי עוד יצמח בלם סביר מהקאנטרה שיהיה חצי נאצ’ו. ראול אסנסיו מהצעירים מועמד לשחק הכי הרבה במסע המשחקים בקיץ. אגב שוב אני קורא את אותם הדברים אבל לטעמי לא מחפשים בלם. האמון הזה הוא גם בדויד אלאבה לצערי.

היה שלב כזה שמיליטאו עשה בעיקר חורים, היה מפוזר ושיחק לא טוב. לאחר מכן הוא שיפר את זה משמעותית. ההתחלה הייתה לא פשוטה בכלל.

זו הייתה הרבה יותר מהברקה- גם ניצול סיטואציה (קבוצתו ירדה ליגה), גם שחקן מוכח ברמת הליגה לאורך כמה שנים מה שאומר שבקבוצה גדולה יהיו לו הרבה יותר מצבים, גם מוכנות להיות אופציה שלישית או רביעית מהספסל אם צריך, גם לא מקטר אם מוחלף שניה אחרי שכבש, גם אוהד אמיתי, גם שכר בתחתית התחתית (רק ניקו פס קיבל פחות), וגם צמד במשחק העליה לגמר הצ’מפיונס. איך זה מתחבר פעם נוספת? ארגיע אותך - זה לא, בטח בצירוף כזה של נסיבות

בקלות- יש הרבה יותר בלמים טובים מחלוצים טובים. אולי לא כולם יהיו קשורים לסמל כמו חוסלו אבל לא חסרות מציאות.

אני בשיא הכנות שואל.
איזה גיבוי יש לנו במרכז ההגנה? שוב דני? מנדי בלם, קמא מגן שמאלי?
איך קבוצה כמו ריאל מושתתת על אילתורים ושלא לדבר על שיטת המשחק של ‘אם שום דבר לא עובד אז נעיף כדורים לויני’, ממשיכה לעבוד ככה?

ומה עם הקישור? לא רואה את טשומה וג’וד משחקים את כל המשחקים העונה בלי פציעות.
אני חושש מעוד עונת ‘הרכב הפיפ’‘א’ הידועה לשמצה עם חאמס ואיסקו במרכז השדה.
נכון אין לנו את ברצלונה האימתנית וכל הקבוצות באירופה למעט סיטי בינוניות (אולי זה המיינדסט של המועדון?) אבל יש גבול לתחת.

לא הבהרתי את עצמי - כוונתי הייתה לאותה רמת שיחוק, שבסוף העונה תציין את העסקה ברמת החוסלו של השנה. הרי ברור שיש מציאות אפשריות בשוק.