ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

אני קורא לקלופ לוזר. איזה אפס הוא שככה סלאח החטיא. בסדר הוא בחברה טובה, גם פפ לוזר כי השחקנים שלו מחטיאים. מה זה משנה מה הלך במשחק טיטי, אתה מלך השורה התחתונה והסקת מסקנות שגויה. פגרה נעימה חביבי, תתחילו לפתוח את הארנק :heart::blue_heart:

אז לפי המשוואה שלך ליברפול קבוצה גדולה יותר ממנצ’סטר יונייטד ומבארסה.

אין לי איך להתמודד עם טענה כזו מנותקת. תתענג על ההיסטוריה של ליברפול בכיף, אבל לא יכול להיות שהקבוצה האימתנית (בלי גרם ציניות) שבנה קלופ השיגה יבול כל כך דל של תארים.

אתם לוזרים, אין לך איך להפוך את זה. לצערך.

כן.

לקלופ יש צ’מפיוס הרשום בלעדית על שמו, השני איבד את השערות מרוב שהוא רץ אחרי הישג כזה.

נוטינגהאם פורסט יותר גדולה מטוטנאהם. הפועל פתח תקווה הקבוצה החמישית/שישית בליגה. רק פפ מאמן פחות טוב מכל אלה שיש לו כפול תארים מהם. תן לו לשחק עם הנתונים איך שבא לו.

כן כן, הוא בעט את הפנדל של סלאח. רק פפ לא נגח את הגול של מסי נגד יונייטד.

הוא היה המאמן בשתיים מ 3 הצ’מפיונס שמסי הביא, קלופ הביא גביע אלופות לליברפול, ואליפות אחרי 30 שנה.

צריך להבדיל בין קבוצה ומועדון ולקבוע מה הם הפרמטרים.

הקבוצה של ליברפול כיום טובה יותר משל בארסה. בזה אין ספק. גם משל ריאל לדעתי.

מבחינת המועדון, ברצלונה מועדון הרבה יותר פופולארי, זו לא אותה ליגה. לליברפול יש 6 זכיות באלופות מול 5 של בארסה (טיטי ציפיתי ממך לדעת כמה זכיות יש לכם…), אבל בארסה זכתה בארבעה מתוכם מאז 2006, כשליברפול זכתה רק פעמיים מאז 1984.

מבחינת המאמן, לליברפול יש המאמן הטוב בעולם. הייתי פה. ממממ…ביי.

כן הוא גם הביא 3 הפסדים בגמרים ואליפות אחת מסכנה עם טעויות שיפוט עם קבוצה מאוד חזקה. אני אגיד לך מה, פשוט מתי שליברפול זכו קלופ היה בכושר מפחיד.

בן כמה אתה? אם אתה מעל 50, אני מצליח להבין. אם אתה מתחת לזה לא מבין מה מצאת בקבוצה שכל מה שיש לה זו היסטוריה מפוארת והווה שרק עכשיו החל להתפתח וגם הוא עם הלוזרית הנצחית שלהם.

חברים, מה לעשות שבסופו של דבר רק קבוצה אחת זוכה בכל מפעל…
תמיד מי שמפסיד הוא כביכול הפחות טוב ומתחילים לדבר עליו, מגיע למשחקים גדולים/לא מגיע למשחקים גדולים, ווינר/לוזר וכו.
ליברפול קבוצה מעולה, באמת באמת קבוצה מעולה.
לצערה יש לה בליגה את הקבוצה של פפ שקצת טובה ממנה ובגמר הצ’מפיונס היא פגשה קבוצה שלא משנה מה תעשה היא לא תצליח לנצח בגמר.

אז יש להבדיל בין מועדון לקבוצה, אבל להבדיל בין מועדון להיסטוריה שלו ?
בגלל מסי והיריבות הגדולה מול ריאל ורונאלדו הפופולריות של ברצלונה עלתה לגבהים, ליברפול רק עכשיו חוזרת לעצמה אחרי 30 עונות שלא הייתה כמעט פקטור.
ליברפול הייתה זוכה בעוד גביעי אלופות אם לא הייתה נזרקת מאירופה בימי השיא שלה.
3-1 ו 7 צ’מפיונס עדיין חקוקים בראש, אפילו התחלתי לספור כמה עוד צ’מפיונס צריך כדי לעבור את ריאל :cry::sob:

היסטוריה מפוארת וכרגע הקבוצה הטובה בעולם, זה יותר ממה שיש לברצלונה, גם מבחינת היסטוריה וגם מבחינת העכשווי…

כן. כי קבוצה גדולה יש גם לפריז, אבל למועדון אין שום היסטוריה. הם בתכלס כלום. תוציא את הכסף וכלום לא נשאר. לברצלונה תוציא את הכסף וישאר הרבה. גם לליברפול. עם זאת ברצלונה מועדון עם בסיס אוהדים הרבה יותר רחב, הם מייצגים משהו הרבה יותר גדול מאשר מועדון של עיר מסויימת. בעיניי יש ארבע קבוצות בעולם שהן מותגי על. באיירן, יונייטד, ריאל ובארסה. אלה מועדונים שתמיד יוכלו לקום על הרגליים לא משנה מה. ליברפול לא במקום הזה, וראינו את זה כבר עשרות שנים שהיא התדשדשה בבינוניות.

