ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

לא על זה אני מדבר

על זה אני מדבר. ורק כדי לדייק, הוא יכול ממש ברגעים אלו (מאז ה15 לחודש אאלט) להשתחרר בחינם ובארסה עדיין תהיה חייבת לשלם לו את המשכורת. ברצלונה לא רשמה אותו כי היא לא יכולה לרשום אותו.

מכיוון שיש דיווחים שאני מאמין להם, ויש דיווחים שאני חושב שהם שיקריים ונועדים לשחק בראש של האוהדים.
הפסטיבל סביב “ניקו ולאמין” היה מעושה ומנופח עד מעבר לראש.

פשוט, מרחב התמרון שלכם הוא כל כך צר שגם מבלי להוסיף עליו עוד מסה אתם מתקשים למצוא פתרונות.

אותה רמה של שחקן, אפילו ראפיניה טוב יותר. איתו ובלעדיו תגיעו לאותו המקום. לדעתי זה בזבוז של כסף במצבכם לקנות שחקן כזה.

בכל מקרה, אם ניקו אכן דחה אתכם והעניין שלכם בו היה אמיתי, אז שמח לשמוע שהגעתם לשפל הזה, ששחקנים דיי בינוניים דוחים אתכם. אני לא חושב שהוא היה רכש רע כמו אולמו, שהוא גם שחקן פחות טוב עם הספקים מאוד נמוכים (24 שערים עד היום במשחקי הליגה, ליגת האלופות והאירופית, לשחקן התקפי בן 26), וגם מבוגר הרבה יותר כשהתקרה שלו דיי ברורה. לגבי אולמו, אני מאחל לכם בהצלחה מכל הלב שתצליחו להשיג אותו.

שוב, סעיף מוכר. לא רלוונטי כל עוד יש בין הצדדים הסכמה.
הרעיון פה הוא להגן על איניגו מרטינז שויתר על הצעות בקיץ הקודם כדי לחכות לבארסה.
בארסה לא רשמה אותו כי כרגע אין צורך לרשום אף אחד.

זכותך, אבל זה טיפה לא ישר מצידך.

תיאורטי לחלוטין. אתה לא באמת יודע.

אני אשמח לעוד שחקן ברמה של ראפיניה.
לגבי השאר, לא מכיר צורה כזו של בניית סגל, אבל סבבה.
אתה לא חושב של ברצלונה יש סיכוי לנצח יותר משחקים עם שחקן כמו אולמו בכנף שמאל לעומת… פראן טורס או דני רודריגז? באופן אישי אני מאמין שכן.

זה לא עניין של ישר או לא, אני מפעיל שיקול דעת ובוחר למה להאמין ולמה לא. אם אני רואה 45 פוסטים בשעה של ניקו ולאמין ימאל אני מבין שמשהו פה לא הולך נורמלי, בטח שאני מודע למגבלות של בארסה.

תראה אני יודע בוודאות מוחלטת שבעונה הקודמת התקשתם בזה. השחרור של אריק גרסיה לז’ירונה היה רק בגלל הסיבה הזאת. הסיבה היחידה שהצלחתם לרשום את רוקה היא הפציעה של גאבי - אחרת לא הייתם יכולים. מה שהשתנה זה שעכשיו גם השכר של לנגלה ופאטי עליכם. אה, ושהורידו לכם את תקרת השכר לאחרונה בצורה משמעותית. אתה רוצה להגיד לי שאין לכם בעיה לרשום שחקנים?

זה מוזר, כי אני שומע כל יומיים שבברצלונה רוצים למכור אותו והוא לא מעוניין לעזוב. אפילו ראיתי פוסט נוסף שטוען את זה ממש הערב.

https://x.com/BarcaUniversal/status/1819029622903689469?t=dfrF0vFyGX9_LxbmsbKpJQ&s=19

אני לא חושב שאולמו שדרוג על פני פראן טורס בכנף. אולמו גם כעיקרון לא שחקן כנף, הוא דיי מחלטר באגף אבל הבלטה האמיתית שלו היא קשר התקפי.

שוב, מדובר בשחקן התקפי שכבש 24 שערים עד היום בתחרויות הגדולות. אני חושב שזה לא ריאליסטי בעליל לצפות שאתם תשימו אותו באגף שמאל והוא ידפוק לכם עבודה משם. הוא שחקן משלים חביב ותו לא. הוא מתאים או לספסל של סיטי לתת פייט לאוסקר בוב, או ללייפציג וחברותיה.

אז זה לא עניין של ''לפי הדיווחים ‘’ כמו שכתבת, זה עניין של מה שאתה מאמין. או מה שטוב לך להאמין.
הרי אותם אנשים מדווחים את אותם דברים.
למה בנושא אחד כן ובנושא אחר לא.

הכל נכון. לעונת 23/24.
עכשיו אנחנו בעונה אחרת עם הכנסות והוצאות שונות לגמרי.

