ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

חכה בילבאו עוד לא ניצחו :smiling_imp:

אין ספק שזה היה מחזור מושלם, מרגישים נוח למעלה בטבלה, האמת תחושה לא רגילה כאוהד ריאל מדריד למעט 2011/12 עם ז’וזה מוריניו כשהובלנו את הטבלה כל העונה ו-2021/22* מבטלים את כל דיבורי הסרק מסביב. יש עוד הרבה עבודה העונה בליגה בכל זאת. אני רוצה לנצח את ברצלונה בקלאסיקו בסנטיאגו ברנבאו ולהשלים עליה דאבל וגם את האנדלוסיות (סרחיו ראמוס בא) מולן סיימנו רק בתיקו 1:1 בחוץ. התיקו נגד סביליה בפיחואן למשל שעד אתמול הייתה פשוט פח זבל אחד גדול. מדהים שברצלונה ספגה כמות כפולה מאיתנו. אתלטיקו מדריד עם מאזן חוץ כזה לא יכולה להגיע לשום מקום. והחמיאו להם קצת יותר מדי.

*גם בעונת 2007/08 היינו עם קצב צבירת נקודות גבוה מאוד בסיבוב הראשון ובכלל ניצחנו בהרבה משחקים גדולים, זה נשכח בשל ההדחה המזעזעת מליגת האלופות.

הפעם בניגוד ל2007/8 של רונאלדיניו או 2011/12 של מסי ופפ שבהן בעיקר בלטה עייפות החומר ולקיחת האוויר לפני עוד שנים של תארים העונה אנחנו הרבה הרבה (הרבה) יותר טובים.
הפערים בין ריאל לבארסה ושאר הליגה באמת באמת גדולים, זה לא רק ההפרש הגדול בנקודות אלא בעיקר היכולת, שלא לדבר על זה שריאל סיימה עם אתלטיקו וג’ירונה וברצלונה צריכה להיפגש עם שתיהן בחוץ והקלאסיקו בברנבאו.
ריאל זו ריאל והכל תמיד הולך קשה אבל אין שום סיבה שלא ניקח את האליפות הזו וגם בהפרש גדול יותר ממה שיש כרגע.

ג’ירונה מפסידה בסאן מאמס והפער צומח ל6 נקודות.

המרוויחה הגדולה מהמחזור הזה היא כמובן ברצלונה שרחוקה 2 נקודות בלבד מהמקום השני. כמו שהם נראו מול סלטה הם לא איום גדול אבל אם ג’ירונה רוצה לשמור על המקום השני היא חייבת להתעורר.

לא מסכים כל כך שהמרוויחה הגדולה היא ברצלונה.
אני הרבה יותר מפחד מאיבוד המקום הרביעי מאשר חולם על המקום השני, שלא לדבר על ראשון. הייתי מעדיף שבילבאו תפסיד.
לדעתי המרוויחה הגדולה פה היא ריאל שמגדילה את הפער ל 6.5 נקודות .

זה אכן צמוד ובילבאו ואתלטיקו (5-0 על לאס פלמאס? מה??) נראות יותר טוב מכם. יש עוד על מה לשחק עד לתום העונה.

בכל מקרה אם השאיפות הם רק לסיים ברביעייה הראשונה אז אכן אתם לא המנצחים הגדולים. תלוי איך מסתכלים על זה.

בלי גריזמן, בלי מוראטה. יורנטה הוא החלוץ החדש של צ’ולו.

אני ממורמר עדיין שיורנטה נזרק מאצלינו על ידי זידאן. איפה שלא מתפקדים אותו הוא נותן עבודה. נכס אדיר שהפסדנו.

יורנטה מאוד מאוד חזק פיזית, בלתי אפשרי לשמור עליו.
הוא גם מאוד חכם וזז בצורה שונה בשביל חלוץ כי הוא לא באמת חלוץ אלא כלבוניק כזה. אז מאוד קשה להגנה לצפות את המהלך הבא שלו.

את מוראטה אינטר תעצור בקלות, עם יורנטה אני בטוח (מקווה) שהם יתקשו מאוד. הוא ייצר שטחים לגריזמן שיבוא מאחורה.

