לה מאסיה- מה העתיד צופן?

עד כמה שאני זוכר לפורטה פיטר את גרסיה פימיינטה בגלל פוליטיקות ולא בגלל שלא עלה ליגה.
המטרה של קבוצת מילואים היא לספק שחקנים לקבוצה הראשונה, ואת זה פימיינטה עשה בהצטיינות. עליית ליגה זה רק בונוס, כדי שהשחקנים ישחקו מול יריבות חזקות יותר.

לא רואה כשלון קולוסאלי באי העליה. כשלון קטנצ’יק.

אני לא יודע כמה מזה על המאמן, לא עקבתי אחרי בארסה ב. בשני המשחקים היה נראה שקסטיליה עדיפה, התוצאה של המשחק הראשון די שיקרה. מה שכן לא אמור להיות צידוק למה שקרה בגומלין ולקריסה תחת הלחץ בסיום. מצד שני, לא זכור לי שקבוצת המילואים שלכם אמורה להיבחן תחת הישגים.

מסכים איתך, אבל זה ההדלפות שיצאה לתקשורת למה פיטרו אותו. אני יודע שזה פוליטקה פנימית. זה גם מה שכתבתי בזמנו. בגלל זה היה מסריח. אבל אז אמרו לי שהוא הפסיד בפנדלים וזה מראה על “לוזריות”…

טימטום של לאופרטה לא היה לזה הצדקה וזה לא בדיעבד. במיוחד שרואים מי החליף את פימי…

מארקז עוד אומרים שעושה עבודה לא רעה. לפחות איתו זה מינוי ראוי.

מה שהיה היה.
מארקז מונה על ידי לפורטה, הוא חבר של צ’אבי, וגם של דקו, אז אני מאמין שהוא ימשיך.

לא נורא, בעונה הבאה נוכל למסור את אהבתנו לפימי כשלאס פאלמס תגיע להתארח בקאמ…מונז’ואיק.

yep.

במצבים כאלו, כל מה שאני חושב זה שפפ חייב לחזור. אני לא יודע אם אתם זוכרים, אבל גם כשלא היה בתפקיד קרוייף היה עם נוכחות כלשהי על המועדון, גם אם זה אפילו ברמת הטורים האישיים שלו בעיתון על הנעשה במועדון. אני רואה את ההמשכיות של מארקז ואת מה שצ’אבי עושה בקבוצה, ונראה שאף אחד לא באמת נאמן לסיגנון.

אני כותב את זה בדיון הזה, כי במחלקות הנוער זה יותר קריטי. המטרה הראשונית היא קודם כל לייצר שחקנים לפני כל גביע או עליית ליגה. אם מהמחלקות הצעירות לא בונים את הבסיס, אין שום סיבה או דרך בעולם שנצליח לייצר שוב את הכדורגל שלנו.

אני לא צריך את פפ שוב בקבוצה הראשונה, אני צריך את הפיקוח שלו על הז’ובניל, הבנחמינים, הקאדטים ובארסה אתלטיק.

פפ כתב טורים?

כן הטעות הייתה אצלי, התכוונתי לקרוייף.

לא פחות מ 13 שחקנים עזבו את בארסה אתלטיק ב 30 ליוני.
זה לא סוף הסיפור. זה רק אלה שנגמר להם החוזה, יכולות להיות עוד עזיבות.
ממש מהפכה.
חוץ מאחומאש ולואיזמי, אני לא מכיר אף אחד.

דיונקו בכלל שייך לגרנאדה, הוא גרם לפנדל הטיפשי בגומלין חצי גמר הפלייאוף. רוברטו גם כן שייך למלאגה, רומן וגה של ארחנטינוס, אלברו נונייס מאתלטיק בילבאו, מוחא שייך לאנדורה, קרבונל בכלל בן 26, גם סלאיה ואראנדה (אחיו משחק בקסטייה) שחקני רכש משלימים בלבד.

ברברה כבר חתם בברוז’, רוזנאס בספרטה רוטרדאם.

בקיצור קיץ סטנדרטי לקבוצת מילואים. באמת אחומאש ולואיסמי היחידים שהיה אפשר להשאיר, אבל אין כסף לשלם לסביליה על לואיסמי שגם ככה צריך לשחק בליגה השנייה ולא השלישית.

