ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

רק שזה לא נכון- לוקאס משחק כל משחק שני, סבאיוס היה משמעותי בשנתיים הקודמות ועצם הקיום של מריאנו בסגל הקבוצה היווה חוסר באופציות להתקפה.

עכשיו, תחשוב שיש שחקן בית שיכל לעשות את כל התפקידים האלה… ותופס רק מקום אחד בספסל.

זה שהוא לא שחקן של פעם בדור לא אומר שהוא לא פספוס; שחקנים ברמת סגל בריאל מדריד הם מצרך נדיר, עוד יותר נדירים זה אלה שמסוגלים לשחק בכמה עמדות ובכך לחיות בשלום עם המעמד שלהם כמחליפים(כשבריאל ראו בו קשר אחורי בלבד וזה למה עזב מלכתחילה).

בגלל זה הוא הצליח כל כך מחוץ לאתלטיקו שחזר עם הזנב בין הרגליים ?

העניין זה לא אם הוא פספוס או לא, השאלה אם הוא פספוס מספיק גדול כך שכל משחק טוב שלו יש לחזור לדיון על כך שהוא היה פספוס ענק. האם לדעתך הוא פיספוס כזה גדול שיש לדון עליו פעמיים שלוש כל עונה ?

בברצלונה הוא לא הסתדר עם מסי, מכיוון שהוא עשה בדיוק את התפקיד של מסי, להיות השחקן שמנהל את המשחק. הוא שיחק בתפקידים לא לו ולכן גם נכשל.

אף אחד לא טוען שהוא הצטיין בברצלונה, טוענים שהוא הצטיין מחוץ לברצלונה. ברצלונה של אותה תקופה לא הוכחה לכלום. קבוצה שהייתה מסי פוטבול קלאב לטוב ולרע.

ביכולת הנוכחית שלו הוא נכנס שוב פעם לכל קבוצה, בטח להרכב שלנו.

ביחס לתפקידים שהוא ביצע, גריזמן היה בסדר גמור.
היו לו גם משחקים גדולים ברגעים שהוא שיחק בעמדת שמתאימה לו והוא הרגיש בנוח(בטיס בעונה הראשונה, ויאריאל אצל סטיין).

זה פשוט היה רכישה שנידונה לכישלון מהרגע הראשון בגלל ששילמו פרימיום על שחקן שלא צריך, ולא נראה מספיק טוב בכל עמדה שהיא לא העמדה של מסי.

אז למה כל האנגליות שיש להם כסף לשפוך לא לקחו אותו ?

הוא הצליח מחוץ לברצלונה רק באתלטיקו, קבוצה שתפורה לפי המידות שלו.

לא טוען שהוא לא שחקן טוב, רק שרחוק ממה שהפכת אותו.

אם היה אצלנו היה הופך למחליף של רודריגו.

כי הוא מרוויח באתלטיקו יותר ממה שהאנגליות יכולות לשלם.
כי אפילו סטייט קלאב ובעלים קוקו לא מוכנים לשלם עליו סכומי ברטומיאו.
כי הוא אוהב את ספרד ונשוי לספרדיה.

זה שלא הגיע לאנגליה לא אומר הרבה. גם אובלק למשל לא הגיע, מה זה אומר עליו? או חימנז או גודין

https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1761092279178052015?t=8hi7G2v46Fu0dwnEpFYe0A&s=19

תקראו את התגובות שלהם. אני נהנתי :joy::joy:

חייב להגיד שהעובדה שברצלונה הצליחה לנצח משחק אחד באופן משכנע אחרי למעלה מחצי עונה זוועתית בכל קנה מידה, ופתאום היא שוב רלוונטית ואפילו יכולה לקרוא תיגר על האליפות - זה מחדל שאין כדוגמתו מצידנו, ובעיקר במצד אחד - קרלו אנצ’לוטי. אם אנחנו אשכרה גם נפסיד את האליפות העונה, זאת תהיה פדיחת הליגה הכי גדולה בקריירת ליגות בינונית להחריד מלכתחילה של אנצ’לוטי, ואחת מפדיחות הליגה הגדולות שזכורות לי כאוהד כדורגל.

זהו, פרקתי.

היא רלוונטית כי היא שיחקה לפני כולם אז כרגע כל הכותרות מדברות על זה שברצלונה מקום שני,בוא נחכה לסיום המחזור.
תוסיף לזה שהם נמצאים כרגע ברצף משחקים קלים בליגה בזמן שגירונה פגשה את ריאל ובילבאו שני מחזורים ברצף.

וכן,אם אנצלוטי מאבד את האליפות הזו הוא צריך לפרוש מיידית ולהחזיר לפלורנטינו את הכסף שהוא קיבל על העונה הזו.

הקטע המוזר הוא שכולם עפים בינתיים על אנצ’לוטי כאילו לא היינו כבר בסרט הזה איתו. הוא עוד לא זכה בכלום העונה, ועדיין קיימת אפשרות ריאלית שגם לא יזכה בכלום.

פרקליט השטן פה - אנחנו בקצב צבירת נקודות של 94 בעונה. לא חושב שהיה אפשר לצפות להיות רחוק יותר מבארסה באופן ריאלי, אנחנו לא כאלה טובים. כמובן שזה אנצ׳לוטי אז כל המחמאות צריכות להיות מותנות במה יהיה מכאן והלאה, אבל אנחנו עושים את העבודה למרות המון פציעות (שתכלס מכריחות את קרלו לבצע רוטציות). מה שכן, ג׳וד חזר למימדים של בן אנוש מבחינת כיבושים (כצפוי) וספק רב אם זה ישתנה.

