ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

ערב לא רע סהכ

מקווה לשמוע ממך את אותו המשפט גם מחר

משחק ראשון של ברצלונה שהכסף מונח על השולחן מאז שצ’אבי הודיע שהוא עוזב, זה היה כל כך צפוי, נשאר רק להשלים את העבודה מחר ובקלאסיקו, צריך לנצח את אמבפה בגמר.

אל תסחף.
צמד המשחקים מול נאפולי וגם המשחק הראשון נגד פריז הכסף לא היה על השולחן?!

בסוף המשחק נגמר בגלל האדום בדקה ה30.
צאבי אולי היה יכול להתנהל אחר כך טוב יותר, אבל בלי האדום הזה המשחק כנראה היה מתפתח אחרת.

שמינית גמר מול נאפולי השוקעת זה לא דומה למשחק שני מול פסז’ בבית עם יתרון ורגל וחצי בחצי אחרי ההגרלה החלומית שקיבלתם שהדרך לגמר נראית סלולה.

לא יאומן שפריז תטייל לגמר בעונה כל כך בינונית שלה, אחרי שכיפכפו אותה בשמינית שנה אחרי שנה כשהיה לה את הסגל הכי נוצץ.

בכלל, אין ספק שסיטי-ריאל זה הגמר האמיתי. לא יהיה מעניין אחרי זה.
צריכים לערוך את ההגרלה לפי דירוג. אין מצב ששתי הזוכות האחרונות יהיו באותו צד בעץ.

כנראה השנה השיח של פריז שילם יותר מהאמיר של סיטי (אין לי שמת אם צדקתו ב״תארים״ שלהם)

אני מרגיש שמזניחים פה את הבעיטה בדלי של אתלטיקו, אז תזכורת שגם זה קרה

דבר ראשון, כל שלב נוקאאוט, בטח איך שבארסה נראתה באותה תקופה, הוא כסף על השולחן.

דבר שני, גם אתה יודע שצפוי זה בטח לא היה, ולראיה ההודעות שלך בפורום פה שהדרך לגמר סלולה שהתחזקו יותר אחרי ניצחון החוץ שבוע שעבר. האדום לא היה צפוי ואמנם לעולם לא נדע מה היה בלעדיו אבל אני מרשה לעצמי להניח בסבירות די גבוהה שפריז לא היתה עוברת.

אף אחד לא הופתע מזה. אפילו לא צ’ולו.
הדיאנאיי הלוזרי שלנו זה משהו מיוחד.
לא ייאמן שיש מצב שפריס זוכה בגביע השנה.

שמעו, עם כל הבאסה והתלונות שלנו על כל השערים שאנחנו מקבלים מכל המאיורלים והנגרדואים, מול כל מיני קבוצות אמצע טבלה ומטה בליגה הספרדית - מה שבארסה חוטפת מהאקסים שלה פעם אחר פעם זה פשוט ליגה אחרת, ועוד בפריים טיים, מול כל העולם.
דמבלה, קוטיניו, גריזמן וכו’ - שחקנים שהיא הוציאה עליהם הון תועפות, בנתה עליהם תילי תילים, הסריחו אצלה את הדשא במשך כמה עונות טובות, היא נאלצה להיפטר מהם תמורת נזיד עדשים - ואח"כ הם המוציאים לפועל העיקריים בהשפלות שלה.

פתאום אני מבין למה הם כ"כ מתאמצים למצוא בכוח כוכבים רק אצלם בבית. הסיכון ששחקן רכש יתהפך עליהם בסוף פשוט גבוה מידיי.

כשהתווכחתי עם אוהדי אינטר שההדחה שלהם נגד אתלטיקו מדריד היא כישלון חרוץ הם אמרו לי שאני מגזים - הדרך בה זה קרה עם ספיגת שער לוזרי ושהם כבר הובילו 0:1, המומנטום של שתי הקבוצות ודומה. אותו ערב וגם שני ניצחונות על ריאל מדריד מסתירים את הריקנות של אתלטיקו הנוכחית. בורוסיה דורטמונד קבוצה מאוד נאיבית. גם אם ברצלונה הייתה באשפתות כמה שנים בליגת האלופות לא הייתי מתגאה או מציין לטובה את ה-1:3 על נאפולי האומללה. הדיון על עוסמאן דמבלה מצחיק אותי, חבל שניימאר לא חזר לקאמפ נואו כיריב ונראה איזה בוז היה מקבל. כל העולם חשב שדמבלה יהיה בכלל פצוע…

5-0 לבאיירן מינכן מול אוניון ברלין (שהייתה איתנו בשלב הבתים ועשתה לנו פעמיים חיים קשים). חזרו לכושר בזמן לצערינו.

או שבדומה לבארסה, סתם הרבה יותר קל לשחק כדורגל כשאין לחץ ואין כסף על השולחן

בוא נקווה. מאז שזאנה חזר קצת לכושר הם נראים יותר מפחידים.

מה פתאום, מועדון רציני. לאחרונה ממש כיף לעקוב אחר המועדון הזה. כמו טרול פוטבול, רק קצת יותר מצחיק.

דה ליכט ולאימר נפצעו בניצחון 2-1 על פראנקפורט והם בספק למשחק. גם מוסיאלה לא שיחק לאחר שחש בכאבים אתמול, אבל הוא צפוי לחזור. גם גנאברי אמור להיות כשיר למשחק, זאנה וכמובן קומאן בוודאות לא ישחקו.

לא יודע אם זה מתאים יותר לת’רד הזה או לבואו לאכול איתי, אבל נראלי שהגזמתי עם הפופקורן לאחרונה.

מקווה שזה לא פופקורן עם חמאה, כי יש לי הרגשה שאתה תאכל עוד הרבה פופקורן בזמן הקרוב.

אפשר לשנות ל״ישאר לאפורטה לאלתר״?