ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

תשמע המשחק שלכם היום לא רלוונטי אלינו לטעמי. אני חושב שהוא יותר יעניין את אוהדי בילבאו ואתלטיקו, איתם אתם מתמודדים על מקום באירופה.

וחוץ מזה

דווח שהיחס אצלינו במועדון כלפיכם השתנה. כבר לא רואים בכם יריבה ישירה על הדשא ומחוצה לו. אני מאוד תומך בהחלטות של המועדון וההיסטוריה מוכיחה שהם יודעים מה הם עושים.

טוב צ׳אבי הודיע שיעזוב את ברצלונה בתום העונה.

ראיתי פה משתמשים שאומרים שזה טוב לריאל אם הוא יישאר כמה שיותר.

אני חייב לומר, אני כל כך שונא אותו, שנאתי אותו כשחקן. בשמונה ייחלתי מעוד לרגע הזה שאחת הפרות הקדושות של ברצלונה תיכשל. אני לא יכול להסביר כמה אני שמח לראות אותו נכשל ככה.

מיותר,זה עוד יכול להתהפך עלינו,אם הם יביאו מאמן טוב הם יכולים להיות קבוצה לא רעה בכלל וזה עלול להספיק כדי לקחת מאיתנו אליפות בשתי העונות שנשארו לנו עם אנצ׳לוטי הגאון על הקווים.

השאלה מי בדיוק המאמן הטוב הזה שיסכים לקחת את כל הטוב הזה על עצמו, ומה בדיוק רע לו בחיים.

לטעמי הפיתרון הטוב ביותר היה פימיינטה אבל הם דאגו לחפף אותו מהמועדון כמה שיותר מהר.

אם בעונה שעברה צ׳אבי הספיק כדי לקחת לקרלו אליפות אז אני לא יודע מה התחתית,מניח שעוד נגלה.

בוא נשאר מרוכזים. כרגע הבעיות שלנו הן אתלטיקו וז’ירונה שמשחקות נהדר ויכולות לקחת לנו את האליפות. ברצלונה איבדה הרבה מהקיטור שלה ואחרי הבלגאן שיש שמה אני לא חושב שהם יקחו את האליפות, ז’ירונה תהיה שם הרבה לפניהם במידה ואנחנו ניפול.

על עונה הבאה מוקדם לדבר. יהיו שינויים בשתי הקבוצות. בכל מקרה הפערים נראים מאוד גדולים בעיניי כבר עכשיו.

ג׳ירונה ממשיכה לנצח עם 1-0 על סלטה.
בילבאו מפספסת הזדמנות לאתגר את אתלטיקו וברצלונה ועושה 0-0 עם קאדיז,חבל.

אתלטיקו מדריד בתמונה רק אם תשפר משמעותית את משחקי החוץ שלה, זה גם די נס ששחקני המפתח שלה בכלל ללא פציעות, ואם תנצח בסנטיאגו ברנבאו והיא אכן מסוגלת לכך. על ג’ירונה כבר אמרנו הכל. גם ההדחה מהגביע לא עצרה אותם.

לגבי ברצלונה וצ’אבי - כתבתי בפורום של ברצלונה מה אני חושב. אם אנדרס אינייסטה היה על הקווים שלה - גם כן שחקן ענק ששינה מועדון - הייתי פחות אנטי. צ’אבי בילבל את המוח לא אחת במסיבות העיתונאים והיה חסר ריספקט לריאל מדריד עוד מימיו כשחקן. אז כן זה הוסיף לי את התחושה של השמחה לאיד. באותה נקודת זמן בה הוא מונה והאמת שעד לעונה הזו הוא עשה המון דברים טובים.

@Raulito-7 מה עם פרק של קלאסיקו? לא היה פרק גם אחרי הקלאסיקו בסופרקופה,אביב שוב מתבכיין?

סלטה משחק קל יחסית. לא ציפיתי לרגע שיאבדו שם נקודות, למרות שזה יכל לקרות. נראה מה הם יעשו כשתגיע תקופה רעה כמו שיש לכל קבוצה בכל עונה. עם זאת אני עדיין לא פוסל אותם בכלל, קבוצה מדהימה.

בינתיים ג’ירונה בבית לפחות משחקת כדורגל טוב, רוצה לומר שעם כמה שסביליה גרועה אני לא חושב שהיינו נותנים להם 1:5, אולי איזו רמונטדה בסוף שהיינו מתלהבים ממנה. ישבת לראות את המשחק וידעת שאתה עומד לצפות בהצגה. ריאל מדריד מדשדשת. ג’ירונה משחקת את הכדורגל הטוב ביותר מתחילת העונה. אני חשבתי שהם יינשרו הרבה קודם לכן. היא גם השיגה הרבה נקודות אחרי פיגור.

@Tal_rmcf, הפוד קלאסיקו אהוב אבל הוא לא בראש סדר העדיפויות נקרא לזה ככה. לא עפים על זה כמו על ליגת העל כמובן או על אנגליה. לא היה פרק מיוחד לסופרקופה, גם דור הופמן התבאס, דחפו את זה לפרק כללי ככה כמה דקות והיה לי בוער להגיד כמה מילים אז הקלטתי את עצמי בבית “באולפן” כמו פעם. היום מקליטים פרק ויש לי הרבה רפש על צ’אבי אבל העבודה קודמת לכל, הם מקליטים מאוחר יחסית. אני מאוד אוהב את אביב.

ז’ירונה נעצרת מול סוסידאד ומסיימת בתיקו. היא נראית פחות טוב לאחרונה, ואין לה את הקצב והאנרגיות שאפיינו אותה העונה. דובביק חסר לה מאוד.

במחזור הבא יאנחל הררה ודיילי בלינד שקיבלו צהוב חמישי יעדרו, וגם מיצ’ל לא יעמוד על הקווים אחרי שהורחק.

השבוע הקרוב יכול די לגמור להם את החלומות על אליפות,אם אנחנו מנצחים היום בדרבי ואז גם מנצחים אותם בשבת בברנבאו זה כבר יהיה פער של 7 נקודות מהם,לא רואה אותם חוזרים מזה,אבל בואו קודם ננצח,זה יהיה קשה מאוד בלי בלמים.

אחרי שפורסם רק לפני שלושה ימים שהוא עלול לא לשחק שוב כדורגל העונה, דובביק כשיר וישחק מולנו.

שיט.

לחצתי על הלינק, כתוב לפי מונדו דפורטיבו.
אחר כך יש כתבה שקונטה יאמן את ברצלונה, ואחר כך כתבה שמבאפה וריאל לא מסכימים על השכר ושבפריז הוא מרוויח 90 מיליון לעונה.
בוא נגיד בעדינות, המקור הזה לא אמין.

האמת שחיפשתי מידע על הפציעה שלו וזה המידע הכי טרי שראיתי. לא חשבתי שגם בנושאים כאלה יש כאלה שהם אמינים וכאלה שלא. מה הקטע לחרטט בדבר כזה…?!

בכל מקרה אני מקווה שהוא לא ישחק. ז’ירונה ב50% יכולת התקפית בלעדיו.

בכתבה של מונדו כתוב שאין לו פציעה במניסקוס אלא פציעה קלה של דיסקומפורט, והוא בספק למשחק.
בלי קשר, ז’ירונה הגישה ערעור על ההרחקה של מיצ’ל המאמן וצהוב חמישי של בלינד. אולי יזכו הפעם.

אני לא מאמין שיבטלו למיצ’ל את האדום. הוא השתגע שם על השופטים בצורה מוגזמת.

בלינד אאלט קיבל את הצהוב על דיבורים מיותרים, גם קשה לי להאמין שיבטלו לו. בכל מקרה עם איך שהוא נראה מול סוסידאד הוא לא מטריד אותי. למרות שצריך להגיד, גם דוד לופז פצוע, מה שיוצר מצוקת בלמים עבורם.

היחיד שמעניין אותי אם הוא ישחק או לא זה רק דובביק.

גם אם ישחק, אין לך מה לדאוג. קרבחאל ישמור עליו בקרנות.

מחזור מושלם עבורינו. אחרי שניצחנו את ז’ירונה, גם אתלטי וגם ברצלונה מאבדות נקודות מול יריבות תחתית. אתלטי הפסידה 1-0 מול סביליה, וברצלונה איבדה 2 נקודות בבית מול גרנאדה מהמקום ה19.

הטבלה נכון לעכשיו

מעבר לפער בנקודות, הפער האמיתי הוא ביכולת.