דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

כן.
איך זה שהוא טוב מרונאלדו היום סותר את זה שרונאלדו שווה משהו.
שרונאלדו יהיה אגואיסט ומניאק ומה לא, הוא עדיין עם מספרים שעדיפים על מספרים של רוב חלוצי הטופ.

השוויתי אותו לחלוץ שנחשב לטוב בעולם (תלוי איך מגדירים את אמבפה) ושיראו שהמספרים שלו לא נופלים.
בנתיים הוא טוב מהאין חלוץ של סיטי, עדיף על בייל בריאל, טוב מפירמינו, טוב מברייטווייט, טוב מקבאני…

באתי להראות שמספרית הוא לא נופל מקיין (שגם בועט פנדלים דרך אגב)

אל תיגע לי בבריטוויט.

הבעיה של רונאלדו היא שסגנון המשחק הסוליסטי והאובר דומיננטי שלו מוביל לשעבוד מוחלט של משחק ההתקפה של יובנטוס עבור מטרותיו האישיות. כשמוסיפים לכך את העובדה שהוא לא מספיק מודע למגרעותיו הנוכחיות (או שלא אכפת לו מהן), זה בהחלט פוגע בקבוצה גם אם הוא עצמו מבקיע הרבה.

התלות של יובנטוס בו היא עצומה ולשני הצדדים (המועדון והשחקן) יש מידה של אשמה בכך. חוץ מזה, הוא כמעט תמיד יעדיף לבחור בפעולה האגואיסטית בתקווה לנפח את מספריו, גם אם זה יבוא על חשבון פעולה קבוצתית מתבקשת יותר. לא סתם אוהדים רבים של יובה ישמחו לראות אותו עוזב.

קיין היה מעורב בזה 49 שער, 17 בישולים
רונאלדו ב-44, 3 בישולים

ראית את קיין עם סון, שהיה מעורב ב-39 שערים?
קיין הוא בנזמה עם מספרים טובים יותר

image

פדה ואלוורדה האריך את חוזהו עד 2027| החוזה המקורי היה עד 2025 (כמובן ששכרו שודרג), אמון טוטאלי מצד המועדון בקשר האורוגוואי בן ה-23, העתיד של ריאל מדריד והמנוע במרכז השדה. סעיף השחרור, אגב, מטורף: מיליארד יורו. המספרים היבשים: 104 הופעות בלבן, שלושה תארים, הופעת בכורה נגד ויקטוריה פלזן עוד עם לופטגי ו-44 הופעות בעונת האליפות בה הצטיין. את הגליץ’ הקריטי נגד מוראטה שעזר לנו לזכות בסופרקופה, השער אשתקד בקאמפ נואו ושאר הדהירות אנו מכירים היטב - מוזמנים לקליפ המיוחד של האתר הרשמי, ארבע דקות מהנות עם קטעים נדירים גם מקסטיליה. מה שמאפיין את פדה זו תשוקה בלתי נגמרת, ממש כמו אוהד, כמו שתראו בתמונות האלה - תראו איך הוא חגג את שער השוויון במאסטייה בעונת האליפות (בירוק) או נגד פריז סן ז’רמן, כשבתמונה משמאל הוא צוהל אחרי השער הנהדר שלו בקלאסיקו.

אני מאוד-מאוד מאמין בו וכתבתי שהוא אחד משחקני המפתח שלנו העונה עם הדהירות המדהמות שלו, חוכמת המשחק ועוד-ועוד והגיע הזמן שיהפוך לטאבו בהרכב. אם פעם חשבנו שלוקאס ונאצ’ו נניח פחות מוכשרים וקונים את הקהל בכך שהם מדרידיסטות מכל הלב ונלחמים עד טיפת הזיעה האחרונה - הרי שפדה לא רק שחקן מרגש אלא קראק לכל דבר.

:rotating_light::rotating_light:| Real Madrid have made the first offer to PSG for Kylian Mbappe in recent hours.
@MarioCortegana [:medal_military:]

דור: נציין כי לפי הדיווחים ההצעה הראשונה בגובה 160 מיליון יורו - נדחתה

כל קבוצה בעולם הייתה מוכרת אותו כבר, זה סכום עצום בהתחשב בכך שנותרה לו שנה אחת (אם כי הזאר שהיה בגיל מבוגר הרבה יותר - ואסייג ואומר שאף אחד לא ידע שהוא הולך להיות שנתיים על מיטית הטיפולים - גם נמכר בהרבה כסף), אבל להם אין בעיה של כסף. העקשנות שלהם מדהימה זו, כנראה המשימה הכי קשה של פלורנטינו איי פעם . לא יכול לבוא בטענות לקבוצה שלי אם אכן אלה המספרים, על אחת כמה וכמה בתקופה הזו, עשינו את המקסימום. מעניין כמה “Tic-Tac” נשמע עוד עד סוף הקיץ…

אגב במארקה העלו סקר אוהדים לגבי כמה לדעתכם צריך לשלם\להציע על אמבפה.

