בטח שמתם לב ש...גירסת ריאל מדריד

לוקה ומרסלו חיוביים לקורונה.
אם קרלו לא יתן לו מנוחה הנגיף יעשה את זה כנראה.
זמן לפדה וקמאבינגה, החלמה מהירה!

אנצ’לוטי יעלה עם מודריץ’ בהרכב גם אם זה אומר שהקרואטי ייאלץ לשחק עם סרבל וחליפת מיגון מלאה. לפחות ככה אף שחקן יריב לא ינסה להתקרב אליו.

image

אתם מכירים אותו? בטח שמעתם התבטאות אומללה ב-ESPN על כך ש"ריאל מדריד תמיד הייתה מסודרת בגלל פרנקו" - קוראים לו רפאל ראמוס שפשוט מנותק מהמציאות ואמר את זה לאחר שריאל התלוננה על הביזיון של אופ"א עם ההגרלה החוזרת. סנטיאגו סגורלו, העורך הראשי של המארקה, ענה לו בתור דעה: “תשנא אותנו יותר - סניור ראמוס”.

“הבעיה הכי גדולה היא שהוא משקר ואת הנתונים האלה אפשר לבדוק. עצם זה שריאל לא ‘תוקפת’ מספיק את הטענות השטויות האלה - זה כבר עניין אחר”

אז ניגש לתאכלס - משטרו של פרנקו החל ב-1939. ריאל לא זכתה באף אליפות עד 1954 ובסה"כ זו הייתה הבצורת הכי ארוכה בהיסטוריה שלה (שהחלה כבר לאחר האליפות ב-1932/33). מי שינה את מאזן הכוחות? אלפרדו די סטפאנו הגדול. באותן השנים ברצלונה זכתה בחמש אליפויות ובארבעה גביעים (החנרליסימו) ואתלטיקו בארבע אליפויות. בעונת 1947/48, שיא השפל של ריאל - היא ניצלה מירידה רק במחזור האחרון ונחשו מי סיימה כאלופה. האצטדיון החדש של ריאל הכפיל את ההכנסות ואפשר החתמת שחקנים גדולים כמו די סטפאנו. והנה שורת המחץ: “עם יותר גביעי אירופה בצבע מאשר בשחור לבן (השישה עד 1966), נראה שריאל מסתדרת נהדר גם בלי פרנקו”. אז תמשיך לשנוא אותנו, אדון רפאל ראמוס". ושכולם ימשיכו לשנוא אותנו עוד יותר. אנחנו ריאל מדריד, הכי גדולים בעולם [המשפט האחרון זו תוספת שלי].

ראיתי את הקליפ עם כל השערים מעשרת הניצחנות הרצופים שדור שם בפייסבוק, וזה באמת מהמם לראות - בעיטות לחיבורים, דאבל פאסים, מהלכים קבוצתיים - כל גול נפלא ואיכותי. מתחבר עם הנתון על (חוסר) השערים בנגיחה של בנזמה העונה: אחרי הרבה שנים שחונות, רצופות הגבהות סתמיות, אנחנו ממש יודעים מה לעשות עם הכדור בהתקפה - ואת זה חובה לזקוף לזכות אנצ’לוטי.

בטח שמתם לב שארבעה מחמשת השערים שפרלאן מנדי כבש בריאל היו ברגל ימין (נתון מ- managing madrid). נראה לי צריך לגלות לבחור שהוא ימני.

שתי רגליים ימניות במקרה שלו…

וואו, הזוי לחלוטין. השחקן הכי יקר בתולדות המעודון שיחק 5 משחקים מלאים ב3 עונות. וואו.

