בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

קרוס ממשיך בפעילות הצדקה, בוטרגניו בא לפרגן

https://twitter.com/ToniKroos/status/1145781626959519744?s=09

קאקה,רונאלדו,די מאריה,אוזיל,אלונסו וחאמס הם רק חלק מהשמות שהגיעו לריאל בזמן שהוא פה, אף אחד מהם לא התקרב לפרק זמן כל כך ארוך. למה דווקא הוא?!?!?!

אני זוכר את הרגע שהוא חתם ואת הפצצה שהוא דפק במשחק הראשון שלו. “דינמיט ברגל” הצהיר השדרן באותו משחק. איך רציתי שיחתום וכמה התלהבתי מאותה בעיטה.

עשור של הנאה צרופה :tired_face:

דויד ויאה כבר היה סגור בריאל מדריד כמעט (יש חוצפנים שטוענים שראול התנגד למהלך), הופיע כבר בשער המארקה בלבן הקדוש עם הכותרת Fichado - “נרכש”. אני חושב על עוד חלוצים גדולים שפספסנו בזמן הזה ונהיה עצוב. אשכרה עשר שנים שהוא ה-‘9’ שלנו. הפוסט הזה בפייסבוק שלנו אגב גרר המון תגובות.

למה עשור? כי הוא “מכדרר כמו זידאן וכובש כמו רונאלדו-פנומנו”. או יותר נכון: הבייבי של פלורנטינו. הוא הגיע מאוד צעיר ומעבר לכך מעולם לא רצה לעזוב - ובצדק.

לזכותו יאמר שכשהולך לו וכשהראש שלו מתייצב הוא אחד השחקנים הכי אסתטיים במשחק, אבל רוב הזמן הוא נראה לא קשור לענף.
וזה עוד לפני שמדברים על מספרים.

מבחינת כישרון הוא לחלוטין טופ קלאס. הבעיה אצלו היא בקאבסה. אין לו אופי של כדורגלן צמרת, בטח לא של חלוץ. קילר אינסטינקט של דובון אכפת לי.

אני מקווה שהתיאוריה שרונאלדו סירס אותו אכן נכונה. ברוב שלבי העונה הוא היה השחקן הטוב ביותר שלנו, וכשויני נכנס לעניינים הוא היה בלתי עציר. יהיה מעניין לראות אותו העונה, האם העונה האחרונה היתה הבלחה חד פעמית או לא. יש לי הרגשה, או שזו בעצם אולי תקווה, שבסוף העונה נאכל שוב פעם את הכובע.

להיות השחקן הכי טוב של ריאל מדריד בעונת 18/19 זה לא תואר כל כך מכובד כמו שהוא נשמע. אני מיואש מבנזמה לגמרי כבר בערך שלוש שנים, ושום דבר שיעשה לא ישכנע אותי שהוא ראוי לקרדיט שהוא זוכה לו. מלבד העונה השנייה והשלישית של מוריניו ועונת הדסימה, אף פעם הוא לא היה באמת ברמה הדרושה.

העונה השנייה והשלישית של מוריניו והדסימה ועונה שעברה זה כמעט 50% מהזמן שלו פה.

הוא ראוי לכל הפחות לצ’אנס להוכיח שהוא יכול להיות עקבי, בטח לאחר העונה הקודמת. ההבאה של יוביץ’ מעולה אבל לפחות עד שלא יוכח אחרת, בנזמה צריך להיות החלוץ הפותח שלנו.

כפי שנאמר בהקשרים של שחקנים אחרים, אין לי ספק שהדעות עליו פה היו שונות לו היה מגיע מקבוצה אחרת.

אני ממש לא חושב שיוביץ’ זה מספיק, מבחינתי מזמן היה צריך להגיע לפה קראק אמיתי לעמדת החלוץ. הבעיה שהקיץ השוק די בעייתי בעמדה הזו וממילא, אני בספק אם מישהו במועדון בכלל חושב כמוני.
בנוגע לסרבי, יכול להיות שהוא כישרון גדול ויכול להיות שהוא עוד איזה מוראטה סוג ב’, התחושה האישית שלי על פי ניסיון העבר, היא שלא בטוח בכלל שנזכה לדעת עד הסוף מה הוא שווה.

לפני שעה קלה נערכה הגרלת לוח המשחקים לעונה הבאה 2019/20. ריאל מדריד שביקשה שלא לשחק בסנטיאגו ברנבאו עד אמצע ספטמבר בגלל שיפוצים במגרש, תפתח אצל סלטה ויגו בבלאידוס (18.8), ומשחק הבית הראשון יהיה במחזור השני נגד ויאדוליד, עדיין באוגוסט, מה שיוצר בעיה. במחזור החמישי קרב ענק ראשון - משחק חוץ בפיחואן נגד סביליה והאקס לופטגי. הדרבי הראשון - בוונדה מטרופוליטנו במחזור השביעי (והשני במחזור ה-22 בברנבאו), וקלאסיקו ראשון בקאמפ נואו ב-27 באוקטובר, כש"הגומלין" ב-1 במרץ בסנטיאגו ברנבאו במחזור ה-26. ריאל תסיים את העונה בבוטארקה נגד לגאנס. עוד לפני סיום הסיבוב ריאל תשחק גם במאסטייה ויש לה את ויאריאל גם כן במחזור השלישי, הגרלה קשה.

אומרים שהבקשה לשלושה משחקים ראשונים בחוץ בוטלה, כנראה מישהו הבין שלגמור את העונה כבר בספטמבר זה ממש מוגזם.

עונת 2019/20 מתחילה היום

חשוב תמיד להבליט את הארבע ראשי.

הוא עדיין לא איתנו

https://www.instagram.com/p/BzoKV1XlSy9/?igshid=4j2s1vi51zix

גאון, אני חשבתי שיבוא עם המצח.

לוקה דואג ללוקה

שחר של יום חדש ביוגוסלביה

סוף סוף זה לא אחד שמתעניין בעיקר בגולף או בחור קרואטי צעיר שקובעים איתו אבל חצי מהפעמים הוא לא מופיע.

הוא אשכרה הצליח לגרום ליוביץ’ לחייך…קוסם! יאללה כדור הזהב!

טוב, אז מיליטאו קצת התרגש היום… בקרוב מול 80 אלף איש ששורקים בוז גם כשאין משחק. שיהיה בהצלחה :muscle: