ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

מחצית במשחק בין דורטמונד לדראמשטאט החלשה, 2-0 לדורטמונד. למרות שהם מובילים ב2 שערים הם רחוקים מלהרשים. שני השערים הגיעו מבעיטות מחוץ לרחבה ושטף המשחק שלהם נמוך. למרות שיתכן כי אם הראש שלהם היה במשחק הם היו משחקים יותר טוב.

אנחנו נצטרך למצוא פתרונות לאדיימי וסאנצ’ו, אם נדע להעלים אותם יהיה קשה להם למכור משהו מולנו. ההגנה פגיעה, והקישור שלהם לא דינמי כמו של באיירן וסיטי. יש לנו יתרון כמעט בכל בלטה במגרש. אם להתעלם מהמשחק הזה שבו הם נראים פחות טוב מהרגיל, אז היתרון שלהם הוא במאצ’אפ של אדיימי מול קרבחאל, ובכך שהם קבוצה מאורגנת יותר ושרגילה לשחק מול כדורגל אינטנסיבי יותר מאיתנו, למרות שלאחרונה התמודדנו 4 פעמים מול באיירן וסיטי ולכן אני לא יודע עד כמה זה רלוונטי.

זה המשחק האחרון של דורטמונד לפני הגמר, לפי מה שאני רואה בינתיים אני אופטימי.

שמע זו עוד דוגמא קלאסית כמו באיירן מינכן של “קבוצה X בליגה” לעומת “קבוצה X” בליגת האלופות. ההילייט העיקרי מהמשחק הזה הוא הפרידה המרגשת של האוהדים מהאגדה מרקו רויס. ג’יידון סאנצ’ו לא בכל המשחקים היה טוב כמובן כמו שהיה גדול נגד פריז סן ז’רמן. כנ"ל האמת מאטס הומלס. צריך לקחת בחשבון שהם הבטיחו את המקום החמישי ואין להם יותר מדי על מה לשחק. קבוצה חביבה, בעיקר הקיר הצהוב-שחור המרגש, זו לא דורטמונד של 2012/13 שחנקה אותנו באמצע…