לא סותר את העובדה שאם יפסיד את האליפות הזו, זה צריך להיכנס למדף העליון בארון האין-אליפויות שלו לצד הפסד האליפות עם פס״ז. עם יובה, מילאן ואיתנו ב-2015 לפחות היתה לו קבוצת על אחרת בליגה.

נכון לעכשיו אנחנו בעונה מעולה, אין ויכוח. הרבה מעל הציפיות שלי ובינתיים אני נותן על זה לגמרי קרדיט לאנצ’לוטי.

כל מה שאני אומר זה שאני לא מבין את המחמאות המופרכות שהוא מקבל. הוא עדיין לא זכה בכלום העונה. זה לא פעם ראשונה שאנצ’לוטי מתחיל עונה טוב, וזה לא תהיה פעם ראשונה אם יתרסק ולא יזכה בשום דבר.

חכו עם המחמאות, זה הכל.

כשכתבתי בדיוק את זה לפני תחילת העונה הגבת שזה ‘‘התחזית האופטימית השנתית של טיטי’’.

סליחה, הייתי חייב :face_with_peeking_eye:

לאחרונה הכדורגל הוא המרחב שלי להיות אופטימי, אז מתנצל מראש אם ישמע למישהו שאני חי בהזיות. אבל אני אופטימי ממגוון סיבות.

הסיבה הראשונה, אני מאמין שהניצחון של ברצלונה אתמול רק יזיק לה בהמשך. אתמול הגיע בורדלאס והחליט לשחק כשווה מול שווה לברצלונה, עם הגנה גבוהה, משחק לחץ, וקיבל הבהרה אחת ברורה: אתה עדיין לא שווה לברצלונה, ואם תנסה לשחק ככה מולה אתה תיענש. זו לא הפעם הראשונה שראינו קבוצות שעולות לשחק בצורה יומרנית מול ברצלונה, אבל זו הפעם הראשונה שהיריבה נענשה באופן חד משמעי ובצורה כזאת שכולם יפנימו.
אתמול ההגנה של חטאפה הייתה בעייתית מאוד, דג’נה או ששם טופס או ששכח איך משחקים כדורגל, אני הייתי מחכה עם המסקנות מהמשחק הזה.

הסיבה השניה היא שמעכשיו הלוז של ברצלונה הולך להיות הרבה יותר קשה. ראינו אותם עושים תיקו מול גרנאדה ומנצחים את סלטה בדקה האחרונה, הקבוצות במיקום 19 ו-17 בהתאמה. אתמול אמנם הם ניצחו את חטאפה בתוצאה משכנעת אבל זה לא שהם פתאום הפכו לקבוצת על. ושימו לב ללוז שיש להם עד לסוף העונה. יש להם כבר במחזור הקרוב טיול לסאן מאמס, יש להם עוד להגיע למטרופוליטנו למונטיליבי ולברנבאו, ובנוסף יש להם להתמודד מול עוד קבוצות מסוכנות כמו לאס פלמאס ומאיורקה. הם עוד יאבדו נקודות.

הסיבה השלישית והאחרונה שזה מעולה לנו שהם עושים רעש של חזרה, מכיוון שבשלב הזה של העונה אתה צריך להישאר חד ומרוכז ובלי יריבה שמאתגרת אותך אתה בבעיה. אני מאמין שיצא רק טוב מזה שהם פתאום מנצחים.

אני עדיין חושב שהסיפור גמור. אם נפסיד את האליפות במקרה אז נקבל את אלונסו כבר הקיץ מה רע?

גם אני חושב כך, אבל העיתונים חייבים לייצר דרמה בכל מקום אפשרי.

הסיפור גמור מזמן, יש הטוענים עוד מלפני תחילת העונה, אבל אנחנו אוהבים דרמה, אקשן, אליפות משעממת לא עושה לנו את זה.

יש קלאסיקו, ולא מן המופרך שנגיע למפגש עם קבוצה חצי פצועה ושער ניצחון יפול ברשת שלנו.
האליפות לא בכיס אבל חייבת להיות.

כתבתי אז על ג’ירונה, כשהכסף על השולחן יותר קשה, היא הייתה הפתעת העונה אבל כשהעניינים התחילו להתחמם היא קרסה, ברצלונה אחרי שהשתכנעה שהעונה גמורה ו צ’אבי עוזב הלחץ ירד ומשחקים משוחרר, מחר כשיגיע המשחק שהלחץ עליהם והניצחון חובה ומשחק שבו אפשר לבעוט בדלי הם יעשו זאת.

אין סתירה
זו לא אליפות שהיינו אמורים לקחת לפני שהעונה התחילה.
בהינתן המצב הנוכחי, אם נפסיד אותה זה כישלון קולוסלי.

כנראה שיגיע שלב שיהיו לנו דפיקות לב מדומות אבל בסוף ניקח. עוד חמש שנים נגיד שזו הייתה אליפות קלה.

https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1775104446952817040

לפעמים אני תוהה אם הם באמת מאמינים לעצמם