דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אמנם לא ראיתי אותו משחק, אבל בהנחה שרק קשר אחד יגיע הקיץ- אנחנו נואשים למספרים מהקישור.

ב 66 המשחקים האחרונים של אנדומבלה בליגה הצרפתית, יש לו שער אחד ו13 בישולים.
ואן דה ביק עם 20 שערים ו16 בישלים ב68 משחקים
(ואריקסן עם 18 שערים ו22 בישולים ב72 משחקים)

אלא אם הנוכחות שלו פתאום תשחרר את מודריץ/קרוס קדימה ואלו יתחילו להפציץ, אני אהמר על קשר שמהווה איום אמיתי מהקישור.

מסכים עם יוני, ואוסיף:

1. אריקסן עם אותם מספרים כבר שנים וברמה הגבוהה ביותר.
  2. בהקשר של מגיע\לא מגיע למאני טיים - אפילו אם זה נכון, דובר לא מעט בפורום על כך שיש לנו לא מעט “שחקני צ’מפיונס” שמנמנמים עד שהם שומעים את ההמנון ואז מתעוררים לשיאם. אנחנו צריכים יותר “שחקני ליגה” מובהקים ועקביים, ואריקסן בהחלט כזה.

אנדומבלה נראה כמו שחקן שצריך לשחק בריאל מדריד. מזכיר מאוד את מודריץ’ בסגנון המשחק, רק שהוא גבוה וחזק יותר. הוא יכול לצאת עם דריבל, לתת מסירה מעבר להגנה, שחקן מאוד ישיר והעוצמה הפיזית שלו בהחלט מרשימה. הוא בסך הכל בן 22.לא מובן לי למה אף אחת לא שמה עליו את היד.
ראיתי תקצירי משחקים שלו. מטרידה העובדה שתקציר משחק טיפוסי שלו מסתכם ב3 דקות, אבל בשלושת הדקות האלו אפשר לראות כל כך הרבה כישרון. מול פסז’ וברצלונה למשל הוא היה שווה אליהם והיה נוכח ודומיננטי, ומול הקבוצות בליגה הצרפתית הוא היה פשוט רמה מעל. היה רגע שמסי התחיל את הדריבל שלו קדימה, ואנדומבלה בא מאחורה ופשוט העיף אותו מהכדור. מדהים. Next up: Ndombele shines against Barcelona's aging midfield | theScore.com

על ואן דה בק ריירתי בכל השלבים האחרונים של העונה, אבל תמיד מישהו הזכיר לי שמדובר בשחקן של שיטה והוא לא הראה אף יכולת טכנית מאוד גבוהה. אנחנו בונים קבוצה מאוד ישירה, רחוק מאוד מהטיקי טאקה של אייאקס. לא יודע כמה הוא ישתלב. לא אופתע אם זה יהיה סתם בייט של המועדון כדי להראות ליונייטד שיש לנו תחליפים לפוגבה ואנחנו לא באמת נעולים עליו.

אנדומבלה לא יושב על אותה עמדה כמו אריקסן, גם ואן דה ביק משחק בעמדה יותר קדמית ממנו.
לכן אי אפשר לצפות מהם להביא את אותם מספרים, שאלה נוספת היא כיצד משלבים את אריקסן במערך שלנו, האם מערך של אריקסן, קרוס וקסאמירו ביחד עם 3 שחקני התקפה הוא לא מסוכן הגנתית?
מצד שני האם אנדמבולה, קרוס וקסאמירו זה לא מרכז קישור אפור שלא יספק מספרים?

שאלה טובה מה אנחנו צריכים כרגע, מאוד תלוי באיזה מערך זידאן מתכנן לשחק.

כמו שזה נראה כרגע אין לזידאן הרכב ברור בראש.
יש שתי עמדות שנראות בטוחות בהתקפה - הזאר ואחד מבין בנזמה/יוביץ’.
ובקישור זה או להמשיך עם הקישור הקיים או לפרק אותו לטובת רכש שיגיע.

במצב הקיים, זידאן יצטרך להכריע לא רק לגבי השחקנים, אלא גם לגבי המערך.
אולי שני חלוצים ומתחת הזאר? ויניסיוס בצד ימין? צ’אנס נוסף לאסנסיו בימין? אולי בכלל מערך התקפי יותר עם ארבעה שחקני התקפה?

אם יגיע פוגבה זה ככל הנראה במקום מודריץ’/קרוס. העניין המשמעותי לא פחות הוא צד ימין. כמו שהדברים נראים, יהיו נסיונות עם רודריגו, ברהים, ויניסיוס, ואסקז ואסנסיו.

אם איכשהו אמבפה יגיע (קשה לי להאמין) ההרכב יהיה ברור יותר.

בינתיים כשאנחנו מנמנמים סקיי דיווח שטוטנהאם השיגו סיכום עם ליון. מדובר על משהו כמו 62 מליון פאונד ועוד קצת במשתנים. רק שלא נשאר עם הזין ביד בסוף.

למארקה היה שער לפני כמה שבועות עם כותרת שזידאן נעול על פוגבה ולא מעוניין בכלל באריקסן או ואן דה ביק. לפי הכתבה אז אופציה ב’ של זיזו אם פוגבה לא מגיע זה אנדומבלה. פתאום אופציה ב’ זה ההולנדי. לא נראה לי שמארקה יודעים את התוכניות של זידאן מעבר למה שכולם יודעים - פוגבה זה השחקן הראשון שהוא רוצה להביא לפה.

