דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לא כתבתי על קיילור מעולם רק בפן המקצועי, כתבתי הרבה מעבר, שהתחברתי אליו. השאלה היא שוב - האם טיבו קורטואה הנוכחי, מודל 2019, לא השוער המפלצתי של אתלטיקו מדריד או האליפות הראשונה בצ’לסי - טוב ממנו, והתשובה היא ממש לא. לטעמי בסיכום העידן של קיילור הוא היה טוב גם בעונה השנייה ונחלש בשלישית. במשחק בטורינו נגד יובה הוא שמר על שער נקי ולקח נגיחה אדירה שם במצב של 0:1, נגד באיירן הוא תיקן הכל בסדרת הצלות בגומלין. אגב, לא ביקרתי את המועדון על כך שהוא שוחרר בדקה ה-90 או משהו כזה, אלא פשוט לא אוהב את ההחלטה הזו. וואלה, הוא גם ספג פחות מגול למשחק, ובקבוצה שלנו זה די נדיר. תמיד הרגשתי בטוח איתו בין הקורות. בכל מקרה, האיש ושלושת גביעי הצ’מפיונס. :slight_smile:

קצת מתקשה להבין מהיכן העצבות הגדולה… (גם לעצבות עם עזיבת כריסטיאנו אני לא מתחבר, אבל נניח לזה, לפחות ברמה המקצועית זה מובן). לא מדובר באיקר. שוער חביב, אינסטינקטים טובים אבל גם לא מעט שטויות ולדעתי בשקלול התכונות אף פעם לא נמנע על השוערים בטופ. עזב, סאלאמת, לא מדובר פה באיזה שחקן בית ששירך את דרכו בנחישות מהנוער. תודה על הכל (באמת!) ולהתראות.

בנוגע לרכש ולקישור האחורי, לעומת זאת, ביחד עם השחרור התמוה של יורנטה, מדובר בטמטום צרוף שמחזיר אותי לימי האילתורים הנוראיים בעמדה הקריטית הזאת. מת על קאסמירו (או קסימרו בנימנית), גרזן אמיתי, אבל מה יהיה אם ייפצע חלילה? נכון, נדיר ששחקנים חשובים שלנו נפצעים, אבל בכל זאת. לא מצליח להבין את המחדל הזה ומה עבר לזידאן בראש. אצל צ’אבי אלונסו זה בחיים לא יקרה.

@Raulito-7 מתחבר מאד. אין שום קשר לרמתו (וגם על כמה קורטואה טוב ממנו אפשר להתווכח, בטח כרגע). מדובר בשחקן שלי כאוהד היה קל וכיף להתחבר אליו. מעודד את החברים שלו, מסור, בעל מוטיבציה ענקית להצליח,
תמיד התנהג כמו גבר. פרימדונות יש מספיק.

גם כן מסכים, תמיד נתן את כל מה שיש לו ולא עשה פוזות, הסכים להיות שוער שני וחלק מרוטציה של שוערים (איפה זה קורה חוץ מאצלנו?) גם אם הרמה לא תמיד היתה מאוד גבוהה, זה לא מחוסר מקצועיות אלא מתקרת הכישרון שלו…

ובכלל, אפשר לדבר על זה, אולי כל הטעויות והכושר הירוד קשור גם לרוטציה השוערים שזידאן הנהיג.
למה צריך שוער אחד לליגת האלופות ושוער אחד לליגה?

זידאן לא הנהיג רוטציה שכזו, ובאמת שלא צריך. נבאס סרב לעזוב בקיץ הקודם ונתקענו עם שני שוערים ברמה גבוהה. רק לופטגי ערך רוטציה שכזו. סולארי פתח עם קורטואה באלופות וזידאן הגיע כשכבר עפנו מכל המפעלים.

אני לא מבואס מהאין רכש, הזארד עוד יעשה את שלו, לא מבואס מזה שבייל וחאמס נשארים אולי הם עוד יתרמו, לא מבואס מההפסד המביך לאתלטיקו במשחק חסר חשיבות, לא מבואס מראמוס והשטויות שלו, הוא עוד יחזיר כשחשוב, לא מבואס מזה שבעטנו בדלי, ברסה עדיין מאחורינו, לא מבואס מהעזיבות, רובם היו לא ברמה הנדרשת.
מבואס ומאוכזב לחלוטין מדבר אחד. זידאן עדיין חושב שקרוס יכול להחזיק את הקישור האחורי עם קסאמירו :frowning:

ישנתי במיגונית וקיבלתי אראולה. שיהיה לנו בהצלחה העונה, אנחנו צריכים שיותר מדי שחקנים יצאו בו זמנית מתרדמת הליגה שלהם כדי להיות תחרותיים.
יש לי תחושה שהמילה תחת הולכת לרוץ פה הרבה העונה. ואנחנו פורום כדורגל…

פה הוא לא ירוץ , התחת רץ בטורינו.