אתה נוטה לערבב בין נושאים.
גם אני אשמח אם נצליח למכור את ראפיניה.
זה לא אומר שאני לא חושב שהוא שחקן טוב.

לגיטימי.
באופן אישי אני מחזיק מאולמו מאוד. שחקן מצוין.
יש לו גם מספיק מהירות ודריבל כדי לתפקד בכנף למרות שהוא באמת שחקן קישור.
הסיבה היחידה שאני לא מתלהב מההחתמה הזו ברמה המקצועית זה בגלל בשנתיים האחרונות יש לו כמות חיסורים שיכולה להתחרות עם פדרי.
תוריד את זה וזה חיזוק משמעותי בגלל העובדה שאין לנו אף שחקן לעמדה הזו.

לי טוב להאמין שניקו דחה אתכם אחרי שירדתם על הברכיים בשבילו והפסטיבל שהוא קיבל מאוהדי ברצלונה. ברצינות, אם זה לא היה צפוי זה היה יכול להיות קורע. גם טוב לי להאמין שאתם יכולים לנחתים את אולמו, כי כמו ששמת לב אני לא כל כך חושש ממנו.

אני מאמין שהמועדון מפיץ דיווחים והצהרות כדי להשאיר את האוהדים במתח. הוא היה צריך לתת להם להתעסק במשהו ולהשאיר אותם נלהבים לקראת העונה הבאה. ניקו פשוט היה שם. אגב, עוד משהו שטענתי שאני לא מאמין לו זו ההצעה של פסז על ימאל, שלאחרונה הודיעה דרך הכתבים הבכירים שהיא אמנם אוהבת את השחקן אבל מעולם לא שלחה עליו הצעה.

אני לא רואה אף מטרה בפיברוק פרט בסעיף של איניגו מרטינז. הוא לא מעניין אף אחד בתכלס.

הדיווח שהבאתי הוא מפברואר האחרון, ה66 מיליון יורו שהורדו לכם מתקרת השכר תקפים בדיוק לחלון הזה.

למה שתשמח שתמכרו שחקן טוב? אולי כי הוא רק “טוב” כמו עוד הרבה מאוד שחקנים “טובים”? אני למשל לא אשמח אם נמכור את פדה, ויניסיוס או בלינגהאם.

אם אתה כבר מוריד את זה אז תוריד את זה גם לפאטי ובכלל פתרת את הבעיה… בכל מקרה הפציעות שלו זה אפילו לא האישיו מבחינתי, גם בלי הפציעות הוא לא לרמה לדעתי.

לא קשור, אבל לבריאות.

שוב, מערבב בין דברים.
אם אתה מדבר על מה נראה לך נכון להאמין לו או לא, אז מיותר להכניס את העניין של פסז’ ולאמין שלא הגיע העיתונאים רציניים בברצלונה.

במקרה של ניקו לא מדובר על הצהרות בשביל האוהדים, זה הגיע מעיתונאים עם רקורד אמינות.

לא נכון.
זה תקרת השכר לינואר, לא לקיץ.
בפברואר לא יכולים לדעת דבר כזה.

כי כמו שכתבת: יש הרבה ‘‘טובים’’, אבל בעיקר בגלל שאנחנו לא נחסר אותו והוא לא שחקן זול.
מעדיף להמיר את העלות שלו ולקבל שחקן שאנחנו צריכים הרבה יותר.

לגיטימי.

טוב, בוא נראה מה יהיה, אנחנו טוחנים מים. אגב, לפי מה שאני קורא ברשת, הרוב השפוי של אוהדי ברצלונה (ולא ילדי טוויטר מנוזלים שמחפשים לעצבן עם הודעות של 5 מילים) נגד ההעברה הזאת. גם פה בפורום ובכלל.

כמו שכתבתי: אני גם לא קופץ מהתרגשות. לא ממנו ולא מניקו.
אנחנו צריכים מישהו לכנף שמאל, אבל בהתחשב בכך שאנחנו לא נחתים את ‘דויד ויאה 2010’ או את או ‘פרנק ריברי 2013’, יותר חשוב לי שתהיה לנו קבוצה מאומנת.

זה נראה שאוהדי ברצלונה התלהבו מאוד מהאפשרות שניקו יגיע והחזיקו ממנו וורלד קלאס ואז ראו אותנו אוהדי ריאל מדריד מחזיקים אצבעות שהמהלך יושלם ואז שינו את דעתם.

אני לא חושב שניקו רכש רע בתיאוריה. הוא התקדם מאוד בעונה האחרונה ועדיין צעיר. הוא לא וורלד קלאס ולא הייתי רוצה אותו מחר אצלינו אבל בשביל קבוצה כמו ברצלונה הוא היה יכול להיות מעולה. הוא שחקן שיכול להכריע משחקים, הוא שובר שיוויון ושובר שבלוניות. הוא טוב גם במשחק עומד עם הדריבל שלו על שטח יחסית קטן וגם במשחק מעברים. ההייפ היה מוגזם אבל הוא היה משדרג אותם אם היה מגיע.

