בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

אודגור נכנס בראמוס וקיבל צהוב -> ראמוס צעק לו שהוא מחרבן על אמו הנפקנית
טראש טוק ברמה גבוהה יש בכדורגל

עונה שעברה ראמוס נתפס במצלמות מתנכל לרגילון באימון ובועט עליו כדורים, עכשיו הוא מקלל את אמא של אודגור. בטח כיף להיות שחקן צעיר בסביבת ראמוס. רק שלא הוציא למרטין את החשק לחזור לפה בקיץ…

בנושא הזה נשיא סוסיאדד אמר שהוא מצפה מריאל מדריד לעמוד במילה שלה ולתת לאודגור להשלים שנתיים בקבוצה

שזידאן גילה דרך מהפכנית לשמור על השחקנים שלו מפציעות: לא לשחק איתם. לעולם.
הזאר שוב מחוץ לסגל, למרות שהוא כשיר כבר שבוע וחצי. אחרי אוססונה, אנחנו במרחק 2 משחקי ליגה מסיטי וברצלונה. בקצב הזה, במקרה הטוב הוא ישולב כמחליף נגדם.

גם זה לא מבטיח כלום, בייל נפצע בכל מקום אפשרי, גם בגולף, גם בבית, והפציעה הראשונה של הזאר הגיעה באימון רגע לפני מחזור הפתיחה נגד סלטה ויגו. באופן מפתיע הוא לא נשאל אפילו שאלה אחת על הבלגי במסיבת העיתונאים. מה שכן ברור שאני לא אוהב את זה, שני משחקים זה לא מספיק. אולי נגד סלטה ויגו בברנבאו שהיא יריבה לא ממש אגרסיבית וגם לא ממש אגרסיבית - זה סיפתח טוב, אבל אין יותר מדי זמן. אני נוסע לצמד המשחקים האלה הרי סיפרתי לכם - וואלה אני לוקח את החולצה החדשה של ראמוס ולא את של הזאר, מפחד מנאחס.

שככה סימן חבר הצוות המקצועי של מאיורקה לקובו לסיים את החימום ולחזור לספסל

אולי התכוון ה"שחקן החכם לספסל" ?

הוא שאל אותו אם בא לו זוזוברה אחרי המשחק.

טוני קרוס פורק כל עול בעקבות המנוחה היום ולא רק שהוא ער בשעה הזאת, אלא גם עושה Q&A בטוויטר:
https://twitter.com/ToniKroos

בינתיים, מחמאות לפדרר כצפוי. ומישהו שאל אותו מתי הוא פורש אז הוא שאל בחזרה “אני נראה כל כך זקן?” :slightly_frowning_face:

בטח שמתם לב שהעונה הזאת הולכת ומרגישה כמו 16/17?

• איסקו כובש במשחק חוץ חשוב אחרי פיגור.
  • היהלום חזר לאופנה.
  • כל מטאטא יורה.
  • בייל לא רלוונטי.
  • עומק פתאומי ולא הגיוני בסגל הרחב.
  • קלאסיקו על אליפות בברנבאו.
  • חמסה חמסה שום בצל.

באותה עונה האמנתי שתמיד יגיע הגול בדקה ה-90 והיה לנו אופי מטורף, סגל עצום עם שחקני ספסל באמת טובים - חאמס, מוראטה, אסנסיו שהתנדנד. היום…הסגל סתם רחב, בייל וחאמס לא באמת שחקני כדורגל, מעבר לשחקן אחד גדול, ההוא עם החולצה מספר 7. יש ביקורות על הכדורגל של זידאן דאז אבל בחצי הראשון של העונה ההיא שיחקנו לא רע בכלל דווקא משום שה-BBC לא תמיד פתחו. היו משחקים סבבה כמו בפתיחת העונה נגד ריאל סוסיאדד, שישייה על בטיס בחוץ, משחקים שנתנו חמישיות בקלות גם אם פחות מבעבר. העונה הזו באמת קשה לצפייה. מתנגד להשוואה הזו. ואנחנו בדרך כלל לא סופגים. אנחנו באיזור ה-25-28 שערי ספיגה (בכל זאת ריאל מדריד).

אוי, מה עשיתי?
שלא ישתמע שאני חלילה משווה את ריאל ההיא לריאל הזו, אחת המשעממות בדורנו. אבל באמת אחת המשעממות.
סתם אנקדוטות קטנות וקווים מקבילים שעלו לי כקורלציה לעונת הדאבל.

אותו משחק חוץ וכמעט באותו מחזור כמו אז

שלא לדבר על אותה התסרוקת והזקן. משהו מרגיש לי כמו דז’ה וו

רק שלא יהיה דז’וו לאותו קלאסיקו מטופש עם ההרפתקאה בדקה ה92 בעשרה שחקנים. קונה 0-0 רב נפגעים ואליפות על הפרש שערים. אפשר לסמוך על ההגנה של בארסה.

הפעם אין גומש שיתן מסירת קסם בדקה ה92 :wink:

הפעם ואלורדה ו/או מנדי יקצצו את סרג’י רוברטו ליד הרחבה של ברצלונה ולא יתנו לו להתקדם 60 מטר עם הכדור כשאין הגנה מאחורה.

בשנה שעברה וגם בתחילת העונה הזו הוא היה מושג ללעג. אבל זו היסטוריה, פשוט כיף לפרגן לו. טיבו קורטואה נבחר לשחקן חודש ינואר בליגה הספרדית . שני שערי חובה בחמישה משחקי ליגה וגולת הכותרת - שמירה על שער נקי בדרבי. זכייה ראשונה של שחקן שלנו מאז כריסטיאנו במאי 2017. מהמוצדקים מה שנקרא. הפרס אגב יצא לדרך החל מאוקטובר 2013. רונאלדו זכה בתואר רק ארבע פעמים, בנזמה קטף אותו פעם אחת. שוב לגבי טיבו - ספג העונה 11 שערי ליגה ב-20 הופעות ושמר 11 פעמים על שער נקי.

חייב לומר שהייתה לי הצתה מאוחרת לגביו, הרבה בגללו. התחלתי לחבב אותו ואני באמת מאמין בו, שהוא יביא הצלה במשחק גדול. קטע אם הוא ייזכה השנה בזאמורה, מה שאיקר עשה ב-2008.

שמתם לב אחרון שלי להיום, מבטיח:
תשומת לבכם כי ברוב אתרי הספורט בישראל נכתב באותיות קידוש לבנה כי -
‘ברצלונה צימקה את הפער ל3 נקודות’ , מה שלא קורה כאשר המצב הפוך.
רוצה לומר,
כאשר ברצלונה בפיגור נקודות מהפסגה, לפי התקשורת היא אינה במקום הנכון לה, ואותה תקשורת רואה לנכון לחדד זאת בכותרת ראשית ומשנית, אך כשהמצב הפוך - עולם כמנהגו נוהג.
מצב בלתי נסבל

אל תדאג אני מכניס בהם רוח לבנה בספורט1. אתה לא יכול להשוות את המצב היום לימי הפפ, זה היה בלתי נסבל. יורם ארבל זעם על הבונקר של אינטר בעשרה שחקנים וכאלה…

האמת שיורם ארבל בלתי נסבל. סבבה שאתה אוהד ברצלונה אבל אתה אמור להיות שדרן מקצועני. בן 700 ועדיין לא למד. אתמול השידור של ברצלונה היה בלתי נסבל.