יורו 2021:: הקהל חוזר. עדכונים והימורים

אתה צוחק אבל השנה אין מועמד מובהק בכלל, חלקם היותר גדול ילכו על לוה אבל דה ברוינה בשנתיים כאלה ראוי להיכנס לשלישיה הראשונה ואולי אפילו יותר מיזה. שחקן מדהים שבלי שום ספק אם היה ממוצא יותר סקסי היו מדברים עליו ברמה של השחקנים ההיסטורים.

:joy: :joy: :joy: :sob: :sob: :sob: :joy: :joy: :joy:

מצטער אף אחד מהשלישיה הראשונה לא נתן עונה יוצאת דופן. קאנטה בכלל היה לא כשיר עד מרץ, אמבפה נכשל עם פסז בכל המסגרות החשובות ומסי, מדהים כהרגלו אבל עם פתיחת עונה רעה מאוד וסיום קבוצתי עגום מאוד, אם לא יהיה יורו או קופה מטורפת, לא רןאה שום סיבה לקחת את זה מלווה מה גם ששנה שעברה ביטלו את זה באחת הההחלטות היותר לא הוגנות שהיו.

החצי הראשון של העונה לא קשור ל2021.

לבנדובסקי ממש לא מטורף ב2021. אכן ביזיון שביטלו ב2020, אבל לא חושב שזו סיבה לתת לו את 2021.

אמבפה ביכולת מזעזעת, כן. את קאנטה דווקא לא הייתי שולל.

אומנם הפרס הוא על שנת 2021 אבל זו היתממות לשפוט על פי זה, כי אם כן אז יש עוד יותר מחצי שנה ששחקנים יוכלו להוכיח את עצמם, אני ואתה יודעים את האמת.
לקאנטה ממש לא מגיע, בטח ביחס ללוה (שבר את השיא ההיסטורי של מולר) בעיקרון אני יותר ממסכים שלא צריך לתקן טעויות שיפוט על ידי תעדוף הקבוצה המקופחת, אבל במקרה של לוונדובסקי זו תהיה פיקנטריה נחמדה בנוסף לפרס שלפי דעתי גם ככה היה מגיע לו. (מסי ואמבפה כל עוד לא יתנו משחקי נבחרות לתפארת לא אמורים להיכנס לשלישיה לדעתי).
בכללי מבחינתי זה דה ברוינה, לוקאקו ולוה הראויים השלישיה הסופית, עם יתרון ללוה.

אבל זו האמת. הפרס יוענק רק בעוד חצי שנה.

יופי, שיקבל פרס מפעל חיים.

מבחינת יכולת מסי נתן 2021 יותר טובה משלושתם עד כה.

מסי צריך להישפט בין היתר על פי תארים. מצטער אבל התארים השנה לא מרשימים אותי.
נ"ב- אין טעם להיות ציני, סתם מנטרל את הדיון אחי.

לא הייתי ציני באף חלק. לבנדובסקי היה הפייבוריט לכדור הזהב ב2020. מה לעשות שפיפא ואופא עושים תחרות ביניהן מי יותר משוחתת, וביטלו את 2020 מבלי סיבה? לתת לו את 2021 כפיצוי? מה עם שחקנים שהגיע להם לזכות לפני 2020 ולא זכו?

אם ניקח אדם שלא ראה כדורגל לפני 2021 וניתן לו לעקוב אחרי כל חצי השנה האחרונה, הוא יגיד שיש את המסי הזה שנמצא בפער מעל כל השאר, ואחריו אין איזה שחקן שנותן עונה יוצאת דופן.

האם זה אומר שהוא יזכה? כפי שאמרת, בלי קופה הוא לא יזכה. אבל זה רק כי הפרס הזה הוא פופוליסטי ואידיוטי.

אגב, ביכולת הנוכחית של שניהם, כמה גולים לדעתך מסי היה כובש בבאיירן הנוכחית וכמה לבנדובסקי כובש בבארסה הנוכחית? לדעתי מסי היה כובש בערך 60 ולבנדובסקי 20-30. מבחינת תארים לבה (או כל שחקן אחר) היה משיג משהו מעבר עם ברצלונה הנוכחית? כי לדעתי בקבוצה טובה יותר מסי היה לוקח טרבל קל.

גם אם מסי יזכה בקופה אמריקה, הוא לא צריך לזכות. אם הפרס הזה היה מוענק לשחקן הכי גדול בכל זמנים מסי כל שנה צריך לזכות (לחלוק עם מראדונה). אבל השנה מסי כבר לא השחקן הכי טוב, בעולם הוא עדיין שחקן אדיר אבל לא צריך לנסות ולהתעלם מהמציאות.

דרך אגב אחרי הרבה שנים באמת שאני לא חושב שיש שחקן דומיננטי יחיד שמגיע לו בצורה מוחלטת.

דה ברוינה אני ישמח אם הוא יקבל, אבל לדעתי אם צרפת תיקח ואמבפה יבקיע איזה שער מקרי בגמר אז הוא יקח .