אני לא רואה את פוגבה מסכים להוריד בשכר שהוא מקבל מיונייטד כדי לבוא לפה. גם יובנטוס רוצה אותו ובאיטליה יש חוקי מס הרבה יותר נוחים מבספרד. כמו שפעם היה את חוק בקהאם בספרד וביטלו אותו, היום יש את זה באיטליה. זה מאוד משמעותי ומקל על יובה להחתים שחקנים עם שכר גבוה. אגב, אני בכלל לא רואה את יונייטד מסכימה למכור את פוגבה…

אומרים שאנחנו רוצים לשתות מבנפיקה את הבלם רובן דיאש במסגרת עסקת ראול דה תומאס. דיאש בן 22, עם שתי עונות בהרכב בנפיקה והוא גם פותח בנבחרת. במקרה שיגיע עוד בלם נאצ’ו בחוץ… או שנאצ’ו בחוץ בכל מקרה וכתוצאה מכך יגיע בלם, גם אפשרות.

נאצ’ו מלך העולם אבל הוא לא היה טוב העונה גם בלי קשר לכישלון הקבוצתי, ומגיע לו לעשות כמה שנים כשחקן הרכב בקבוצה פחות גדולה ולא לחזור להיות בלם רביעי פה. רענון יכול לעשות טוב לכולם.

זה נקרא דיון פנטזיות אז אני ארשה לעצמי.
איסקו לא ממש מוצא את המקום אצלנו, קוטיניו לא מוצא את המקום בברצלונה. לשניהם יש איכויות שלא ממש מתאימות לקבוצות שלהם ושניהם מאכזבים.

אני יודע שבברצלונה רצו את איסקו המון זמן. איסקו ותוספת תשלום תמורת קוטיניו נשמע לי רעיון מצוין לכולם, גם לשחקנים וגם לקבוצות.

לא יקרה לעולם אבל… פנטזיה.

סתם שאלה, אתה מוכן לעשות עסקים עם ברצלונה? דרך אגב, היום זה כבר לא רלבנטי. לצערי.

אישית אני מוכן. יחסים כמו עם אתלטיקו נראה לי מעולה.

איפה חותמים?
:sunglasses:

נדומבלה חתם רשמית בטוטנהאם, כך שהוא יורד מהפרק.

מצד שני החתמה שלו ב65 מיליון יורו יכולה לסמן את תחילת עזיבתו של אריקסן אליכם…

מאוד מקווה שזה לא מה שזה מסמן. על פי הפרסומים ירדנו מאריקסן.

מה קשור נדומבלה לאריקסן? אני לא מומחה גדול ואפילו לא קטן בליגה הצרפתית, אבל אני מבין שנדומבלה קשר אחורי, ואריקסן קשר התקפי מאוד. אולי אפשר לשער בנוגע לדייר או סיסוקו, אריקסן לא קשור לעסק.

אני חושב שהוא התכוון לקטע הפיננסי ופחות לקטע המקצועי.

אנדומבלה + ואן דה בייק > פוגבה
הן בפן המקצועי,
הן בפן הכלכלי,
הן בפן החברתי.
מי ייתן וזיזו יתפכח, יבין, ובעיקר יאמין - איזו הזדמנות נהדרת נופלת לרגלינו.

לפי הפרסומים במארקה/אס יש סיכום תנאים עקרוני אבל אין עסקה.
מה גם שנשיא ליון אאולאס אמר היום שלא בהכרח ימכרו ואם כן אז בשביל הצעה רצינית שנראה שטרם הגיעה, אז לא ברור לפי מה הוא “סגור” בטוטנהאם

הלוואי ויגיע אלינו, אני מודאג מהמחסור שלנו בקשר הגנתי (גרזן) ומאוד אהבתי את איך שאנדומבלה שיחק מול בארסה
נותן תחושה של מקאללה עם יותר טכניקה ומסירה יותר טובה

הלוואי. 2 במחיר של 1. למרות שלא נראה לי שהכיוון הוא להדיח את קרוס מההרכב. באמת שלא ברורה לי המקובעות של זידאן.

לא להדיח את קרוס מהרכב זה לא מקובעות, זה להאמין בשחקן וורלד קלאס ואחד הקשרים הכי טובים בדורו, אחד שזכה כמעט בכל תואר שאפשר לזכות בו בכדורגל העולמי, שחקן שעדיין בשיא הקריירה שלו מבחינת הגיל.
בגיל של ואן דה בייק קרוס כבר היה שחקן מוביל בבאיירן הענקית ובנבחרת הגרמנית הנוצצת ולא שחקן שמשחק באייאקס שרק בחצי השנה האחרונה שמענו את שמו.

מקאללה זה אחד הקשרים הכי טכניים בדורו עם מסירה מצויינת ! טכניקה זה לא רק כידרור וסרטוני יוטיוב, אי אפשר היה להוציא את הכדור מהרגליים של מקאללה, הייתה לו נגיעה ראשונה שהייתה מפרקת פקקים ולחץ במרכז המגרש המגרש ועל שטח קטנטן והוא היה שחקן סופר חכם כדי לדעת לשחרר את הכדור לכיוון הנכון ובבדיוק בזמן הנכון כדי שזידאן והחבר’ה יתנו את כדור העומק לחלוצים. אחד הקשרים האחוריים הכי טובים ששיחקו בריאל ובכלל.