11 שערים ב 103 משחקי ליגה, שער כל 10 משחקים, והוא שחקן התקפה, בערך מה שארדה גולר עושה ב 78 דקות.

כמה גולים בכמה משחקים כבש ויניסיוס בשלוש עונות ראשונות שלו בספרד? מעניין.

לא קראנו לו אז שובר שיוויון או מכריע משחקים.

הוא השתפר העונה משמעותית. 27 מעורבויות ב2700 דקות זה לא רע בכלל. זה מעולה אפילו.

אז שוב, אני מאחל לברצלונה שיזכו בו, מחזיק להם אצבעות, הם צריכים שחקן שובר שיוויון שמכריע משחקים, הלוואי שניקו יחתום שם.
ימאל בימין וניקו בשמאל, נשמע מפחיד, ואולמו מאחוריהם ? אני בכלל לא אצליח להירדם בלילות, ואם כבר אז עד הסוף שיחליפו גם את השם לאספניול.

מעולה?
ראפיניה עם 23 G+A ב 1950 דקות, הרוב משמאל כי לאמין תפס לו את הימין.
אפילו פראן טורס המושמץ עם 15 ב 2000 דקות.

דבר ראשון הסטטיסטיקה של ראפיניה העונה פר דקה בין הטובות באירופה, לא פחות, וזו חריגה סטטיסטית מיתר העונות שלו. זה לא מוריד ממה שעשה ניקו העונה, בה הוא היה הדם בהתקפה של בילבאו שחזרה להיות מסוכנת.
המועמדים האחרים שלכם לתפקיד הזה היו לואיס דיאז, עם 18 מעורבויות ב3600 דקות, וקווראצחליה עם 20 מעורבויות, גם ב3600 דקות, ושני השחקנים האלו היו גם עולים יותר כסף.

דבר שני, והוא החשוב יותר, ראפיניה שחקן שבקרוב יחגוג 28. הוא כבר המוצר המוגמר ובשיא הקריירה. ניקו רק העונה באמת עשה את הפריצה שלו, והוא בן 22. יש לניקו עוד הרבה מקום להשתפר וקצב ההתקדמות שלו נראה טוב מאוד.

ציינתי את התפוקה שלו העונה לא כדי להגיד שהוא וורלד קלאס, הוא לא ולדעתי הוא גם לא יהיה, אלא טענת נגד לכך שטיטי אמר שהתפוקה שלו דלה. התפוקה שלו העונה הייתה מעולה, לא וורלד קלאס, אבל הוא צעיר עדיין, עם הרבה מקום לשיפור, והוא היה יכול לעזור לכם המון העונה ובעתיד.

אתה קצת מטעה עם הסטטיסטיקה כי אתה לוקח את כל התחרויות. מחוץ לליגה, בילבאו פגשה יריבות יותר חלשות מבארסה למשל.
בליגה יש לניקו 17 מעורבויות ב 2300 דקות.
ראפיניה 15 ב 1400.
פראן טורס 9 ב 1200.
ברהים דיאז 15 ב 1550 . הרבה יותר טוב מניקו. היית קונה אותו ב 60 מיליון?

לגבי הפוטנציאל, אני לא רוצה לקנות פוטנציאל בכל כך הרבה כסף. מעדיף את המוצר המוגמר כמו ראפיניה לשנה\שנתיים\שלוש, ואז אלוהים גדול.
פוטנציאל יש לנו כבר בשפע - פאטי, פליקס שאולי יישאר, ופראן עוד צעיר. יש לי גם סיוטים מהפוטנציאלים הקודמים בעמדת קיצוני - דמבלה, אדאמה, קרלוס פרז, דאולופיאו, טרינקאו, ובטח היו עוד. לא תודה, זה כבר הספיק לי.

הסטטיסטיקה של הבישולים גם קצת הפתיעה אותי, ממה שבדקתי הרבה מהם הוא לא ממש התכוון, כלומר בעיטה דרדלה שהופכת לבישול, או מסירה לא מדוייקת שמגיעה לשחקן אחר במקרה, אבל עדיין עושה הרבה בלגן ברחבה.

מה שמפתיע בקשר לניקו זה שבליגה יש לו ממוצע של בעיטה אחת לשער ובגלל זה כמובן שכמעט ולא מבקיע, נראה שעם כל המהירות שלו הוא לא מצליח לייצר לעצמו מצבי בעיטה טובים וכמעט תמיד הולך לקו ומנסה כדור רוחב, כלומר מתקשה לכדרר לתוך הצפיפות ולייצר בניגוד לויני לדוגמא.

הסטטיסטיקה של בעיטות של ניקו דומה לזו של ראפיניה. רק שבמקרה של ראפיניה, כדורגל משחקים 70 דקות :wink: לכן הוא שיחק הרבה פחות דקות.
שניהם פחות טובים מפראן טורס, שבועט יותר מדויק למסגרת ומבקיע יותר פר בעיטה.