אני מאוד מקווה שהסכומים האלו לא מדוייקים, או לכל הפחות לא תינתן הצעה גבוהה יותר. טיפש מטופש מי שמסרב להצעה של 150-160 מליון על שחקן שילך בחינם בקיץ הבא. עדיף לנו כבר לחכות עוד שנה.

המנוף היחידי של פאריז פה, לדעתי, הוא המחוייבות שלנו לאמבפה אחרי שהוא די שרף את עצמו שם, מסתבר.

אם לפסז’ אין בעיה לסרב (או לא להסכים ישר) ל160 מיליון יורו עבורו בשנת בוסמן, מניח שגם אין להם בעיה להנחית חלוץ טוב אחר ולספסל את אמבפה כל השנה. בהחלט מסוגל לראות אותם עושים זאת, אבל אני לא מסוגל לראות אותו מסכים להקריב עונה שלמה מהקריירה שלו מבלי להיכנע. אני גם יכול לראות אפשרות שעוד חודשיים-שלושה הוא ישתכנע מהשת"פ עם מסי והשאר ויאריך חוזה.

עדיף להביא אותו עכשיו ולא לקחת סיכון, באמת משנה אם זה יהיה תמורת 100, 150 או 200 מיליון? גם ככה הקיץ לא נביא אף אחד אחר ומבחינת פייר פליי ומצב כלכלי יש לנו את היכולת להביא אותו גם בסכומים האלו.

כפי שאני רואה את זה ישנם שלושה תרחישים.

1. ריאל ופאריס כבר סיכמו הכל ועכשיו אנחנו רואים את פסז’ מראה כלפי חוץ שהיא נלחמת ודוחה כל הצעה.

2. ריאל הגישה הצעה כדי להראות לאמבפה את המחוייבות שלה כלפיו בלי לצפות שההצעה תתקבל ויחכו שהוא יסיים את החוזה.

3. האופציה הכי גרועה, ריאל החליטה להתאבד עליו הקיץ ולשפוך כמות כסף אדירה.

אם השמועות נכונות אני חושב שזו טעות גדולה מצד המועדון, והלוואי ופאריז ידחו את כל ההצעות הללו ונאלץ לוותר. לא מוציאים 160 מליון יורו בשביל שנה אחת + ביטוח שאמבפה לא יחליט להאריך חוזה. יש דברים ששווים את הסיכון, ובסכומים כאלה, מה לעשות, הסיכון משתלם.

אני במקום המועדון מציע כ-100 מליון רק כדי לצאת ידי חובה ובשביל שאמבפה ירגיש שכן ניסינו, מקבל את הדחייה של פאריז באושר, ומבהיר לשחקן בערוצים לא רשמיים שעוד ארבעה חודשים (פאקינג ארבעה חודשים !!!) נחתים אותו עם מענק חתימה שמן.

לא מבין למה צריך לשרוף את הסכומים האלה עכשיו כשברור שהמועדון לא במצב אידיאלי, וגם ככה בשנה תקציבית כשכל הביצים הם גם ככה לשנה הבאה והלאה (סוף קורונה בתקווה, אצטדיון חדש, הרבה שחקנים שמסיימים חוזה ומועמדים להגיע, הלאנד). בכסף הזה נוכל להביא בשנה הבאה גם את הלאנד וגם בלם שורה ראשונה הישר להרכב.

כל מילה בסלע
מה גם שיש סיכוי לא רע לאליפות גם בלעדיו. בצ׳מפיונס גם איתו אני לא מאמין שנגיע רחוק השנה, עכשיו יותר מתמיד אנחנו צריכים לחשוב כלכלית.
שנה הבאה ננחית את השחקן בחינם עם מענק חתימה, נוציא את פסז׳ ״סאקרים״ וישאר לנו כסף על מנת להתחזק.

• אני יודע שלא מעניין את פסז׳ ה 160 מיליון האלו, אבל הם עדין סאקרים אם באמת סירבו להצעות כאלו על שחקן שלא רוצה להישאר + שנה אחרונה בחוזה.

