לה מאסיה- מה העתיד צופן?

בארסה אתלטיק מפסידה בריאזור ותצטרך לשחק בפלייאוף.
ראיתי שהיו כמעט 32 אלף צופים בריאזור, בלתי נתפס עבור הליגה השלישית.
דפור עולה לליגה השניה יחד עם קאסטיון.

רק שיעלו עוד ליגה, הם חסרים בנוף

חוץ ממלאגה, אין לי בעיה עם אף קבוצה שעולה בחזרה. מלאגה אני עדיין משוכנע שמכרה משחק לריאל מדריד באחת מהעונות אליפות בודדות שהיו להם בזמנים של מסי. שחקנים ברחו מהכדור, ברחו משחקנים, שכחו פתאום לשמור. לא סתם אחרי עונה ירדו ליגה, ושחקן אחד משם מחקר בחשד להטעיית משחקים.

לא שבכלל היה צורך לזה, ריאל יכלה לנצח גם בלי החרא הזה.

החרא הזה מתאים לשנות ה60.

אני קורא הרבה מחמאות על המשחק של בארסה ב’ אתמול ובמיוחד לרפא מארקז. תתכוננו…

אין מה להתוכנן, בבחירה בין צאבי למרקז אני בוחר במארקז. שתי בחירות רעות שהראשונה הרבה יותר רעה

חכה שזו תהיה הבחירה בקיץ הבא.

אני כבר השלמתי שבברצלונה הבינוניות חוגגת. לנו אסור להחתים מאמנים מהשורה הראשונה באירופה.

הפנמתי והשלמתי.

בארסה אתלטיק סיימה את הליגה במקום 3 ותשחק בחצי גמר הפליי-אוף מול איביזה.
המשחקים ב 1 וב 8 ליוני.

הייתי רוצה שלאמין וקוברסי יעזרו להם, אבל הם בטח יהיו עם הנבחרת.

דיווח ברלבו שרפא מארקז שוקל עזיבה אם הקבוצה לא תעפיל לליגה השניה.
הוא רוצה לאמן בליגה השניה לכל הפחות. בגלל זה הוא בינתיים לא מחדש חוזה שנגמר הקיץ.
לפי הדיווח, אוביידו מוכנה לקלוט אותו. היא עצמה בפלייאוף העליה ללה ליגה, אבל המאמן שלה צפוי לעזוב ולחתום בלאס פלמאס.
בינתיים במשחק הראשון בחצי גמר הפלייאוף, בארסה אתלטיק ניצחה בחוץ את איביזה 2-1.

בזמן האחרון הייתה התלהבות סביב אנדראה נטאלי, האיטלקי בן ה-16 מהלה מאסיה, שהיה חלק מהזכיה של נבחרתו באליפות אירופה עד גיל 17.
הבעיה שהיום מתפרסם.שהוא על סף עזיבה ללברקוזן.

הוא הגיע אלינו בגיל 13 בתור כישרון בולט. חבל, דווקא זה היה מגניב לראות בלם איטלקי עם יסודות של ברצלונה.

כתוב שהוא כבר חתם בלברקוזן.
הסיבות דווקא לא כספיות. הוא שיחק בג’ובניל ב’, ובלברקוזן הוא ישחק בקבוצת המשנה, קפיצה של 2 רמות. בנוסף המאמן של קבוצת המשנה של לברקוזן היה מאמן שלו בלה מסיה בשלב כלשהו.

היום הגומלין מול איביזה ב 20:30.

בארסה אתלטיק מנצחת 5-3 ועולה לגמר הפלייאוף.
פיגרה 0-2 בדקה 44, אבל גיו כבש בדקה 45 ובמחצית השניה כבשו 4 גולים.
שלושער לאונאי הרננדז.

אתה רוצה להגיד לי שקבוצה עם השם של ברצלונה במאני טיים חוטפת 2-0 ומגיבה על זה עם ארבעה שערים?

מישהו אמר להם שהם ברצלונה?

אמרו להם שהם אתלטיק.
אגב, קראתי ששלושער נכבש ב 4 דקות.

ראיתי את המחצית השנייה. איביזה כבר היתה מפורקת. לא מפתיע שבעשרת המחזורים האחרונים היא הפסיקה לנצח.

ומצד שני, הקבוצה של מארקס בכושר אדיר. יהיה קשה לעצור אותה בגמר. כנראה קורדובה, שניצחה את פונפרדינה בחוץ 1-0 והערב הגומלין.

אגב, משעשע, אבל גם אונאי הרננדס וגם פאו ויקטור הגיעו מג’ירונה.

במשחק הראשון בגמר הפליי אוף, בארסה אתלטיק מסיימת בתיקו ביתי 1-1 מול קורדובה.
ראיתי את ה 20 דקות האחרונות, לא חשבתי שיש שידור כי מול איביזה לא מצאתי.
התרשמתי בעיקר מ 2 שחקנים.
מיקה פאיי - נראה גדול על הליגה הזאת, תרתי משמע. חזק בהגנה, בעל טכניקה טובה שמאפשרת לו אפילו לדרבל, ומסירות טובות קדימה.
אונאי הרננדז - קשר מהיר ואנרגטי , הזכיר לי את פרמין.

בארסה מפסידה 1-2 אחרי שהובילה משער של פורט.
נשארת בליגה השלישית.
מארקז צפוי לעזוב, וגם חלק ניכר מהשחקנים.

רפא מארקס נשאר בבארסה אתלטיק. חדשות נהדרות. הבעיה בקבוצת מילואים היא שבכל שנה יש הרבה עזיבות משמעותיות ומתחילים כמעט מאפס. אז אם המאמן נשאר זה מעולה.

מה גם, 4 הקבוצות שעלו העונה היו דפורטיבו לה קורוניה, קסטיון, קורדובה ומלאגה, ארבע כוחות וקבוצות עם עבר מפואר בליגה הראשונה אחת אחת. היריבות בעונה הבאה יהיו יותר נוחות.

image

יש בדיחה ששוקלים את צ’אבי לתפקיד.