ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

קלאסיק פוסט טראומה מה יש לא להבין :wink:

לא אמרתי שלאמין ימאל אחד ענק ככל שיהיה יספיק להם להתחרות מולינו. כתבתי לך מהן הבעיות שאני חושש מהן כאוהד ריאל מדריד ומתבסס גם על דוגמאות בעשור האחרון. מה שכן תשים דברים בצד. אני לא חושב שיש מה לערער על הכישרון הבלתי נתפס של לאמין ימאל. אף אחד לא אמר שהוא יהיה ליאו מסי. זו לא “הערכה פסיכית”. זו השנה הראשונה שלו בבוגרים, הוא כל כך צעיר וכאילו לא זקוק לזמן הסתגלות. בהתחלה חשבו שזו רק מאיורקה בליגה - > היה נהדר גם בליגת האלופות בנוקאאוט ואז נגד קבוצה כמו פריז סן ז’רמן - > ואז גם בטורניר ענק ראשון שלו בנבחרת.

כמה שחקנים גדולים כשלו לאורך כל הקריירה שלהם בנבחרת ומעולם לא הביאו את אותה הרמה מהקבוצות? יש היגידו שראול, אלסנדרו דל פיירו, דויד טרזגה, פרנק ריברי, סטיבן ג’רארד…

על זה אין עוררין, אף אחד לא יטען אחרת.

אתה זה שכתבת ‘‘הכי קרוב לליאו מסי’’, כלומר שמת אותו לפני כל שחקן אחר בהיסטוריה שהוא לא מסי, אם זאת לא אובר הערכה פסיכי אז אני לא יודע…

אני שוב מזכיר, 6 שערים בעונה הראשונה שלו כולל יורו, פחות מגולר וכמו קרבחאל, מחזיר אותך שוב לטענה שלי לאובר הערכה.

והוא שיחק מלא

הייפ מיותר. בסדר, נתן גול נהדר. נו…?
יש לו עוד המון להוכיח. המון.

:joy::rofl::joy::rofl:
כותב המאמר:ז׳ואן לאפורטה.

לא יודע כמה אני מבטא כאן סנטימנט רחב אבל אני חושב שהמציאות בה ברצלונה לא באמת יכולה לאתגר אותנו איננה בריאה.

אני רואה את הדיווחים על ניקו וויליאמס ומוצא את עצמי מייחל להחתמתו. ליריבות בין ריאל לבארסה יש קסם נדיר. סבלנו ממנו לא מעט (ככה או ככה ימי מסי נגמרו) אבל הוא גם גרם לנו להרגיש חיים. להרגיש שקורה משהו רציני.

אין סכין מתחדדת אלא בירך חברתה.

איך זה מתיישב עם הפיסקה שפתחת איתה את התגובה שלך ?

מה הסתירה?

הוא לא תופס מניקו בלשון המעטה…

שחקן מצוין. נראה לי שגם מי שמעריך אותו פחות יכול לקבל את הטענה שהוא עדיף משמעותית על ראפיניה בצד שמאל.
בכלל, אני חושב שפליק יבנה קבוצה טובה יותר מזאת של קודמו. צ’אבי עדיין שייך לדור ההוא שבטוח שהשיטה חשובה יותר מחומר השחקנים. נראה שהגרמני בא תובעני יותר.
בכל אופן, ימים יגידו.

אני ממש לא חושב שהוא מצויין, רחוק מזה, כתבתי כבר פעם שהוא והאח שלו הם האוברייטדים הכי גדולים בכדורגל העולמי.

שחקן לא חכם, לא טכני במיוחד והכי חשוב ב 3 עונות תרם 11 שערים ו 19 בישולים שזה תרומת שער כל 3.5 משחקים בערך, כל מה שיש לו זה מהירות מסחררת ואתלטיות, ושהוא באסקי שחור ומשחק עם האח שלו באתלטיק בילבאו.
ראפיניה לדעתי האישית הרבה יותר טוב ממנו, אבל כן, בצד שמאל יהיה קשה לבחור ביניהם, שניהם בינוניים באותה מידה שם.

בהמשך למה שנאמר כאן, ובהתאם לפיסקה הראשונה שלך, הייתי בטוח שההמשך של המשפט יהיה “ואני מוצא את עצמי עצוב בשביל בארסה שהיא הגיע למצב שבו שחקן כזה מסומן בתור המושיע הפוטנציאלי שלה”

מתחבר מאוד לסנטימנט הזה. ממש הפתעת אותי עם המשך המשפט, הייתי בטוח שמה שאני עומד לקרוא אחרי צמד המילים ניקו וויליאמס זה הזדהות עמוקה עם המצב הקשה שהביא אותם לחשוב שהוא מה שעושים ממנו.