מריאנו אומר לא לשאלקה, שהתחייבה לשלם את מלוא שכרו העומד על 4 מ יורו נטו

אין צדק בעולם הזה.

יש המייחסים לאותו התחת את הפציעה של מסי. יש לתחת עוד טריקים בשרוול.

דוני ואן דה בק, שכזכור על פי הפרסומים מהקיץ האחרון סיכם אצלינו ויגיע ב2020, כבש ובישל הערב בניצחון 3-0 על ולנסיה במסטאייה.

ואן דה ביק אומר שריאל מדריד יודעת שהוא ישאר באיאקס עד סוף העונה

הייתי שמח אם ואן דה ביק היה אצלנו כבר השנה, אני חושב שהוא היה יכול לתת עומק שמאוד חסר אצלנו בקישור ההתקפי, בתוספת לשערים ובישולים כי הוא פשוט שחקן של מספרים.

ואן דה ביק… סגור אצלנו? חדש לי.

אז לאור התוצאות האחרונות, במארקה יוצאים בכותרת מפוצצת:

השמות האפשריים לחיזוק של מרכז המגרש בינואר הם אותם השמות שבלטו במהלך הקיץ: כריסטיאן אריקסן של טוטנהאם ודוני ואן דה בייק של אייאקס (בהנחה שפוגבה נשאר בסטטוס של בלתי ניתן להעברה). עם זאת, הסבירות שאחד מהם אכן יגיע בחורף היא לא גבוהה. הראשון מסיים חוזה בקיץ ויהיה שחקן חופשי שיוכל לעבור ללא עלות והשני כבר הצהיר שישחק במשך כל העונה במדי הקבוצה ההולנדית. אפשר להוסיף לכך את העובדה ששניהם משחקים בליגת האלופות ולא יוכלו לעזור לקבוצה במפעל הזה.

היו פרסומים כאלו בקיץ, שהוא סגור אצלינו אבל ימשיך לשחק באייאקס עד הקיץ הבא. היו התבטאויות שמאששות את הפרסומים הללו מצד השחקן עצמו אבל עד כמה שזכור לי, כלום לא חתום עדיין ובמקרה הטוב זה רק סיכומים בעל פה.

זה לא נכון, החוק שונה בשנה שעברה, אם אחד מהם מגיע הוא יוכל לשחק בליגת האלוםות, אם שניהם מגיעים אז רק אחד מהם יכול לשחק.

עכשיו בגלל התכנון הלקוי בקיץ יעשו שטויות בחורף. כמעט בלתי אפשרי להביא שחקן ברמה גבוהה בינואר. קבוצות לא מתלהבות למכור שחקן מרכזי באמצע העונה. אם נצליח להנחית מישהו טוב המחיר יהיה אסטרונומי, הרי כולם יודעים שאנחנו נואשים. בנוסף עד שהשחקן יתאקלם תיגמר העונה. אגב, בכלל לא בטוח שכדאי לקנות שחקן שיושב על המשבצת של אודגארד.

מה שכן צריך להביא זה גיבוי לקאסמירו. הוא לא קיבל מנוחה עד עכשיו, והוא גם שיחק במשחקי הידידות של ברזיל. מפתיע שהוא עדיין לא נופל מהרגליים. נקווה שיחזיק מעמד עד ינואר ואז סוף סוף נחתים שחקן שיאפשר לזידאן לתת לו מנוחה.

אני חושב שהרכש היחיד שבאמת חובה זה קשר אחורי כגיבוי לקסאמירו.
לא רק כסתימת חור עד סוף העונה, אין לנו אף מושאל או שחקן נוער בפוטנציה שיכול לתפקד בעמדה שלו, כל פציעה של קסאמירו יכולה להרוס לנו את העונה.

הייתי שמח לקבל את ואן דה ביק בינואר אבל זה כנראה לא יקרה, במצב הזה אני מוכן לחכות עד לשנה הבאה בשביל לקבל לקבוצה את אודגארד, חאכימי, ואן דה ביק ולהתפלל שאמבפה אולי ירצה להגיע.
4 השחקנים הנ"ל יוכלו להיות שדרוג רציני מאוד לסגל.