ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

זה כל מה שנשאר להם, במקום להתעצבן פשוט תרחם עליהם.

לא מתעצבן, ממש לא אכפת לי, אני פשוט המום עד כמה הם מוכנים לשקר לעצמם.

האמת שזה קצת פתטי לקחת ציטוט של איזה טרול אקראי ולהכליל את אוהדי בארסה כאילו יש מישהו שברצינות חושב ככה.

יש אנשים שלא שווים התייחסות, תאר לך שהייתי לוקח כל נאד שמפליץ תומאס רונסרו ומייחס אותו לכל אוהדי ריאל.

הוא שייך לערוץ/פאנל של ליצנים שחייבים כל הזמן להביא ידיעות/דעות מוגזמות.

ברור לי שלא כולם חושבים ככה, אבל הניסיון להגדיל את ההייפ בצורה אקספוננציאלית על ידי דברים הזויים זה לא רק דעה של מישהו אקראי, זה משהו ששייך לכל המערכת.
קח למשל את הטוויט הזה.

או הטענות של לאפורטה שהם דחו הצעה על סך 200 מיליון יורו. אני חושב שיש ניסיון בכל יומיים להגדיל את ההייפ סביבו בצורה שאותי לפחות משאירה המום.

האם כולם יצאו מפרופורציות? כנראה שלא. האם הדעה הזאת בלעדית לאוהד הספציפי ההוא? אני כבר לא יודע עם איך שדברים מתגלגלים עם הילד הזה.

לאפורטה מחפש בנרות לשווק לקהל שלו מסי חדש אחרי שנתן למסי המקורי ללכת וזה הכתם הכי גדול שיש עליו.
הרג את פאטי עם מספר 10,עכשיו משקר לכל העולם שהוא דחה הצעה של 200 מיליון על לאמין.

לי זה נראה כמו “שקר לבן”. זה לא מזיק מן הסתם להייפ הגדול סביב לאמין, לא גרם לפסז להכחיש, ואפילו מתפרסם שהם פונים בקשר לשחקנים נוספים (פורט וקונדה).
מה שמעניין אותי זה איך השחקן יתמודד עם הר הציפיות ממנו. הרי אפילו ממסי לא היו כאלה ציפיות ש"יהיה מסי". יותר מזה- ברור שההגנות כבר לומדות אותו והציניות הספרדית והנטיה המזלזלת של השופטים לא לשמור שחקנים מברוטליות של המגנים עלולה לגום לו לפציעות לא פשוטות.

לאפורטה הוא פוליטיקאי, האינטרס שלו ברור. הציוץ של הליצן מתכנית הליצנים לא משקפת כלום. אתה יודע מה אומר שם תומאס רונסרו? האם הוא מייצג את אוהדי ריאל?

כמובן שהוא עושה את זה במודע,הוא מנסה להגדיל את ההייפ סביב המועדון וכך למשוך ספונסרים,הגיוני.

מה יש בטוויט הזה?

עקיצה לויני,רמיזה לזה שלאמין יותר טוב ממנו.
מזכיר לי את הסטוריז ״התמימים״ של ערן זהבי מהתקופה האחרונה :joy:

אני חושב שכבר עכשיו למין מתקרב לוויני, ופוטנציאלית הוא רמה מעליו. ללמין יש את הפוטנציאל מהסוג שיש לאמבפה.

נכון זה קצת מוקדם לצאת בהצהרות, אבל הראש של למין נראה במקום הנכון, הוא העלה מסת שריר (אם זה בגלל גדילה טבעית או שילוב עם אימונים נכונים), טכנית הוא לא נופל ממנו וכנראה עם בעיטה טובה יותר.

אולי מישהו סתם מנסה לשחזר את נרטיב ה"מסי מול רונאלדו" שלא היה אמור להתקיים בכלל.