ניקו השתפר מאוד בחצי העונה האחרונה ויוכל לעזור לה. עם זאת, הוא לא שחקן טופ שכל אירופה חולמת עליו (אין לו ביקוש גם עם סעיף של 60 מיליון), ואני בספק אם היו מעוניינים בו בימים כתיקונם.

אני מאמין שבשלב הזה הם יותר משתמשים בשם שלו כדי ליצור הייפ, ההחתמה שלו תהיה מאוד קשה. הם מנסים לעשות כל מיני קומבינות כדי שיתאפשר להם לחתים שחקנים, והם צריכים למכור בהרבה מאוד כסף שחקנים שלא מעוניינים לעזוב כדי לבצע את הרכישה הזאת.

בהחלט ניקו בקושי שחקן דרג ב… בכדורגל נבחרות אולי הסגנון משחק שלו בלט מעט יותר אבל מדובר בשחקן סופר מוגבל ובטח לא כוכב. מקסימום איזה שחקן שנותן 3-4 גולים לפנתאון כל עונה באיזה אסטון וילה כשכל השטויות שהוא עושה על המגרש מתחברים מדי פעם.

לעומתו יאמל… הוא סכנה אמיתית. הוא לא מסי ולא יהיה מסי( ספויילר אפחד אף פעם לא יהיה מסי) אבל הוא יכול לתת נסיקה אמיתית לטופ 5 שחקנים בעולם בשנתיים הקרובות.

מאוד מעניין. אולי הייפ, אבל גם יכול מאוד להיות שלא אם זה הגיע כבר להצעות רציניות. בכל מקרה אם יש לברצלונה את היכולת להוציא את הסכום הזה ועדיין לעמוד בFFP, מאוד מעניין על מה העסקה עם ניקו נכשלה. אני לא קונה את זה שהוא מיוזמתו דחה את ברצלונה.

מסקרן לראות איך אתם תצליחו לרשום אותו אם וכאשר. כבר עכשיו יש לכם על הפיירול שחקנים שאין לכם את האפשרות לרשום לליגה. נראה איך דברים יתפתחו.

בכל מקרה מאחל לכם בהצלחה עם ההחתמה הזאת. כמו שאורי אמר מעליי, להוציא כסף שאין על עוד שחקן שברמתו הוא שחקן משלים ולא יותר, זה בדיוק מה שאתם לא צריכים לעשות. לדעתי לפחות. הרכש הזה לא שונה בעיניי מפראן טורס, ראפיניה, קונדה וכל החבר’ה האלה. שחקנים טובים, אבל לא הרמה שברצלונה אמורה לשאוף אליה, ולהתחייב עליהם ואליהם לטווח הארוך זה רק מרחיק את ברצלונה מהמקום בו היא אמורה להיות.

אגב הגבתי פה ולא בתרד נמקורי כדי שלא יתפרש כהתגרות בצד השני.

אמירה יומרנית מאוד.
אנחנו לא באמת יודעים את זה.

לא אתווכח על המעמד של אולמו כשחקן בבארסה, אבל אנחנו צריכים מישהו לכנף שמאל. אולמו זה אופציה טובה.

אני ניזון מהתקשורת. למשל דובר לא מזמן על כך שלא יכולים לרשום את איניגו מרטינז ועל כך שהוא יכול לבחור לעזוב בחינם אם יחפוץ, אבל הוא בוחר להישאר.
יש לכם על השכר שחקנים כמו פאטי ולנגלה שהמועדון היה ממש רוצה שיעזבו. בשנה שעברה רשמתם את רוקה על השכר של גאבי ועכשיו אתם רוצים לעשות קומבינות על השכר של אראוחו. אלו לא דברים שאני המצאתי.

הוא אופציה טובה כמו שראפיניה אופציה טובה לאגף ימין. השאלה אופציה טובה למה? לאיפה אתה חושב שתגיעו איתו? לדעתי זה עוד מאותו דבר שכבר יש לכם. הוא יתן את הכמה שערים שהוא נותן בעונה אבל בסך הכל אתם לא מביאים פה משהו יוצא דופן בשום אופן.

אתה עושה ערבוביאדה מהדברים.

1. דווח שבגלל עניין רישום השחקנים, יש אפשרות שבארסה תשחרר את מרטינז למועדון אחר.
  2. הוא יוכל להשתחרר בחינם אם בארסה לא תרשום אותו, מדובר בסעיף שהכניסו לחוזה כדי להגן על השחקן בקיץ הקודם.
  3. אם אתה ניזון מהדיווחים האלה, למה אתה לא ניזון מהדיווחים שאומרים שבארסה מחכה לתשובה של ניקו?

איך כל זה מעיד על מצב הפיירפליי לעונה הנוכחית?

לא הבנתי מה קשור ראפיניה.
לאן נגיע? לא יודע. איך זה רלוונטי?
אנחנו צריכים שחקן לכנף שמאל. הוא אופציה טובה.
זה לא עוד מאותו דבר כי אין לנו אף שחקן כזה בסגל.