הדיון על שם "הארי מגוויר " : חדשות מחוץ למגרש וביזאר

סיכוי נמוך מאוד , ב-10 הוא לא יראה דקות כאשר ברונו ואריקסן ואפילו סאנצ’ו לפניו ברוטציה וכקשר 50-50 מאונט ואריקסן לפניו כשחניבעל כנראה ישאר לתגבר גם.
סיכוי גבוה שימכר , מוזר שלא שמענו על הצעה מאייאקס שיכולה לקחת אותו בחצי ממה שמכרה לנו אותו.

ההתאחדות הברזילאית מעיפה את אנתוני מהנבחרת בגלל ההאשמות של זוגתו לשעבר. בניגוד לגרינווד (שגם אותו כמובן לא היה צריך להעיף), אנתוני טוען לחפותו בריש גלי. עולם מטורלל.

זה נראה שכל דבר שיכול להשתבש העונה יקרה .
מצוין מבחינתנו שהעיפו אותו מהנבחרת ; פחות סיכון לפציעות שגם ככה נופלות עלינו העונה.
הבנתי שמשטרת מנצ’סטר פתחה בחקירה , שם החשש שלי.

אני לא רואה הגיון אם יונייטד לא מעיפה אותו עכשיו. גרינווד הועף מהרגע הראשון על בדיוק אותם דברים.

קצת פרטים

יהיה מוזר אם אנטוני ימשיך להיות בסגל כל עוד ההאשמות לא הופרכו לחלוטין.
יונייטד בטח יתנהגו איתו כמו עם גרינווד.

רק שאנתוני עלה 100 מיליון אירו, ולא עלה מהנוער.

ואנתוני בן ה-23 לעולם לא יגרד את הרמה של גרינווד בן ה-18.
אני מסכים איתך שעל אנתוני מגנים כי הוא רכש, אבל בהתחשב בהבדלי הרמות זה הזוי. אין שום שיקול מקצועי גם פה.

איזה כייף שעכשיו מספיק שיאשימו אותך כדי להרוס לך את החיים, גם אם תצא זכאי אחר כך זה כבר לא ישנה.
בוא נתאבד כל הגברים וזהו.

למה להתאבד? תיצא עם גבר אחר, מי צריך את הנשים האלה.

https://twitter.com/UtdPlug/status/1700050176025547038?t=3lj3BCb4Nfqota5GDMX_ew&s=19

אחרי מה שטן האח עשה בשבילו בשנה שעברה , הוא צריך להתבייש - הוא חי בסרט אם הוא חושב שמישהו יהיה לטובתו.

עוד בטלן שיישב על משכורת של מעל 200 אלף ל-5 שנים ואין לנו למי למכור. ניהול סגל מחפיר ברמת המערכת. דברים כאלה קורים בעקביות רק בברצלונה.

כבר אין בברצלונה בטלנים כאלה. גם בריאל כבר אין.
כולם באנגליה, בסעודיה ובפריז.

קבל תיקון -
ביונייטד, סעודיה ובפריז

לא כל כך מבין את כל העלהום. דווקא ממה שראיתי שהוא פרסם הוא לא יצא כזה נורא. כן, קצת התלונן, אבל חתם בזה שהוא מכבד את ההחלטות וימשיך להלחם בשביל הסמל.

אוף טופיק שנה הבאה הבטלן התורן חוזר אלינו.

זה ברצלונה תמיד יהיה בטלן אחד בה. :slight_smile:

אחרי היכולת העלובה שלו בשנה שעברה והתמיכה של טן האח בו כשנתן לו כמה זמן שצריך לצאת ממצב נפשי ירוד , הוא צריך לסתום את הפה ולא להגיב.
הוא קיבל דקות משחק בכל עמדה ולא מספק את הסחורה , נגמרו לו התירוצים מזמן .

אנתוני מושעה ‘בהסכמה’. מועדון של חדלי אישים.

@titi_camara אולי בליברפול מחפשים אוהדים חדשים? אני יודע שבסיטי מחפשים אבל פחות מתאים לי

חבל, פתח לא רע את העונה. אבל החלטה מתבקשת, יש כבר תלונות משלוש נשים שונות זה הולך ומדרדר.
מה עושים במועדון “מתוקן” כמו ארסנל? לוקחים את החשוד באונס, מריצים בהרכב, ומתעסקים בצווי איסור פרסום כדי שיהיה קל להיתמם אחר כך ולהגיד לא ידענו לא שמענו.
ואללה מעדיף את חבורת הליצנים אצלנו שלפחות מקבלת החלטות נכונות, גם אם מהסיבות הלא נכונות.

16 פוסטים אוחדו לנושא קיים: על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

העברתי ל-״דת ואידאולוגיה״, מוזמנים להמשיך שם :slight_smile: