קורונה :: הדיון של הקוביד

תדייק, לא מקוביד, עם קוביד, יכול להיות שאף אחד מהם לא מת מהקוביד עצמו.

החוקים הם בשבילם אבל לא בשבילנו

אותו בן זונה שגנב ממני את הקול ו"תעירו לכל מי שלידם שלא לובש מסיכה"…

מתי תבינו שעובדים עליכם?

נ.ב "המאבטחים עם מסיכה אבל כל המבוגרים שם בלי…

איזה לא קשור אתה לפעמים חח
הם כולם בחדר שבדקו בכניסה תו ירוק, אז הם לא צריכים מסיכה, החוקים האלה עובדים בדיוק אותו דבר בשבילך…
אם תכנס למסעדה, בר ,חתונה ותראה תו ירוק בכניסה גם אתה לא תצטרך מסיכה בפנים.
המאבטחים כן צריכים מסיכה כי הם בעבודה.

אתה יודע שמחוסן עם תו ירוק יכול להדביק אחרים, נכון?
אז אם הם לא עשו בדיקה שלילית, לפי החוקים שלהם, הם חייבים להיות עם מסיכה.

אבל אני כבר לא מצפה מהאליטה לשום דבר, בואו נתכונן לבוסטר השני, השלישי, החמישי והאין סוף.

אני חושב שאתה טועה.

תו ירוק לא פוטר מסיכה במקומות סגורים.
https://www.gov.il/BlobFolder/news/21082021-01/he/NEWS_Corona_greenpass-business.pdf

מקבל את התיקון
מוזר… לא ראיתי כמעט אף מקום עומד בתנאים האלה.

כי אלה תנאים מפגרים. מבקשים מאנשים להתחסן פעם שלישית כי חיסון שני מונע מחלה קשה ולא הדבקה, ואז מבקשים מהם לשים מסיכות כי עדיין אפשר להדביק ולהידבק :man_facepalming:.

מישהו עוד לא מבין לאן כל הסיפור הולך?

https://twitter.com/disclosetv/status/1466403100596576258

כל כך סימלי שזה גרמניה ואוסטריה…

לאן הסיפור הולך? תעשה לנו עמלק

תבדוק בהיסטוריה מה קורה ל"דמוקרטיות" שמכניסות אוכלסיות מסוימות לסגרים או עוצר ואחרי זה תחזור אלי.

רק להזכיר למי שלא יודע, גם מחוסנים יכולים לחלות בקורונה ואפילו להדביק.

מה יקרה למי שינסה לשבור את העוצר? יכניסו אותו לכלא? ירו בו? על סמך איזה חוק זה קיים?

ישלח למחנה ריכוז?

האמת זה כבר קיים בשם כזה או אחר באוסטרליה:

https://twitter.com/lporiginalg/status/1466142714857021441

נראה לי שהפעם הפלסטינים אכלו אותה, היה להם מזל עם הקורונה המקורית ועם הוריאנט הבריטי והצליחו להערים גם על הדלתא, אבל נראה לי שזהו זה, האומיקרון יהיה הזן שיפיל אותם כמו זבובים, מה הם חושבים לעצמם? בלי חיסונים ובלי בידודים ובלי מסכות ובלי מערכת בריאות ובלי בנט ובלי אלרואי-פרייס, כמה זמן הם חושבים שיצליחו להערים על הוירוס המסוכן הזה?

מתי עוד מדינות יחשבו שזה רעיון טוב?

אני לפחות שם לב שההיסטריה בתקשורת לא מחלחלת לאנשים שנמאס להם וכבר לא מאמינים לכל השטויות האלה.

רק איזה 264+ מיליון נדבקים וכמעט 5.3 מיליון מתים מכל השטויות האלו.

נכון מאוד, רק שהמחוסנים יעשו את זה בהסתברות הרבה הרבה הרבה הרבה יותר קטנה.

כל השטויות עם החיסון שנותנים לעוף באוויר כי אנחנו בעידן הרשתות החברתיות וכולם משוכנעים שהדעה חסרת הכל בסיס עובדתי שלהם אשכרה חשובה לאנושות…

גרמניה ואוסטריה וכו’ הגיעו למצב שלהם כרגע כי הם תרתי משמע צריכים לבחור בין האופציה הלא טובה הזאת, לבין קריסה מוחלטת של המערכת הבריאותית שלהם. בין לבחור בלהראות רע “דמוקרטית” לבין לראות משאיות קירור מפנות מתים (כמו בזמנו באיטליה או ניו יורק) - הם בחרו בראשון. בהצלחה להם. הכישלון הוא לא הבחירה הזאת, הוא היעדר ההחלטות המנהיגתיות בדרך שנתנו למצב להידרדר עד לפה.

ובארץ, אני ואחרים צריכים להיזהר אלפי מונים, כי אנשים עולים לאוטובוסים בהפגנתיות בלי מסכה - ולי יש סבתא בת 88 שצריך להגן עליה. שאגב, כמות הפייק שזלגה אפילו לערוצי המיינסטרים (בזמנה אצל התקשורת הרוסית בארץ) גרם לאותה סבתא לחשוב שכשאנחנו מסיעים אותה להתחסן, אנחנו ממש מסיעים אותה להוצאה להורג, והיא בדמעות נפרדת מאיתנו לפני הנסיעה כי היא חושבת שהיא תמות שעתיים אחרי החיסון הראשון. כל מתנגדי החיסונים הזדוניים שמפיצים שקרים ודיס-אינפורמציה, מבחינתי באמת יכולים ללכת לעזאזל.

כשלפני שנים דיברו על זה שהרשתות החברתיות עלולות למוטט את האנושות, ואנשים צחקו. מה להגיד, אנחנו רואים בלייב את רמת הנזק של עולם שבו יש גישה נרחבת לערמת שטויות כשנותנים לפופוליסטים ומפיצי המידע הכזב לפרוח.

ואתה הדוגמא הכי טובה לצערך, אתה רק לא מספיק חכם להבין זאת.

וצר לי להודיע לך, סבתא שלך תמות בקרוב, כי ככה זה בחיים, אנשים מאוד זקנים תמיד מתו, מתים וימותו, ככה גם לפני הקורונה ויהיה גם אחרי הקורונה.

ולגרמניה ואוסטריה כן יש אופציות אחרות, הן רק מתעקשות להמשיך לעשות את אותם הדברים שלא עבדו בעבר בתקווה שפתאום זה יעבוד בניסיון הרביעי, יש מדינה שעשתה זאת אחרת ומצבה יותר טוב, או לכל הפחות לא יותר רע, רק ששם לא הרסו את החיים לתושבים עם סגרים, בידודים וחובת חיסונים ומסכות.

ויש רשות קטנה וצולעת ממזרח שאין בה חיסונים, בידודים, סגרים ומסכות והסבתות שם מתות בדיוק באותו יחס כמו אצלנו, למרות שבניגוד אליהם יש לנו אנשים חכמים כמוך שמתחסנים ומחסנים את הסבתות.

אגב, איזה גועל נפש של בנאדם צריך להיות לקחת ולחסן מישהי בניגוד לדעתה…

הדבר המפגר ביותר שקראתי מימיי. הנה המלצה, לך לבי"ח, אפילו לא למחלקת קורונה. סתם מחלקה לא של הוספיס ותגיד להם בדיוק את מה שכתבת פה.

אני לא יודע אפילו איזה תואר יהיה מספיק בשביל לתאר את החוצפה והזבל הטהור שכתבת פה. אין מספיק סבון בעולם בשביל לנקות לך את הפה, או הידיים על המקלדת.

אני מתאפק פה ברמות שבחיים שלי לא התאפקתי. אני מקווה שיום אחד יהיה לך את הרבע תא במוח כדי להבין את החרפה שכתבת פה.

מה? לא יסכימו איתי שסבתות בגיל 90 ימותו בקרוב?
יש לי סבתא שאני מאוד אוהב ומקווה שהיא תחיה עד גיל 250, אבל ההיגיון וניסיון העבר אומר שלצערי היא תמות בקרוב, אני מדבר סטטיסטיקה בלבד.

סבתא שלך הגיעה בכוחות עצמה לגיל 88, כנראה שהיא עושה דברים נכון ויודעת לדאוג לעצמה ולדעת מה טוב בשבילה ומה לא, אתה בכוח לקחת אותה לקחת זריקה שהיא לא רוצה מתוך הנחה שאתה חכם ומבין יותר טוב מכל ההזויים, מבחינתי אתה גועל נפש טהור.

דניאל, אני לא מכחיש קורונה . שומר על ריחוק חברתי ולצערי מסיכות והכל כולל שלושה חיסונים. אני את החיסון הרביעי לא יקח יותר. האמוירקון פשוט שבר לי את טיפת האמון האחרונה שעוד נותרה לי במימסד הרפואי והממשלתי.

חופש ביטוי נועד גם לדעות שאתה לא אוהב ואפילו לא מסכים איתם. הרשתות החברתיות לא סתם משאירות את הדפים של הקיצונים כי הם רוצים ל"להכתים" כל מי שיש לו שאלות וספקן בתור מתנגד חיסונים קיצוני והזוי…

רק מחשבה לסיום. הרופאה שגילתה את הויראנט החדש כבר בהתחלת השבוע התראינה וניסתה להסביר שהויראנט החדש הוא לא קשה והסיפטומים אליו קלים באופן יחסי. שאלה לי אליך ראית את התקשורת מראה את זה? אתה לא שואל שאלות למה? היום אפילו אירגון הבריאות העולמי כבר מודה בזה.

העיקר רצו לבטל פה את יוניברס והפסטיגל ולסגור את כל נתב"ג…

ברגע שממשלות מכניסות את האזרחים שלהם ובמיוחד אוכלסיה אחת לסגר ולמחנות ריכוז עם חובת חיסונים זה הרגע שהם הופכות להיות דיקטטורות. אין שום פרשנות אחרת לזה.

ובקשה מכולם, אפשר לדון על הנושא גם בלי לרדת לפסים אישים. בוא נוכיח שאנחנו בוגרים מספיק לזה.

אף אחד לא כפה עליה להתחסן בניגוד לרצונה.

אנחנו משפחה של רופאים ולכולם במשפחה היה ברור שטוב וצריך להתחסן, כולל היא. אבל הזבל חסר ביסוס ששידרו גרם אפילו לה, לפחד את פחד חייה, כי זה הכל פועל על האינסטינקטים הכי מפחידים לבן אדם. ובגלל זה בדיוק הבוז המוחלט שלי לאנשים האלו.

אישי מוש, הפך את זה החוצפן הזה שהחליט לקרוא לי גועל נפש כי הוא חושב שגם בענייני הפרטיים יש לו הבנה יותר טובה שכל העולם צריך לדעת.

זה בסדר גם מוש, סיימתי. מתחרט שבכלל התחלתי לדבר על זה. תמשיכו במה שעושה לכם טוב כל אחד.