הסיבה שהקטארים לא רוצים בעסקה היא אגו. זו שנת מונדיאל והם ירצו להוכיח שהגדולים ביותר משחקים אצלם. מה שיכול לפתור את הפלונטר הוא לדעתי הגעה של כריסטיאנו לפריז במקום אמבפה

Kylian Mbappé wants to join Real Madrid. This summer or next summer as free agent, he wants to make his childhood dream come true. That’s why he’s turning down PSG new contract bids. ⚪️ #Mbappé

NO English clubs in the race. Real offered €160m. NO green light from PSG as of now. pic.twitter.com/TS82SsTOl8

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 24, 2021

Our sources are telling us that Kylian Mbappe will be a Real Madrid player this summer.

— indykaila News (@indykaila) August 25, 2021

Got it confirmed now. 1st choice Salah is proving difficult.

PSG 2nd choice is Ronaldo & he is desperate to join. https://t.co/IV8lNTm188

— indykaila News (@indykaila) August 24, 2021

הולך להיות מעניין בכמה ימים האחרונים של החלון .

אם לא נצליח להחתים אותו העונה נצטרך להחזיק אצבעות שסיטי תיקח תואר כלשהו העונה לפני שפפ יבכה לשוגר דדי שאין לו רכש (אם יתברר שגריליש הוא פלופ).

אל תדאג סיטי תיקח תואר כלשהו עם הסגל שלה , מבאפה די ברור שנעול על ריאל וגריליש בטח שלא יהיה פלופ - בעונה הקודמת בוילה נתן אחלה מספרים אז עם התקפה כמו שלהם ודה בריינה הוא בעמדה מצוינת להצליח.

שאלה מעניינת היא מה באמת רצונו של אמבפה. לא אם הוא רוצה לעבור אלינו אלא מתי. הוא יודע ששנה הבאה הוא יגיע עם חתיכת מענק חתימה. כספית הכי משתלם לו שנה הבאה.
אין לי ספק שהוא ופלורנטינו מתואמים מאחורי הקלעים. שם המשחק כרגע הוא פסיכולוגיה.
בגלל נקודת הפתיחה הגרועה שלהם הפריזאים בעצמם מנסים לערפל את האינטרסים שלהם. לקראת המונדיאל הוא בכל מקרה לא יישאר בפאריז.

אני חושב שפשוט אף אחד מאיתנו לא יודע מה היכולות
הכלכליות שלנו.
ברור שעדיף
לקבל את אמבפה שנה הבאה בחינם, ועדיין ההצעה הראשונית של פרז היא פאקינג 160 מיליון. כנראה שיש משהו שהוא יודע ואנחנו לא.
קודם כל, ההפרש בין חינם ל160 מיליון הוא לא באמת 160 מיליון כי מענק החתימה והשכר יהיו גבוהים יותר בהכברה חופשית.
שנית, אולי יש הסכמים עם ספונסרים שיועו מהעברה כזו, אולי הגעה של אמבפה תכניס לנו כסף מכיוונים שונים (לא מדבר על מכירת חולצות למען הסר ספק).
אליפות שווה כסף, העפלה לשלב מתקדם וכל ניצחון באלופות שווים כסף, זכיה בגביע שווים כסף. ללא אמבפה הרבה אומרים שאתלטיקו פייבוריטית, איתו לדעתי ללא ספק אלה אנחנו.

אני לא מתיימר לדבר פה עם מספרים, רק אומר שאולי אנשים שמבינים בעניין קצת יותר מאיתנו מבינים שהעסקה הזו תהיה שווה למועדון לא מעט בכיוונים אשר אנחנו לא חושבים עליהם.

שורה תחתונה. אם הגעה של אמבפה תמנע הגעה של האלאנד בקיץ הבא אז אעדיף שיבוא בחינם. אבל כל עוד זה לא העניין (מאמין שנוכל לגרד 75 מיליון קיץ הבא עבורו) אז ברוך הבא.

אל תשכחו שההכנסות יחזרו לעלות העונה ועונה הבאה כנראה שיגדלו עוד. הברנבאו נפתח סוף סוף.

יש פה קרב (לא כל כך) סמוי של הליגה האנגלית מול כל העולם, אם הספרדיות לא יתנו פה פייט אז בעתיד פשוט שחקנים לא יגיעו לפה, ה160 האלה יעזרו להשאיר אותנו במשחק.

מהלך הדברים הרצוי:

1. אמבפה עובר לריאל
  2. רונאלדו עובר לפריז
  3. בעיטה חופשית לזכות פריז
  4. חברי שלישיית מסי-ניימאר-רונאלדו אוכלים זה את זה
  5. פריז לא זוכה בכלום
  6. ריאל נשארת מועדון פאר, פריז פח זבל

כולם מרוצים לדעתי. מוכן לתרום ח"י שקלים למאמץ להחתמת אמבפה הקיץ.

בינתיים קיין מודיע שהוא נשאר בטוטנהאם. מה שאולי מוביל לקטיעת השרשרת שתיארת, עוד לפני שלב 1.