בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

הימור בלבד- אנחנו מוציאים 7 נקודות מתוך 12 האפשריות. האליפות איכשהו הולכת לברצלונה.
הרגשה בלבד כמובן.

אמנם אין ברנבאו וגם אין ממש קסם כמו אז, ועדיין: סביליה מגיעה להתארח

מישהו יכול להרים טלפון לגוטי רק להערב? עונת הקאפלו ב-2006/07, עוד רמונטדה כמו שאנחנו אוהבים. הגאון הבלונדיני עלה מהספסל במקום ראול כשסביליה מוליכה 0:1 מגולאסו של מארסקה - ופשוט שינה הכל. בישול מטורף לרוד כמעט מקו החצי, מסירה גאונית לרוביניו וחצי אסיסט בגול השלישי כשרוד השלים צמד. זה נגמר ב-2:3 מצמרר, אולי המשחק הגדול בקריירה של גוטי. ריאל אגב עדיין לא השתלטה על הפסגה אלא רק במחזור לאחר מכן - 3:4 על אספניול (גוטי כמו גוטי, קיבל את חולצת ההרכב, איבד כדור וקאפלו לא סלח - והוחלף במחצית) כשרפאל סוביס האגדי השווה לבטיס נגד ברצלונה בדקה ה-90. זה נגמר באליפות מספר 30. מי ייתן וגם העונה, אתם יודעים…

וגם: זוכרים את ה-2:4 המטורף בעונת 2005/06? הברנבאו עף באוויר כמעט כמו בימי האליפות. הקבוצה של לופז קארו עלתה במטרה ברורה ולא הפסיקה לתקוף גם ללא רונאלדו וראול הפצועים - עם שמונה ותשעה שחקנים. עם סיסיניו ועם כולם. זידאן כבש את השלושער היחיד שלו בקריירה, אחד אחרי בישול של גוטי. טוב זה לא בישול אלא מעשה אומנות, מסירת עקב מדהימה, לא פחות מ"עקב האלוהים" לבנזמה. הספרדי כבש את השער הראשון אגב. אגב, הידעתכם? סביליה היא היריבה נגדה זידאן כבש הכי הרבה שערים בקריירה - שמונה, ב-12 משחקים. הוא כבש נגדה גם את שערו האחרון במועדון - בהפסד בפיחואן במחזור הסיום ב-2006. יש לו גם גולאסו בפיחואן ב-2004/05 למשקוף ופנימה.

May be an image of 1 person and text that says 'Real Madrid'

לאוהדי בארסה: טריגר התבכיינות
.
.
.

שכל המשחקים המכריעים של המחזור האחרון, הוקדמו ליום שבת כדי לאפשר לויאריאל יותר מנוחה לקראת הגמר שלה.
ואני יכול לחשוב על לא מעט סנדוויצ’י קלאסיקו על ליגת האלופות או להפך, ללא התחשבות בנו כמובן.
(למשל, ההפסד מול אייאקס היה מחפיר, אבל אסור לשכוח שהגענו למשחק הזה יומיים או שלושה אחרי שנפלנו מהרגליים בקלאסיקו, והליגה ההולנדית ארגנה לאייקאס פגרה מיוחדת של שבועיים כדי שיוכלו להתכונן אלינו).

האמת אני תומך בכך שהליגה תעזור לקבוצות שלה באירופה. בסוף זו שאיפה של הליגה.
אז כמובן שבמסגרת הטעם הטוב, לא דורש פגרות מיוחדות, אבל כל הכבוד שכך עשו עם ויאריאל.

בנושא הסנדוויצ’ים תאשים את אופ"א שמתעקשת לקיים את שלבי הנוקאאוט בשלישי-רביעי או רביעי-שלישי.

בשבוע שעבר ריאל שיחקה בחמישי ואז בראשון, אבל לפני החמישי, קיבלה 4 ימי מנוחה אחרי המשחק נגד סביליה. יש הרבה מקרים כאלה שצריך להסתכל לטווח ארוך, פעם אתה מקבל יותר מנוחה ופעם פחות, 7 ימים בשבוע זה מעט כך או כך.

מה שכן, הליגה הספרדית צריכה לבוא לטובת המועדונים כמה שאפשר, אני בטוח שהם מבקשים מהמנהלת לפני כל שיבוץ כל מיני העדפות.

הפעם לא היתה סיבה שהמחזור האחרון יהיה בראשון, בעיקר כי זה המחזור האחרון ואין לחץ של משחקים. ויאריאל מייצגת את ספרד בגמר אירופי, זה לא מובן מאליו.

לא משמח אותי שבנזמה חוזר לנבחרת. עבור שחקן שעבר את גיל 33 , קיץ של מנוחה היה עושה פלאים. כל פגרות הנבחרות שבנזמה נח בשנים האחרונות רק עשו לו טוב. לעונה הבאה הוא יגיע גמור. חבל עבורנו.

גם נאצ’ו בדרך להיות מוזמן פתאום לנבחרת אחרי שלא היה בסגל 3 שנים. יכול להיות שאם לא היו מרחיבים את סגלי הנבחרות ל-26 שחקנים שניהם לא היו מוזמנים.

לא אכפת לי מצרפת וספרד. הייתי מעדיף שינוחו ויגיעו טריים לעונה הבאה. מספיק להיזכר איך מודריץ’ נראה בעונה שאחרי המונדיאל.

בנזמה מוזמן לא בגלל ההרחבה, אם הוא מגיע אז רק להיות בהרכב, אולי נקבל טעימה מהחוד שלנו לעונה הבאה?
מקווה בשבילו שיוזמן ויזכו ביורו ויבחר לשחקן המצטיין, אחרי שיביא להו אליפות ביום שבת כמובן.

שמח בשביל בנזמה. אמן וזה קורה, הרוויח את זה ביושר.

שמח בשבילו וגם בשבילנו,מאמין שהוא ישטוף לקיליאן את המוח כל הקיץ.

מקווה שאנחנו שולחים אותו לשם מצויד במצלמה

בטח שמתם לב לבדיחה של היום

לצערנו זה כבר לא מצחיק ולא מעצבן, רק עוד שורה באתר אינטרנט זה או אחר.

צ’אבי אלונסו מצליח להעלות את סוסיאדד ב’ לליגה השנייה. פעם אחרונה שהם היו בליגה השנייה הייתה ב-1961. הישג אדיר של אלונסו. נראה לי שתהיה לו קריירת אימון מוצלחת ואני מאוד מקווה שהוא יאמן פה מתישהו.

ראמוס לא בסגל הנבחרת לאליפות אירופה. למעשה, אין אף שחקן שלנו ברשימה.
בדיוק ביום השנה השביעי ל- 92:48

Porteros : Unai Simón, De Gea, Robert Sánchez

Defensas : Gayà, Jordi Alba, Pau Torres, Laporte, Eric García, Diego Llorente, Azpilicueta, Marcos Llorente.

Centrocampistas : Busquets, Rodri, Pedri, Thiago, Koke, Fabián.

Delanteros : Dani Olmo, Oyarzabal, Morata, Gerard Moreno, Ferran Torres, Adama Traoré y Pablo Sarabia.

לא יכול שלא לקשר את זה לסופרליג, לפחות האף של ראמוס יירד קצת.

זה הרבה מעבר לראמוס שאכל אותה עם הפציעות, אי אפשר לזמן שחקן רק על סמך המנהיגות והוא שיחק חמש פעמים בלבד ב-2021 - לראשונה בהיסטוריה אין אף שחקן מריאל מדריד בנבחרת, זה לא קרה באף טורניר גדול. לשם השוואה במונדיאל האחרון היו לנו שישה נציגים, ב-2002 היו לנו חמישה. זה כולל גם את היורו והקונפדרציות כמובן. סיום העונה האדיר של נאצ’ו לא הספיק (לפחות הוא היה שם בטורניר הקודם וגם כבש בבעיטת יעף נגד פורטוגל), פאו טורס אכן בעונה מעולה וכמובן לאפורט. הסגל מלא בחרא ושחקנים שחצי בפנסיה כמו בוסקטס וג’ורדי אלבה אך אלה עמדות אחרות כמובן. אם לוקאס היה בריא מאמין שאי אפשר היה להתעלם ממנו. ראמוס נעצר על ארבעה מונדיאלים ושלושה טורנירי יורו.
התגובה של לואיס אנריקה: “חשבנו הרבה על ההחלטה, זה היה עצוב וקשה, שוחחתי איתו אתמול והודעתי לו על כך. הוא מקצוען למופת ושחקן חשוב אבל לא היה יכול להתאמן ולשחק עם הקבוצה שלו באופן רציף ועליי לדבוק במה שהכי טוב לנבחרת הלאומית”. על נאצ’ו: “אני לא מטיל ספק ביכולת שלו אבל יש לי שלושה-ארבעה שחקנים שברשימה וראויים לכך. המשחקים האולימפיים? אני לא חושב על כך”.

יש לציין שאנריקה זימן 24 שחקנים ולא 26, כך שעוד ישנו סיכוי לזימון כזה או אחר.

אני מעדיף ששחקני ריאל ינוחו בקיץ ויגיעו רעננים לעונה הבאה. הקיץ יש גם יורו, גם קופה אמריקה וגם אולימפיאדה. מעטים השחקנים שלנו שינוחו קיץ מלא.

אפשר להתנחם בזה שעל הנייר זאת נבחרת שאם תעבור את השמינית אני אופתע.

צריך להגיד את האמת, חוץ מנאצ’ו (אשכרה אריק גרסיה שלא שיחק שנה שלמה זומן במקומו, או דייגו יורנטה שהיה פצוע יותר מראמוס העונה) לאף ספרדי כשיר שלנו אין מקום אפילו בנבחרת האפורה הזו. עדיף שהפצועים הכרוניים ינוחו, מי מהם שבכלל יהיה איתנו בעונה הבאה.

אסנסיו אולי עדיין עדיף על אדאמה המזעזע, אבל גימיקים לפעמים עובדים טוב בטורנירים האלו.