אגב רציתי לבדוק איך באמת קוראים לו כי לא שמעתי את השם לאמין בערבית אף פעם.
אז זה: الأمين جمال אל-אמין ג’אמאל

ג’אמאל = יופי :grin:

תומאס רונסרו לא מייצג את אוהדי ריאל, מכיוון שרוב אוהדי ריאל לא מחזיקים בדעות כמו שלו.
במקרה של לאמין ימאל מדובר בהייפ מלאכותי שכל פעם מישהו אחר אומר משהו שמנפח את הבלון יותר. פעם זה צ’אבי, פעם זה האוהדים, פעם איזה עיתונאי ופעם לאפורטה.

במילים אחרות, אני לא חושב שמדובר בדעה של בנאדם בנאדם בודד וקיצוני, זה פשוט הוייב הכללי שאני אישית המום ממנו.

אין לי שום בעיה עם כל האובר הייפינג הזה. וזה שלאפורטה עושה את זה זה אפילו חכם בעיניי. הוא מספק נושא שיחה עבור הקהל של ברצלונה במקום להתעסק בזה שהתוכניות לעונה הבאה נכון לעכשיו זה לקוות שצ’אבי יסכים להישאר. אני באמת מתפלא כמה אפשר לחרטט מבלי שישימו לב ויזרמו איתו.

פעם היו אמורים שזה נועד שמחר יהיה במה לעטוף את הדגים בשוק…
וב(קצת) רצינות, חשוב לשמר את כל הדיבור והווייב הזה, כל עוד הפרוספקט בכיוון הנכון. והנה אתה עצמך נכנס לאתרים שלא אמורים לעניין אותך והחרטטה מצליחה להניע אותך להביע על זה דיעה.

אני חושב שזה מוקדם מאוד לקבוע ולשים את לאמין באותו משפט עם ויניסיוס שעשה ועבר כבר כמה דברים בקריירה והוא מוכח כשחקן טופ.

*לא מזלזל חלילה בלאמין אני חושב שהוא כישרון אדיר ואולי היחיד מבין הצעירים של ברצלונה שיכול באמת להיות שחקן על לעשור ומעלה,פשוט זה ציוץ של טרול,לא יותר.

אוקיי.
ו…?

יש הרבה דברים שאני חושב כמוך (הייתי שמח לשמוע את דעתך על מה שההיפרדות מגוראן תעשה להמשך הקריירה של נובאק), כאן כנראה שאנחנו רואים קצת אחרת.
מצד אחד ברור שלאמין מתקרב לויניכל הזמן- ובין היתר מהסיבה שויני די התייצב לעומת ימאל שבמסלול המראה, אבל קצת קשה לי עם אמירה שהתקרה אצלו גבוהה יותר. הרי ממילא לא הפוטנציאל משחק על המגרש אלא היכולת הנכחית, וברור גם שויני כבר עשה מעט יותר ונמצא במקום אחר. ובכלל תיכף נראה איך ימאל יתפקד כאשר “דמו מותר” בעיני השופטים, ויחטוף כניסות ברוטאליות כיאה למעמדו.
בכלל- כל פרוספקט כזה ניתן לנתח הסתברותית, כי ימאל אינו השחקן הראשון בהסטוריה שבגיל הזה היה ההבטחה הבאה. כמה מהם נהיו כוכבי על שיזכרו ברמה שמעל ויני (הייתי שם היום אולי את אמבפה בלבד בין הפעילים)? נראה לי שאם אהיה זהיר ומגזים כלפי מעלה- לא יותר מ 10%

לא הבנתי מה אני אמור להגיד עכשיו?

פשוט לא הבנתי מה הסיפור בזה.
ציוץ.
אולי נכון, אולי לא.
איזה משמעות יש לזה? למי אכפת? למה זה מעיד על משהו?

לא שיש בעיה בציוץ (מעבר לכך שזה ציוץ לא אלגנטי ומפתיע ביחס לכך שמדובר בציוץ מהחשבון הרשמי של המועדון), הבאתי את הציוץ הזה לדוגמה שבה עושים אובר הייפינג לימאל גם ברשתות הרשמיות של הערוץ ולא מדובר בכתב עצמאי שהשמיע את דעתו.