חחחחח

לא נורא.
עוד קצת זה יעבור.

רק חבל שמ6 גביעים זה קפץ ל8 כדי להשתוות אלינו, אה?? מוחהחהחהחההחהה

ליברפול הייתה פעם כמו בארסה של העשור האחרון. כל ילד אהד אותם. אחד הקבוצות האהודות בכל העולם ודרך אגב הביאה יותר קהל מריאל מדריד לגמר. בין שנת 79 ל- 90 דלגליש זכה ב-8 אליפויות, שלושה גביעי אירופה ופעמיים גביע אנגלי. לא סתם חצי מהקהלים בארץ שרים ‘ליברפול באנגליה XXXX בישראל’. אחת הקבוצות האהודות בעולם, לדעתי בראש עם יונייטד, ברצלונה וריאל מדריד.

אני יודע שפעם היא הייתה ענקית, אין לי ספק. ואני גם לא טוען שהכל אבד ונעלם, אבל עבר כל כך הרבה זמן שהיא צריכה להתחיל מחדש, לפחות בזירה הבינלאומית. אפשר לבדוק את זה בגוגל בדיוק כמה היא פופולארית.

עריכה:
https://sportsdias.com/worlds-most-loved-sports-teams-manchester-united-edged-out-the-top-spot/

סתם גיגול מהיר…

אז לא הבנת למה הכוונה, היסטוריה מאוד חשוב, אתה נוא שזילזלת בהיסטוריה של ליברפול כשטענת שהגביעים בהם זכתה הם משנות ה80, אז או שהיסטוריה לא חשובה או שגביעים משנות ה 80 שווי ערך לגביע משנת 2006.

ליברפול זה מועדון ענק, רק ריאל מעליה.

וגוגל לא נותן את כל התמונה.

לא, זה לא נכון פשוט. ליברפול איבדה הרבה מהעוצמה שלה בגלל שהיא דשדשה לאורך כל כך הרבה שנים. הדור שחווה את ליברפול הגדולה איבד עניין ולא קם דור חדש. כמובן שלא כולם, אבל המספרים מדברים בעד עצמם.

אם מחר קלופ עוזב את ליברפול, אני מתקשה לראות אותם שורדים בטופ.

מה כן נותן את התמונה?
לא התעמקתי בכתבות אבל הם בטוח ביססו את זה שם על משהו. בעיניי זה מובן מאליו. להשוות את ליברפול, כמועדון, לבארסה או יונייטד? הזוי בעיניי.

לא מבין, היסטוריה ומסורת חשובות או לא ?
ברור שברצלונה של מסי תהפוך לקבוצה הכי פופולרית בעולם, אבל מועדון לא מעריכים לפי זמן נתון, ליברפול מועדון ענק עם בסיס אוהדים בכל העולם.

גוגל מעריך לפי כמות לייקים בטיקטוק ומספר לייקים בפייסבוק, הבסיס הרחב של אוהדי ליברפול הוא לא ילדים שמסתובבים כל היום ובוהים במסכים, זה הילדים של מסי ורונאלדו, ההצלחה המחודשת של ליברפול יחד עם הקהל היותר ותיק יכוון את כל הילדים החדשים לכיוון ליברפול.

פעם אנגליה שלטה בחלקים נרחבים בעולם, אנגליה מדינה יותר חזקה מארה"ב.

טיטי, היגון עיוור אותך. כנראה שזה מה שנשאר לך מאותה ליברפול הגדולה, זה וקבוצה עצומה שלא מצליחה למנף את המוצלחות שלה למכונת תארים. איך אמר קלופ? סיפור חייו זה מקום שני… ליברפול מחזיקה בשני שיאים של צבירת נקודות בליגה האנגלית של המקום השני. אתם שמעון פרס…

קבוצות גדולות מביאות אוהדים.
האוהדים של הקבוצות הללו לאט לאט מאבדים עניין, והכוח של המועדון יורד.
שוב, לא אומר שמתחילים מאפס, אבל אין חזקה שאותם האוהדים, שאולי חלקם כבר מבוגרים מאוד ופחות מתעניינים, עדיין משתייכים לבסיס האוהדים של המועדון.

היסטוריה ומסורת חשובים כשיש המשכיות. כשאבא אוהד קבוצה ומושיב את הילד שלו לראות משחק. כשהקבוצה מדשדשת ולא הולך לה והאבא בעצמו מאבד עניין, אין לזה שום המשכיות ובאיזשהו שלב יצטרכו להתחיל לצבור אוהדים מחדש.

ושוב, אני רוצה שתבסס את הדעה שלך על משהו. אפילו קלוש. אתה רק זורק סיסמאות לאויר.