ת'רד היריבות: יוחזר ברתומאו לאלתר!

קשה לי להאשים את הקבוצות הספרדיות שהן מתבלבלות וחושבות שהן משחקות מול קבוצה ברמתן :wink:

השמחה שלך הייתה מוקדמת מדי.
ראיו שיחקו בונקר כל המחצית השניה ובכל זאת בארסה השחילה להם צמד.
וזה עוד בלי לבנדובסקי.

ממש לא שמחה מוקדמת מדיי, או שמחה בכלל. עם איך שראיו שיחקו המהפך היה באויר. כתבתי את זה בפירוש במחצית המשחק אצלכם. מה שכתבתי כאן היה עוד כשראיו הובילה ולחלוטין לא הייתי מרוצה מהחורים שהם השאירו מאחורה.

או שהקבוצות בליגה מצליחות לתסכל אותך 100 דקות עם בונקר חולני או שהן מתפרקות כאילו זה ליגה למקומות עבודה… בארסה פשוט מרסקת את ויאדוליד, אני עדיין לא מודאג או משווה חלילה אבל התגעגעתי גם לאיזה דריסה כזאת של מוצש

*עריכה - לוחץ אנטר וכבר יש גול שביעי

אני יותר מתגעגע לשיטת משחק/מאמן על הקווים

אני מאמין שזה בא ביחד חחח
שמישהו יתייג את אלונסו

מרגיש לי שהספדתי אותם מהר מדיי. העונה עוד ארוכה וקבוצות יעלו וירדו ביכולת שלהם ובלה בלה בלה אבל הפוטנציאל קיים שם.

המשחק הערב היה סטייטמנט של ברצלונה, ואם היה חסר משהו ללחץ שכבר יש בריאל מדריד אז הנה הם עשו את שלהם והוסיפו את מה שהיו צריכים. אני חושב שההספדים שעשו להם והבלגאן הניהולי עזרו להם לפתוח את העונה בלי לחץ. אני מקווה שבמידה והם ימשיכו ביכולת הזאת הלחץ יעלה גם שם.

ונקודה אחרונה, יש גם צדדים חיוביים במה שברצלונה עושה, היה קונצנזוס שהליגה מתה וזה יהיה מירוץ של סוס אחד. זו לא התמונה שמצטיירת לבינתיים והתחרות שעוד תרקם בין הקבוצות יאפשרו לליגה לחזור לשיא הפופולאריות שלה.

הבעיה שב 3 המשחקים הראשונים היריבות נראו כאילו הצטרפו למספידות, את המשחק היום לא ראיתי אבל לפי התוצאה נראה שהבית זונות המשיך גם היום.
משחק הבא היריבה כבר לא תבוא לעשות בית זונות נגד ברצלונה אלא להתבנקר להרביץ ולנשוך כדי לא לקבל 7-0

4 נצחונות רצופים ואפילו 8 כאלה לא ישנו את דעתי, במקסימום עד המחזור ה 34/35 אנחנו אלופים.

זה שאתה חושב ככה זה ידוע לכולם (עוד מימי תחזיות הדאבל דאבל של האזר :grin:).

הבעיה הגדולה יותר היא שעושה רושם שגם השחקנים חושבים ככה ופה מתחילה הבעיה וככה בדיוק אנחנו נראים 3 משחקים ואני מהמר שגם מחר זה יראה אותו דבר.

נכון, זה עוד מאוד מוקדם בעונה, וגם צ’אבי הביא איתו בזמנו רוח רעננה שהספיקה לבערך חודשיים וזהו.

אבל פאק איט מרגישים פה פער משמעותי בין איש מקצוע רציני שהגיע לעבוד ולעשות שיעורי בית כמו שצריך, עם שיטת משחק ברורה וחלוקת תפקידים עבור סגל יחסית מוגבל, לעומת מנטליות ה"ישחקו הנערים לפנינו" ששלטת על הקווים שלנו, עם סגל מתפוצץ מכישרון.
לשניהם יש טייטל של ‘מאמן’, אבל זה מרגיש כמו שני מקצועות שונים בתכלית:

חושב באמת ובתמים ששיא ה100 נקודות שלנו בסכנה עם ברצלונה הנוכחית. איזה מאמן זה פליק. משחק לחץ חונק

@titi_camara אני חושב שלאמין קרא מה שכתבת והתעצבן…

לא צריך להגזים, עוד מעט יתחילו לבוא נגדם בחשש ולהתבנקר ולהרביץ כפי שעושים נגדנו, ג’ירונה וכל הקבוצות ששיחקו נגד ברצלונה עד עכשיו באו לשחק ולהניע כדור ולנסות לנצח, ברגע שהקבוצות יתחילו לבוא במטרה להרביץ ולהפריע יתחיל המבחן האמיתי, מקווה שברצלונה ינצחו שוב בהפרש אסטרונומי היום כדי לזרז את העניין.

חחחחח, העיקר להמשיך עם האג’נדה.
עכשיו שקיבלו 3 הם כבר לא באו לנשוך.

בחיי זה נראה כאילו ג׳ירונה מכרו את המשחק

תחליפו בין המאמנים והיינו מבטיחים אליפות שבוע הבא,לעזאזל עם כל אלה שמזלזלים בתפקיד המאמן בכדורגל.

אנחנו יכולים להתעצבן עד מחר על זה שזה נראה כאילו שהיריבות מקלות מאוד על ברצלונה, או שאנחנו יכולים לנסות להפנים את מה שפליק והצוות שלו הבינו תוך שבועיים ואנצ’לוטי אחרי חצי עשור במועדון עוד לא הבין משום מה, וזה שלקבוצות בינוניות-קטנות שמשחקות מול מועדון-על עם כישרון עודף בכמה רמות בכל עמדה - יש סף שבירה מאוד-מאוד נמוך, ולכן אין מה להשוות בכלל בין משחק שאתה לוחץ בו מההתחלה וכובש שער-שניים מהירים, והופך את שאר המשחק לגארבג’ קליל ומהנה, לבין משחק שאתה מתחיל בו מנומנם, ולכן הוא הופך בהדרגה לקרב חפירות שבו השעון רק הולך ופועל נגדך.
במקום לעשות לעצמנו חיים קלים, כמו שבארסה מצליחה לעשות מתחילת העונה עם סגל פחות איכותי משלנו, אנחנו מתעקשים ללכת ראש בקיר ולעשות לעצמנו חיים קשים במיוחד, עד שכל שער מול עולה חדשה עם הגנת טלאים מרגיש כמו קריעת ים-סוף.

בנוסף, עם כל הכבוד (באמת!) ליכולת הנהדרת תחת פליק עד כה, המצב של בארסה טוב מידי מכדי לשקף את המציאות (וכנל שלנו לרעה).
לא ייתכן שכל ראפיניה אמבפה וכל ילד-עם-שם-קטלוני שרק סיים גן חובה - פדרי.

קבוצה אחת רעבה, עם אפס ציפיות ומומנטום טוב, והשניה ההפך הגמור.
ריאל מדריד צריכה “לשרוד” את התקופה הקרובה עד שהעניינים יתאזנו.

אני ראיתי אתמול את סוסיאדד באה לשחק ולתקוף, לא ראיתי בונקר

ועד סוסיאדד ? וגם הם שבאו לתקוף נגדנו לא השאירו שטחים שמזכירים את השטחים שראינו היום ג’ירונה משאירה, כך גם כל שאר הקבוצות ששיחקו נגד ברצלונה עד עכשיו.