יכול להיות שהבנתי לא נכון, אם כן חוזר בי.
לנהל דיון תיאורטי שאם מסי היה בבאיירן מבחינתי זה לא רציני, אותו דבר אפשר להגיד על כל אחד אחר (אם האזר היה בסיטי וכו’). כתבתי שאני מסכים איתך שזה שהוא לא קיבל ב2020 זה לא סיבה מוצדקת אלא שזו פיקנטריה.
אגב, יש לך את המספרים של השחקנים מאז 2021, אני לא מוצא.

האמת, זה יהיה עצוב אלא אם פתאום הוא יבקיע כל משחק צמד ואז אולי הוא יכנס לדיון מבחינתי, מבחינת הציבור זה די יבטיח לו, כי כמו ששוסקו (אני מקווה שכתבתי נכון) אמר באמת יש הרבה פופוליסטיות סביב ההחלטה, אגב זה תופס גם לגבי מסי, אלא שאצלו כל עוד ארגנטינה תיקח גם אם הוא לא ייתן הצגות זה יבטיח לו את התואר.
דה ברוינה מדהים, מה שמדהים שבבלגיה הוא לא נחשב לכוכב הגדול של הנבחרת מבחינת התושבים, לא נקלט אצלי במוח.

לפי ויקיפדיה שניהם הבקיעו 28 גולים בינתיים. מסי בישל יותר בוודאות, אבל אין לי מספרים.

תודה אחי, עדיין אני לא סומך על ויקיפדיה יותר מידי, בעלי אינטרסים שיכולים לשנות, להוסיף, להוריד וכו.
בכל מקרה, כמו שאני תמיד אומר לגבי השחקן המצטיין בליגה, “פרס על שם מסי ורונאלדו שניתן לשאר”.
ככה גם בכדור הזהב, הוא לא בהכרח ניתן לשחקן הטוב ביותר אלא לזה שנתן הרבה יותר ממה שהוא הרגיל אותנו.

בסוף דנמרק תעלה לגמר ואריקסן יקבל את התואר.
כבר יש את פרס הקבוצה הטובה ביותר באירופה, זה נקרא ליגת האלופות. אין שום סיבה לתת לשחקן פרס אישי על זה שהקבוצה שלו זכתה.
כנל לגבי הליגות.

הדוגמה הכי טובה שיש לי:
2016, רונאלדו בעונה טובה אבל לטעמי גם גריזמן וגם מסי מעליו.
גמר יורו - עדיין עומד מאחורי מה שאמרתי.
אדר כןבש שער מקרי כשרונאלדו בכלל לא במגרש ורונאלדו עוקף את מסי וגריזמן בדרך לתואר.

תואר שחקן השנה בעולם צריך להנתן לשחקן שהיה הכי טוב.
בסוף כנראה שקבוצות מתכוננות למסי יותר משמתכוננות לקאנטה.

אבל על מי אני עובד, הזוכה יהיה מהנבחרת שתזכה ביורו כנראה שאמבפה או קאנטה.
אגב הם שחקנים נהדרים, אני פשוט חושב שצריך לשפוט אותם בצורה אישית.

אם שחקן רוצה פרס על כך שהוא בנבחרת הכי חזקה אז יש לזה שם - יורו

קארים בנזמה לכדור הזהב!

איזה מפגן מרהיב של לוזריות. בתוך כמה דקות במקום 2-0 לשויץ מהפך 2-1 לצרפת…

כמה פנדלים מחטיאים ביורו הזה…

אני מניח שאפשר למחוק את השם של אמבפה? :joy:

פראנס פוטבול בדיכאון עמוק חחחח

האמת שלא הבנתי מה הוא עשה שם בכלל. אפילו באליפות צרפת פסז’ לא זכו.

It’s coming home?

אנגליה ברבע, כשעל הספסל שלה ג’יידון סאנצ’ו, מרכוס ראשפורד, ג’ק גריליש, פיל פודן, מייסון מאונט וג’ורדן הנדרסון. רובם שחקנים של 100 מיליון יורו.
ברבע מחכה אוקראינה, משוכה קשה מאוד, שאי אפשר להספיד, בוודאי אחרי שווייץ-צרפת. אבל, החצי והגמר יערכו בוומבלי, כך שאנגליה נהנית מיתרון ביתיות לאורך כמעט כל הטורניר.
מה שמרשים באנגליה זה לא רק הקאדר ההתקפי הטוב בטורניר לטעמי, אלא ההגנה. פיליפס ורייס מגנים היטב על חמישייה אחורית שכל שחקן שלה וורלד קלאס בפני עצמו. הסכנה הגדולה היא לסיים בתיקו 0 ולהגיע לפנדלים, אבל כשההתקפה שלך כוללת את כל הנ"ל, הגול יגיע מתישהו ב-120 דקות.
סאות’גייט מעצבן אותי מאוד עם הספסולים המשונים (גריליש), אבל השיטה שלו עובדת כבר טורניר שני ברציפות. מי היה מאמין שאנגליה תעבור את גרמניה, ללא קשר למצב הנבחרת הגרמנית.

אנגליה לוזרית נצחית עם יחסי ציבור ברמה הכי גבוהה. תיעצר מקסימום בחצי גמר (ובתאכלס אין מאושר ממני כשזה יקרה, פשוט לא סובל סגידה עיוורת).