יהיה קרב טקטי מעניין מאוד היום.

זה באמת מוזר. הוא מדרדיסטה בן מדרדיסטה פיור בלאד לחלוטין. הוא יכול להיות שחקן משלים מצוין בסגל שלכם כי הוא יכול לשחק על כל עמדה והוא סוס עבודה אולטרה אתלטי.
בחיים לא אשכח את מה שעשה לליברפול.

בסגל הנוכחי הוא היה קשר מספר 13 בהיררכיה, בין קרבחאל לסבאיוס

כל העונה הוא בינוני, ואז נותן משחק טוב ושוב חוזר הניגון שכמה זה היה טעות לשחרר אותו, כמה הוא ענק וכמה זה היה פיספוס, עוד מעט כמובן שגם שמו של אודגארד יעלה.

עוד לא למדת מה זה ריאל מדריד של 2024? שים שחקן בסגל הזה, עם המאמן, מאמן הכושר, הרופאים, התזונאים וכל מי שיש במעטפת הזאת, והוא ימצה את הפוטנציאל שיש לו לתרום לקבוצה.

אבל אין עוד מקום בקישור, לדעתי יש לנו את הקישור הטוב בעולם ופה חולמים על יורנטה, לא היה מקבל דקות אצלנו תחת קרלו.

היתרון של יורנטה זו התנועה והפיזיות שלו. מתאים לאנגליה. מאמן טוב יכול להוציא ממנו לא מעט.

יורנטה כלבויניק שאפשר לתפקד בכל מקום. בכללי אתה מעריך אותו לא מספיק לדעתי.
יש לי הרגשה שאתה לא צופה באתלטיקו מספיק (מתקשר גם למה שכתבת על גריזמן).

זה לא בדיוק מה שקרה, אם כי כל שחקן שמכבד את עצמו ברמה הזו לא יכל להישאר ולחכות ולחכות ושוב לחכות ואז לקבל חלקי פירורים.
מצד שני בכל שנה יש רק איזה משחק אחד או שניים שבהם אנחנו חוזרים ומקטרים על עזיבתו, וזהו, כך שהפרידה ממנו לא כזו טראומטית, ועוד הייתה עם סוכריה קטנה של בערך 30 מיליון אירו

כלבויניק ונותן את הכל וגם חזק ומהיר, אבל לא לרמה של ריאל, לא כשחקן הרכב ולא ככלבויניק(יש לנו בסגל כלבויניקים יותר מוצלחים).
רואה מספיק אתלטיקו, גריזמן הוא ברמה של כוכב בקבוצה כמו אתלטיקו, ושחקן סגל שמאיים על ההרכב בקבוצה כמו ריאל או ברצלונה(של אז), אם היה מגיע על תקן אחד כזה לברצלונה היה מצליח, הבעיה שהגיע בסכום העברה ומשכורת של כוכב על ולכן לא עבד.

יורנטה לא כוכב גדול אבל הוא מגן לא פחות טוב מלוקאס, קשר לא פחות טוב מסבאיוס ואני לא בטוח שמריאנו היה עדיף עליו כחלוץ.

היום באמת הצורך בו פחות ניכר, אבל הוא יכל להיות אחלה שחקן סגל בימים לפני חוסלו, בליגנהאם והפריצות של וואלוורדה וקמאבינגה.

בנוגע לגריזמן, הוא יותר טוב מכל שחקן התקפה אצלנו מלבד ויניסיוס (וג׳וד אם הוא נחשב כזה). הוא היה ברגרסיה אבל הוא חתיכת שחקן.

שחקנים שמשחקים פירורי דקות, גם יורנטה יכול להיות כזה, אבל האם הוא שווה את הדיון החצי שנתי עליו כמה זאת היתה טעות גדולה לשחרר אותו ?

כלומר שחקן סגל שמאיים על ההרכב ?

גריזמן נכנס להרכב של כל קבוצה בעולם מלבד סיטי. בקלות. להרכב של סיטי הוא נכנס ביותר קושי.