עבדו עלייך. 5 זה רק בליגה, יש לו עוד אחד בצ’מפיונס ב 2019.
לדמבלה שלנו עוד יש לאן לשאוף.

image

לא בגלל הקורונה הוא נעדר נגד קאדיס ומול בילבאו הוא גם כן לא ישחק. סיום הולם לשנה מסריחה. “2021: הסיוט של דני קרבחאל”, נכתב במארקה. המגן ייעדר במשחק ברביעי בבילבאו (אינו כשיר, סובל מפגיעה קלה ועל כן הוחלף בדרבי - כך נכתב: “למרות שעזב את המגרש ללא בעיות פיזיות ניכרות, פניו מסרו את מה שאישרו הימים שחלפו”) והשנה הקלנדרית תסתיים עם 21 משחקים בלבד ופחות מ-40% מדקות המשחק - 38.89% בלבד. זו השנה הגרועה בקריירה שלו בה ממש נכנע לגופו. ב-2020 הוא שיחק 65% מהדקות האפשריות, ובכמה הזדמנויות הוא עבר את ה-70%, כמו ב-2019, 2016 ו-2013. מאז אוקטובר הוא חזר לעניינים ואיתו ריאל לא מפסידה ב-16 ההופעות שלו - אחת יותר מכל 2020/21: ארבעה ניצחונות בליגת האלופות ועשרה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו בליגה. נקווה ש-2022 תהיה טובה יותר בטח כשזו גם שנת מונדיאל. בינתיים הוא בסגל של לואיס אנריקה.

מה נגיד ומה נאמר - עצוב. וגם כשיש לו כמה משחקים רעים עם חוסר ביטחון מובהק בפן ההתקפי אני עדיין מצפה שנראה ממנו משהו. אולי קצת פחות מהיר מבעבר (זה גם מנטאלי) אבל כן עם תנועה חכמה לעומק, תמיד ירוץ לכדור אבוד, וגם יודע להגביהה בגדול.

רק 7 שחקנים בסגל שלנו לא נדבקו בקורונה בשלב כזה או אחר - מנדי, לוקאס, סבאיוס, קמאבינגה, קרבחאל, ויני וקורטואה.
גם פלורנטינו, זידאן והבן של אנצ’לוטי לא הצליחו להתחמק.
אנחנו הקבוצה הכי מדבקת בעולם :1st_place_medal:

ביונייטד שבעה שחקנים היו זמינים למשחק נגד ברייטון כשכל השאר עם קורונה, כנראה (המועדון לא מאשר כמויות או שמות). יש תחרות.

אוהד הגיב לפוסט הזה בדף הפייסבוק שלנו: “השנה אנחנו מתאהבים בוויניסיוס בלי סוף מכל הבחינות”. אז שימו לב לזה:

האוהד תומאס הארגנטינאי רכב על קטנוע בארה"ב ופגש את ויניסיוס. האוהד שהיה לבוש בחולצה של סיטי, ביקש מהקשר תמונה וכשהסכים ללא בעיות - פרץ בבכי מהתרגשות. ויני נדהם כמו יתר חבריו והרגיע אותו - “אל תבכה - בוא איתנו”. הם הזמינו אותו למלון שלהם כדי לתת לו חולצה חתומה. הליכה, התכנסות עם המדרידיסטה, מתנה, תמונות נוספות… וזיכרון שתומאס לעולם לא ישכח ושהוא תיעד בגאווה ברשתות החברתיות שלו.
מרגש מאוד. לוויני תמיד יש זמן ותשומת לב והוא נותן יחס למעריצים, גם מחוץ לוולדבבאס. הוא לא שוכח מניין בא ושגם הוא היה אחד כזה - שמעריץ כוכבים. ריספקט (רק עדיף פעם הבאה עם מסיכה מחשש לקורונה)

מניח שיש איזה ת’רד מרצ’נדייז בגלגולי הפורום ואם לא אפתח בהזדמנות, בכל מקרה:

גם אני נפלתי - ומגיע לו. לראשונה מאז שהוא אצלנו - קניתי חולצה של קארים בנזמה - חולצת בית של ליגת האלופות. אם הוא ימשיך ככה - הבא בתור זה ויניסיוס, לפני שחקנים מרגשים כמו פדה ואלוורדה, נאצ’ו ואחרים (משום מה על מרקו אסנסיו דילגתי גם בתקופת השיא שלו). מבין שחקני הסגל הנוכחי יש לי באוסף גם חולצות של לוקה מודריץ’, מרסלו (גמר 2017), דני קרבחאל (עונת הדאבל), טוני קרוס (2017/18), בייל X2 (אחת של גמר 2018) וגם של אדן הזאר - הלבנה מעונת האליפות - מה נעשה.

