ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

עם זה אני לגמרי מסכים, הבעיה היא שאתה לוקח את זה לקיצון השני.
פורטוגל כבשה 7 שערים בכל הטורניר שמהם רונאלדו כבש 3 ובישל 1.
אז האם הוא היה השחקן הכי טוב בטורניר? כנראה שלא, אבל הוא בהחלט היה פקטור ופקטור חשוב, כל ניסיון להוציא אותו כאילו לא היה קשור לאירוע ושהתרומה שלו מסתכמת בעידוד מהקווים מגוחך.

בקצב הזה הם עוד ידרשו לשלול מרונאלדו את האזרחות הפורטוגלית בגלל שהוא לא הבקיע בכל משחק ונפצע בגמר.

אף אחד לא כתב שהתרומה שלו מסתכמת בעידוד. ללא רונלדו כנראה פורטוגל מסיימת מקום רביעי בבית ואין כלום. אם אני חושב שלא רונלדו היא לא עוברת את ווילס? לדעתי עוברת. לדעתי בנוקאאוט הוא לא היה פקטור יותר מפפה או מסאנצ’ס שנתנו טורניר ענק.

טיטי קבל עובדה-למרצ’נה וקפדווילה יש יותר גביעי עולם מכל פורטוגל. תן לעובדה הזאת לחלחל.

זה חלש, למרסלו לדוגמא יש יותר גביעי אירופה מכל הקבוצות הספרדיות גם יחד(לא כולל ברצלונה), זה לא מעניין אף אחד.
אבל העובדה שלמרסלו את אותה כמות צ’מפיונס כמו לכל ברצלונה זה כבר אנקדוטה מעניינת ששמה דברים בפרופורציות הנכונות.

באסה שפ.ס.ז’ החליפו את לאונרדו הכושל בלואיס קמפוס המוכשר. הם יהפכו לקבוצה הרבה יותר חזקה עם ההחתמות של קמפוס.

העונש של אופ"א על זה שאל חלאיפי ולאונרדו השתוללו ואיימו על השופט אחרי ההדחה בברנבאו - השעייה ממשחק אחד ללאונרדו, כלום לקטארי. אופ"א אפילו לא מסתירים את העובדה שהם בכיס של הקטארים.

מה עדיף לנו? שדה יונג יישאר בארסה, או שהם יקבלו 80 מיליון יורו עבורו וירכשו שחקנים אחרים?

כל קונסטלציה שבה ברנרדו סילבה לא מגיע אליהם עדיפה עבורינו.

אני אישית מעדיף שדה יונג ישאר שם. סתם אוברייטד. לצערי היונייטד נעולה עליו ובברצלונה מבינים את הדאחקה ונעולים על למכור…

חד משמעית.
סילבה + לבנדובסקי + קונדה/ קוליבאלי? >> דה יונג
גם אם רק 2 מהנ"ל מצטרפים אליהם.

הם גם קיבלו קנס אסטרונומי של 8000 יורו. הם עכשיו מדברים עם ה-CVC כדי לקבל כספים תמורת 100% מזכויות השידור ל-373784 שנים, אחרת לא יהיה להם איך להתמודד עם זה.

אחרי המשחק מול ויאריאל ואיך שהם שיחקו, אני מקווה מאוד שברצלונה לא תפנה למאמן שלהם, הם שיחקו ממש טיקי טאקה והוא תפור לעמדת המאמן שם.

פשוט יוצא דופן, אני בטוח שזו התאמה מושלמת.

קחו אותו, שחקו טיקי טאקה, תפגשו את באיירן …

הבונקר שאוסאסונה עושה עכשיו לבארסה, למרות שהם בעשרה שחקנים, גורם לי לחשוב שאולי עדיף לעלות עם כל הכוח ההתקפי שיש לנו מולם בשבת. במומנטום של ההגנה שלנו. הם הרי יעקצו, ושערים מהצד שלנו סביר להניח לא יבואו בקלות.
קמא מגן שמאלי, שני קשרי אמצע ורודריגו ביחד עם אסנסיו בהתקפה.

עוד משהו שמטריד זה שאחרי שלושה ימים נצטרך להתמודד עם סיטי, המעבר יהיה חד.

טוב לאחרונה היו מספר דיונים על ברצלונה ואולי כדאי להחזיר את הדיון הזה בעקבות כך.

אז מלבד פרנקי דה יונג, גם לבנדובסקי יחמיץ את הקלאסיקו כנראה, אבל במקרה של הפולני אני לא בטוח כמה אלה חדשות טובות עבורנו נוכח הכושר המזעזע בו הוא נמצא. מנגד, פראן טורס בכושר שיא כרגע וכבש כבר איזה 4-5 שערים העונה.

הם משחקים מזעזע איתו ובלעדיו, השאלה היא האם נהיה שם להעניש אותם על זה…

כמובן שלא, שכחת מי מאמן אותנו ?
פייבוריטים למרות קרלו, אבל בניצחון קטן עם הרבה דפיקות לב.

אני כל כך הולך להתבאס כי אני יודע שאפילו במצב הנוכחי אנחנו אולי ננצח 2-0 כזה, או לפחות על הנייר כולנו מרגישים שאנחנו צריכים לנצח אותם, ובסוף אפילו מול קבוצה כזאת אנחנו יכולים לקבל 4-0 בכל יום נתון כי… זה מה שקורה הרבה פעמים.

קיבלנו בוסט הערב במאבק האליפות. בארסה שומטת 2 נקודות במסטאייה, אתלטי את מלוא הנקודות בסאן מאמס. ביום שני ז’ירונה מול אלאבס, אני לא בונה על איבוד נקודות שם אבל הכל אפשרי.

לייפציג ספגה חמישה שערים היום משטוטגארט.

מדובר בהפסד השלישי ברציפות של הקבוצה. הם כרגע במקום הרביעי, מרחק 16 נקודות מבאייר לברקוזן שנמצאת במקום הראשון.

בעוד שבועיים וחצי המשחק הראשון בגרמניה.

אני מבין שבארסה כבר לא נחשבת יריבה.

למה לא? אתם חלק מהליגה הספרדית.

אתה מציין את החמישיה שלייפציג ספגה, אז חשבתי …