אחומאש, יחד עם פאביו בלנקו (שנמכר באותו סכום בו נרכש) ישחקו בוויאריאל ב’ בליגה השנייה ואולי קיקה סטיין ישתף אותם בקבוצה הבוגרת.

כתבה על לה מסיה שעוסקת בסקאוטינג ברמת הילדים, ואיך הם מסתדרים בלה מסיה.
גיל הכי טוב להתחיל הוא בן 6 ל 8. למרות שיש הצלחות עם ילדים שהגיעו בגיל מאוחר יותר, זה יותר קשה. הם צריכים להשתלב בקבוצה שרצה ביחד כבר כמה שנים החל מגיל קטן מאוד.
כתוב שם שבארסה לא נכנסת למלחמת מחירים עם מועדונים אחרים, יש הצעה קבועה סטנדרטית .
כמו כן, הסכם אי-גניבה של שחקנים עם ריאל ואתלטיקו תקף בכל גיל. לא גונבים שחקנים שכבר חתמו. אבל כן מתחרים על שחקנים שמתלבטים.
לבארסה יש סקאוטים בכל רחבי ספרד שעוקבים אחרי טורנירים בכל הגילאים. בקטלוניה יש הרבה תחרות, אבל בארסה שולטת .
לשחקנים מחוץ למדינה נותנים מילגה של פחות מ 5000 יורו לשנה, ומממנים ביקור המשפחה בברצלונה פעם בשנה .

לא דווח שההסכם בין ברצלונה לריאל מדריד הסתיים בעקבות ההתדרדרות ביחסים בין המועדונים?

אם נחזור רגע למציאות , אז לא.
לפני חודש-חודשיים, כשבבארסה דיברו על אסנסיו, הם הדגישו שמדובר על שחקן שמסיים חוזה בריאל ולכן ההחתמה שלו לא תהיה הפרה של ההסכם.
לי זה חידש שההסכם תקף לכל הגילאים.

אתה מתבלבל כנראה עם הסכם דומה בין אתלטיקו לריאל, שאכן הופר , אני לא זוכר מי אשם.

עכשיו תמשיכו לדבר על אראוחו.

אמ;לק

From now on, Real Madrid and Barcelona will be considered as two antagonistic clubs, without any compromise and burying any kind of non-aggression pact, especially in the youth system

בקיצור אין הסכם כזה יותר. מוחהחהחהחה.

מכיוון שמרבית המידע בספדית, ואני לא דובר את השפה אלא משתמש בגוגל טרנסלייט לתרגם את האתרים, קשה לי למצוא יותר מידע. עד כמה שזכור לי דיברו על כך שבריאל כעסו על נאום הגאנגסטר של לאפורטה והדיבורים שלו על פרנקו ולכן מבחינתנו ההסכם הזה לא קיים יותר. לא בטוח שאני זוכר נכון את הדברים אבל זה קרה לא מזמן ואני חושב שזה הסיפור.

אחלה, אז מארקה כותב דבר אחד ורלבו כותב משהו אחר.
העניין לא מספיק מעניין אותי כדי שאקדיש לזה חיפושים רבים.
בוא נראה אם יהיו מעברים מריאל לבארסהאו להיפך הקיץ ברמת הילדים. אני בטוח שהעיתונים ימצאו את זה מעניין ויכתבו על זה, כמו שכתבו על ילד שעבר מאתלטיקו לריאל או להיפך.

לאמין יאמל עולה להופעת הבכורה שלו בנבחרת ספרד הבוגרת, בגיל 16 ו57 ימים וגם כובש לפני דקות אחדות.
בכך הוא הופך רישמית לשחקן הצעיר ביותר לשחק ולכבוש במדי ספרד הבוגרת.

שער עם סיומת נהדרת, מקווה שהוא יתחיל להביא את היכולת הזו גם בבוגרים של בארסה.

2020: אנסו פאטי הופך לכובש הצעיר ביותר לנבחרת ספרד.

2022: גאבי שובר את השיא של אנסו והופך לכובש הצעיר ביותר לנבחרת ספרד.

2023: לאמין שובר את השיא של גאבי והופך לכובש הצעיר ביותר לנבחרת ספרד.

2036: ג’מאל עבדול גרסיה עושה בכורה בבארסה בוגרים בגיל 3 וחודשיים והופך לשחקן הצעיר ביותר בליגה הספרדית