האמת שהקמע החדש שלי - זו חולצה של כריסטיאנו רונאלדו מהגמר נגד ליברפול מ-2018. לאחרונה גם גיליתי מהיכן לקנות חולצות אמיתיות ובמחיר טוב, כולל מפעם. עוד הזמנתי בפעימה הזו: כריסטיאנו רונאלדו צ’מפיונס מגמר 2017, כריסטיאנו רונאלדו צ’מפיונס 2016, זינדין זידאן צ’מפיונס-בית 2002/03 וצ’אבי אלונסו צ’מפיונס-בית 2012 (הזהב האגדי).

מאיפה??

ויניסיוס חיובי לקורונה. הלך לו טוב להתרועע עם אוהד מהרחוב הישר למלון בשביל לייקים. ונראה לי שמישהו כתב שהוא חושש שזה יעצור לו את המומנטום

לא נורא, ויני היה זקוק נואשות למנוחה. כל עוד הוא יעבור את זה בקלות בלי סימפטומים אולי זה לטובה.

אם להמשיך להסתכל על חצי הכוס המלאה, לפחות כולם נדבקים עכשיו ואז נגיע למשחק מול פ.ס.ז’ בלי סכנת הידבקויות. מצד שני יש שחקנים שזאת כבר הידבקות שנייה שלהם אז לא ברור עד כמה התזה הזאת נכונה.

הלוואי וכשאני הייתי פעמיים בוולדבבאס איקר קסיאס היה עוצר למשל כדי שאצטלם איתו כשהוא ברכב וכן הלאה. זה הדבר היחיד שעבר לי בראש - איזה כיף שוויניסיוס מפרגן ככה. היה צריך להצטלם עם מסיכה ובכלל לא להזמין את האוהד למלון, זה אובר-חברותי.

בגדול יש אחלה סגל (הזאר בצד שמאל) נקווה שאלה הקורבנות האחרונים - טפו,טפו,טפו וזו המנוחה היחידה לה ויניסיוס היה זוכה. כל עוד הם ישחקו בסופרקופה אני לא דואג. הקורונה משתלטת על ספרד בכל מקרה. זה מאכזב אך היה צפוי, מצד אחד אגב זה היה מטומטם שהשחקנים טסו לחופשות הקצרות האלה (כמובן באישור המועדון ובתיאום וכן הלאה) כבר דיברתי על ויניסיוס, את מעלליו של קורטואה כולכם ראיתם וגם קמאבינגה כייף. היה ברור שיהיה קשה להם לשמור על ההנחיות וצריך גם מזל. מצד שני זו חופשת חג המולד, גם הם בני אדם, מגיע להם קצת להתרענן.

המזל שלנו שאנחנו משחקים רק מול חטאפה בראשון ואלקויאנו ברביעי. בתקווה שעד ולנסיה יחזרו כולם. מישהו יודע מה הנהלים בספרד? אם הם יוצאים שליליים בבדיקה הם רשאים לחזור?

השחקנים לא אשמים,זכותם לצאת לטייל בזמן היחיד שלוח השנה שלהם מאפשר להם,הבעיה היא בנחיות ששולחות אנשים בריאים לבידודים אבל זה כבר נושא אחר ולא קשור לכאן.

לכל הקבוצות בליגה יש מאומתים לקורונה, חוץ מחטאפה שמולה אנחנו משחקים בראשון.
כדאי לספרד למנות את הרופא של חטאפה לפרויקטור הקורונה של כל המדינה.